METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:06 pm

da li ti ja izgledam/zvuchim/pishem kao neko kome je normalno da klinka od 15 ide na abortus???!!!

ali ja samo zhelim da vam kazhem da one to rade da bi dobili odobravanje od strane drugog pola i da nemaju josh uvek granice do kojih su spremne da idu zbog tog odobravanja...

tako da kad bi manje pazhnje izazivale,verovatno bi se neshto promenilo...ali mushkarci(ne svi) ce uvek vishe pazhnje da poklone onoj devojci koju ce lakshe da ''dobiju'',nego onoj za koju treba da se potrude...e o tome vam ja pricham...

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:08 pm

pa malo iznad gore si rekla sta tome fali?!

ja zivim pored osnovne skole i ujutru kad idem u skolu vidjam tako decicu 6,7 razred sve na stiklama,suknjice i sve su nasminkane,a ni jedna ne nosi torbu...

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:08 pm

shlogirana_veverica wrote:
mislis da nema takvih devojaka tj devojchica? to mu dodje 6, 7. razred? dve cure iz mog odeljenja i par momaka su tad postali sexualno aktivni... pa ti sad vidi.... a znam za bar 5 takvih primera.... deca misle da su zrela, da su mnogo stariji i mnogo odgovorniji nego sto jesu i pokusavaju to da dokazu roditeljima, vrsnjacima ne znam ni ja kome.... to sto ti ne znas za te price ne znaci da to ne postoji.... samo u svetu postoji jos trunka stida pa vecina cura to nece da prizna....

hvala bogu ovakav primer nisam josh srela...ne znam...polako krecem da se nerviram oko svega ovog,tako da mislim da je doshlo pravo vreme da prekinem da razmishljam o tome...

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:11 pm

nisam rekla da je ok da se klinke tako ponashaju...

rekla sam da je ok da to rade devojke(ne klinke) koje su u vezama...i stojim pri tome da nema nishta loshe da devojka prva u vezi pokrene piutanje seksa ako ima potrebu za tim...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:18 pm

a zasto su momci krivi? da li su one nesposobne pa ne umeju da kazu "Jebi se, necu da se karam s tobom kretenu matori!!! Previse sam mlada za to, pedofilu!!!"? kako to da ja nisam izgubila nevinost sa 13? niti bilo koja cura iz mog drustva? ma bezi bre sva ta deca su poludela... ali ja ipak mislim da ne vredi da se raspravlja o tome... to je prica bez kraja... a i ovo nije tema za to... tema nisu klinke koje se jebu pre nego sto im porastu sise nego perverzije.....
eeeeeeee da vratimo temu malo na pravi put.....
znate onu foru sa eurokremom ili slagom? e ja bih volela to sa ajvarom... srpski- seljacki nacin... :100:

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:21 pm

da,da,da...

i onda dodash josh malo kulena,da zachinish situaciju...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:25 pm

kavurma bre zeno!!! sirenje i vruca pogaca.... i domacu rakiju mu pijes iz pupka na cevcicu!!!!! uuuuuuuuuuuuffffffff!!!!!! :100:

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:29 pm

sa antiglobalizmom u krevetu...


toooooooooooooooo!!!

shlognuta veverica za predsednika anonimnih seksoholichara...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:37 pm

heheheeeeee 41

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:37 pm

Tara wrote:
@bio

moje pitanje je bilo...zashto ti mislish da se one tako ponashaju?a ne...da li se one tako ponashaju...

e sad kako se devojke oblache...naravno da sam videla...ali to na mene ne utiche neshto preterano...mislim da ne bi trebalo ni na vas...to su ono shto moj drug naziva..krave...da ne bi bio politichki neispravan...mozhesh sa njom kad god hocesh...ali koja je poenta...kakav je to uspeh kad si dobio ono shto najgori kloshar mozhe dobiti...

Procitaj svoje pitanje... Mislim da bi trebalo da glasi: "Sta ti mislis, zasto se one tako ponasaju"? Ali vec je odgovoreno od strane drugih ljudi. Inace mene ne zanima da lomim mnogo moj krhki mozgic oko toga sta je uzrok njihove patnje jer im ja nikako ne mogu pomoci...nije to jedna devojka. Moje misljenje je da jednostavno od roditelja debila koji ne vode racuna o svojoj deci ne moze ispasti normalnije dete.

Ocigledno ne obracas mnogo paznju na zenski pol, mada sumnjam. Vi zene ste skeneri samo takvi (mnogo bolji od muskaraca).


shlogirana_veverica wrote:
cure pocinju sve ranije i ranije da postaju sexualno aktivne....
Za to je kriva genetika i pubertet, odnosno meca, koja dolazi sve ranije i ranije. Neko ispitivanje je dokazalo da su ranije zene bile slabije uhranjene, a da je uhranjenost direktno povezana sa prvom mecom. Kad to pocne, pocinje i sve ostalo sto sledi. Kod danasnjih generacija sve ranije i ranije.

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:44 pm

shlogirana_veverica wrote:
mislis da nema takvih devojaka tj devojchica? to mu dodje 6, 7. razred? dve cure iz mog odeljenja i par momaka su tad postali sexualno aktivni... pa ti sad vidi.... a znam za bar 5 takvih primera.... deca misle da su zrela, da su mnogo stariji i mnogo odgovorniji nego sto jesu i pokusavaju to da dokazu roditeljima, vrsnjacima ne znam ni ja kome.... to sto ti ne znas za te price ne znaci da to ne postoji.... samo u svetu postoji jos trunka stida pa vecina cura to nece da prizna....
slazhem se ....u mom odeljenju u osnovnoj znam pouzdano koje su ribe sa kojima iz odeljenja "spavale"..i to je bilo mozhda exrzija u 7-mom....a da ne pominjem da sam imao dve "bi" drugarice...koje su se za odmor krljale pred svima....mislim odvratno... :105:

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 05:54 pm

Ja dok sam bio u osnovnoj znam nekoliko devojaka koje su u sedmom razredu "krenule". Inace vrlo perspektivna decica, pogledaj ih sad, dete, razvedena i odlepila sa mozgom...

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 06:14 pm

bio wrote:
Tara wrote:
@bio

moje pitanje je bilo...zashto ti mislish da se one tako ponashaju?a ne...da li se one tako ponashaju...

e sad kako se devojke oblache...naravno da sam videla...ali to na mene ne utiche neshto preterano...mislim da ne bi trebalo ni na vas...to su ono shto moj drug naziva..krave...da ne bi bio politichki neispravan...mozhesh sa njom kad god hocesh...ali koja je poenta...kakav je to uspeh kad si dobio ono shto najgori kloshar mozhe dobiti...

Procitaj svoje pitanje... Mislim da bi trebalo da glasi: "Sta ti mislis, zasto se one tako ponasaju"? Ali vec je odgovoreno od strane drugih ljudi. Inace mene ne zanima da lomim mnogo moj krhki mozgic oko toga sta je uzrok njihove patnje jer im ja nikako ne mogu pomoci...nije to jedna devojka. Moje misljenje je da jednostavno od roditelja debila koji ne vode racuna o svojoj deci ne moze ispasti normalnije dete.

Ocigledno ne obracas mnogo paznju na zenski pol, mada sumnjam. Vi zene ste skeneri samo takvi (mnogo bolji od muskaraca).


ja stvarno ne obracam pazhnju ni na mushki pol u principu...imam svoj neki svet i ljude u njemu...ostalo shto me okruzhuje slabo i primecujem...

tako da...bole me uvo za klinke,njihove roditelje i muvu shto mi je sad ushla u sobu i zuji...

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 07:56 pm

^chek izvini jel si ti mushko ili zhensko...poshto sam primetio da chas pricash u mushkom a chas u zhenskom...ili chas gledash iz zhenskog ugla a chas kazhesh "Vi zhene..." mislim WTF ?

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 08:47 pm

haha fleshulo je nesto.... pogledaj sta je bio pisao pre toga... njegov predzadnji post pa ce da ti bude jasno... nije lepo oznaceno ono sto je citirala od bia....

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 08:53 pm

da...

ja sam zhensko...ali mrzelo me je da to editujem...

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 09:23 pm

Ja licno znam dve devojke koje su izgubile nevinost u 13 godina sa likovima starijim od mene po 5 godina, a u 16 su izgubile analnu nevinost i to se hvale svima redom, pa molim te ako to nije bolesno sta jeste. Oni to shvataju kao super obavljen posao, kao dokaz zrelosti i neke senzualnosti. Mislim meni je krivo posto imam sestru koja ima 11 godina i neke njene vrsnjakinje vec pokazuju teznju za momcima i sex-om.

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1011/05/08, 09:40 pm

mi sad prichamo o antiglobalizmu u krevetu...

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1027/05/08, 12:15 pm

MA to je swe boles...
aj imam 15 i po, skoro 16, a meni ni sad take stwari ne padaju na pamet....Strashno je kad poznajesh nekog ko je tako mali a tako iskwaren...

Znam ja jednog klinca, sad zawrshawa 4 osnowne i on samo o sexu, jebanju, kao bi owo, ono...Mali je bolestan bre!

Kuda ide owaj swet!A kazhu da su metalci owaki, onaki!A Ceca, Stoja i kompanija?Kakaw oni primer daju mladima?

I da, KnezRu koliko jbt ti imash godina uopshte?Pishe 14, a o 14ogodishnjakinjama prichash klinke...

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1027/05/08, 12:47 pm

Nema to veze sa muzikom toliko, pre ce biti neko kucno/ulicno vaspitanje. Primeri iz drustva, brata, sestre...itd...Mladi to shvataju kao srecu evo pre neki dan je jedna mala (15,16) izjavila (posto se satire od pise) na pitanje zasto to radi rekla "Sta cu kad volim kurac" e sad ona verovatno nije svesna sta je rekla, verovatno misli da to sto je rekla zvuci zrelo i pametno a ustvari se zakopala u 6 metara jamu!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1027/05/08, 12:57 pm

meni nije jasno zbog cega se vi toliko cimate oko tih klinki i klinaca.nek' se jebu ako hoce,blajve i dzaraju po haustorima ako im je to interesantno.drma ih pubertet,isto kao vas i nas pre par godina.tim klinkama se pusi kita jer to nisu probale,klincima se kara jer to gledaju na tv-u 24/7,cak i u dnevniku.iskreno,video sam par komentara koji zvuce kao da ste 50godina stariji od te dece,a ne najvise 7 ili 8,ako i toliko.sto se ranije sazna kako se sta radi,sprecice se da se dogode sranja.jos nisam cuo da je neka klinka od pusenja zatrudnela....pa bolje neka se time zabavlja jedno godinu-dve,a posle c e da skonta da li je spremna.easy as that.

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1027/05/08, 03:37 pm

Pubertet u 14,15 godina!!! Samo pricamo kako je bilo kad smo mi bili klinci, tad je toga bilo manje...

Tara

  
  

Tara

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1027/05/08, 04:30 pm

aj sad josh malo...

razmislite samo pod kakvim okolnostima ta ''deca'' gube nevinost...i sa kim...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1027/05/08, 06:35 pm

nije toga bilo manje,nego je bilo tabu.sve seksualne zabrane su srusene.
''gubljenje nevinosti''...to mi je uvek bio izuzetno glup izraz....s' obzirom na to da je masturbacija vid seksa,svi su nevinost izgubili daleko pre nego sto su se dovatili sa suprotnim poom :lol:

motorhead


motorhead

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 4 Minicl1027/05/08, 07:41 pm

i tako,guzim ja guzim... Razz
 

Similar topics

-
» Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
» Tako se vozi
» 8... i tako to na tu temu :)
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» i tako je polo dobio ime :D
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-