METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1011/03/08, 11:32 am

looool :100:
ja sam sanjao neshto nepovezano,tako da se ne sjecam nichega...

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1011/03/08, 12:01 pm

ja sam sanjala da gledam orgije , HC orgije xD

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1011/03/08, 12:34 pm

Ooooo boze ovo si trebala da napises u temi za perverzije...

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1011/03/08, 12:38 pm

ahahhaha
ali je to bio san (A)

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1012/03/08, 01:31 am

ja nocas nisam nista sanjao...legao u pola 6 i u 6 i 15 me keva probudila...inace scena budjena je bila koma

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1011/04/08, 10:14 pm

Stalno sanjam i obozhawam da sanjam.To je moj beg od stwarnosti...S obzirom da bilo kad mogu da zaspim, stalno sanjam...Moja mashta je loooda...Dodushe u poslednje wreme sam premorena od shkole i neispawana tkd. se ne setjam swojih snowa...Ewo bash danas popodne kad sam spawala sanjala sam da snimam neki retardirani film sa nekim likowima iz shkole i prof. hemije (koju ne podnosim)...Onda sam trebala neshto da pewam, pa sam se poswadjala sa prof. itd...Mrzim nepowezane snowe, ali zaimljiwo je...Najwishe wolim kada sanjam da trchim ili letim...Ili kada me neko juri da me ubije...

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1012/04/08, 02:25 pm

I za jedno i za drugo ti nemogu pomoci al da te neko ubije mozemo srediti Klan Assasins of Serbia isupunjava svake zelje sto se tice torture otimanja i mucenja.

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1013/04/08, 10:34 pm

Zanimljiwo...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1014/04/08, 11:55 pm

Znaci... Very Happy

Sanjao sam kako sam ja i neko drustvo na vikendici od ortaka (a ni mesto ni kuca ni ne lice) i potrosise mi svu vodu iz bojlera. Ja ljut jer ne mogu da se istusiram...blah...blah...blah...i tako se to moje drustvo pokupi i krene uz neku planinu. Kao idu da gledaju neku utakmicu italijansku negde na vrhu planine. Ja ih pratim i oni odlaze, a u mom pravcu ide oluja (i obilazi njih). Oblaci crni da ne mogu biti crnji, a iz njih samo sevaju munje. Ja se vracam u kucu i ulazim na zadnji ulaz. Kad unutra stoji mali los kom je vrat raskrvavljen i lane koje mu pije krv. Ja ih isteram napolje kroz prednja vrata i los otrca do zadnjih i tu pade. Razmisljam, bice mesa Smile, ali mi prodje kroz glavu da to nije moglo lane da mu uradi. Provirim napolje i ugledam medveda Shocked! Brzo pozatvaram sva vrata i kroz vrata (ne pitajte kako - mrzi me sad da objasnjavam) vidim kako medved ide ka vratima i nosi ogromnu gredu da provali vrata :lol:! Tad sam se probudio.

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1015/04/08, 01:38 pm

Sanjala sam da sam barbie i da imam sex s tri kena xD

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1015/04/08, 03:39 pm

ja vec neko vreme sanjam nekog lika kog zovu grobar... lik inace ima zlatnu kajlu tesku 3 tone i zlatni zub i vecito je u nekoj roze kosulji... inace prvi san vezan za njega je bio pre otprilike 2 nedelje... u tom snu sam pricala sa bratom od tetke (sa kojim inace nisam imala nikakav kontakt vec 5-6 godina) i on mi prica kako je mnogo srecan jer je grobar konacno izasao iz zatvora i kako se nada da ce da ga vidi negde u gradu... i ja se kao vracam sa drustvom iz skole i vidimo ga, svi potrce ka njemu jer ga obozavaju, a ja trcim na drugu stranu, bezim.. ali fora je sto nikako ne mogu da pobegnem iz te gomile... kad on odjednom se stvori pored mene i krene da me mlati.... svaki sledeci san vezan za njega je bio slican, pod foru ja pricam s nekim, on naidje i krene da me mlati....

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1015/04/08, 04:35 pm

Smile Smile Bole covece trebao si da kupis pusku Smile. Nedzmina ti si iz dana u dan sve gora...

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1015/04/08, 09:29 pm

Sta mi se dogodilo..............ustao sam u pola noci i poceo da vristim na sav glas...jedva me keva smirila...cudno je ja se nicega ne secam....

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1017/04/08, 03:22 pm

ahahha... joj Vlado... znam, znam :110:

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1030/04/08, 04:31 am

malopre sam sanjala neke gluposti... kao lezim u nekoj travi sa deckom i jos nekim drustvom i gledamo nekog fegeta, emo lika kako u gacama radi nesto po sumi (gace su extremno cudne, kao svetlece), nemam pojma sta je radio ali kao za neki rialiti shou.... i odjednom skacu ljudi pored mene, a ono ja nisam vise u sumi nego na rodjendanu moje drugarice i posto su ljudi krenuli da pale stvari oko sebe njena majka ih sve istera iz stana i ja, moj brat i dve sestre kao idemo da trazimo nesto po gradu da sredimo taj stan i vodimo nasu babu... i baba namerno padne na sred ulice (sto ima obicaj i u stvarnom zivotu da radi) i ja je podignem a njoj ruka polomljena ali mnogo defektno, nekako joj ide iza ledja!!! i ona me sve nesto tom rukom hvata i grli a meni odvratnoooooo!!!!! i vodimo je kuci i mene pojuri neko ogromno kuce... i tu sam se izbudila....
jao odvratna je ona ruka... umrecu!!!! sad ne smem da zatvorim oci, zato se i majem po netu.... e da i pre nego sto je baba pala videla sam u nekoj igraonici demonaza, a gledala sam u izloge da vidim kolko ima sati.... jbt... aaaaaa odvratnooooooo!!!!!!!!

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1021/05/08, 10:46 pm


@vevrica: Bljak!
Ja danas spawala od 5 do 8, shlogirala se od wrutjine...Sanjala sam da u mojoj shkoli neka sahrana, da ja neshto tebam da pewam(a ne znam), pa neki chasowi koje gubimo, moja kewa se neshto dere na mene, pa neki mrtwo ljudi u kowchezima, neki dechak i nejgowi roditelji...PA ja chitam tu pesmu, a groblje gde ih sahranjuju je u jednoj od uchionica...Ufff...Plus swuda je neka kisha, swe je mokro..To je zato shto je padala kisha, a ja sam je sula kako udara u prozor...

A pre neki dan sam sanjala da se gushim, da ne mogu da dishem, i da mi zwoni telefon(stwarno je zwonio)...Ja se probudim i pogledam na tel. ono propushten poziw i nastawim da spawam, pa me posle opet neko ciomao...I ja swaki put osetim da mi neshto smeta u snu, ali nwe znam shta... iskapiram da mi zwoni fon, a ne setjam se zwuka ili zwonjawe...Plus nisam stwarno disala, lezhala sam na stomaku i kao da me je jastuk gushio...Strashno...

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1021/05/08, 10:59 pm

Znas sta je Kosmar Sanja PUn sto Egzoticne Hrane A Nemozes Nista da Probas E to Ti Je SRANJE!

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1021/05/08, 11:49 pm

shlogirana_veverica wrote:
malopre sam sanjala neke gluposti... kao lezim u nekoj travi sa deckom i jos nekim drustvom i gledamo nekog fegeta, emo lika kako u gacama radi nesto po sumi (gace su extremno cudne, kao svetlece), nemam pojma sta je radio ali kao za neki rialiti shou.... i odjednom skacu ljudi pored mene, a ono ja nisam vise u sumi nego na rodjendanu moje drugarice i posto su ljudi krenuli da pale stvari oko sebe njena majka ih sve istera iz stana i ja, moj brat i dve sestre kao idemo da trazimo nesto po gradu da sredimo taj stan i vodimo nasu babu... i baba namerno padne na sred ulice (sto ima obicaj i u stvarnom zivotu da radi) i ja je podignem a njoj ruka polomljena ali mnogo defektno, nekako joj ide iza ledja!!! i ona me sve nesto tom rukom hvata i grli a meni odvratnoooooo!!!!! i vodimo je kuci i mene pojuri neko ogromno kuce... i tu sam se izbudila....
jao odvratna je ona ruka... umrecu!!!! sad ne smem da zatvorim oci, zato se i majem po netu.... e da i pre nego sto je baba pala videla sam u nekoj igraonici demonaza, a gledala sam u izloge da vidim kolko ima sati.... jbt... aaaaaa odvratnooooooo!!!!!!!!
Loool...zashto jbt u igraonici hehehe....a da i ja imam neke snove tako nepovezane a nadasve ogavne i umobolne...ponekad se sam sebi chudim shta sve mogu da smislim u snu....ladno bih mogao da budem neki horror reditelj i prejebo bi i Hichkoka sa mojim "idejama" Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1021/05/08, 11:53 pm

ja sam sinoc sanjao da sam na zurci,da ja ucim di dzeja kako se skrecuje,posto nema pojma,i da smo se prezdrali punjenih pljeskavica,a da sve vreme sljepam pos tomaku jednu ortakinju...verovatno je to bio neki zivotinjski poziv da cura podje sa mnom na snosaj,onako nazdrani. :lol:
inace sanjam do jaja snove,uvek se smejem ujutru.

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1022/05/08, 06:39 pm

@ demonaz: ja skoro sve to sto je bilo u tom snu mogu da objasnim zasto sam sanjala... sve je to podsvest koja obradjuje desavanja, probleme koje imas... a tebe u igraonici: verovatno zato sto sam te par puta videla u zivotu, a stalno se dopisujemo ko nenormalni i imam utisak da te znam celog zivota, pa si mi nekako vezan za net... net=igraonica... nego nije mi jasno samo zasto sam trazila sat po izlozima? sve ostalo mi je jasno odakle je poteklo...
meni tako drugarice ispricaju snove koji su njima potpuno neshvatljivi, tj. nemaju pojma sto su to sanjala, a ja uhvatim pa im objashnjavam... ali ne znam sta znaci to sto su sanjale, ne verujem u sanovnike i tako to, nego samo volim da razmishljam odakle sve to potice...

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1022/05/08, 08:05 pm

Retko sanjam (ili se bar ne secam da sanjam). Ponekad sanjam neke gluposti i neku situaciju iz svakodnevnog okruzenja, koja se dogodi par meseci nakon sna. WEIRD.

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1022/05/08, 11:59 pm

i meni se to deshava i uzasno me nervira... i nikad se ne secam kad sanjam tako neshto nego kad se desi znam da sam sanjala ili da se vec desila potpuno ista situacija.... izludjuje me to... al ljudi su vec navikli da im kazem da pricaju nesto drugo, da se pomere ili bilo kako da promene taj dogadjaj jer se odvratno osecam i na neki nacin se i uplashim da ce da se desi nesto loshe ako ne promenim bar jednu sitnicu....

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1023/05/08, 12:20 am

ja sam davno shvatio da sam vidovita cjorka.

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1023/05/08, 12:24 am

e da... malopre sam zaboravila da napishem da se to svima deshava.... to je sasvim normalna stvar......

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl1023/05/08, 12:25 am

noprmalno da je normalno. Razz

Sponsored content



PostRe: Snovi
Snovi - Page 3 Minicl10

 
Page 3 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-