METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1025/08/09, 03:14 pm

Ma drugarice su shit,jer svaku koju nadješ htećeš da povališ i samo ćeš čekati pravi trenutak da je startuješ.Kao iz prijateljstva se radja prava ljubav,kakva proseravanja,joooj SIDJI BOŽE DA SE POUBIJAMO,ne daj ti dva Božeta nikom.

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1025/08/09, 03:48 pm

Pa da,ako si primat,tako je.

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1025/08/09, 03:53 pm

Nisam primat al ono znam uglavnom kako to ide,druženje godina dana pa ajmo odma tarlataj tarlataj.Ja drugaricu gledam kao drugaricu ma kakva ona riba bila baš me briga,uvek sam više gledao unutrašnju lepotu nego spoljašnju.

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1026/08/09, 09:56 am

Pa i nemas mnogo izbora ako ti ne daju ni posle godinu dana :100:

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 04:50 am

Ma ja sam za to da mi posječemo te nevjernice sječivom za sječenje tongue

*WaLk*PantErA*

  
  

*WaLk*PantErA*

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 12:36 pm

pa ovako,ok sam po tom pitanju,ali UVEK,znachi UVEk kad sa nekom osoom zhenskog pola pochnem vishe da se Druzhim,uvek zavrshimo tako shto je smuvam Razz
jbg... navika...



p.s.ZHIVEO PSBO ,znachi nastavljam sa druzhenjem Smile

dji-dji

  
  

dji-dji

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 01:46 pm

Meni je opusteno, imam ortakinje sa kojima se samo druzim i skroz je opusteno. Ne moras biti u vezi da bi se lepo osecao ili dobro proveo. Smile

*WaLk*PantErA*

  
  

*WaLk*PantErA*

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 01:49 pm

treu,ali ja nekako uvek zavrshim u vezi 54

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 02:31 pm

Sve to: devojka, veza, zaljubljenost, poverenje, briga itd... sve na kraju dovodi do razocarenja, i sve je to glupost. Sami se radjamo, sami i umiremo. Sve je u druzenju, veze su sranje Smile (moje misljenje)

*WaLk*PantErA*

  
  

*WaLk*PantErA*

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 02:34 pm

IVL wrote:
Sve to: devojka, veza, zaljubljenost, poverenje, briga itd... sve na kraju dovodi do razocarenja, i sve je to glupost. Sami se radjamo, sami i umiremo. Sve je u druzenju, veze su sranje Smile (moje misljenje)
cu te vidim ja bro kad budesh u odelcu i chekash mladu xD
uzhivaj ,opushteno,sve to dodje sa godinama Very Happy

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 05:23 pm

IVL wrote:
Sve to: devojka, veza, zaljubljenost, poverenje, briga itd... sve na kraju dovodi do razocarenja, i sve je to glupost. Sami se radjamo, sami i umiremo. Sve je u druzenju, veze su sranje Smile (moje misljenje)

Glupo je razocaravati se i bedaciti se.Nema svrhe.A veze i nisu losa stvar.Ispunis deo slobodnog vremena. Very Happy

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 06:10 pm

El Karnisero wrote:
Ispunis deo slobodnog vremena. Very Happy

I igranjem igrica, sportom, tv-om. Ali razlika je ta sto ne mozes sebe raniti ovim.

Ma sta da ti ja pricam, kad znas sve i sam.


Soleri najbolje prolazeeee!

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 07:07 pm

IVL wrote:

Soleri najbolje prolazeeee!

znaci milan stankovic, "bolje je kada si solo" i te munje.
fak jea! Very Happy




29 29 29 29

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 08:43 pm

Jao e, jebao vas grand 29

Zar svaka jebena rec moze da se cuje u imenu neke pesme? Rolling Eyes

rospija


rospija

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 09:37 pm

hahahahaha..

kao sto vec jhednom rekok, strah od zena ima svoju funkciju/uzrok/posledicu..
u dugoj vezi moze da bude ultimativno.. kad nadjes pravu osobu, imas osobu za pijancenje, plakanje, zajebanciju, sex, gluparanje, pozajmljivanje kinte, kola, ucenje.. i ne treba ti ama nista vise.
da mi verujete.

dji-dji

  
  

dji-dji

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 10:05 pm

rospija wrote:
hahahahaha..

kao sto vec jhednom rekok, strah od zena ima svoju funkciju/uzrok/posledicu..
u dugoj vezi moze da bude ultimativno.. kad nadjes pravu osobu, imas osobu za pijancenje, plakanje, zajebanciju, sex, gluparanje, pozajmljivanje kinte, kola, ucenje.. i ne treba ti ama nista vise.
da mi verujete.

I to izgleda nesto ovako https://www.youtube.com/watch?v=kgl3jiYckRY
:100:

rospija


rospija

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1030/08/09, 10:08 pm

slatko.............................................................................................................

ali ne. Evil or Very Mad



29 29 29

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1002/09/09, 01:03 am

rospija wrote:
kad nadjes pravu osobu

da ostavite zajedno cigare
i
koja ti se javi iz tamo neke francuske da podelite nedostajanje. Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Wub

rospija wrote:
da mi verujete.

ja verujem.

Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Singles



"love is a game.
easy to start.
hard to finish."


zgodan je film.

Very Happy

returning man

  
  

returning man

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1014/09/09, 04:28 pm

trudila sam se da pobijem stereotipe...al sad i sama vjerujem da nema nista od prijateljstva izmedju muskarca i zene

dragarstvo da
al prijateljstvo ne


voljela sam dva najbolja prijatelja kao bracu
al...eto na kraju puce sve

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1012/10/09, 10:22 pm

ha!
opet sam dobila dokaz ljubavi! Very Happy mnogo je simpatican i smesan,ali mi je lepo i srecna sam.
Moj drug mene voli i ja volim njega.

Nes87

  
  

Nes87

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1013/10/09, 12:54 pm

SEPULTURA wrote:
Ma drugarice su shit,jer svaku koju nadješ hteæeš da povališ i samo æeš èekati pravi trenutak da je startuješ.Kao iz prijateljstva se radja prava ljubav,kakva proseravanja,joooj SIDJI BOŽE DA SE POUBIJAMO,ne daj ti dva Božeta nikom.

jos ti onda nisi upoznao pravo prijateljstvo, tako da nije ni moglo da ti se desi da se rodi ljubav..

kako god, prijateljstvo sa suprotnim polom je zbog toga i tako riskantno..samo te odjednom nesto opauci i onda moras da izaberes..nista da ne govoris zarad prijateljstva i glumis kako je sve ok, a svaki put kada se sretnete moras da se boris sa sobom, ili da kazes sta osecas i mozda budes srecan, a mozda i zauvek izgubis tu neku osobu koja ti toliko mnogo znaci..

eto, lici malo na ekonomiju i optimalni izbor i ulaganje pocetnih resursa na nacin koji najvise doprinosi licnom socijalnom blagostanju i dobrobiti..stvar je izbora

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1013/10/09, 02:03 pm

Ma drugovi su najbolji jer ne moraš paziti šta ćeš reći pred njima,više poverenja imaš u njih znaju bolje da čuvaju tajnu od devojaka,tačnije njih boli kurac za to tako da ne bi nikom ni rekli,kakve koristi od toga Very Happy

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1013/10/09, 02:14 pm

A sem toga i dupe je uze od picke,a? Very Happy

Nes87

  
  

Nes87

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl1013/10/09, 02:45 pm

Sweet Tooth wrote:
A sem toga i dupe je uze od picke,a? Very Happy

hahaha.. Vozde!!!

Sponsored content



PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 7 Minicl10

 

Similar topics

-
» Zenski IT eksperti
» Srpski srodnicki odnosi - wiki
» Tako se vozi
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Page 7 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-