METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostSnovi
Snovi Minicl1024/02/08, 10:02 pm

O cemu sanjate? :93:

ms

..:: METAL SRBIJA Underground ::..METAL SRBIJA

ms

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1024/02/08, 10:05 pm

kako me sevaju 10 ljutih crncuga u dupe do smrti !

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1024/02/08, 10:08 pm

Aleksandre-To je veoma seksi Smile San svakog muškarca (a i žene)..

Obièno neke gluposti koje zaboravim preko dana, ali na nekoliko meseci sanjam neke morbidne snove pune znakova Suspect

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1025/02/08, 01:52 am

Najcesce se ne secam onog sto sam sanjao, ali sam primetio da ako mi je previse toplo (ako imam temperaturu ili se pretrpam sa cebicima) da obavezno imam nocne more.

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1025/02/08, 03:15 am

Svashta ... Cool

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1025/02/08, 10:20 am

ja imam najchudnije snove scratch
nikad ne sanjam jednu radnju,nego nekih milion gluposti: sad lomim neki zid,pa odjednom sjedim i jedem negdje,pa onda jebem neku ribu,napadnu me vampiri...itd itd
znachi,KATASTROFA!
ujutru se probudim i razmisljam sto ne mogu da sanjam nesto povezano Very Happy Very Happy Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1025/02/08, 11:16 am

da umirem.ili da mi neko simulira nacine na koje mogu da umrem.ili
retrospektive srecnih/izuzetno potresnih dogadjaja koji su mi se
dogodili,sa drugacijim krajem.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 05:49 pm

Jako èesto sanjam i u poslednje vreme obièno sanjam dogaðaje koji se još nisu dogodili ( na kraju se naravno dogode ) . To mu doðe kao neko predskazanje Razz Imam i ja obièaj da sanjam èesto jako potresne ili izuzetno sreæne trenutke, ali sa istim krajem. Razz Kažu uèeni ljudi da svi snovi, bez obzira na to koliko nebulozni bili, šalju poruku iskljuèivo vezanu za vaše emocionalno, fizièko ili astralno telo. Uèeni ljudi još kažu da, ako vam se jedan san ponavlja više puta, to je signal koje vam telo šalje a ponavljaæe se sve dok vi ne budete uneli promene koje vaše telo oèekuje od vas.
Inaèe, kako sanjate, u boji ili crno - belo?

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 05:54 pm

cesto sanjam da me neko proganja i veoma cesto budem gost na svojoj sahrani (x

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 05:55 pm

Je bude na toj sahrani palacinki i tako tih lepota? Very Happy

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 05:58 pm

ahahhahaahha
nop Very Happy

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 06:01 pm

Onda se ne isplati da se dolazi Smile. Putuj Crying or Very sad

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:05 pm

jesam li ja ovde jedini koji nista ne sanja scratch ljudi kazu da sanjas svako vece samo se ne secas....ja se onda nikad niceg ne secam......zatvorim oci,praznina,otvorim oci,novi dan.....i tako stalno!!! :sova:

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:11 pm

@Spawn Of Darkness
I ja imam "crne rupe", ponekad se i secam, ali su to uglavnom gluposti.

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:21 pm

...problem je sto se ja bas nikad niceg ne secam.....secam se tih crnih rupa kao da sam bio svestan....jezivo Very Happy ....ne lupam gluposti....ali ponekad mi se omane san....reeeetko kad,ali to bude sve nesto......sanjao sam pre jedno mozda 2 nedelje kako je prodavacica u jednoj radnji u mojoj ulici umrla i ja kao dolazim u radnju i svi su tuzni i gledaju u mene...kao da sam ja nesto uradio......a jedan koji sam sanjao daaaavnooo i bas je bolestan je kao ja stojim na groblju i neka sahrana je u toku i sve je belo.....bukvalno sve....spomenici,ljudi svi nose belo...nebo je belo....bas trip!!!

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:26 pm

Bas je jezivo. Ranije, sta kod sam sanjao, to se posle nekog vremena ostvarilo (mislim da realne snove). A sada...tajac...


Last edited by LifeBurns on 28/02/08, 02:12 am; edited 1 time in total

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:29 pm

inace ne verujem u ta sranja....snovi,horoskop,astrologija,ali ne znam....mozda tu necega ima......sad kenjam cheers

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:30 pm

da zaboravio sam da kazem....sestra mi je pricala da me je vidjala nekoliko puta da spavam otvorenih ociju Very Happy

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:35 pm

Spawn Of Darkness wrote:
da zaboravio sam da kazem....sestra mi je pricala da me je vidjala nekoliko puta da spavam otvorenih ociju Very Happy
E...To je jezivo. Moja sestra spava otvorenim ocima i bas je "skeri".

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 08:38 pm

Ja sam kao mala spavala otvorenih oèiju i prièala u snu. Razz Sada jedino još prièam u snu... Razz

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1027/02/08, 10:34 pm

to je bas trip....imao sam jos tripova....npr da sedim u krevetu,opet otvorenih ociju,ali ja se toga ne secam nego mi sestra opet isprica

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1028/02/08, 01:58 am

Spawn, pa ti si mesecar jebo te Smile! Imam ja jednog druga koji mesecari, to su kome...
Inace nisi procitao gore, ja takodje retko kad sanjam, odnosno secam se sta sam sanjao.

Ponekad imam trip da se probudim ujutru i ne secam se sta sam sanjao, onda se okrenem na drugu stranu i za 5 min zaspim, spavam pola sata i tako se budim i opet zaspim 2 do 6 puta i svakih tih ~pola sata nesto sanjam Shocked

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1028/02/08, 02:13 am

bio wrote:
Spawn, pa ti si mesecar jebo te Smile! Imam ja jednog druga koji mesecari, to su kome...
Inace nisi procitao gore, ja takodje retko kad sanjam, odnosno secam se sta sam sanjao.

Ponekad imam trip da se probudim ujutru i ne secam se sta sam sanjao, onda se okrenem na drugu stranu i za 5 min zaspim, spavam pola sata i tako se budim i opet zaspim 2 do 6 puta i svakih tih ~pola sata nesto sanjam Shocked
Hehehe
Ja sam nekada mesecario. :zombie:

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1028/02/08, 09:43 am

Ja sanjam uglavnom neka sranja koja uopste nemaju veze jedna sa drugom. Npr. sanjao sam da sam u Porculansku glavu(coveciju) kako je neko razbija sa cekicem, a sa glave odpada porculan i ispod je krv i meso, a ona glava vristi i vristi...uglavnom tako nesto Smile

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Snovi
Snovi Minicl1028/02/08, 11:00 am

do jaja.tu ideju bi mogao da unovcis za neki film.bez zajebavanja.ja bi se usr'o to da gledam.

Sponsored content



PostRe: Snovi
Snovi Minicl10

 
Page 1 of 12Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-