METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 02:04 pm

Понекад се заиста осећам као да вребате сваку моју грешку,а онда се удружујете и демонстрирате своју силу вербално надамном самим,и нејаким 29 29 29 29 29

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 02:23 pm

Mama, forumaši su mi uzeli lizalicu!

darklight

  
  

darklight

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 07:39 pm

Shilo wrote:
Mama, forumaši su mi uzeli lizalicu!

AJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ! KAKAV SI TI KRALJ,NMG DA VERUJEM!!! HAHAHA,KAKAV CAR!DO JAJA!KAKO TI PADE TO NA PAMET?HAHAHA,NMG DA VERUJEM!!!

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 07:43 pm

evo su musko zenski odnosi
ja znam da sam muskog pola ali neznam DARKLIGHT kojeg je pola i onda on/ona mene zajebava Suspect

darklight

  
  

darklight

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 07:47 pm

MrznjA wrote:
Понекад се заиста осећам као да вребате сваку моју грешку,а онда се удружујете и демонстрирате своју силу вербално надамном самим,и нејаким 29 29 29 29 29


Mozda zato sto uvek imas drugacije misljenje od drugih (sto nemam nista protiv) i mozda zato sto mislis da je to tvoje misljenje najbolje i da si UVEK ti u pravu i da svojim misljenjem koje iznosis,poklapas ostala misljenja kod forumasa koji su ti antipaticni?!Ali to je samo moje misljenje!

Ispravite (ne persiram ti pitam ostale) me ako gresim?

darklight

  
  

darklight

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 07:51 pm

metalwarior wrote:
evo su musko zenski odnosi
ja znam da sam muskog pola ali neznam DARKLIGHT kojeg je pola i onda on/ona mene zajebava Suspect

haha,dobar si...ali to ce ostati misterija dok je ti sam ne razresis... What a Face

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 07:54 pm

dobro, dobro, dobro pamti pa vrati Razz Razz Razz

darklight

  
  

darklight

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 08:24 pm

:68:

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 09:36 pm

darklight wrote:
metalwarior wrote:
evo su musko zenski odnosi
ja znam da sam muskog pola ali neznam DARKLIGHT kojeg je pola i onda on/ona mene zajebava Suspect

haha,dobar si...ali to ce ostati misterija dok je ti sam ne razresis... What a Face

Ja bi da sam musko (a nisam) a da je darklight zensko (sto nismo sigurni) shvatila kao poziv na nesto drugo...

Prvo biste nasli, pa bi krenula neka lagana predigra posle nekih razgovora reda radi, pa SVLACENJE radi utvrdjivanje darklightovog pola Embarassed

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/12/08, 10:07 pm

aha
a sta ako utvrdim da je darkliht musko onda da mu kazem da izabere nacin kako da ga ubijem
jel to Razz
moze da bira
15 54
17 56
:113:
30 60 :81:

34
42
44
49
50
52 i tako dalje ....
53

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1021/12/08, 12:38 am

Hmmm... Osecam da neko agresivnim stavom pokusava da pobegne od istine...
Malisaaa,ne briniiiii,to je apsolutno IN! Ti si IN!


;)

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1021/12/08, 12:42 am

neznam ja ko je tu IN. neznam ja ni sta to znaci.Nepoznajem ja ni tog coveka ni nista.I ja nezelim da budem IN biti IN je tako GAY
cak se i rimuje IN GAY Razz Razz Razz Razz

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1021/12/08, 01:38 am

IN je satanisticko NI, da ne kazem naopacko!

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1021/12/08, 11:24 am

Ahaa,znaci Vitezovi koji govore NI su satanisti-pederi?!

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1021/12/08, 02:30 pm

Hahaha Monti Pajton! :100:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1021/12/08, 10:38 pm

darklight wrote:
MrznjA wrote:
Понекад се заиста осећам као да вребате сваку моју грешку,а онда се удружујете и демонстрирате своју силу вербално надамном самим,и нејаким 29 29 29 29 29


Mozda zato sto uvek imas drugacije misljenje od drugih (sto nemam nista protiv) i mozda zato sto mislis da je to tvoje misljenje najbolje i da si UVEK ti u pravu i da svojim misljenjem koje iznosis,poklapas ostala misljenja kod forumasa koji su ti antipaticni?!Ali to je samo moje misljenje!

Ispravite (ne persiram ti pitam ostale) me ako gresim?
Chovo,niko meni nije antipatican,rekoh na nekoj drugoj temi,ne mogu ja da trosim energiju na gomilu avatara i slova.Drugo,sto se mene tice,ja sam uvek u pravu,a jebE mE se sta neko drugi misli o tome,dokle god ja smatram da je to sto cinim ispravno.I trece,ffs,kako niJesi skontao da se podjebavam???

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1017/04/09, 11:23 am

moj drugar i ja smo se napustili.
sanjam ga vec drugu noc,za redom. confused

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/04/09, 01:53 am

Moje drugarice su se naljutile jer sam pisala pesmu dok su one tracarile na pozama zurci.
Bilo je jace od mene, jednostavno sam morala da zapisem to. Verovatno misle da sam pisala o njima. A nisam...

A ionako mi je bilo trulo sa njima, bas su sve one prave "zene". Sve bi pricale kako su pred veliku maturu drzale dijetu i isle u teretanu, da bi ja rekla: Ja sam na maturu isla zbog hrane!
Verovatno se tako osecaju ljudi kada neko obesmisli razlog njihovog postojanja Neutral

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/04/09, 02:23 am

brateeeeeeee -.- silent
au jebote Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Icon_w10 mnogo glupo.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/04/09, 02:53 am

LillyHigh. wrote:
moj drugar i ja smo se napustili.

takodje.

rajan

  
  

rajan

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/04/09, 01:13 pm

E, nemam pojma o čemu diskutujete al ja se ozbiljno ložim na Toma Kruza....Ne znam šta da radim....Svaki put kad gledam "Nemoguću misiju" ili "Top Gun" ja ovlažim.... lol! Između nas ima nešto više od prijateljstva....

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1020/04/09, 07:22 pm

LillyHigh. wrote:
brateeeeeeee -.- silent
au jebote Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Icon_w10 mnogo glupo.
ja bih da se objasnim(nema veze shto me niko nije pitao,osecam obavezu trtttrtrtrttrtttttttt hihi) bio je komentar na post iznad,ne na drugarice.

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1021/04/09, 10:03 am

Post primljen K Znanju Smile

I love you

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1026/04/09, 06:00 pm

Nmg baš da propratim prièu, ali što se tièe mog odnosa sa momcima, moram reæi ja imam dva naj ortaka koja nizašta na svetu ne bih menjala! Obožavam ih, i oni meni i super nam je. I samo smo prijatelji. Imam i drugarice, naravno, ali ipak sam mnogo bolja sam tim drugovima, tj. za njih stvarno mogu reæi da su mi njabolji prijatelji. Ima još te dve drugarice, ali sa njima samo u školi...

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl1009/05/09, 02:25 am

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
danas,uh tj juèe, mi je priredjen najemotivniji momenat ikada!
mali:*

sreæna sam.

Sponsored content



PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 5 Minicl10

 

Similar topics

-
» Zenski IT eksperti
» Srpski srodnicki odnosi - wiki
» Tako se vozi
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Page 5 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-