METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1024/01/10, 01:46 am

opet ja haha Very Happy ali moooooooooooooooooooooooooooooram! ^.^

banedeathmetal wrote:

Hahaha, brate tu nema granica - volim ja zenu svoju svugde, bez izuzetaka, pa cak i na forumu! ;)

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

to je to jbt, ja tu nista vise ne bih dirala!!!
to je sustina, ko shvati- znace, i to samo govori da moj muz sve sto radi, radi iskreno i troo zato to i vredi, za mene najvise na svetu!

I love you I love you I love you
BANE. - Page 2 Wub
I love you I love you I love you





a nista ovaj black metal nije losiji zbog toga sto se mi NAJVISE LoLimo bas! <3
gde god! \m/ 66
hahahahahahaha
Very Happy


:***************************************************************************

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1028/01/10, 01:42 pm

kemikaL_girL wrote:
opet ja haha Very Happy ali moooooooooooooooooooooooooooooram! ^.^

banedeathmetal wrote:

Hahaha, brate tu nema granica - volim ja zenu svoju svugde, bez izuzetaka, pa cak i na forumu! ;)

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

to je to jbt, ja tu nista vise ne bih dirala!!!
to je sustina, ko shvati- znace, i to samo govori da moj muz sve sto radi, radi iskreno i troo zato to i vredi, za mene najvise na svetu!

I love you I love you I love you
BANE. - Page 2 Wub
I love you I love you I love you





a nista ovaj black metal nije losiji zbog toga sto se mi NAJVISE LoLimo bas! <3
gde god! \m/ 66
hahahahahahaha
Very Happy


:***************************************************************************

Hehehe, pa nego sta ljubavi moja?! Embarassed

I love you BANE. - Page 2 Wub I love you

:***************************************************************************

---

Inace sad za promenu, ON-TOPIC vesti haha:



BANE signs with Victory by Fire Records, Satanic Deathcult Productions & Alatir Promotions!


BANE`s long awaited new EP entitled “Misanthropia” will be released on:


- VICTORY BY FIRE RECORDS –


Underground Label from The Netherlands will release the new material on CD-r, strictly limited to 66 hand-numbered copies.

The EP shall contain one bonus track, which will be produced by Nocturnal of Shadowdream.

The cover design/layout will be black & white, and will not be re-used on any other (re)-release. It will be done by Lord Nemethor of “Design Studio Nemet”.

This is a very limited release, so if you are interested in purchasing your own copy, better be quick & write a message to:
http://www.myspace.com/victorybyfirerecords

-

- SATANIC DEATHCULT PRODUCTIONS -


Underground Label from Denmark will release it on cult MC format as a 2-Way Split release with another band (TBA - no submissions for this are accepted).

The artwork will also be taken care by Lord Nemethor from “Design Studio Nemet”.

The Tape Version will also include the same bonus track that will be produced by Nocturnal of Shadowdream.


For pre-orders of this Tape, or any of the following albums on cassette:


Rex Satanachia
– “First Legion Of Hell” (Limited Edition feat. Rare B-sides)
The Stone – “Umro” – (Latest opus of Serbian Elite Black Metal on MC)


Write to: http://www.myspace.com/sdp666

-

- ALATIR PROMOTIONS –


The EP will also be part of a 4-Way Split CD that will be released by UG Macedonian Label Alatir Promotions.

Front cover artwork by legendary Christophe Szpajdel.

This will be a pure Serbian Black Metal Devastation in which will include the following hordes of evil:


BANE
(Old School Black/Death Metal)
http://www.myspace.com/baneband

MRZNJA
(Hateful, Raw Black Metal)
http://www.myspace.com/mrznja

PSEUDO
(Dark, Progressive Black Metal)
(My Space link to be activated soon)

SHADOWDREAM
(Dark Ambient/Black Metal)
http://www.myspace.com/shadowdream666official


For pre-orders, complete distro list & info write to: http://www.myspace.com/alatirkruzok

-

EP – (CD-r version) RELEASE DATE: 28.03.2010
2-WAY SPLIT – (MC version) RELEASE DATE: March 2010
4-WAY SPLIT – (CD version) RELEASE DATE: TBA (2010)

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1031/01/10, 07:55 pm

Ne oficijalni flajer/plakat, jbg nisam umeo boljeg da ga napravim s`obzirom da mi je ovo prvi sto sam uradio.

Photobucket


For more info/details, visit:

http://www.myspace.com/baneband

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1013/02/10, 05:17 pm

Pored vec najavljenih izdanja za Victory By Fire Records, Satanic Deathcult Productions i Alatir Promotions, zadovoljstvo mi je reci da ce se EP takodje naci na Americki Label Winter Thorn Records.


Bane, Horgoth and Devilry 3-way split coming soon on Winter Thorn Records (USA)!

Winter Thorn Records is very proud and excited to announce that we will be releasing the
crushing blackend attacks of Bane (Serbia), Horgoth (France) and Devilry (Sweden) on a 3-way split CD!

Check back soon for more details!

We are shooting for a March 2010 release date!


http://www.myspace.com/baneband

http://www.myspace.com/riseofhorgoth

http://www.myspace.com/devilry666

---

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=516879368&blogId=529055645

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1020/02/10, 10:55 pm

Zadovoljstvo mi je reci da se u bendu pridruzio Khargash (a.k.a. Karci - Obscured, ex-MAD & Goya) kao stalni clan, koji ce od sada pa na dalje pevati scream vokale i svirati bass.

BANE trenutno radi na novim pesmama, i vrlo uskoro ce biti jos dobrih novosti i iznenadjenja...

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1010/03/10, 11:24 am

BANE ENDORSED BY NOKTURNEL ECLIPSE (USA)!

BANE is very proud to announce that from now on we will wear exclusively NOKTURNEL ECLIPSE designed t-shirts and spiked leather.

"We are very happy to have signed our first endorsement deal with one of America`s leading company in Metal merchandising. This is the first time in Serbian Black Metal history that and band receives abroad endorsement & support."

BANE. - Page 2 Untitled-2copy

NOKTURNEL ECLIPSE specialize in Spiked Leather Gauntlets Wristbands & Boot Covers, Black Death Metal CD`s, Bullet Belts, Dare Club Nightwear, Pyrex Glass Dildos, Cross Dildos, Satanic, 666, Inverted Pentagram Shirts, etc...


http://stores.ebay.com/spikedleatherfetishmetalwear?refid=store&sspagename=domain

http://www.myspace.com/sinfulnightwear
http://www.myspace.com/spikedleather


To je delimican Copy-Paste sa Blog-a koji je post-ovan na My Space-u.

Vrlo uskoro jos dobroh novosti sto se tice izlaska EP-a i LIVE nastupa!

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1010/03/10, 11:11 pm

svaka cast ljubavi moja, stvarno sam najponosnija zena jer imam najvrednijeg muza na svetu! :* I love you :*
jedva cekam da te vidim u toj spiked leather rrrrrrrrrrrrr 66
Embarassed
Very Happy


ljubavi: Cross Dildo ;) Embarassed Embarassed Embarassed hahahaahah :* Very Happy



hajde hajde napred, bas se radujem tim svirkama, tu zelim da te cujem BANE. - Page 2 Wub
:***

edit: upravo sam primila... meil tvoj Very Happy mhm znam da znas na sta mislim! Very Happy
:*

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1015/03/10, 11:57 am

kemikaL_girL wrote:
svaka cast ljubavi moja, stvarno sam najponosnija zena jer imam najvrednijeg muza na svetu! :* I love you :*
jedva cekam da te vidim u toj spiked leather rrrrrrrrrrrrr 66
Embarassed
Very Happy

ljubavi: Cross Dildo ;) Embarassed Embarassed Embarassed hahahaahah :* Very Happy

hajde hajde napred, bas se radujem tim svirkama, tu zelim da te cujem BANE. - Page 2 Wub
:***

edit: upravo sam primila... meil tvoj Very Happy mhm znam da znas na sta mislim! Very Happy
:*

Hehe, joj ljubavi moja pa i ja sam najponosniji covek na svetu jer imam najdivniju zenu koja me uvek podrzava u svemu! I love you

Evo srce, sad bas objavljujem i svirke (za koje ti vec naravno znas), ali ti ces biti KVLT jer ces biti prisutna na nasoj prvoj probi ikada hehe. Ali zato dan pre prve probe ce biti... Embarassed hehehe :93: :***

Dakle, evi ga ON TOPIC:

Photobucket



Kao sto vidite - okaceni su prvi Live nastupi. Vise informacija:

16.04.2010 - w/Enthrallment (Bul), Cocklush (Bul), Toxic Trace (Ser)
17.04.2010 - w/Through Art + more TBA (bendovi iz BG-a, javite se).

14.05.2010 - w/Infest (Ser) + Local Support
15.05.2010 - w/Infest (Ser) + Local Support

Upad ce verovatno biti po 200 dinara za oba Srpska datuma.

Kako sada stvari stoje, nazalost MC verzija (2-Way Split, Satanic Deathcult Productions) i CD verzija (3-Way Split, Winter Thorn Records) nam nece stici do datuma promocije, ali ce (nadam se) sam EP "Misanthropia" (Victory By Fire Records) biti dostupan (u vrlo ogranicenom broju jer je izdanje limitirano na 66 kopija). Cena diska ce iznositi vrednost od 300 RSD.

Ukoliko je neko zainteresovan, nek se javi da mu sklonim jednu kopiju sa strane.

Vidimo se na promociji!


kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1016/03/10, 01:01 am

banedeathmetal wrote:

Evo srce, sad bas objavljujem i svirke (za koje ti vec naravno znas), ali ti ces biti KVLT jer ces biti prisutna na nasoj prvoj probi ikada hehe.

nego sta ljubavi, to se ceni! samo kvlt! 59
hahahahah Very Happy

banedeathmetal wrote:
Ali zato dan pre prve probe ce biti... Embarassed hehehe :93: :***
... pedagoska seansa! Very Happy rrrrrrrrrrr 66 Embarassed 66
:*

banedeathmetal wrote:

Kao sto vidite - okaceni su prvi Live nastupi. Vise informacija:

16.04.2010 - w/Enthrallment (Bul), Cocklush (Bul), Toxic Trace (Ser)
17.04.2010 - w/Through Art + more TBA (bendovi iz BG-a, javite se).


vec znas da se i ovde vidimo ljubavi i jedva cekam! I love you
:93:


p.s. meni ostavljas jedan disk ljubavi svakako, sa sve posvetom to ne moram ni da ti govorim! I love you I love you I love you

61

:*:*:*

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1018/03/10, 12:08 am

kemikaL_girL wrote:

...

vec znas da se i ovde vidimo ljubavi i jedva cekam! I love you
:93:

p.s. meni ostavljas jedan disk ljubavi svakako, sa sve posvetom to ne moram ni da ti govorim! I love you I love you I love you

61

:*:*:*

Jedva cekam, majke mi...ne toliko svirke, vec to sto cu opet 2, tj 3 cela dana provesti sa tobom! bounce Embarassed I love you

Hahaha, bas mi je drago srce sto hoces jedan disk, naravno, moze i dva, ali samo zato sto si KVLT, inace ne bih ti dao 2 komada, ih bre pa to je vec mnogo, previse tr00 cak i za najcrnje blekere. Razz

:***

Inace, vracamo se na ON-TOPIC NEWS:

Mali update-ovi:

1 - Svirka u Novom Sadu se NECE odrzati u Auris-u, vec u klub DVORISTE.

2 - Za Beograd je spiak bendova gotov, pored najavljenih nastupaju jos: MOR i KRK.

3 - Upad u Novom Sadu je sigurno 200 dinara, a u BG-u najverovatnije isto!


Inace, omot za novi EP je gotov, za to je zasluzan niko drugo nego LORD NEMETHOR:

BANE. - Page 2 Misanthropia_1_4

Vec 10-tak kopija su rezervisane, pa ukoliko ima neko ko hoce svoje, neka bude brz sa rezervacijom!

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1018/03/10, 01:06 am

banedeathmetal wrote:

Jedva cekam, majke mi...ne toliko svirke, vec to sto cu opet 2, tj 3 cela dana provesti sa tobom! bounce Embarassed I love you
Embarassed BANE. - Page 2 Wub Embarassed
:****************


banedeathmetal wrote:

Hahaha, bas mi je drago srce sto hoces jedan disk, naravno, moze i dva, ali samo zato sto si KVLT, inace ne bih ti dao 2 komada, ih bre pa to je vec mnogo, previse tr00 cak i za najcrnje blekere. Razz

:***

3 poljupca hocu ja, kazem necu jedan necu 2! nista manje necu jer 3 su za srecu, 3 poljupca hocu ja! \m/ hahahhahhahaahahah Very Happy

evo da ne bude spam Razz

banedeathmetal wrote:

Inace, vracamo se na ON-TOPIC NEWS:

Mali update-ovi:

1 - Svirka u Novom Sadu se NECE odrzati u Auris-u, vec u klub DVORISTE.

2 - Za Beograd je spiak bendova gotov, pored najavljenih nastupaju jos: MOR i KRK.

3 - Upad u Novom Sadu je sigurno 200 dinara, a u BG-u najverovatnije isto!


Inace, omot za novi EP je gotov, za to je zasluzan niko drugo nego LORD NEMETHOR:

BANE. - Page 2 Misanthropia_1_4

Vec 10-tak kopija su rezervisane, pa ukoliko ima neko ko hoce svoje, neka bude brz sa rezervacijom!

ljubavi, ne mozes ti bez tog "dvorista" bem mu sunce jel da? :* Razz Razz Razz Razz Razz

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1018/03/10, 12:32 pm

Joj ljubavi, mani me haha...nemas pojma koliko sam se iznervirao sto smo morali da premestimo svirku. I to samo zato sto zivimo u jebenoj Srbiji - Klub Auris su razlupali neki pijani "hooligani", urnisali celo mesto i prozore razbili i sta ti ja znam...i jbg, sta ces sada - prebaci u Dvoristu...Ju, zamisli jos da taj termin nije bio slobodan, pa upalio bih se haha. Razz

:***********

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1026/03/10, 02:08 pm

BANE. - Page 2 16042010NET

BANE. - Page 2 1704-1

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1031/03/10, 09:22 pm

"Misanthropia" EP je zvanicno izdat i dostupan preko izdavacke kuce Victory By Fire Records.

Ujedno time uvedeni smo u Encyclopedia Metallum:

http://www.metal-archives.com/band.php?id=3540303871&PHPSESSID=fc99acebd18d9c628cf819c5b2e24053

Promo diskovi/linkovi EP-a za promotivne svrhe (recenzije, i sl.) ce biti dostupni od sutra, tako da ukoliko neko zeli svoj - neka se javi.
Naravno, diskovi i linkovi nece biti poslati svakome ko ih trazi, vec samo uz "zamenu" za neku vrste promocije.

TRADE-ovi su uvek dobro dosli - ako neko ima Demo/Promo CD svog benda a zeli imati ovaj, neka se javi!

Vidimo se na promociji!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1001/04/10, 02:58 am

Da ne pominjem da mi sacuvas kopiju do svirke Smile

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1005/04/10, 11:45 pm

MrznjA wrote:
Da ne pominjem da mi sacuvas kopiju do svirke Smile

Nema problema brate moj! ;)

---

Inace, evo novosti...:

Novi interview:

http://beyondthedarkhorizon.com/main/?p=4370

---

Novi izgled MySpace profila:

http://www.myspace.com/baneband

---

Nazalost, Igor je napustio bend iz personalnih razloga.

Milos Batocanin (SYNESIS ABSORPTION, DISDAINED) je do daljneg session gitarista.


banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1014/04/10, 03:52 pm

Photobucket

BANE - New line-up (2010)

Photobucket

VICTORY BY FIRE RECORDS (VBF - 011)

Photobucket

SATANIC DEATHCULT PRODUCTIONS (SDP - 002)

Photobucket

WINTER THORN RECORDS (WTR - 004)

Photobucket

ALATIR PROMOTIONS (ALATIR - 003)


kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1014/04/10, 11:44 pm

ovi flajeri i to ljubavi mnogo lepo izgledaju, to sam zaboravila da ti kazem! :93:
:*

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1015/04/10, 12:51 am

kemikaL_girL wrote:
ovi flajeri i to ljubavi mnogo lepo izgledaju, to sam zaboravila da ti kazem! :93:
:*

Hehehe, jao pa bas mi je drago ljubavi. :93:

:******

Inace, evo prvi plakat koji sam uradio u zivotu, a da mi se zapravo svidja:

BANE. - Page 2 PLAKATFINAL

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1015/04/10, 02:12 pm

svidja se i meni plakat ljubavi!
ali stvarno!!

bravo bravo! :93:


:*:*:*



I love you

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1021/04/10, 01:45 pm

BANE. - Page 2 METALFEST

Dakle, BANE ce nastupati ovog leta na METALFEST OPEN AIR u Volyne-u, Ceskoj Republici (nekadasnji OPEN HELL FEST).

Headline-eri su ROOT (CZ) i DEPRESY (CZ), a sviraju jos INGROWING (CZ), INFER (SK), AVENGER (CZ), INFEST (SER), LOCOMOTIVE (CZ), itd...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1021/04/10, 05:15 pm

Hoce biti nesto organizovano odavde?pored vas nasih,jbt,svira root,a i oblomov da vidim,jbt,klinac sam bio kada sam kupio onaj njihov ,, wishing the renaissance" materijal.

The Black Hand Of Set


The Black Hand Of Set

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1005/05/10, 11:23 pm

Bane!!! Ovo je jebeno predobro...obozavam ove kombinacije zanrova!!! SAMO NAPRIJED!
Imate podrsku preko drine!!!! :respect:

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1007/05/10, 10:41 pm

MrznjA wrote:
Hoce biti nesto organizovano odavde?pored vas nasih,jbt,svira root,a i oblomov da vidim,jbt,klinac sam bio kada sam kupio onaj njihov ,, wishing the renaissance" materijal.

Hej brate, nema organizovan prevoz nazalost, ovo je ipak previsemali Fest za tako nesto...total UG.

Inace za Split, cucemo se uskoro, komplikacija na sve strane, a vremena sve manje...

The Black Hand Of Set wrote:
Bane!!! Ovo je jebeno predobro...obozavam ove kombinacije zanrova!!! SAMO NAPRIJED!
Imate podrsku preko drine!!!! :respect:

Hvala puno, zaista mi je drago! Nadamo se da cemo i kod vas svirati do kraja godine!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl1008/05/10, 12:55 am

i pitao sam se sta se desava,ali nisam hteo da te gnjavim oko toga,ako ima neke frke,imas moj br,resicemo nekako.

Sponsored content



PostRe: BANE.
BANE. - Page 2 Minicl10

 

Similar topics

-
» BANE 12.08.2018. Dom omladine Kragujevac
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-