METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1011/09/08, 02:33 pm

nema na cemu i drugi put ;)
bas si me inspirisala sa tim snowima zato sto i ja cesto sanjam bas neka prewozna sredstwa al ja obicno wozim kola ( neki fijat punto crwenii Razz ) i tako... zadnji put kad sam sanjala da wozim, slupala sam se i ubila nekog coweka u drugim kolima... strasno Razz

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1011/09/08, 02:56 pm

juuuuuuujjjjj (crveni fijat :lol: )

Smile

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1011/09/08, 07:40 pm

Poslednji san koji me je bas zamislio jesT onaj gde sam sanjala svog bliskog druga sa oziljkom na licu i sve u svemu kroz ceo san me juri i tera da ga poljubim u oziljak,a on na javi i nema taj oziljak. i zavija nesto,cela atmosfera je bila bas kripi bounce

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1011/09/08, 09:39 pm

Happy_PhantoM wrote:
nema na cemu i drugi put ;)
bas si me inspirisala sa tim snowima zato sto i ja cesto sanjam bas neka prewozna sredstwa al ja obicno wozim kola ( neki fijat punto crwenii Razz ) i tako... zadnji put kad sam sanjala da wozim, slupala sam se i ubila nekog coweka u drugim kolima... strasno Razz
Eto, jos jedan dokaz da zene ne znaju da voze. Ali drage dame, nemojte to da vas sputava i ogranicava. uvek mozete da se tesite da su azijati gori vozaci od vas ;)

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1011/09/08, 10:42 pm

@bio
Razz cuti tu, to je bio samo san a u snu su mnoge stwari iskriwljene i nerealne situacije moguce ;) ja do sada nisam imala zelje da uzmem wolan u ruke al imam osecaj da bih bila odlican wozac, talentowana sam na tatu ;)

@Angry_Chair
neka osobina kod twog druga koju ti smatras za neprihwatljiwu i ruznu si prepoznala i kod sebe ali to nisi zelela da priznas pa si to potiskiwala. Na kaju je twoje podswesno reagowalo tako sto te je jurilo da "poljubis" tu ruznu osobinu (ili nawiku ili cak nesto sto si uradila a licilo je na nesto sto je twoj drug uradio a ti si ga zbog toga osudila ;) ) i nateralo te tako da prihwatis da i ti to posedujes. ;) Narawno owo je ponowo moja slobodna procena sna, tako bih ga ja tumacila...

nemam pojma sta mi je danas, mozda mi je owo rezerwisan dan za tumacenje tudjih snowa Razz malopre sam dosla od drugarice i ona me terala da joj tumacim san... Razz

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1011/09/08, 10:50 pm

Happy_PhantoM wrote:
@bio
Razz cuti tu, to je bio samo san a u snu su mnoge stwari iskriwljene i nerealne situacije moguce ;) ja do sada nisam imala zelje da uzmem wolan u ruke al imam osecaj da bih bila odlican wozac, talentowana sam na tatu ;)

@Angry_Chair
neka osobina kod twog druga koju ti smatras za neprihwatljiwu i ruznu si prepoznala i kod sebe ali to nisi zelela da priznas pa si to potiskiwala. Na kaju je twoje podswesno reagowalo tako sto te je jurilo da "poljubis" tu ruznu osobinu (ili nawiku ili cak nesto sto si uradila a licilo je na nesto sto je twoj drug uradio a ti si ga zbog toga osudila ;) ) i nateralo te tako da prihwatis da i ti to posedujes. ;) Narawno owo je ponowo moja slobodna procena sna, tako bih ga ja tumacila...

nemam pojma sta mi je danas, mozda mi je owo rezerwisan dan za tumacenje tudjih snowa Razz malopre sam dosla od drugarice i ona me terala da joj tumacim san... Razz

Hvala,ali NE hvala Smile . Ne mozes da lupas tumacenje.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1011/09/08, 10:57 pm

nisam lupala tumacenje, to je moja studiozna procena ;)
rekla sam ti wec da bih ga ja tako tumaciola da je san moj. Al i to sto kazes, ne poznajem te i nemam pojma zasto ti takwe stwari dolaze u san ;)

Tara

  
  

Tara

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1014/09/08, 06:32 pm

O.o

moji snovi su tako obichni,osim par onih koje ne bih volela nikad vishe da sanjam...

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1014/09/08, 06:47 pm

ja uglavnom sanjam koje kakve gluposti... ej, jos ne mogu da verujem sta sam nocas sanjala... ja sam neki zatvorenik, sva u lisicama i lancima bacena u neki mracan kombi... odjednom vidim svetlo i vozaca kombija..... BATU ZIVOJINOVICA!!!! kad sam se probudila htela sam se upisati od smeha... a cak ni ne volim batu, nervira me...

onda sam jednom sanjala nekog drvenog kanarinca obucenog u roze suknjicu... ma haos... hahahahahahahaha

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1025/09/08, 04:19 pm

Shocked

sad sam sanjala kako sam na brodu..i to se deshava u nekoj bliskoj buducnosti..u trenu kada ustajem sa stolice i krecem ka palubi,suprotna strana od one na kojoj sam ja tone.Ljudi se spashavaju,beze,ja ne.Chekam izdizanje strane na kojoj sam ja i padam u vodu..Brod je u kanalu.
Sve vreme sam svesna da mogu da se probudim,tj nisam svesna da je sve san,nego da mogu da prekinem..ali chekam poslednji momenat,kada sam u vodi i ispod rushevina.

Shocked

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1025/09/08, 08:55 pm

Sopor Aeternus wrote:

Sve vreme sam svesna da mogu da se probudim,tj nisam svesna da je sve san,nego da mogu da prekinem..ali chekam poslednji momenat
to mi veooooma poznato zvuci Razz

ja obicno sanjam kako padam i hocu da se probudim, ali ne uspevam sve dok nisam na milimetar licem od zemlje...

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1025/09/08, 09:36 pm

ja sam u poslednjih godinu dana sanjanja, svesna da mogu da kontrolishem san,usmeravam i prekinem po potrebi Cool
ali naravno ne znam da trenutno sanjam

bounce

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1025/09/08, 10:42 pm

ja, da... cak nekad pocnem u snu sama sebi da vicem "probudi se, probudi se, nije stvarno" samo sto nikad ne uspem da se probudim...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1025/09/08, 10:56 pm

Meni se desava da dok sanjam izvalim da sanjam i pokusavam da se ne probudim, ali nema sanse u roku od 5 sekundi se budim.

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1025/09/08, 11:18 pm

Ja sam stalno svestan u snu,tj, znam sta ce se desavati u snu.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1026/09/08, 01:45 pm

nocas sam opet sanjala voz,vozove Rolling Eyes
,bila sam sama i iz prvog voza sam iskochila,kada sam videla da ide u drugom pravcu.pala sam na shine.
u sledeci voz sam ushla


confused

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1007/10/08, 02:56 pm

confused
sanjala sam svoje grudi,2 noci...
bila sam ravna,nisam imala nishta confused

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1007/10/08, 04:36 pm

Sopor Aeternus wrote:
confused
sanjala sam svoje grudi,2 noci...
bila sam ravna,nisam imala nishta confused
dobrodosla u moj svet... moj stvarni svet :100:

hm, nocas sam sanjala sve ljude koje poznajem, sa kojima sam dobra ili ne... sve one na koje sam cak i zaboravila da postoje Shocked

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1007/10/08, 05:16 pm

khm khm
ja jako volim male sike I love you

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1008/10/08, 10:30 pm

Padao sam.Mrak oko mene je skrivao sve sem jednog predmeta koji se nalazio na zemlji.Nejasno se ocrtavao oblik u tami.Kada sam tresnuo o cvrstu podlogu osetio sam jak bol koji me je obavestio da su mi sve kosti polomljene.Neverovatan bol,neverovatno realan.Posle par trenutaka sam ustao i pogledao oko sebe.Nalazio sam se tacno ispred ogledala.Kosa mi je bila zavezana u rep.Bio sam obucen u crno.U jednom trenutku sam razvezao rep.Pramenovi kose zajedno sa kozom su poceli da opadaju i pri tom su nanosili bol koji je ravan odsecanju noge bez anestezije (nisam siguaran za ovo poredjenje i ne znam kako je to kada vam odsecu nogu ali moram malo da priblizim).Koza sa glave zajedno sa delovima mozga je pocela da pada i prekriva zemlju oko mene.Vristao sam.Sve to sam video u odrazu ogledala.Pokusavao sam da zadrzim delove koji su otpadali ali nisam mogao.Probudio sam se sav ukocen i sa glavom za koju sam imao osecaj da je na granici da eksplodira.Imam svoje tumacenje sna ali zelim da ga drugi protumace.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1008/10/08, 11:14 pm

Shocked
pravi blekerski san

IVL

  
  

IVL

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1008/10/08, 11:45 pm

Grejmalkin wrote:
Padao sam.Mrak oko mene je skrivao sve sem jednog predmeta koji se nalazio na zemlji.Nejasno se ocrtavao oblik u tami.Kada sam tresnuo o cvrstu podlogu osetio sam jak bol koji me je obavestio da su mi sve kosti polomljene.Neverovatan bol,neverovatno realan.Posle par trenutaka sam ustao i pogledao oko sebe.Nalazio sam se tacno ispred ogledala.Kosa mi je bila zavezana u rep.Bio sam obucen u crno.U jednom trenutku sam razvezao rep.Pramenovi kose zajedno sa kozom su poceli da opadaju i pri tom su nanosili bol koji je ravan odsecanju noge bez anestezije (nisam siguaran za ovo poredjenje i ne znam kako je to kada vam odsecu nogu ali moram malo da priblizim).Koza sa glave zajedno sa delovima mozga je pocela da pada i prekriva zemlju oko mene.Vristao sam.Sve to sam video u odrazu ogledala.Pokusavao sam da zadrzim delove koji su otpadali ali nisam mogao.Probudio sam se sav ukocen i sa glavom za koju sam imao osecaj da je na granici da eksplodira.Imam svoje tumacenje sna ali zelim da ga drugi protumace.


aj bih se zabrinuo, da sam na tvom mestu... ozbiljno... Suspect

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1009/10/08, 08:28 am

Folira.

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1009/10/08, 02:40 pm

Ozbiljan sam.Ne bih se ni trudio da pisem da nije tako.Zelim da procitam misljenja drugih ljudi o mom snu.

MeduzZa


MeduzZa

PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl1009/10/08, 09:09 pm

To ogledalo su ti neki unutrashnji sukobi ili tako nesto.
ovo ostalo je weird
:79: moje misljenje je da ti je bas kul san Cool

Sponsored content



PostRe: Snovi
Snovi - Page 6 Minicl10

 
Page 6 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-