METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 03:24 am

LillyHigh. wrote:
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
danas,uh tj juèe, mi je priredjen najemotivniji momenat ikada!
mali:*

sreæna sam.

zanimljivo.... Smile ako sam dobro skontao... ;)

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 03:35 am

ne znam šta si skontao,ali to nije.

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 02:01 pm

nikad... ali NIKAD nemojte biti prijatelj jednom paru... ili samo njen ili samo njegov... NIIKAD oboje...

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 05:22 pm

Mrzim musko/zenske odnose...
:69:

Kolekcionar

  
  

Kolekcionar

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 08:52 pm

Ognjena Omi wrote:
Mrzim musko/zenske odnose...
:69:


Nije valjda da volis zensko-zenske odnose??? Razz

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 09:05 pm

Kolekcionar wrote:

Nije valjda da volis zensko-zenske odnose??? Razz

Ja volim. I love you

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 10:44 pm

on voli
I NIJE GA SRAM 29

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1010/05/09, 10:47 pm

gejovi :100:

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1011/05/09, 03:30 am

Ne to!

Mrzim foliranja i pretvaranja! Mrzim sto ne mogu da kazem sve sto mislim i osecam, zbog ovoga ili onoga...

(zato su mozda zivotinje bolje, one se samo onjuse i sve znaju)

i da....one su SPONTANE

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1011/05/09, 02:53 pm

Zivotinje nikada ne manipulisu, ne varaju, nemaju predrasude... Sve je instinkt, i sve je mnogo jednostavnije.

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1011/05/09, 08:01 pm

Jel' si to zakljucio po Nemesis-u? 29 29 29

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1011/05/09, 08:22 pm

Nemesis je zao covek zarobljen u telu pseta.

I genije stategije ratovanja. Sad

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1012/05/09, 12:47 am

i ljudi sve rade instinktivno...ah,pa da...ljudi su specijalna vrsta zivotinja-govna na 2 noge koja umeju da misle...da smo ostali na drvetu,u vodi ili odakle smo vec dosli,vi sad ne bi citali sta vam ja pisem.

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1012/05/09, 12:50 am

A sad ga i ti pretera Mad

Ja govorim o ponasanju koje je uslovilo drustvo

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1012/05/09, 02:30 pm

Apsolutno ne preterujem,to sto ovako napisano izgleda "jace" nego sto navodno jeste uopste nije vazno,to ja sebi dajem oduska,znas da volim da vredjam.

KHm...
Ponasanje koje je uslovilo drustvo?Covek je stvorio drustvo.Covek kreira idole/ideale koji vode drustvo.Drustvo je pogresno koncipirano.Dakle,covek je greska.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1012/05/09, 03:26 pm

U pravu si, zivotinja sa razvijenijim umom od ostalih.

Najveci i najopasniji predator. Nece macke ili vukovi unistiti planetu, covek ce je unistiti.

A pravo da je unistimo imamo jer smo najpametnija stvorenja... No

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1012/05/09, 04:27 pm

MrznjA wrote:


KHm...
Ponasanje koje je uslovilo drustvo?Covek je stvorio drustvo.Covek kreira idole/ideale koji vode drustvo.Drustvo je pogresno koncipirano.Dakle,covek je greska.

covek u mnozini-ljudi cine drustvo....samo oni....od njih zavisi kako ce to drustvo da bude...znaci pricamo o ljudima u globalu...ljudi "iskvarili sebe",tako iskvarili drusvo,to drustvo utice na vecinu drugih ljudi koji su ostali zdravog razuma i tako u krug.....

u iskvarivanje ljudi zdravog razuma se ubraja i los odgoj coveka jos od malih nogu......




bar sam ja to tako shvatio Smile

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1012/05/09, 06:58 pm

ja umanjujem vrednost celokupnog stanopvnistva zemlje tako sto kazem COVEK,ono,u jednini.
ne znam sto si me kvotovao za to kad se vrtis oko slicne teme.

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1012/05/09, 09:10 pm

Sve neki filozofi

rajan

  
  

rajan

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1013/05/09, 11:36 am

Sve je to zavera žutog zeke i Betmena u civilu..... :68:

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1013/05/09, 11:57 am

MrznjA wrote:
ja umanjujem vrednost celokupnog stanopvnistva zemlje tako sto kazem COVEK,ono,u jednini.
ne znam sto si me kvotovao za to kad se vrtis oko slicne teme.

zato sto sam se zajebao....pogresno sam protumacio ono sto si napisao....

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1013/05/09, 02:24 pm

Samo ovo imam da kazem :116:

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1031/07/09, 06:48 pm

pravi drugar ti da jastuk da se ne krivis,dozvili ti da stavis noge na njegovo sediste i pokrije ih,nosi vodu,odrekne se svoje uzine i da je tebi,odrekne se svog vocnog jogurta i donese ga u tvoju sobu,kupi ti puding kada ti opadne secer,nosi tvoje kofere(jer si ti jako puno zensko),cuva strazu dok presvlacis farmerice ispod mosta,da ti sitnis za wc ^^

NatassjaInEternalSleep

  
  

NatassjaInEternalSleep

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1001/08/09, 02:07 pm

iskreno,i pojam prijateljstva je oskrnavljen.danas svako svakoga smatra prijateljem,koliko sam skontala...verujem u prijateljstvo muskarca i zene jer i sama imam najboljeg druga,ali nemam 10 najboljih drugova,jer je to...proseravanje vec,kad moram da kazem.verujem da su pravi prijatelji retkost,bilo koji pol da je u pitanju.

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl1001/08/09, 03:23 pm

ova tema je jako diskutabilna.... nema ovde kraja Smile

ali ima zanimljivih postova... i onih koji samo tako izgledaju Very Happy

Sponsored content



PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 6 Minicl10

 

Similar topics

-
» Zenski IT eksperti
» Srpski srodnicki odnosi - wiki
» Tako se vozi
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Page 6 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-