METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 12:48 am

Tu si pogresila odma' u startu,nisi trebala tako da se postavis,a i tesko ako odmah nije delao da ce to uraditi sada,a dosta je proslo. nemoj da gajis lazne nade,i nemoj da mu se mesas u vezu,i ta devojka oseca nesto prema njemu,tako da... Jedi ono sto si zakuvala

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 01:25 am

Nisam ja nameravala da mu se mesham u vezu...Ali kazhem, nece on biti zauvek sa njom...
A medju nama ima hemije, to garantujem.
Samo videcemo da li ce promeniti misljenje, ipak je proshlo oko pola godine.

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 01:59 am

Jednom se zivi. Prelomi sto pre.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 02:15 am

Mislim da ako prwog puta kada si ti njemu priznala nije bilo nista, tesko da ce nesto biti sada. Slazem se sa Sopor Aeternus da bi tako nesto moglo da se desi ako mu ponowo kazes... mada, cudnowata je muska cud, ne znam sta da ti kazem...
ja sam imala slican problem ,ali su uloge bile obrnute... drug je bio zaljubljen u mene, on mi to priznao, nije bilo nista... posle nekog duuuzeg wremena, on se meni swideo, ja sam njemu priznala i bili smo zajedno... mada, opet, on je swo wreme bio zaljubljen u mene i mi smo bili u nekoj slobodnijoj wezi...
sada smo i dalje najbolji drugowi i ponekad mi je jako drago sto nismo dublje usli (mislim na emocionalnu bliskost) jer kada je to medju nama bilo gotowo, zasigurno bih ostala bez njega kao druga sto ni u ludilu nisam zelela ;)

PervertLibrarian


PervertLibrarian

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 10:32 am

Anja black:

Ako si sigurna u to da ima hemije među vama dvoma, i ako si zaljubljena u njega onako full - moj ti je predlog da se strpiš i da svoja osjećanja pokažeš kad on raskrsti sa sadašnjom curom (ti reče da to ne deluje kao neka veza na duže staze).. Da, možda se ne smuvate, a možda se i smuvate pa skontate da to nije to....... Možda vaše prijateljstvo opstane, možda i ne, ali poenta je da moraš da se oslobodiš. Prikrivena osećanja nikad ne donose ništa dobro.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 01:01 pm

mislim da je najumobolnije,ovde traziti savet...
niko te ne poznaje dovoljno dobro,niko ne poznaje njega...ni vash odnos...
ako ti ne znash shta trebash da radish,nijedan savet te nece prosvetliti

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 02:37 pm

i ja sam prwenstweno uwek za to da sama donesem odluku... mislim kakwagod odluka bila, twoja je... cak ti i najbolja drugarica samo moze pomoci tako sto ce te mozda samo usmeriti ali ti sama moras da preseces i odlucis... kontam da si htela da cujes razlicita misljenja ljudi koji su objektiwni owde ali mislim da si onda morala nekako celu situaciju malo da otrgnes tolike subjektiwizacije... prewise si unela sebe i iznela pricu kao da pricas najboljoj drugarici a opet ocekujes odgowor kao od nekog slucajnog prolaznika... ne znam, ja kada sam otwarala temu, bila sam u nekoj dilemi i mala sam problem ali nisam tako iznela celu stwar... i meni je bilo znacajno i wazno da cujem razlicite stawowe ljudi koje ne poznajem al opet nisam zelela da iznosim neki swoj totalno intiman problem nego sam to wise sklopila u neku obicnu pricu ;)

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 02:53 pm

Pa tako sam i htela...Na osnovu onoga shto sam ja i drugi oko mene primetili da vidm shta bi rekli ljudi koji me ne znaju tako dobro.

@Morella

Moja ce i biti poslednja, nisam ja ochekivala niti htela da mi vi donosite odluke...Samo sam htela da chujem razlichita mishljenja...Bozhe, kakva bih osoba bila kada bi drugi odluchivali u noje ime...
:zombie:

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 02:57 pm

niko nije rekao da si ti iznela svoj problem,zato shto zelish da neko odluchi u tvoje ime..

nego je stvarno bzvz iznositi tako nehsto i uopshte ochekivati tudja mishljenja,da ti govore shta bi trebalo i kako...

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1003/10/08, 02:59 pm

Ziva istina,a sad tacka na raspravu i nazad na temu.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1026/10/08, 08:43 am

ovo nema veze sa temom,ali ja sam morala da se pohvalim Embarassed
I love you

juche sam od najdruga dobila dugachke prugaste charape,jer su ga podsetile na mene i hteo je da mi ih pokloni :93:
sanjao je da sam se obradovala,pa je hteo da me obraduje (+chuvao mi je i jedan kolach,ali poshto sam doshla 10 sati posle poruke,pojeo ga je Neutral )
:****
Smile

drmrnatasa


drmrnatasa

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 04:22 pm

Moj drug je car i ja ga mnogo volim. Zove se vlada i nizi je od mene za 2 glave hahhahahhaha... Bez zezanja postoji prijateljstvo musko zensko samo ako ne postoji fizicka privlacnost (izmislila sam vrucu vodu) 55

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 04:30 pm

ja mislim da je musko-zensko drugarstvo cak mnogo jace nego musko-musko i zensko-zensko...

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 05:00 pm

~Cute Poison~ wrote:
ja mislim da je musko-zensko drugarstvo cak mnogo jace nego musko-musko i zensko-zensko...
mislim da se slazem...naravno,ako je potpuno iskreno...

inache..ja sam svom drugu ishtrikala shal za rodjendan koji je danas,jedva chekam da mu poklonim I love you

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 07:01 pm

~Cute Poison~ wrote:
ja mislim da je musko-zensko drugarstvo cak mnogo jace nego musko-musko i zensko-zensko...
e,za ovo bas ne znam...niko nema ortakinju sa kojom moze da se napije ispred dragstora svako vece,koja ce da uskoci da se pegla za njega,da ga nosi pijanog kuci i prave sranja,niti ijedna likusa ima ortaka koji ce sa njom 4h da ogovara neku trecu ribu,a onda zajedno odu u soping da se odmore od silnog mozganja,da joj pravi frizuru i bira odevne kombinacije lol!
a takodje ne moze ni da se uporedjuje.ortak te moze posavetovati bolej od ortakinje u nekoj situaciji,i obrnuto.

Pretender


Pretender

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 07:41 pm

MrznjA wrote:
e,za ovo bas ne znam...niko nema ortakinju sa kojom moze da se napije ispred dragstora svako vece,koja ce da uskoci da se pegla za njega,da ga nosi pijanog kuci i prave sranja,niti ijedna likusa ima ortaka koji ce sa njom 4h da ogovara neku trecu ribu,a onda zajedno odu u soping da se odmore od silnog mozganja,da joj pravi frizuru i bira odevne kombinacije lol!
Ja sam imao... i to par za ovih 25 godina Twisted Evil
Skroz lude ribe Smile Obozavao sam ih. I dalje ih obozavam.

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 08:52 pm

pa pazi mrznjo, to je neko moje misljenje, naravno i da zavisi od situacije kako ti kazes, ali nekako... nemam pojma, bar mi moje iskustvo govori da je u vecini slucajeva ne kazem uvek, naravno ne uvek, ipak musko-zenski odnos bolji ;)

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 10:42 pm

Ja imadem drugove kao drugarice(sad kada bi ovo culi,vise ih ne bi imala 29 )a i ja sam njima kao ortak,ne sad bas da uskacem da se fajtam,mislim ko zna... da vidim da ga tabaju a on bespomocan,sam,uletela bih,mozda ne bi bila od neke vazne pomoci,ali svaka pomoc je dobrodosla :klimglavom: Ipak, prvo bi pokusala da resim verbalno 29

Sad za pijancenje,uvek mogu da cirkam,za opijanje...Mogu da pravim drustvo-uvek.
No,ipak vazno je imati dojajnog prijatelja svog roda,cisto kad se smuce ovi suprotnog da imas kome da ih ispljujes Razz

Ma,dobar prijatelj je guT guT,sta god nosio u gacama.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1019/12/08, 11:42 pm

MrznjA wrote:
niti ijedna likusa ima ortaka koji ce sa njom 4h da ogovara neku trecu ribu,a onda zajedno odu u soping da se odmore od silnog mozganja,da joj

ima ;)
i ne dam ga nikom
I love you

drmrnatasa


drmrnatasa

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1020/12/08, 12:43 am

kod mene je obrnuta situacija ja njega teram da pije a on mene tera da idemo u shoping.. skoro me je smorio..kupovao je jaknu 3 sata!!!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1020/12/08, 12:47 am

hihihihihi

mi smo ishli da mu kupimo neke pantalone shto je skontao..i onda,dok se on molio i presvlachio i birao,ja sam nashla jednu "zmijsku" haljinu sve sa krljushtima i kojechim i stavila neku mrtvu zivotinju na glavu.i stala pred kabinu,chekajuci da izadje..
"hocesh da ti kupim tu haljinu?"



hahhahahhahahahhaha

drmrnatasa


drmrnatasa

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1020/12/08, 12:51 am

hahahahahahahahahahha pa jel ti kupio? :100:

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1020/12/08, 10:15 am

Ovo...
MrznjA wrote:
a takodje ne moze ni da se uporedjuje.ortak te moze posavetovati bolej od ortakinje u nekoj situaciji,i obrnuto.
...je tačno.

Ovo...
MrznjA wrote:

e,za ovo bas ne znam...niko nema ortakinju sa kojom moze da se napije ispred dragstora svako vece,koja ce da uskoci da se pegla za njega,da ga nosi pijanog kuci i prave sranja,niti ijedna likusa ima ortaka koji ce sa njom 4h da ogovara neku trecu ribu,a onda zajedno odu u soping da se odmore od silnog mozganja,da joj pravi frizuru i bira odevne kombinacije lol!
...baš i nije.
Mali milion puta sam se potukla zbog drugova (i drugarica, naravno) i nosila ih pijane kući.
Poznajem gomilu djevojaka koje se opijaju ispred dragstora/na trgovima/grobljima/parkovima i sličnim zanimljivim mjestima (ja se vrlo rijetko napijem, pa ispadam iz te kombinacije xD).
99% muškaraca sa kojima se družim su gore tračare nego sve žene koje poznajem, uključujući i moju malenkost.
Mene su mnogi drugovi smarali da idemo zajedno u šoping... Tako da je kod nas bila obrnuta situacija, pošto ja šoping ne volim. drunken

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1020/12/08, 11:00 am

drmrnatasa wrote:
hahahahahahahahahahha pa jel ti kupio? :100:

jok bre
zezali smo se
(ali htela sam onu mrtvu zivotinju da furam kao kapu(shubaru) Very Happy )

darklight

  
  

darklight

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl1020/12/08, 01:25 pm

do jaja,ima nas raznih!

Sponsored content



PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 4 Minicl10

 

Similar topics

-
» Zenski IT eksperti
» Srpski srodnicki odnosi - wiki
» Tako se vozi
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Page 4 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-