METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 11:15 am

Znaèi roðena seka moga deèka ima 14 godina ali je dete zlo... izgleda još malo, pa starije od mene. Razz Devojèica izgleda bar jedno 5-6 godina starija tako da joj niko i ne veruje da ima 14 godina. Kakdgod negde izaðe za nju se zakaèe likovi koji mogu æalci da joj budu. Heh, pedofilija bolest najmilija... Razz

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 11:29 am

IGNORE USER JE KEVA User=user na nasem Smile

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 11:30 am

To je fora sto se danasnja omladina sminka kao da ima 20 i preko godina. Svako pogresi, ja sam za klinku od 13 godina mislio da ima 20 zbog minica i kilo sminke na njoj.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 11:44 am

U pravu si totalno. ;) Ali pazi ovaj trip... ja sam pre jedno nedelju dana bila na nekoj svirci kada me je startovao deèko za koga ja nisam mogla poverovati da ima samo 17 godina!!! Razz Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes On se ne šminka ali deluje baš jebozovno starije. Razz I nije to jedini sluèaj, današnja deca uopšte deluju dosta starije nego što bi trebalo da deluju za svoje godine. Napredna omladina, nema šta... Razz

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 11:56 am

Ma da danasnja omadina gubi nevinost u 13 godina. Kad sam ja imao toliko kad cujes tako nesto znas da je to bolesno i da je sranje a i tad ih je bilo malo. A sad se klinke hvale sa time sto su izgubile nevinost cim su dobile mecu. Strasno

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 01:23 pm

ma to je stvarno jadno....a za sve su krivi roditelji sto im dozvoljavaju da se tako oblace i ponasaju.....ja zivim pored osnovne skole pa ujutru kad idem u skolu vidim tako decu 6-7 razred pa kad te devojcice idu sa kilo sminke i na stiklama u skolu,a ne nose torbu nego neke kurvanjse torbice,sve mi je jasno....stvarno je to jadno videti....mislim se gde ti je mama da te vidi kako ides u skolu pale

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 01:41 pm

Bolesno, a takvi roditelji upiru prstom u "drustvo" , "trend". Danas je sve to poremeceno, mislim imam sestru koja ima 11 godina ubi se od objasnjavanja sta valja a sta ne. Danas oni imaju mobilne telefone kakve smo mi mogli samo da sanjamo. Ja sam tel. dobio u 8 razredu a ovi klinci ga nose od treceg!

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 02:53 pm

Koje perverzije, jebo te! :100:



Jos jednom mi napravite ovakav posao i krvi cu vam se napiti!

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 07:30 pm

Haha.... sexy Smile

Spam of Darknes je upravu, meni i dan danas ne bi keva dozvolila da se oblaèim kao najgora kurva.
Hvala Bogu, mentalno sam zdrava, pa to ni ne želim Smile

Ma, kada klinke vide onu Rihanu, Karleušu i kompaniju, i kada im one postanu idoli, šta da se oèekuje od njih? Da se oblaèe kao kaluðerice?

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1009/03/08, 08:03 pm

To su mentalno slabi ljudi pa ja sam video nekog treshera koji kaci zihenadlama pantalone za kozu umesto kaishom, pa nisam to uradio...

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 12:00 am

sto se tice klinki 13-14 god,sad kad spikamo iskreno,ja se toga gadim...i bas iz tog razloga se druzim sa starijima,i sve devojke do sad su mi bile starije,ali za razliku od ovih,bar nisu bile glupe....ove danasnje devojke(klinke),to je tako glupavo,da je to strasno,znaci nemaju veze o zivotu i o nekim bitnim stvarima...ne znam,verujte mi,vama je to grozno kad vidite na ulici i tako to,ali sta ja da kazem kad ja sa takvima sam svaki dan u skoli...znaci,njihova razmisljanja,to je strasno...jbt,pa ja ljudi tu ne mogu da nadjem pravog druga ili drugaricu...nemam se s kim normalnim druziti a kamoli bilo sta drugo....prosto ne zelim da se druzim sa takvima...jbt imam sestru 19god,da uporedite nju i ove klinke,pa to je strasna razlika...jeste da ovaj moj post nema bas puno veza s temom,ali i ovo moram negde kuckati...jbt,kad te jedno dete od 10god(4 razred tad tek upisala) pita ovim recima ''da li devojka mora da pusi krc decku da bi bila s njim'' e onda se tog trenutka zgrozis...pogledas je u oci i kazes joj da li si ti normalna a ona ti kaze ''a ne,ozbiljno te pitam''...e to treba ubiti...i sto je najgore,ja sam to dete vidjao,kako se meni ona cinila kao dobra devojcica,koja cak u skoli nije los djak,a ona tako nesto te pita...i jos milion pitanja je ta mala postavila da ne nabrajam sad,ovo je bio samo primer...


Last edited by KnezRu on 10/03/08, 02:42 am; edited 1 time in total

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 01:59 am

U moje vreme, kada se nekoj devojèici svidi deèko, ona bi govorila: "Kako je sladak". A današnje klinke za takvog deèka kažu: "Kako bi mu pušila!" Ja lièno veèeras èula od sestrice moga deèka kojoj je tek 14. Strava... Razz

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 02:38 am

Happy_PhantoM wrote:
U moje vreme, kada se nekoj devojèici svidi deèko, ona bi govorila: "Kako je sladak". A današnje klinke za takvog deèka kažu: "Kako bi mu pušila!" Ja lièno veèeras èula od sestrice moga deèka kojoj je tek 14. Strava... Razz


njoj 14,a ovoj maloj 10,pa ti gledaj...jer za tih 4 god razlike treba da se izdesava jako puno stvari,i ta nala sa 10 umesto da tako nesto pita ona bi trebala da pita nesto drugo,nesto normalnije......i sad,ja da sam ko vecina likova mojih godista,meni bi to bilo ''strava'' i to bi mi bilo sve super i ok,ali to bas i nije normalno...

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 10:56 am

meni ljudi ne vjeruju da imam 17 godina... uvijek misle da sam neka 14'ogodisnjakinja aahahahahah xD
pedofili se loze na mene ono pravo ahahahahha

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:02 am

Ja sam pomislio da si starija...

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:04 am

Vladimir Divjak wrote:
Ja sam pomislio da si starija...
Hehehe... Nisi jedini. Very Happy

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:21 am

heheeeh... pa dobro... niste me uzivo vidjeli u tome je problem
a i razmisljam dosta zrelije nego neki 17'ogodistnjak...
ali sve u svemu.. ja sam samo mala peachy Razz

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:24 am

slazem se...

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:25 am

Pa dobro...videcemo te uzivo...nista ti ne brini. Very Happy

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:26 am

dogovoreno ahahahah xD

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:27 am

Da brate idemo sutra jos u Sarajevo Cool

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:28 am

nemojte me loziti bezveze Very Happy

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:30 am

Vladimir Divjak wrote:
Da brate idemo sutra jos u Sarajevo Cool
Ja sam za. IDEMO!!! Pazi brate, tu je Pichoperka, tu je negde i Trasher.... Bice nam cheers

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:36 am

Aj ti castis put a ja cu tamo da popijemo pice Very Happy

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/? - Page 2 Minicl1010/03/08, 11:39 am

:100:
Sto se tice pica, mi idemo kod Borisa. Pozvao nas je na zurku. "Jer" se secas?
 

Similar topics

-
» Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
» Tako se vozi
» 8... i tako to na tu temu :)
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» i tako je polo dobio ime :D
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-