METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1023/05/08, 12:35 am

Ja se uopste ne opterecujem time.

Malo sam razmisljao o tome i dosao do zakljucka da mi ustvari sanjamo gomilu situacija u toku noci (ali se ogromne vecine ne secamo) koje mogu da se dogode a najcesce se nikad i ne dogode ali se njih ne secamo sve dok se neka ne dogodi. Posto mozak u nekoj meri upravlja snovima, u datoj situaciji (u snu) mi odreagujemo kako bi smo inace odreagovali i u normalnom zivotu. Kada se ta situacija dogodi u normalnom zivotu onda mi odreagujemo na isti nacin i sve to nam deluje poznato jer se 'vec dogodilo' (u snu).

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1023/05/08, 12:38 am

upravo tako... mada mi mozak ne radi pa nisam sigurna da znam sta si napisao... ali slazem se sa tobom :100:

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1023/05/08, 12:41 am

Vrh je sto i ja bas ne znam sta sam napisao. :100:

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1027/06/08, 05:32 pm

Straaasno bizarne snove... U poslednje vreme mog pokojnog dedu,koji me upozorava (kako mi je drugarica protumacila sam) na nesto lose... ma... kol'ko sam se usrala posle tog sna,vise bukvalno ni ne spavam

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1017/07/08, 02:16 pm

pre par noci sam sanjala druga koji je proshle jeseni umro...a ovo je bilo prvi put da ga sanjam od tad.. Crying or Very sad

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1026/07/08, 07:49 pm

sanjala sam kako sam trebala da spremim neki pozorishni komad,a tekst je bio jako,jako tezhak..i nisam mogla da ga nauchim..tako da sam plakala ceo san...
a malopre sam sanjala kako na msn-u imam preko 60 kontakta :lol: i ne mogu da chetujem sa svima :lol:
Rolling Eyes

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1026/07/08, 08:18 pm

Cesto imam snove bazirane na zombi-apokalipsa scenariju....

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1026/07/08, 08:37 pm

Sweet Tooth wrote:
Cesto imam snove bazirane na zombi-apokalipsa scenariju....

:lol:
Very Happy
:zombie:

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1026/07/08, 11:04 pm

Jedna od mojih odeljenskih frikova tvrdi da se straaasno razume u snove. No,nesto nas dve pricale o snovima i ja joj kazem da sam sanjala neku lokvu krvi oko sebe,neam pojam,kad je ona skocila...... UMRECE TI BABA ,UMRECE TI BABAAAA! Shocked Ja,koji ti je moj.. Sto bas baba. Pa umrece ti neko blizak,pa ja reko baba da se ne bi smorila :100:. Sad cije god snove da 'tumaci' ja se derem sa strane 'umrece ti babaaa' ,oo bogo... 61

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1026/07/08, 11:14 pm

Angry_Chair wrote:
Jedna od mojih odeljenskih frikova tvrdi da se straaasno razume u snove. No,nesto nas dve pricale o snovima i ja joj kazem da sam sanjala neku lokvu krvi oko sebe,neam pojam,kad je ona skocila...... UMRECE TI BABA ,UMRECE TI BABAAAA! Shocked Ja,koji ti je moj.. Sto bas baba. Pa umrece ti neko blizak,pa ja reko baba da se ne bi smorila :100:. Sad cije god snove da 'tumaci' ja se derem sa strane 'umrece ti babaaa' ,oo bogo... 61

a tvoja baba?

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1027/07/08, 11:32 am

The grandmother is strong with the Force :lol: Sanjao sam da sam dzedaj :lol:

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1027/07/08, 07:03 pm

Sopor Aeternus wrote:
Angry_Chair wrote:
Jedna od mojih odeljenskih frikova tvrdi da se straaasno razume u snove. No,nesto nas dve pricale o snovima i ja joj kazem da sam sanjala neku lokvu krvi oko sebe,neam pojam,kad je ona skocila...... UMRECE TI BABA ,UMRECE TI BABAAAA! Shocked Ja,koji ti je moj.. Sto bas baba. Pa umrece ti neko blizak,pa ja reko baba da se ne bi smorila :100:. Sad cije god snove da 'tumaci' ja se derem sa strane 'umrece ti babaaa' ,oo bogo... 61

a tvoja baba?


Jedna baka mi je preminula mnooogo ranije, sa mojih 5 godina. A druga je zdravija i sa vise elana od svoje unuke ,baka Joka rula Very Happy !

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1027/07/08, 07:04 pm

Sweet Tooth wrote:
The grandmother is strong with the Force :lol: Sanjao sam da sam dzedaj :lol:


DZEBEDAJAAAAAAA Very Happy !!!

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1028/07/08, 10:49 am

Sanjao sam da sacmarom razbijam glave ljudima iz osnovne..budibogsnama....

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1028/07/08, 11:07 am

uh,ja sam nocas sanjala,kako sam sa najortakinjom(<3) otishla u london na neki electro parti...i to je bilo kao neki fest,neshto ali u zatvorenom prostoru,neka gradjevina..i sve vreme smo se zezale na pokretnim stepenicama...i rejvovale tri dana a da nismo spavale..i upoznala sam puno kul ljudi..i bilo kul sve...
uh Cool

Bluebloodriver


Bluebloodriver

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1028/07/08, 10:19 pm

Ako je ikako moguce ja najcheshce sanjam samo crno... pa ponekad, za promenu, sanjam kako padam sa ogromne visine (npr. neka planinchina) u neku vodurinu (a inache se uzasno bojim visine i vode prim. prev.)... i tako... u svakom sluchaju bolje mi je kad sanjam crno Shocked ... ili mozda da u opshte ne spavam Cool

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1003/08/08, 02:34 pm

Sanjao sam crnu orhideju.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1003/08/08, 03:29 pm

Grejmalkin wrote:
Sanjao sam crnu orhideju.


hahaha!! ko neki pocetak neke pesme Mitra Mirica! hahaha!

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1003/08/08, 04:07 pm

Ja u poslednje vreme sanjam drugaricu,posto neje tu pa mi nedostaje.. Kao idemo na Adu.. ma neke gluposti. A uglavnom kad sanjam osobe koje poznajem,nekako lice im nije isto,npr ista je osoba ali joj je anatomija neke deste licnosti. Ili im se menjaju lica tokom sna. Kazu da tokom svake noci provedes 15-20 minuta 'sanjajuci' i kad mislis da nisi nista sanjao jesi nego si zaboravio. Ja verujem malo u snove,mada se ne opterecujem. Najjaci je osecaj kad sanjas nesto odvratno i probudis se sa znanjem da je sve savrseno i da se nista nije desilo.. Kako dobar osecaj...

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1003/08/08, 05:07 pm

Sanjao sam da jasem na nekom crnom konju..jbt,nedostaje mi jahanje po Kopaoniku...

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1003/08/08, 05:22 pm

Sweet Tooth wrote:
Sanjao sam da jasem na nekom crnom konju..jbt,nedostaje mi jahanje po Kopaoniku...

aaaaa,ja sam jahala na Zlatiboru Very Happy ! Bas je fino :93: !
ili je ipak bilo na Kopu ... scratch

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1003/08/08, 05:25 pm

Na Zlatiboru mozes samo ovce da jases ;) A jbt,na Hipodromu mi je bezveze,a i skupo u boziju mater.
Nego,da ne spamujemo,pored toga,u drugom bloku (ja spavam na epizode,ne pitajte) snevao sam da sam jebeni svecnjak iz Lepotice i Zveri :lol:

MeduzZa


MeduzZa

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1003/08/08, 10:18 pm

Ja sam se jednom probudila, pogledala u plafon i odjednom sam skapirala nesto, neki osecaj kao da ima nekog smisla u nechemu, i bila sam mnogo hepi zbog toga i nisam mogla da verujem da sam zivela bez tog saznanja. I onda sam opet zaspala i kad sam se probudila, jbno sam ZABORAVILA! 17

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1005/08/08, 11:11 am

probudio sam se oko 10:15 , danas
san trajao 5 min,osecaj trajanja mnogo vise
vreme u snu 5-7 popodne
San:
letnji dan,vruce napolju,ja i braca sedimo na stepenicama ispred kuce u batajnici.Smor.
Sunce visoko na nebu przi li przi .Posle nekog vremena paznju nam privlaci sledece,
Jedna devojcica vodi sa sobom decaka.Ali decak izgleda cudno,crne kose,bez odece,sa crnim maljama
preko celog tela.prolaze tiho.medjutim ,kao neki fleshback,ovaj prizor se ponavlja(otprilike pola sata kad smo ih prvi put videli)
ali ovaj put decak se okrenuo ka nama dok je prolazio.kad su prosli zacula se neka galama,buka,ne mogu da opisem zvuk
ni odakle je dolazio.mi ustadosmo sa stepenica,i ugledamo na nekoj udaljenoj kuci,decaka i devojcicu ,okrenuti
u pravcu iz kojeg je dolazila buka.ali sad je i devojcica bila crna kao i decak.Dok smo mi gledali ka njima jedan
od brace vikne pogledajte.na drugom kraju neba videle su se tri stvorenja,nalik zmijama sa krilima,nesto nalik vivernu,zelene boje
kako lete u pravcu sunca koje je sad stajalo iznad decaka i devojcice(u nelogicnom polozaju za oko 6 ,7 sati popodne,tacnije stajalo je
tako gde sunce izlazi samo visko na nebu),koji odjednom poletese i nestadose nam sa vidika.istog sekunda pozvasmo sve ukucane ,oni istrcase,ali dok su dosli do nas ,nestadose ptice,vracaju se kucu.opet dobijam osecaj flashbacka,mrtvacka tisina.sunce je i dalje u neprirodnom polozaju.ptice se opet pojavljuju
i jurisaju ka suncu.odjednom sunce nestaje,ali i dalje osvetljava kao da je tu.oblaci u daljini se veoma ubrzano krecu
i istog sekunda se pojavljuje mesec,pun mesec plave boje,cuje se neko nepodnosljivo skirpanje i urlik
na milisekund mi se ispred ociju pojavljuje slika kostiju lobanja i pacova,slika nestaje,i prvo sto vidim je kako vojska kostura
silazi ka nama i svuda po Zemlji.na 5 metara su ispred nas ,bezimo i ja se budim i zaticem sebe kako tesko disem,valjda od tog bezanja.

shiet affraid

Sacremental


Sacremental

PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl1007/08/08, 08:27 am

Vladimir Divjak wrote:
O cemu sanjate? :93:
obicno neke lose stvari koje se dogode sutra

Sponsored content



PostRe: Snovi
Snovi - Page 4 Minicl10

 
Page 4 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-