METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostBANE.
BANE. Minicl1026/12/09, 09:58 am

Photobucket

OLD SCHOOL SWEDISH BLACK/DEATH METAL FROM SERBIA

Biografiju, slike, novosti i pesme benda mozete pogledati/poslusati na:

http://www.myspace.com/baneband

Photobucket

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1026/12/09, 01:38 pm

Swedish metal form Serbia? O.O

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1026/12/09, 01:55 pm

Sweet Tooth wrote:
Swedish metal form Serbia? O.O

Posto vidim da nisi nimalo upucen u tome, ajmo iz pocetka...

BLACK METAL - kao i svaki Extreme Metal pravac, ima svoje podvrste:

-Atmospheric Black Metal
-Old School Black Metal
-Melodic Black Metal
-Raw Black Metal

itd...

Kada neko danas spomeni Black Metal, uglavnom je prva asocijacija na Norvesku scenu ("True Kvlt" varijante, od Mayhem-a pa na dalje...). Kada se kaze Norveski Black, zna se na sta se misli - dakle imaju specifican Black Metal, od ideologije, pa na koji nacin i kako se svira, itd.

Sa druge strane, imas Svedsku, koja je po meni ponudila najbolje Black Metal bendove, koji se drasticno razlikuju od Norveskih "Blekera", i zvuk je totalno drugaciji i nema veze sa Norveskim Black Metal bendovima.

Danas, posle vise od 20 godina postojanja Black Metala u svetu, nemozes nesto novo izmisliti. Zato sam opisao ovo kao "Old School Swedish Black/Death Metal", jer se tako u startu zna kod koga im potencijala da se svidi ova muzika, a kod koga ne:

Ako si ljubitelj paljenje crkava, Gorgoroth-a i brutalnog corpse paint-a, Norveska je tvoj fah, a ovo bas i nije.

Ali, ako slusas bendove tipa Dissection, Thulcandra, Devilry, itd - poslusaj ovo, jer ce ti se najverovatnije svideti.

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1026/12/09, 05:09 pm

^ osnovna skola Smile

samo cepajte... ideja jako dobra...


podrska... \m/

















Get Flash now!


In order to listen or view this content you will have to upgrade your version of Flash.









returning man

  
  

returning man

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1026/12/09, 11:56 pm

ovo zvuci super....ja stvarno nisam upoznata...a el imate neke vase stvari..okaci nesto ovdje

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1027/12/09, 12:21 am

^ pa to sto si poslusala su njihove stvari, tacnije za sada je okacena ta jedna pesma na spejsu sa novog ep-a ali moj muz ce ti to objasniti bolje od mene Very Happy


inace, za mene je privatno dissection najlepse iznenadjenje u poslednjih 10ak godina sigurno tako da mi je ovo skroz ful, ali da se ne ponavljam sve sam ja to muzu vec rekla! I love you

ja bih najiskrenije volela da ovo uzivo cujem i ljubavi da.... eto sad se setih!!! Very Happy kada budes stigao, saljni mi tekst ove pesme to me jako zanima ;)

:*

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1027/12/09, 10:49 am

banedeathmetal wrote:
Sweet Tooth wrote:
Swedish metal form Serbia? O.O

Posto vidim da nisi nimalo upucen u tome, ajmo iz pocetka...

BLACK METAL - kao i svaki Extreme Metal pravac, ima svoje podvrste:

-Atmospheric Black Metal
-Old School Black Metal
-Melodic Black Metal
-Raw Black Metal

itd...

Kada neko danas spomeni Black Metal, uglavnom je prva asocijacija na Norvesku scenu ("True Kvlt" varijante, od Mayhem-a pa na dalje...). Kada se kaze Norveski Black, zna se na sta se misli - dakle imaju specifican Black Metal, od ideologije, pa na koji nacin i kako se svira, itd.

Sa druge strane, imas Svedsku, koja je po meni ponudila najbolje Black Metal bendove, koji se drasticno razlikuju od Norveskih "Blekera", i zvuk je totalno drugaciji i nema veze sa Norveskim Black Metal bendovima.

Danas, posle vise od 20 godina postojanja Black Metala u svetu, nemozes nesto novo izmisliti. Zato sam opisao ovo kao "Old School Swedish Black/Death Metal", jer se tako u startu zna kod koga im potencijala da se svidi ova muzika, a kod koga ne:

Ako si ljubitelj paljenje crkava, Gorgoroth-a i brutalnog corpse paint-a, Norveska je tvoj fah, a ovo bas i nije.

Ali, ako slusas bendove tipa Dissection, Thulcandra, Devilry, itd - poslusaj ovo, jer ce ti se najverovatnije svideti.

Vrlo sam upucen,hvala ti najlepse.Vrlo upucen.Samo,zar ne bi bilo bolje reci Swedish school of death metal ili tako nesto?Ovako zvuci malo...a gah,nepravilno.Smrt grammar nacistima i meni medju njima.

On topik - Stvari su vam stvarano super.I logo otkida.

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1027/12/09, 01:58 pm

Dobri ste veoma mi se svidza to sto vam muzika vise vuce na death nego na black metal. Twisted Evil 32 33

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1027/12/09, 03:53 pm

KneZ wrote:
^ osnovna skola Smile

samo cepajte... ideja jako dobra...


podrska... \m/
















Get Flash now!


In order to listen or view this content you will have to upgrade your version of Flash.









Hvala puno (na lepim recima, i sto si okacio pesme).

returning man wrote:
ovo zvuci super....ja stvarno nisam upoznata...a el imate neke vase stvari..okaci nesto ovdje

Hvala. Covek je okacio plejer u predhodnom post-u, to su autorske pesme benda. A ako mislis na download, toga nema.

kemikaL_girL wrote:
^ pa to sto si poslusala su njihove stvari, tacnije za sada je okacena ta jedna pesma na spejsu sa novog ep-a ali moj muz ce ti to objasniti bolje od mene Very Happy

inace, za mene je privatno dissection najlepse iznenadjenje u poslednjih 10ak godina sigurno tako da mi je ovo skroz ful, ali da se ne ponavljam sve sam ja to muzu vec rekla! I love you

ja bih najiskrenije volela da ovo uzivo cujem i ljubavi da.... eto sad se setih!!! Very Happy kada budes stigao, saljni mi tekst ove pesme to me jako zanima ;)

:*

Vazi ljubavi, poslacu ti text preko mejla za koji minut. :*

A sto se tice nastupa, ako bude sve islo po planu, bice ih par komada u 2010-oj godini.

Sweet Tooth wrote:

Vrlo sam upucen,hvala ti najlepse.Vrlo upucen.Samo,zar ne bi bilo bolje reci Swedish school of death metal ili tako nesto?Ovako zvuci malo...a gah,nepravilno.Smrt grammar nacistima i meni medju njima.

On topik - Stvari su vam stvarno super. I logo otkida.

Pa iskreno neznam koliko je ne pravilno, evo recimo pogledaj i Nemacki bend koji je identicnu definiciju stavio na njihov profile (nacices dole levo, pod "sounds like" - http://www.myspace.com/thulcandrametal). No u svakom slucaju, nije ni bitno.

Drago mi je da ti se svidja materijal i logo. Ako kojim slucajem budes hteo neki logo ili bilo kakav dizajn evo ti link od coveka koji mi ga je napravio: http://www.myspace.com/dizajnstudionemet

slavicwarrior wrote:
Dobri ste veoma mi se svidza to sto vam muzika vise vuce na death nego na black metal. Twisted Evil 32 33

Pa meni bas i ne zvuci tako, ali opet zavisi sa cime ga uporedjujes. Ima Death Metal elemenata naravno, ali sve u svemu mislim da Black Metal dominira. Na kraj krajeva, ne bitan je opis, i super ako ti se dopada.

A ako si vise u Death Metal vodama, mozes pogledati/poslusati moj Death Metal bend ako te zanima:

http://www.myspace.com/disdainedserbia

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1027/12/09, 07:02 pm

Znam bre za disdained, vec skupljam pare da kupim vas album.

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1007/01/10, 06:41 pm

slavicwarrior wrote:
Znam bre za disdained, vec skupljam pare da kupim vas album.

Drago mi je cuti, i hvala na iskrenoj podrsci.


Inace, ON TOPIC:

Mali interview za PEST WEBZINE, pa koga zanima moze da procita:

http://pestwebzine.ucoz.com/index/bane/0-104

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1007/01/10, 09:36 pm

slavicwarrior wrote:
Znam bre za disdained, vec skupljam pare da kupim vas album.
Dao Dinkic po 1700 svima onima koji su valjda potpisali ili sta vec za akcije. tako da 300 od æaleta i isto toliko od keve, iiiiiii album is in my hands-Smile

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1012/01/10, 11:42 am

Novi interview za WINTER TORMENT e-ZINE (USA) je postavljen online:

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=410079693&blogId=525360689

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1012/01/10, 02:30 pm

s paznjom sam procitala ceo intervju!

I love you

:*

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1012/01/10, 03:49 pm

kemikaL_girL wrote:
s paznjom sam procitala ceo intervju!

I love you

:*

Bas mi je drago ljubavi moja I love you

Ti si tr00, nema sta, rece ti ja to jos kad ikad :93:

:***

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1013/01/10, 09:31 pm

Bend se pre par dana pojavio na naslovnoj strani Mutilador e-Zine/Compilation:

BANE. PortadaX

Ukoliko neko hoce moze da skine casopis (pdf format) i/ili kompilaciju (MP3 format):

Casopis (interview) - http://www.mediafire.com/?m3jakmxzqm2
Kompilacija (pesma) - http://www.mediafire.com/?jq0mmzmnh25


A ukoliko neko zeli samo interview da procita (bez download-a):

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=493581418&blogId=525732936

The Black Hand Of Set


The Black Hand Of Set

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1020/01/10, 04:23 pm

Bane sve pohvale...ponekad ti i zavidim kako imas snage da izguras sve. Stvarno je malo ljudi koji su toliko ulozili truda, volje, snage samo da odrze i dignu nasu scenu na jedan svjetski nivo. Zato stvarno zasluzujez jedan ogroman RESPECT!!!
Projekt/bend "BANE" jos nisam poslusao, jer sam onemogucen na faxu, ali prvom prilikom hcou, ali uopste ne sumljam da je sve to na visokom nivou. Cim poslusam imas komentar...

65

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1021/01/10, 09:23 pm

The Black Hand Of Set wrote:
Bane sve pohvale...ponekad ti i zavidim kako imas snage da izguras sve. Stvarno je malo ljudi koji su toliko ulozili truda, volje, snage samo da odrze i dignu nasu scenu na jedan svjetski nivo. Zato stvarno zasluzujez jedan ogroman RESPECT!!!
Projekt/bend "BANE" jos nisam poslusao, jer sam onemogucen na faxu, ali prvom prilikom hcou, ali uopste ne sumljam da je sve to na visokom nivou. Cim poslusam imas komentar...

65

Hehe, pa hvala puno, sta da ti kazem. ;)

Jbg, malo ljudi znaju da meni sve ovo nije nikakvo dokazivanje, niti dizem ego sebi sa svojim bendovima, vec je ovo nesto sto stvarno volim da radim, i uzivam u tome. Jednostavno me ovo ispunjava - ne bih ja ovoliko ulagao truda, vremena i para da mi se ne radi ovo sve. ;) A nazalost mislim da mali broj ljudi ovo shvata na nacin koji ja, ali dobro, meni je svejedno jer ne radim ja zbog njih, nego zbog sebe.

Dokle god ga budem radio, radicu ga kako treba, i ulozicu 100% sebe i svega sto imam u svakom pogledu. Dok sam mlad i sposoban ostavicu sto vise moguce iza sebe, i za ovu Srpsku Metal "Scenu", u nadi da ce biti nekih mladih nada uskoro koji ce ovo sve "preuzeti" sa svojim bendovima, jer za par godina mene vise nece biti na ovoj Metal sceni - odoh ja lepo da se ozenim i da gajim decu, jebes ti ovo (ali ozbiljno). ;)

U svakom slucaju hvala jos jednom na komplimentima, i nadam se da ce ti se svideti BANE projekat/bend. Javi kako ti se dopada kada budes imao priliku da preslusas, zanima me svako misljenje!

65

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1022/01/10, 12:22 am

ja se ubacujem u ovu pricu nicim izazvana ali morala sam samo zbog ovoga, muz me raznezio opet jbt! Embarassed Embarassed Embarassed

banedeathmetal wrote:
...jer za par godina mene vise nece biti na ovoj Metal sceni - odoh ja lepo da se ozenim i da gajim decu, jebes ti ovo (ali ozbiljno). ;)

I love you te NAJ!!!
:*:*:*
















p.s. sedmoro! haha
Very Happy

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1022/01/10, 12:48 am

Bane odvratni egoista,nazvao bend po sebi. Razz

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1022/01/10, 09:24 am

Ne brini bane,sarkastican je Razz

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1022/01/10, 10:21 am

kemikaL_girL wrote:
ja se ubacujem u ovu pricu nicim izazvana ali morala sam samo zbog ovoga, muz me raznezio opet jbt! Embarassed Embarassed Embarassed

banedeathmetal wrote:
...jer za par godina mene vise nece biti na ovoj Metal sceni - odoh ja lepo da se ozenim i da gajim decu, jebes ti ovo (ali ozbiljno). ;)

I love you te NAJ!!!
:*:*:*



p.s. sedmoro! haha
Very Happy

Embarassed I love you

Pa i ja tebe ljubavi moja sva!!! I love you

Oh, moze sedmoro, moze!!! bounce Embarassed I love you

:*******


El Karnisero wrote:
Bane odvratni egoista,nazvao bend po sebi. Razz

http://en.wikipedia.org/wiki/Bane tongue Razz


Sweet Tooth wrote:
Ne brini bane,sarkastican je Razz

Hehe, ok ok Smile Ali slatko sam se nasmejao svakako Razz

59

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1022/01/10, 04:16 pm

meni bi bilo mnogo jace da je imenovan po onom rmpaliji iz Betmena!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1023/01/10, 01:40 pm

banedeathmetal wrote:
Novi interview za WINTER TORMENT e-ZINE (USA) je postavljen online:

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=410079693&blogId=525360689
kao sto rekoh,total support,i hvala za pominjanje!666!

oftopik-bane,brate,nemoj se voleti sa curom na temi o svom blek metal bendu hahaha xD

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: BANE.
BANE. Minicl1023/01/10, 07:26 pm

MrznjA wrote:
banedeathmetal wrote:
Novi interview za WINTER TORMENT e-ZINE (USA) je postavljen online:

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=410079693&blogId=525360689

kao sto rekoh,total support,i hvala za pominjanje!666!

oftopik-bane,brate,nemoj se voleti sa curom na temi o svom blek metal bendu hahaha xD

Nema na cemu brate moj, podrska je uvek najbitnija! 59

Hahaha, brate tu nema granica - volim ja zenu svoju svugde, bez izuzetaka, pa cak i na forumu! ;)

Sponsored content



PostRe: BANE.
BANE. Minicl10

 

Similar topics

-
» BANE 12.08.2018. Dom omladine Kragujevac
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-