METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1024/10/08, 11:05 pm

Zar nije tema "Sta mislite o muzickoj sceni u Srbiji"
Evo ja cu reci - Scene u Srbiji jos nema, bice je za neku godinu to je jako blizu i svi vidovi alternativne muzike(sve sem narodnjaka, folka...bla...bla) ce jako procvetati.

A sto se tice teme koju ste vi ostali poceli
-U cemu je problem lepo pomenu bio da sve zavisi iz koje tacke gledamo na sve ovo...
I u cemu je fora zar je samo "metal" dobra muzika cek stani samo to mi objasnite???

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1024/10/08, 11:38 pm

pa da, ja sam to wec swe lepo objasnila, a ta tacka iz koje posmatras stwari smo swi mi i nase medjusowbno razlicite subjektiwnosti ;)
pa nije samo metal dobra muzika, to sam ja jos u swom prwom postu pokusala da objasnim jer su tako postawljaene stwari kao da je od "grand trowanja' jedini izlaz u metalu kao kwalitetnoj muzici sa cim se ja apsolutno ne slazem...
a sto se tice owe alternatiwne scene u srbiji koju ti spominjes... ona wec postoji al je totalni underground i za koju godinu ako se owako nastawi ostace nista od nje ;)
kako si ti dosao do zakljucka da swetlije wreme za nasu muzicku scenu u srbiji tek dolazi????

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1024/10/08, 11:56 pm

Pa evo uzmimo za primer pojavljivanje http://www.rockserbia.net/ sto je jako dobro, polako taj vid muzike pocinje da se primecuje evo npr: Disdained(super rezultati na gitarijadi, aktivnos) pa imamo DaggerSpawn(sprenje albuma), Zero Damage iz Ar-a(jedna njihova pesma ce se naci na compilaciji neke americke izdavacke kuce http://www.blic.co.yu/serija.php), pa Broken Strings(izdat album "Svaki Trenutak Ostaje"), Alex Black("Flash of Time"). Cak su moji drugari iz Topole Black George bili u Bugraskoj na euro takmicenju pa evo sutra sviraju SKC-u u 9h. Tako da mislim da je sve ovo jos mlado i ne moze se sve lepo proceniti ali mislim da je ovo neki pomak ka boljem, ostalo zavisi od bendova i aktivnosti medija...

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 01:17 am

MoreLLa wrote:

a sto se tice owe alternatiwne scene u srbiji koju ti spominjes... ona wec postoji al je totalni underground i za koju godinu ako se owako nastawi ostace nista od nje ;)

znaci ponowo sam cititirala samu sebe jer si potwrdio moje reci ;) super je sto se swi ti diwni ljudi (kao i gomila drugih bendowa) trudi i swaka njima cast al kao sto rekoh ako se nastawi sa trendom nepodrzawanja tog rada od strane medija (sto je u nasoj zemlji postala tradicija swe dok na mestima direktora tih medija sede biwoli zeljni nowca a ne kwaliteta), od te scene nece uskoro ostati nista... i opet smo na pocetku price da kwalitetna muzicka scena u srbiji zaprawo postoji i da je ona teski underground a da ce je saplitanje od strane medija na kraju i unistiti kao sto su uostalom unistene i swe ostale kwalitetne scene u srbiji koje su nekada postajale Rolling Eyes

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 02:03 am

metalwarior wrote:
Sta ce da bude od one dece koja uzivaju prateci grand sranja sa nitro folkom

kako to zaustaviti Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Tema je izgubila poentu cim je otvorena!!!!! Exclamation

Tako da sto se ne bi zajebavali na racun Avrl i Indire

Moj omiljeni domaci bend je Rain Delay. Neverovatno kreativni, super zvuce uzivo i tekstovi su im daleko od pateticnih. Jednostavno kad covek pogleda arazmane ali i covere albuma ne bi ni pogodio da je u pitanju domaci bend. Ispunili su sve standarde ali i postavili nove, koje ce (valjda) slediti i ostali domaci bendovi

sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 1219042537_2005-as-i-bequeath-my-yesterday
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Bend289






3. Rain Delay

I bless the rain delay, as I bequeath my yesterday.
Rain ends, hope fades. We gather at the runway.
I have nothing to declare, so empty-handed.
I was declaring myself as a martyr, when she said:
"Embrace me, my beloveth, once again, before thou depart.
Bequeath to me thy moonlight.
I shalt devote to thee my hindmost cry.
Thy bequest changeth seasons, Rain Falleth, hope is gone.
Thy leaving is no sojourn. Lachrymose in widow's weeds,
Grievous, I am burying my dreams of thee."

5. Renaissance Of Winter

Before diluvium, in this season frostbitten,
North wind caresses a dead willow.
Glacial period reigns, overtakes my heart
With miserable whiteness ad scornful cry.
I met the Empress Judith one day;
She seemed so flawless in my sffection.
But as the seasons changed, I accepted her imperfections.
Enthroned by emptiness, frozen tears she cried.
Nevertheless our enchantment never died.
This path is cold. I falleth with envy and bitter lust...
My encounter with an angel
Engaged thousands of crows and ravens.
Constructing a circle around me and cleansing the sky.
Thou art a widow. thy cry is scornful and dead.
Empress of emptiness, thou art dethroned. Farewell...
Eternal winter, intercept our arrival,
Arrival of a hearse into thy renaissance.
As I thou could, as if I care.

IVL

  
  

IVL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 02:53 am

Ognjena Omi wrote:


...Tema je izgubila poentu cim je otvorena!!!!! Exclamation

Tako da sto se ne bi zajebavali na racun Avrl i Indire...


U stvari, tema uopste nije losa, samo su postovi promasili istu... Twisted Evil

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 01:46 pm

ma poenta owe teme je da dobra scena u srbiji postoji ali da je teski underground i da to nikada mejnstrim nece postati i glupawo je i rasprawljati o tome "kako unistiti grand masineriju" 29
ma dajte, pa to je naprosto nemoguca misija... kada je za to postojalo uslowa to se nije uradilo i to je to... ;)
znaci mozemo samo owako da se wrtimo u krug a odgowor na pitanje koje je decko postawio na pocetku ne postoji Razz


a sto se tice rain delay, slazem se da je to jako kwalitetan bend koji je objasnio neke stwari sto se tice kwaliteta, stwarno su super...

a sto se awril i indire tice (opet Razz Razz Razz ), nisam ja uopste mislila na strane autore i njihowe jadne tekstowe kad i kod nasih alternatiwnijih autora imas i gore bljuwotine posto pricamo o sceni u srbiji jel da?! ;)

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 02:08 pm

Slozicu se sa tobom 65

Ima nasih dobrih bendova, al im fali valjda promocija i reklama. A nekima i bolji studio
Dakle tu su Demeter. A ja bih dodala i jos par "srodnih" bendova kao sto su: Moondive, Tales of Dark, Groteska...




sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Demether_01

sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Moondive_net_msad

sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 12383_photo

Evo i jedan clanak o Indiri, mozda vam bude zanimljiv (i to je muzicka scena u Srbiji):

Onog momenta kada sam u novinama proèitao uznemirujuæu vest da je Indira Radiæ na svom koncertu u Hali sportova obradila Rammstein, nisam znao na koju stranu da skaèem. Da se radujem ili da se ubijem? Proleteri iz istoène Nemaèke su naprasno našli put do neke srodne proleterske publike, koja možda i nije mnogo drugaèija, kao što bi se oèekivalo, nego samo voli da u maniru srpskog rukovodstva “menja strane”.
Opet, pitanje je ostalo gde je Indira slušala Rammstein. Veæ sam zamislio neku tezgu u zadimljenom gastarbajterskom klubu u mestu 20 km od Frankfurta gde je srpska Shakira u pauzama od inkasiranja na lokalnoj radio stanici slušala najveæu nemaèku senzaciju od Kraftwerka do danas. Jedino što sam definitivno mogao da zakljuèim iz ovog incidenta je da su Rammstein postali takav globalni fenomen da je èak i izvesna estradna zabavljaèica sa balkanskih prostora u svoj setlist uvrstila obradu njihove pesme Du hast.
Sa Rosenrot Rammstein i dalje èvrsto stoje u svom stereotipu da bend na nemaèkom može da se bavi ili heavy zvukom ili elektronikom. Ali, takoðe i dalje su van klasiène metal/industrial scene i za klasu su bolji od svefinske neo-goth scene, meðutim, sada imaju sve manje materijala koji bi Indira Radiæ obradila.

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 03:56 pm

indiri je ponestalo "maste" pa sad i krade, asd...

htedoh reci da zaboravljate da je srbija na balkanu i da se takva muzika (dobro, ne turbo, ali nesto slicno, taj folk) slusa DECENIJAMA, proslost se ne moze promeniti niti mentalitet nekog, ne glupavog, daleko od toga, nego ZAGLUPLJENOG naroda... tako je, tako ce i ostati... pomenuli ste severno evropske zemlje i njihovu muziku... metal je deo njihove kulture vec vekovima, zato se i slusa jos uvek... ali ako su nasi prastari pevali kojekakve narodnjacine i zavijali to je tako... prenosi se sve na mladje generacije, nema sta... to sto ima par dobrih domacih bendova, to je stvarno divno, i drago mi je, ali oni su, na zalost, manje-vise kao propali, maaaaaaala manjina to slusa sto je jako tuzno... lakse ce se proslaviti u inostranstvu nego u srbiji, ili uopste balkanu...

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 05:10 pm

Ognjena Omi wrote:

A ja bih dodala i jos par "srodnih" bendova kao sto su: Moondive, Tales of Dark, Groteska...

Tales of Dark – e odlicno, swaka cast sto si njih nawela kao primer a sad cu da objasnim i zasto… odlicno!!!!!!!!! ;)

oni su odlican bend ali takodje i sawrsen primer da se na njima prikaze swa bolest muzicke scene u srbiji…
to je bend koji apsolutno ima odlicnu muziku, odlicne tekstowe, jako zanimljiwe nastupe i zwuce odlicno uziwo … e sad apsurd apsurda je da u srbiji postoji jako malo doom bendowa koji taj doom swiraju kako treba a tales of dark su sawrsen primer kako se dobar doom swira i u srbiji…i mesto da kao jedni od rariteta budu podrzani (mislim na publiku koja woli doom) maksimalno oni se kao wrhunski apsurd susrecu sa gadnim problemom da njih publika owde apsolutno ne prihwata… znaci bila sam na nekoliko njihowih koncerata, sto o bg-u, sto wan i ne pricam owo bezweze…. Pritom ne mislim na exit ili neke druge festiwale, wec mislim na koncerte i swirke njihowe samostalne gde bi trebala bas njihowa publika da ih podrzi…
Na zadnjem njihowom koncertu na kome sam ja bila (ne mogu da se setim dal je bio u skc-u ili na akademiji) nije bilo ni 20 (????!!!!!!!!!!!!!!!!!) ljudi… ljudi su se lomili, odradili swirku sawrseno, dali su swe od sebe a gledalo ih je samo saka jada… ono je bilo zalosno jer su se ljudi toliko iscimali, platili preskupe troskowe zakupa prostora, prewoza i td, karta je bila bukwalno dzabe i ja nisam mogla da werujem swojim ocima sta se desawa… oni su bili pomalo razocarani, cak je nesto pewac i prokomentarisao, al stwarno je bilo ono zalosno za wideti… a na forumima i na spejsu tolike reci hwale ljudi imaju za njih, bruka… a kada treba bend da se podrzi, e onda “wazi ali sutra cemo”...
dalje, ono sto predstawlja jos weci problem i pokazuje samo umobolnost naseg naroda je to da se oni godinama wec susrecu sa najogawnijim proziwkama jer neki od njih nisu srpske nacionalnosti (kao npr pewac benda arpad tokac) . Cak ih i clanowi nekih drugih bendowa proziwaju zbog toga… poznat je onaj incident izmedju arpada (pewaca tales of dark-a) i waljda pewaca amon din-a ili simargal-a gde je jedan od te dwojice proziwao arpada zbog toga sto nije srbin… takwoj stoci umobolnoj treba apsolutno zabraniti da se bawi muzikom… jbt ti u 21. weku jos uwek mrzis nekoga zato sto nije iste nacionalnosti li weroispowesti ili rase kao ti… meni je to nepojmljiwo i grozno…
eto, zakljucak je da swe dok budemo imali publiku koja ce da pljuje i mrzi bendowe jer nisu srbi a takodje i kretene, clanowe drugih bendowa koji ce to pljuwanje da podrzawa i mrznju jos wise ga raspiruje, owakwa nasa scena nece dugo trajati jer se temelji na trulim osnowama… ;)

elem, ja bih spomenula jos jedan nas bend koji je isto fantastican ali eto... kao i drugi bendowi u srbiji, susrece se sa gomilom problema...
Drugarice i drugari, predstawljam wam ABONOS cheers
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 12349photoua0


Last edited by MoreLLa on 25/10/08, 05:31 pm; edited 1 time in total

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 05:29 pm

Jbg kako mozes da budes "patriota" ako ne pljujes Madjare,Bugare,Siptare,Muslimane,Hrvate...

Ma nasa publika je blago receno cudna.U Smederevu na Alogiju dodje 200 ljudi...Sramota,pa kod nas bi trebalo bar hiljadu ljudi da se skupi ipak su oni nas(smederevski) bend.
Ali najvise me nervira pljuvanje po svemu sto je uspesno...Npr. svadjao sam se sa jednom ribom koja je tvrdila da je Fizoparadoks(valjda se tako nekad zvala Alogia,ne znam da napisem) svirao death i da ih ona ne slusa zato sto su se prodali.A najgore je sto ih moj najbolji drug sve zna jer su mu svi iz originalne postave komsije.
Takodje pljuju po Corbi,Azri itd.Kako me nervira kad neko kaze-slusam samo strano jer kad cujem ove nase...ovi nasi pojma nemaju,bljak su ...

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 05:35 pm

El Karnisero wrote:
... Fizoparadoks(valjda se tako nekad zvala Alogia,ne znam da napisem) svirao death...

werowatno si mislio na Psychoparadox al to nije Alogia, to je jedan od bendowa brace brankowic (posto ih oni imaju jos nekoliko) ;)

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 05:37 pm

Da.Kako se to izgovara?

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 05:58 pm

to se izgowara "psajhoparadoks" ;)


eto jos jednog prediwnog benda koji zaborawih da spomenem...

DILUVIUM iz nisa... (a inace dewojka na slici wise nije njihowa pewacica, sada imaju drugu ribu ;) )
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 90725nk8

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1025/10/08, 06:15 pm

El Karnisero wrote:
Jbg kako mozes da budes "patriota" ako ne pljujes Madjare,Bugare,Siptare,Muslimane,Hrvate...
zaboravljas slovake i nisu hrvati vec ustase... odvratno... Evil or Very Mad uzas
El Karnisero wrote:
slusam samo strano jer kad cujem ove nase...ovi nasi pojma nemaju,bljak su ......
da se najezis, a ima tako dobrih grupa...

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1026/10/08, 03:21 am

Taj koncert na kome im je bilo 20oro ljudi je bio prosle godine u maloj sali Skca
A koncert na kome je bilo malo vise ljudi je odrzan u Akademiji u okviru FELL THE DARKNESS
Bila sam na oba (Pricam za Tales of Dark)

ABONOS Mad ok im je muzika, ali opet mi se ne svidjaju. Detinjasti su mi. A i taman kad su se progurali u inostranstvo resili su da se posvadjaju i razdele. I mislim da ih je ostalo mozda troje iz originalne postave. Jaksa, Marija i jos neko. Bilo mi je drago sto kasnimo na Arkonin koncert jer sam njih preskocila

KO ZELI DA CUJE DEVOJKE KOJE CE TEK DA SE PROSLAVE nek ide na
http://www.myspace.com/scarletsunsets
Sjajne su!!!!


sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Image111sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Image1fdhgd_2sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Image144

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1026/10/08, 02:39 pm

sto se muzike ABONOSA tice, njihow nowi album je cisto sawrseenstwo... znaci to je jedan od najboljih metal albuma u srbiji u zadnjih 10 godina, bruka koliko je dobar... ljudi su objasnili mnoge stwari a ostali bi mogli samo da uce...
sto se tice njih kao osoba i to... ja sam upoznala wladu lalica (biwisi pewac i basista) iz neke druge price i moj staw prema njemu apsolutno me ne opredeljuje prema njihowoj muzici... a to sto su se poswadjali i to, mene apsolutno ne zanima, niti njihowi odnosi niti kakwi su oni kao osobe swe dok to ne utice na njihow rad... a ne utice ocogledno, jer su muzicki sawrseniji nego na prwom albumu , tako da mozda jesu detinjasti il stagod al su fenomenalan bend... ;)


eto i primera benda DRACONIC, jedan od mojih faworita takodje I love you ( koji su poceli kao neki black metal bend, pa su onda malo bili "srpski kovenant" a sada su neki metalcore il stagod) znaci kada su pre nekih 4- 5 godine bili uzasno popularni u srbiji, oni nisu zeleli da izdaju album za srpsko trziste nego su cekali da nadju izdawaca na zapadu a kad su album izdali slusanost je opala... znaci nisu iskoristili trenutak jer su ocekiwali wise a dobili skoro nista (sto se poularnosti u metal krugowima tice)Rolling Eyes
bez obzira na swe to, oni su po meni takodje jedan od muzicki najsawrsenijih bendowa na nasoj metal sceni u okwiru swog zanra definitiwno najbolji I love you

sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 L1e6783cb1389709dc554fcxm4

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1026/10/08, 03:52 pm

sasha popovic i cigani ruls

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1026/10/08, 04:12 pm

Svi su zaboravili Rain Delay. Sad

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1026/10/08, 04:15 pm

niko nije zaborawio rain delay, na prwoj strani je ;) wec smo diskutowali o njima...


@Sopor Aeternus

da, da... sasina frizura rula , jbt wec 20 godina je ista i prokleto, nenadmasno jadna Razz kao da je za njegowu frizuru wreme stalo Razz




i posle toliko bendowa koje nawedoh kao dobre, red je da predstawim i 2 po meni najbolja benda I love you I love you I love you

meni najdrazi bend je AUTOPARK I love you
swiraju neki dream pop mada nije to bas najpreciznija definicija... tekstowi su im jednostawni, oslobodjeni swakog proserawanja, koncizni i pogadjaju sustinu... koncerti su im jedno prawo transcedentalno i katarzicno iskustwo, tako da swima preproucujem da se sanjima upoznaj na swirkama... i na kraju, pewacica olja je jedno prediwno stworenje zaista I love you znaci, jos jednom AUTOPARK cheers



sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 20080723autopark1rs1
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 P7smallus2

drugi bend je bend TIBIA I love you
apsolutno sawrseni... muzicki, tekstualno, produkcijski kakogod... swiraju neki metalcore ako tako moze to da se nazowe mada nije to najbolja defoinicija jer zasta u njihowoj muzici ima swega i nije klasican metalcore na koji se misli kad se taj zanr spomene... snimaju uprawo treci album koji su predstawljali na swirkama i bice nesto najbolje do sada... I love you
a inace, likowi nemaj uzidawaca, sami izdaju, distribuiraju i to i weliki respect za to... koncerti su ima toliko puni energije i emocionalnog naboja da to apsolutno nijedan bend u srbiji ne moze da izwede na swom koncertu, totlano su carewi...znaci TIBIA... :85:

sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 La4737f1c97e505ddb69ff8vd0

Tara

  
  

Tara

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1026/10/08, 06:41 pm

shta mislim o muzichkoj sceni u srbiji..?

mislim da svako u srbiji mozhe naci sebi ono shto zheli...ovako ili onako...

osim toga mislim da je jako jednolichna i neoriginalna,ali uvek tu postoje oni izuzeci koji su zaista fenomenalni!

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1026/10/08, 06:55 pm

WeshticA wrote:

@Sopor Aeternus

da, da... sasina frizura rula , jbt wec 20 godina je ista i prokleto, nenadmasno jadna Razz kao da je za njegowu frizuru wreme stalo Razz

sale je jedinstven i trOO ;)
nije fejker
i niko ga ne skida,nii pokushava...zato shto ne sme

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1027/10/08, 12:32 am

Grejmalkin wrote:
Svi su zaboravili Rain Delay. Sad

Vrati se stranu unazad ;)

ili si resio da kuliras moje postove Rolling Eyes

Jos jednom: ABONOS BLJAK Mad

Uskoro ce svirka Tamerlana pa je red da spomenemo i njega
Just in the mood...

Diskografija: 2006. - Tamerlan (Demo CD) 2007. - Full Moon Festival (EP) 2008. - The Antiexistence
Svira ambijentalnu muziku. Ima dosta dobrih pesama. A trude se oko nastupa pa sve skupa bude jako dobro. Devojka koja je sa njim u ekipi takodje ima svoj solo projekat. Ceo album se cuje samo ona i klavijature. Mene potseca na neku dobru filmsku muziku, lepo i morbidno. Ali mozda prazno na momente confused
A dama je: Somnifera Profunda

sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Timeteller

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1027/10/08, 09:41 am

Ljudi moji,zar niko nije pomenuo TORNADO?!

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl1027/10/08, 01:24 pm

Meni je mnogo gotivan Fatality.Slusa neko?

Sponsored content



PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji - Page 2 Minicl10

 

Similar topics

-
» Mordor u Srbiji
» Sta vi mislite?
» Sta mislite Fender sqaer ili Yamaha pacifik
Page 2 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-