METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1028/05/08, 12:21 pm

motorhead wrote:
i tako,guzim ja guzim... Razz

Legenda

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1029/05/08, 12:49 am

Anja_Black wrote:
I da, KnezRu koliko jbt ti imash godina uopshte?Pishe 14, a o 14ogodishnjakinjama prichash klinke...


pa meni ce to 14 da stoji do kraja god,jer sam ja rodjen na kraju god....a zasto za nekog kazem da su klinke,ne govori se to sam za godine,vec i za ponasanja,shvatanja i razmisljanja nekih.....

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1029/05/08, 09:47 pm

pa meni ce to 14 da stoji do kraja god,jer sam ja rodjen na kraju god....a zasto za nekog kazem da su klinke,ne govori se to sam za godine,vec i za ponasanja,shvatanja i razmisljanja nekih.....[/quote]


A zashto si onda u drugom topicu rekao da si moje godishte??Ja sam 92...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 12:32 am

pa i jesu klinke.isto kao i one od 16.i 18...a vala,kada udju u klimax,i one od 50+

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 02:53 pm

Uuuuuuu, pa i meni govore da se ponasam kao klinka (a imam 22 godinice Razz ) al meni je to oke. Odrzavam detinjastu kondiciju a opet umem i da se uozbiljim po potrebi. ;)
Nego, pisala ja vec negde o devojcicama od 14 godinica koje me bre plase. Ono je istinsko zlo i nakaradnost. Razz

Lorelei_Deadly


Lorelei_Deadly

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 05:16 pm

Meni ni kad sam imala 13,14, a ni 15 godina nisu verovali da sam tako mlada.A vala ni sad mi niko ne veruje da imam 18 skoro.Uvek sam izgledala barem 2 godine starije,sto zbog kose,sto zbog samog fizickog izgleda Embarassed
Ali sam UVEK bila magnet za pedofile.Najsariji tip koji me je startovao na nekoj svirci je bio 16 godina stariji od mene,jedan matori ludak me je uhvatio za ruku i nije me pustao na sred Trga dok mu nisam rekla kako se zovem...i tako :106:
A realno.Svet bi bio mnogo lepse mesto kad se mi ne bi zamarali pitanjima ko se kad i sa kim jebao i gde. :108:
ako ce se 'klinke' posle hvaliti time...vi ne kapirate da su nase bake i prabake vec imale decu sa 16 godina,zasto nam je sad tabu tema kad slusamo kako se klinke jebu na svakom koraku?
Ima jedan dobar stih: 'nisam brate kurva ako volim da se jebem.'

motorhead


motorhead

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 07:54 pm

da se malo nadovezem nisi kurva ako volis da se jebes sa jednim muskarcem,a ako ih mjenjas ko carape... onda si nemoralna riba ;)

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 07:58 pm

ne,to znaci da trazi odgovarajuceg seksualnog partnera.

motorhead


motorhead

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 08:08 pm

ne... odgovarajuci sex partner joj je onaj koji joj se svidi i kao osoba i po izgledu... upraznjavanje sexa sa osobom koju ne volis je cisto praznjenje

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 08:17 pm

sto nece znati ako ih ne proba vise.
sve je praznjenje.

motorhead


motorhead

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 08:19 pm

jeste sve praznjenje,ali duplo ti je bolje kad si s osobom koja ti bas znaci i s kojom zelis provesti zivot...

Lorelei_Deadly


Lorelei_Deadly

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 08:32 pm

[color=violet]Pffff,je;,ja sad znam za koga cu da se udam Smile
Ne,onda se vracamo na vecitu temu musko-zenskih odnosa gde je tip koji jebe baja,a riba koja je jebana kurva i nenormalna Smile

motorhead


motorhead

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 08:34 pm

da,vracamo se na nesto sto svaka riba kad se zaljubi,tj kad zavoli muskarca kaze: "tako mi je krivo sto mi nisi jedini u zivotu"! to je istina,i to znaju mnoge devojke koje su to osetile...

Lorelei_Deadly


Lorelei_Deadly

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1030/05/08, 08:39 pm

Posle jebanja nema kajanja Very Happy

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1031/05/08, 12:07 pm

tacno je da je cura koja se jebe ko nenormalna sa jednim likom cura koja ima potrebe za sexom, a ona koja se jebe ko nenormalna sa kim stigne kurva...
za taj izgled starije- mladje... to je skroz nebitno... to se lako postize sminkom, zato se ja ne sminkam uopste... nije ni bitno koliko godina imas... neki ljudi su zreli za svoje godine i spremni da probaju neke stvari ranije, ali vecina je nezrela.... i nije bitno sa koliko godina postanes sexualno aktivan, vec sa kim i kako... i mozes vrlo lako da umotas to u ukrasni papir i lazes sve oko sebe i da si nevina i da ga volis i da te napio, a ti si inace dobro dete... bitno je ono sto ti znas.... a vecina cura, nazalost, zna da su se kresnule sa maco kretenom ili jer su to sve njihove drugarice uradile ili jer nisu znale da kazu ne.... to je glavni problem....
i da i ja mrzim predrasude da je tip koji jebe sve zivo faca, a cura kurva.... pa neka jebe... navucice neku bolest sigurno.... a onda, kad sve pobegnu zbog toga ce da se vidi ko je faca....
I OVA TEMA ODLAZI U TRI LEPE!!!! zapravo vec je otisla....

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1017/06/08, 01:02 am

Tema je otisla u tri lepe posle treceg posta...

Ali meni je drago!!! jer sam svakoga od vas dobila na tacni i znam kako ko razmislja
Uglavnom ste se dobro pokazali Smile

A klinke i abortuse necu ni da komentarisem (mislim, sha reci)

returning man

  
  

returning man

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1031/10/09, 06:01 pm

bio wrote:
Uh, nisam ni ja to rekao... Ali mi nije bitno da li je mladja dve, tri, cetiri... dokle god je 18+ i nije "detinjasta".

29



danas deca radjaju decu...al neka neka.....

meni je sasvim ok da neka sa 15 godina ima sexualni odnos sa nekim od 25....al mi nije ok sto neko sa 25 ima sexualni odnos sa nekim od 15....

deci se oprasta....

iskreno sve zavisi od razvoja....moze se desiti da je neko dete od 15 godina i psihicki i telesno zrelije za sex nego neko sa 19....stvar hormona....

P.S. MRZIM "MONAHE/MANHKINJE" KOJI KAZU...NECU DO BRAKA....TAKI JE BOZI ZAKON...

NatassjaInEternalSleep

  
  

NatassjaInEternalSleep

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1001/11/09, 12:37 pm

daj,ljudi,ako se osoba oseca spremnom za to neka to i radi.iskreno,mene se price iz tudjeg kreveta ne ticu(osim kad detaljisem uz kafu sa drugaricama:D).znam devojke koje su to radile s desetinama likova i to uopste ne menja moje misljenje o njima,jer su inace ok i pametnije su od vecine ljudi koje znam.svako ima drugaciji pogled na to.a sto se tice toga da li je neko kurva,kurva je ona koja naplacuje.

returning man

  
  

returning man

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1001/11/09, 12:40 pm

slazem se u potpunosti s tobom


mislim ne mora znaciti da je glupa ako jednostavno ne zeli nikakvo vezanje za tipa osim na sexualni nacin

moze biti i nimfomanka....meni je to ok

stavovi osoba vezani za sex mi uopste ne moze iskvariti sliku o nekom

uvijek cu reci

to za mene nije ok

al ako je tebi tak ljepse...sta ja tu mogu

NatassjaInEternalSleep

  
  

NatassjaInEternalSleep

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1001/11/09, 12:44 pm

:respect:

returning man

  
  

returning man

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1001/11/09, 12:47 pm

najbolja izjava jedne zenske koja je sa 13 godina abortirala

sad ima 16
i bila s pola mog grada

i kaze ona meni znas ja njih sviju volim
ja nisam kurva
ja sam samo nesrecna u ljubavi


29

NatassjaInEternalSleep

  
  

NatassjaInEternalSleep

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1001/11/09, 12:50 pm

ok,ta cura stvarno preteruje:D

returning man

  
  

returning man

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1001/11/09, 12:52 pm

heh

kakvo je to samopouzdanje i objektivan pogled na samog sebe...pih 29


sta znam

ja sam za za jedno musko znala
pa njih ne razumijem...al neam nist protiv

SVAKO JE GAZDA SVOG SLICA

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1031/01/10, 05:40 pm

...I onda dođem ja i "iskopam" prastari post. Bilo je jače od mene.

Vladimir Divjak wrote:
evo pre neki dan je jedna mala (15,16) izjavila (posto se satire od pise) na pitanje zasto to radi rekla "Sta cu kad volim kurac" e sad ona verovatno nije svesna sta je rekla, verovatno misli da to sto je rekla zvuci zrelo i pametno a ustvari se zakopala u 6 metara jamu!

A njega/nju (ko god da je postavio to pitanje) to zanima zbog...? I neka mu/joj je rekla.

Iskreno, i meni je jeziva pomisao na djecu koja se sa 12-13-14 godina uveliko prcaju, s obzirom na njihovu mentalnu (a u većini slučajeva i fizičku) zrelost. Al', 'bem mu kupus, kako ta dječurlija danas odrasta, ništa drugo ne možeš ni očekivati.
Spejsbuk i mobilni telefoni u nižim razredima osnovne, da ne govorim o tome šta sve vide na TV-u i internetu... od kojih se, hvala falusu, ne odvajaju. Dodajte tome prerano uzbuktale hormone i...
Mislim da ih, u tim uslovima, i nije tako lako osuđivati. Što NIPOŠTO ne znači da nisam protiv toga.
U svemu tome mi (takođe već pomenuta) činjenica da današnje djevojčice izgledaju mnogo starije sama po sebi djeluje prilično beznačajno, gotovo smiješno.
Ovdje gdje ja živim (Milano) ljudi uglavnom misle da imam dvadesetak godina - dakle, ne izgledam mlađe (punim dvadeset u martu). U rodnoj mi Podgorici ne vjeruju da nisam "jako krupna šesnaestogodišnjakinja".

Što se tiče seksualnih odnosa djevojčica sa uveliko odraslim muškarcima... Koga tu treba osuditi - razuzdano derle kome se piša (kao i svako drugo "novo" i tek isprobano zadovoljstvo) osladila i koje je jedva svjesno mogućih posljedica ili taj koji to dijete trti, potpuno SVJESTAN toga šta radi?


Naravno, nisam rekla ništa novo (ni pametno drunken ). Ali, nema veze.


@tema - Niko mi ništa pretjerano perverzno nije tražio. Uglavnom sam ja ta sa zanimljivim idejama. Smile

darkboy


darkboy

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 5 Minicl1008/02/10, 06:48 pm

kemikaL_girL wrote:
U pravu si totalno. ;) Ali pazi ovaj trip... ja sam pre jedno nedelju dana bila na nekoj svirci kada me je startovao deèko za koga ja nisam mogla poverovati da ima samo 17 godina!!! Razz Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes On se ne šminka ali deluje baš jebozovno starije. Razz I nije to jedini sluèaj, današnja deca uopšte deluju dosta starije nego što bi trebalo da deluju za svoje godine. Napredna omladina, nema šta... Razz

To je zbog ishrane....
 

Similar topics

-
» Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
» Tako se vozi
» 8... i tako to na tu temu :)
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» i tako je polo dobio ime :D
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-