METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostMuško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 01:00 am

Hmmmm... nešto sam se istripovala nad liènim iskustvima po pitanju drugarstva pa sam pomalo u konfuziji. Rolling Eyes
Naime, zanimaju me vaši stavovi i skustva po pitanju drugarstva sa osobama suprotnog pola?! Jeste li konzervativni po pitanju drugarstva, pa prijateljstva shvatate u onom tradicionalnom smislu ili ste skloni da idete korak više ali da i dalje taj odnos definišete kao drugarski? Da pojasnim... Dokle ste spremni da idete sa svojom ortakinjom / ortakom i kada postavljate granicu koju nikada ne prelazite ili uopšte i ne postavljate granice nego praktikujete i DSBO ( Drugarski Sex Bez Obaveza ) sa svojim takozvanim prijateljima ? Inaèe, da li ste imali iskustva sa ortakinjama / ortacima koji su vam posle dužeg vremena priznali da na vas gledaju kao na nešto više od ortaka ili ste vi shvatili da na svog ortaka / ortakinju gledate malo drugaèijim oèima? Šta radite u takvim situacijama... prekidate svaki kontakt sa dotadašnjim prijateljem ili nastavljate druženje koje je sada optereæeno jednim, ne baš tako naivnim saznanjem?
Pokušala sam da budem jasna, pa eto... sada oèekujem vaše opširne komentare... ;) Razz

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 01:17 am

jes da mi je smor i da bih sad poceo da kuckam onako kako znam ali sacekacu prvo par postova pa cu tek onda ja,da ne bude ja klinac pa prvi poceo da pametujem....ugl,nije losa tema....ponekad zna da baci na razmisljanje....

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 11:44 am

Ne, nisam konzervativna po tom pitanju uopšte. Družim se sa muškarcima isto koliko i sa devojkama. Ali nisam imala iskustva da mi dobar drug postane deèko, veæ obrnuto. Nijedan od mojih drugova me ne privlaèi....ali dobro, sve je individualno...Smile

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 12:40 pm

Mnogo devojaka sa kojima sam se druzio su mi posle nekog vremena rekle da ih privlacim Cool. Ja nisam nikad hteo to da dizem na taj nivo, zato sto uvek imam devojku kad mi se to desi, da nemam verovatno bi pristao na to samo dok smo drugarica i ja solo. Ali me ni jedna derugarica nije privlacila na taj nacin...

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 02:39 pm

Vladimir Divjak wrote:
Mnogo devojaka sa kojima sam se druzio su mi posle nekog vremena rekle da ih privlacim Cool. Ja nisam nikad hteo to da dizem na taj nivo, .

Koj si ti lik :100:

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 02:42 pm

ja verujem u musko zenska prijateljstva...cak sta vise lakse mi je da ozbiljno razgovaram sa najboljom drugaricom nego sa vecinom drugova sto imam....jednostavno zrelije i ozbiljnije razmislja....bilo je i ispada kada mi se jedna jaaakooo dobra drugarica svidela ali brzo se to zavrsilo

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 03:03 pm

Evo npr. meni bi to bilo glupo, ja sam uopsteno otvoren sa drugaricama kao i sa devojkama. Meni pre svega devojka treba da bude drugarica pa onda ljubavnica jer je to teze naci. Meni je bedak kad se pre drugovi iz odeljenja smuvaju sa drugaricama iz odeljenja pih...i posle u skoli sve normalno...ne razumem

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 05:01 pm

Kakvo pitanje !!!
Samo mogu jedno da kazem : NIshta nije nemoguce !!!

Imam i do jaja ortakinja na koje nikad nisam pogledao u pogledu sex-a a imam i ortakinja koje su strava samnom pa se i ramoka i samo jebacica i samo simpatija i samo devojaka za veze i sve u jedno itd ...

Mushkarac i zena mogu da budu i "cisti" prijatelji i veoma "prljavi" prijatelji !!! Cool

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 05:12 pm

Super... interesuje me zašto ti onda ta "prljava" drugarica nije devojka nego i dalje drugarica? ;) Mislim ako se slažete kao ortaci, ako se slažete kao ljubavnici, zašto niste pokušali da budete zajedno? Da ne bi pokvarili vaš prijateljski odnos ili... ? Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali zar taj odnos koji imaš sa tom ortakinjom nije malo zategnut? Mislim, verovatno se ne družite tako prisno kada ti imaš devojku i da vaše prljavo druženje obnavljate kada ste solo? Ili grešim? Rolling Eyes

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 07:25 pm

Happy_PhantoM wrote:
Super... interesuje me zašto ti onda ta "prljava" drugarica nije devojka nego i dalje drugarica? ;) Mislim ako se slažete kao ortaci, ako se slažete kao ljubavnici, zašto niste pokušali da budete zajedno? Da ne bi pokvarili vaš prijateljski odnos ili... ? Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali zar taj odnos koji imaš sa tom ortakinjom nije malo zategnut? Mislim, verovatno se ne družite tako prisno kada ti imaš devojku i da vaše prljavo druženje obnavljate kada ste solo? Ili grešim? Rolling Eyes

Evo da ti odgovorim na par pitanja koja su i mene do nedavno mucila !!!

ovavljamo samo kad smo solo !!!

Pitash zashto mi nije devojka ... pa recimo da sam sa njom bio 5 meseci i videli smo da ne ide ali nam se svideo sex,pa smo to reshili na prijateljski nacin i sada se sexamo samo kad ni ja ni ona nemamo decka/devojq !!! Kapirash ??!!

Inace ja sam takav da kad imam devojq , nijedna me druga ne zanima !!!
A trenutno imam devojq , jes da je u svici ali se volimo i skoro ce nam godinu dana!

A shto se tice ovog gore shto te muci ... jedno mogu da ti kazem sigurno , NIKAD SE NE KAJAJ ZBOG ONOG SHTO TI MAMI OSMEH NA LICE !!! Cool

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 08:39 pm

Skontla ja šta si hteo da kažeš. ;)
Ne kajem se ja zbog stvari koje mi mame osmeh, ali mi je strašna konfuzija u glavi i stvar nije tako jednostavna... valjda zbog toga što sam EMO, šta æu, hehe... Razz Razz Razz

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 09:42 pm

ja imam najboljeg prijatelja, a nemam najbolju prijateljicu
i stalno sam u muskom drustvu... i ne vjerujem da ih privlacim na taj nacin jer u meni fkt vide samo prijateljicu Very Happy

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 09:43 pm

Da, nadaj se Razz

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 09:47 pm

btw. DSBO je jako dobra stvar Very Happy

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 09:47 pm

bio wrote:
Da, nadaj se Razz
ahahaha... a dobro... sta cu Very Happy

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 09:53 pm

Ma pogresno sam se odrazio!

Tedoh da kazem da najverovatnije nisi u pravu ili svesno to negiras, te da u pravom trenutku...

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 10:00 pm

e sad moje licno iskustvo: UVIJEK,ali UVIJEK je jedno od to dvoje zagrijano!!! to prijateljstvo ne postoji,i jedino razumno objašnjenje je ono koje je dao sick boy.
nijedno od to dvoje ne mora biti zaljubljeno,ali je jedno 100% makar jednom pomislilo na sex sa tim "prijateljem" suprotnog pola. ne zavaravajte se ljudi, muškarac i zena su stvoreni da se pare,i tu nema diskusije...

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 10:02 pm

pa za ova tri prijatelja sam 100% sigurna da je tako Very Happy
mogli su me 1555646 puta iskoristiti, ali hvala im sto nisu Very Happy
aahahahhaahah x)
ma jbt recimo Adi mi je kao brat i fkt nikad ne bih mogla biti u vezi s njim kao ni on sa mnom Very Happy

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 10:05 pm

pa mozda nije sa tvoje strane,al ne budi bas tako sigurna da on ama bas nikad nije pomislio na sex sa tobom...
i da,jesi li ti pomislila na sex sa tom trojicom? Very Happy

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 10:10 pm

@pichoperka
To sto te ni jedan nije iskoristio ne znaci da te mozda ne vidi drugacije.

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 10:18 pm

ahahhahaah
neki dan sjedimo u Bosni (kinoteka) Adi, Jusko, Dacho i ja...
i pita me Darjan... da li si ikada pusila liku u kinu
rekoh... nisam xD
kaze on... a da li bi voljela popusiti trojici
ahahahahhahahahahahah xD

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 10:21 pm

i?

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1016/03/08, 11:54 pm

to nije istina....musko-zenska prijateljstva su moguca.....moja najbolja drugarica se stalno krece sa nama cetvoricom....sa nama i izlazi i svaki dan budemo svi zajedno i ona nam je bukvalno kao sestra i niko od nas nikada nije ni pomislio na tako nesto jer kada to prijateljstvo toliko poraste da ti tu osobu vidis bas kao da ti je rod rodjeni....koliko se samo puta ona meni nasla kada mi je bilo tesko i ne samo meni nego svima.....koliko smo mi puta nju zastitili od drugih....jednostavno mi na nju gledamo kao mladju sestru i stitimo je od svega....uvek mi je bilo mnogo lakse da popricam sa njom o svemu,ali bas svemu nego sa vecinom mojih drugova....

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1017/03/08, 01:18 am

pratim....jer sam se ja pre stalno samo s devojkama druzio...

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl1017/03/08, 12:06 pm

Spawn Of Darkness wrote:
to nije istina....musko-zenska prijateljstva su moguca.....moja najbolja drugarica se stalno krece sa nama cetvoricom....sa nama i izlazi i svaki dan budemo svi zajedno i ona nam je bukvalno kao sestra i niko od nas nikada nije ni pomislio na tako nesto jer kada to prijateljstvo toliko poraste da ti tu osobu vidis bas kao da ti je rod rodjeni....koliko se samo puta ona meni nasla kada mi je bilo tesko i ne samo meni nego svima.....koliko smo mi puta nju zastitili od drugih....jednostavno mi na nju gledamo kao mladju sestru i stitimo je od svega....uvek mi je bilo mnogo lakse da popricam sa njom o svemu,ali bas svemu nego sa vecinom mojih drugova....
eeeh toooo Very Happy
nek si im napisao Very Happy

@ Bio pa nista... jos sam ja mala Rolling Eyes

Sponsored content



PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... Minicl10

 

Similar topics

-
» Zenski IT eksperti
» Srpski srodnicki odnosi - wiki
» Tako se vozi
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Page 1 of 9Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-