METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

cannibalisticbuffet

  
  

cannibalisticbuffet

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1018/02/10, 11:25 am

koji trip..

stojim na nekoj sipci, vezane noge za tu sipku, i ruke su bile vezane, u nekoj beloj maloj prostoriji..
sve vidim mutno, odjednom padam padam napred, razbijem facu, vratim se i tako par puta..

bolo je tu jos necega ali slabo se secam

Very Happy

Nes87

  
  

Nes87

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1018/02/10, 12:18 pm

Da tek znate kako izgleda ruski logor..o moj Bogo

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1018/02/10, 01:46 pm

cannibalisticbuffet wrote:
koji trip..

stojim na nekoj sipci, vezane noge za tu sipku, i ruke su bile vezane, u nekoj beloj maloj prostoriji..
sve vidim mutno, odjednom padam padam napred, razbijem facu, vratim se i tako par puta..

bolo je tu jos necega ali slabo se secam

Very Happy

moze da znaci ali i ne mora, meni se cini da je to neka ponizenost ili razocaranje kroz koje si prosao ali si iz toga izasao sa nekim jako lepim i cistim emocijama, ojacao si.
moja slobodna interpretacija sna Very Happy

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1018/02/10, 02:45 pm

Sanjala sam kako uzimam uzorak vode iz kanala u zelenom kaputu,koji sam umocila te mi ga je mama bacila i vikala je.Pa sam sam pobegla u neku crkvicu i tamo su se domar i neka cura 'vatali.
A pre toga sam sanjala momka i Nevenu.Gledali smo crtani i pokrili se cebetom.



@Cec_ne bih znala sta su haljine,mada tvoj mi se cini kompleksnijim i moze se ofrlje protumaciti,dok je moj bzvz.

Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1018/02/10, 05:54 pm

sanjala sam da sedimo na groblju samo nas dvoje, da je suncan letnji dan, da se on smeje, i da pijemo pivo (apatinsko, naravno) i ja drzim u ruci kamencice Shocked

cannibalisticbuffet

  
  

cannibalisticbuffet

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1019/02/10, 07:04 pm

kemikaL_girL wrote:
cannibalisticbuffet wrote:
koji trip..

stojim na nekoj sipci, vezane noge za tu sipku, i ruke su bile vezane, u nekoj beloj maloj prostoriji..
sve vidim mutno, odjednom padam padam napred, razbijem facu, vratim se i tako par puta..

bolo je tu jos necega ali slabo se secam

Very Happy

moze da znaci ali i ne mora, meni se cini da je to neka ponizenost ili razocaranje kroz koje si prosao ali si iz toga izasao sa nekim jako lepim i cistim emocijama, ojacao si.
moja slobodna interpretacija sna Very Happy


moze biti.. Very Happy

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1020/02/10, 01:08 pm

Vendi! sanjala sam te!!!


nista nisi radila, nista nisi rekla, samo si stajala i gledala u mene ceo san. tumaci ga! Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1027/02/10, 02:53 am

ja sam sinoc sanjao da blejim sa ortakom na krovu neke zgrade i da mu pricam da sam bolestan.sve je to istina,sem lokacije haha.cak i tema.vidovit sam,nemam sta.

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1027/02/10, 12:09 pm

Ja sam sanjao da imam miksetu i da mi je bila zavucena negde u sobi, a danas nesto treba da snimam sa ortakom.

dji-dji

  
  

dji-dji

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1027/02/10, 04:20 pm

slavicwarrior wrote:
Ja sam sanjao da imam miksetu i da mi je bila zavucena negde u sobi, a danas nesto treba da snimam sa ortakom.
Samo sanjaj! XD

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1027/02/10, 07:48 pm

sanjala sam da sam otvorila prozor sirom, zaletela se i skocila sa poslednjeg (mog) sprata Very Happy
i srecna sam se probudila jer letenje treba da predstavlja koriscenje nekih "visih nivoa svesti" hmmmm Cool

i ceo dan mi u glavi ova pesma. ko je ne zna, sram ga bilo!

Letim letim ja na kratko
Razbicu se uskoro (ptica-ptica-ca)
Osecam se kao ptica
Jos malo pa je gotovo (ptica-ptica-ca)

hahahahaha kul je pesmica!



Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1018/06/10, 04:20 pm

ja sanjam mnogo bolesne stvari u poslednje vreme...

npr, juce sam sanjala da stojim sa drustvom u crkvenoj porti (kao i obicno) i da sam mnogo zedna, i dam predlog da kupimo neko pivo (kao i obicno).. i onda mi drug kaze : ''zajebi pivo, sad ce da dodje jedan moj ortak da nam donese cokoladu, pa da se posteno iscepamo'''... I dodje lik i donese cokoladu, i svi e iscepamo od cokolade, i krenu nas neki tripovi... I onda nekome od nas (neznam kome) nije bilo dobro od te cokolade... U tom trenutku ja se nadjem u kuhinji u stanu mog decka i butam po frizideru da nadjem jogurt... confused 'bem ti boles' pig

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1018/06/10, 04:53 pm

to samo znaci da si bila gladna pred spavanje xD
mada,vetrovi simargala u noci kad je mesec polupun i sudjaje igraju svoju igru balansa nagovestavaju da dualizam cokolade i jogurta znaci samo to da ce crt doci po svoje.

AlexDarkAngel


AlexDarkAngel

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1001/07/10, 04:36 pm

cesto sanjam kako bezim od nekoga,padam sa neke zgrade i neko umire (ostvarilo se :/ )...mada sad vise ni ne spavam tako da je to proslost xD

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1002/07/10, 02:13 am

po narodnom verovanju,kada sanjas neciju smrt,produzis mu zivot.meni je samo sveca produzila zivot nekih 10 godina i hvala joj na tome I love you

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1002/07/10, 02:25 am

MrznjA wrote:
to samo znaci da si bila gladna pred spavanje xD
mada,vetrovi simargala u noci kad je mesec polupun i sudjaje igraju svoju igru balansa nagovestavaju da dualizam cokolade i jogurta znaci samo to da ce crt doci po svoje.
hahahahahahahahaha

MRZNJA vrach

AlexDarkAngel


AlexDarkAngel

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1002/07/10, 10:44 am

MrznjA wrote:
po narodnom verovanju,kada sanjas neciju smrt,produzis mu zivot.meni je samo sveca produzila zivot nekih 10 godina i hvala joj na tome I love you



interesting Shocked

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1013/09/10, 07:43 pm

Dok sam bila odsutna svaku noc sam sanjala,ali svaku,cak i u vozu,i to logicne podsvesti,npr-udave,jer su bili u ukrstenici,karte i kombinacije karata-jer smo se i tukli zbog njih,vodu-jer sam vukljala balon od 5 litara 3km uzbrdo,Gaja-jer smo citirali buksovce i jezero neko.i Svasta.Da.I Sandru!I kornjacu-jer sam morala da trazim sestri kornjacu.Najvise volim kada se nesto zalecem u snu i imam nesto sto volim da jedem Snovi - Page 12 Icon_porc Snovi - Page 12 Icon_porc Snovi - Page 12 Icon_bounce

Minic


Minic

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1019/09/10, 09:56 pm

I pa vama lepo, ja u poslednje vreme stalno nesto sa zmijama sanjam:
Prvo sam sanjao da me cale poslao po neke cigle do neke stare garaze nase i ja idem, i tu sve zapusteno, zaraslo u travu i jos neke biljke, izlazi zmija koliko oces i ubijaju me a niko i ne primecuje.... No No
Drugi san (skoriji pre 2 dana) isto o zmijama, sanjam da se vracam iz osnovne (znaci manji sam) i prolazim pored te garaze kuci, i sad cujem pucnjeve i provaljujem da je mafija, i da su mi pobili sve u kuci, i tako se ja skrivam u tu garazu, mafija odlazi, i ja provaljujem isto da je puno zmija, samo sto mi ovaj put pomazu, i kao odrastam na tom mestu sve vreme, i na kraju ubijam te mafijase goloruk.... ccc :202:

returning man

  
  

returning man

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1002/03/11, 10:14 pm

Nes87 wrote:
manje vise



zar sam ti toliko dosadila XD

ot

u poslednje vreme sanjam autobuse...putujem....putujem...al nikad moja stanica :S

Storm

  
  

Storm

PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl1030/01/12, 12:22 am

poslednja dva dana sanjam. sinoc ne znam sta sam sanjao, zaboravio sam, a preksinoc sam sanjao vanzemaljce.
valjda sam izvalio kako se stvaraju planete i stvorio sam ih u svemiru, pa sam se onda nasao okruzen vanzemaljcima. u sledecem trenutku izvalim da sam budan, a spavam i ne mogu da otvorim oci, pa se trgnem i probudim se.
to mi se cesto desava, da spavam a budan sam i ne mogu da otvorim oci.

Sponsored content



PostRe: Snovi
Snovi - Page 12 Minicl10

 
Page 12 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-