METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

returning man

  
  

returning man

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 9 Minicl1027/11/09, 03:28 pm

зависи све како ко гледа на пријатељство...ја знам због чега су се мене моји некад уплшили и моја је кривица што их сад немам

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 9 Minicl1027/11/09, 04:17 pm

Nes87 wrote:
ja ne verujem da niko od vas nema prijatelja suprotnog pola za ceo zivot..tj ako ne za ceo zivot onda dok iz nekih drugih razloga ne prestanete da se druzite, a ne zbog toga sto se jedno svidja drugom..bas ne verujem

ma ja imam bas takvog ortaka preko 15 godina i nikada se izmedju nas nista osim prijateljstva nece desiti. eto.

returning man

  
  

returning man

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 9 Minicl1027/11/09, 04:57 pm

pa dobro lakse je vama dvoma pricati o tim stvarima

jer realno

sta mi sa 17 godina mozemo znati o pravom prijateljstvu tj da li na je neko kog imamo sad ustvari zaista pravi prijatelj ...trebaju godine da prodju da se to dokaze....

Blackmore

  
  

Blackmore

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 9 Minicl1027/11/09, 05:18 pm

returning man wrote:
pa dobro lakse je vama dvoma pricati o tim stvarima

jer realno

sta mi sa 17 godina mozemo znati o pravom prijateljstvu tj da li na je neko kog imamo sad ustvari zaista pravi prijatelj ...trebaju godine da prodju da se to dokaze....

pa valjda i sad mozes da prepoznas ko ti je pravi prijatelj. eto ja imam 2 najbolja druga jednog znam 3 godine i mogu stvarno da kazem dda smo mnogo bliski a drugog znam 11 i vreme je pokazalo da stvarno imamo pravo prijateljstvo. udaljio sam se od teme XD

returning man

  
  

returning man

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 9 Minicl1027/11/09, 09:16 pm

jedno je prepoznati ko ti je pravi prijatelj sad...ja sam rekla da ne mozemo sad prepoznati ko ce nam biti prijatelj za ceo zivot (nadovezla sam se na nesovu pricu)

Sponsored content



PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 9 Minicl10

 

Similar topics

-
» Zenski IT eksperti
» Srpski srodnicki odnosi - wiki
» Tako se vozi
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Page 9 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-