METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

Poststa mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 08:46 pm

Sta ce da bude od one dece koja uzivaju prateci grand sranja sa nitro folkom







kako to zaustaviti Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question


Last edited by metalwarior on 21/10/08, 09:13 pm; edited 1 time in total

Chatnik

  
  

Chatnik

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 08:51 pm

pa ko i dosad porasce u ogromne,ogromne morone i prenece to na svoju decu :99:

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 08:52 pm

Mislim sve najgore. :106:

Sta ce da bude od njih?Postace(u stvari vec su) povodljivi moroni koji veruju svemu sto im servira televizija i ostali mediji i slepo ce pratiti "svetske trendove" makar to znacilo da moraju da nabiju kurton na glavu.
Velika vecina,ne bas svi.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 09:15 pm

sto se tice powodljiwosti i moronizma mislim da to nije problem samo sa "grand omladinom"... imas morona i medju likowima u drugim muzickim prawcima i narawno da imas i teskih bolida medju metalcima. Nije mi bitno kako izgledas i kakwom muzikom se weselis, wazno mi je sta imas u glawi ;) pa imas ljude koji slusaju jako dobru muziku a opet su u sutini jako plitki i ne wide dalje od swog nosa... nije swe u muzici, imas "nesto" i u obrazowanju ;)
a druga stwar... imas gomilu mJetal bendowa ciji se tekstowi apsolutno ne razlikuju i tako su plitki kao teski tres narodnjaci samo imaju distorzirane gitare koje ih razlikuju i to je swe... poenta je da moronizma imas na swakoj strani samo moras biti dowoljno mudar da za sebe odaberes ono sto moronizam nije! ;)
a za zaustawljanje "grand masinerije"... malo si se kasno setio Razz Razz Razz Razz

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 09:21 pm

Nisam ja ni rekao da medju metal bendovima nema debilastih tekstova.
Ali svi narodnjacki tekstovi su smece.
Ima nesto i u obrazovanju,ali ces na mitingu radikala naci fanove Sinana Sakica nego fanove Motorheda.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 09:34 pm

nisam se ja bas tebi direktno obratila, wise sam to owako swe uopsteno pricala u cemu je sustina problema Razz
za tekstowe i narodnjake se slazem i potpisujem ;) ali...
i ja sam slicno razmisljala do nedawno al sam onda skontala da imas gomilu likowa koji izgledaju pro-zapadno, alternatiwnije, koji imaju neki buntowni stil, slusaju neku alternatiwnu muziku a opet su u glawi hendikepirani i nisu nista bolji od fanowa sinana sakica ;) swe se danas izmesalo i nista nije crno ili belo wec jako i uzasno prljawo siwo... ;)

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 09:45 pm

metalwarior wrote:
kako to zaustaviti Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
nikako normalno... uzmes kolac i lomacu i 'ajmo jurish!! Razz
MoreLLa wrote:
sto se tice powodljiwosti i moronizma mislim da to nije problem samo sa "grand omladinom"... imas morona i medju likowima u drugim muzickim prawcima i narawno da imas i teskih bolida medju metalcima. Nije mi bitno kako izgledas i kakwom muzikom se weselis, wazno mi je sta imas u glawi ;) pa imas ljude koji slusaju jako dobru muziku a opet su u sutini jako plitki i ne wide dalje od swog nosa... nije swe u muzici, imas "nesto" i u obrazowanju ;)
naravno, uvek ce i biti...
MoreLLa wrote:
a druga stwar... imas gomilu mJetal bendowa ciji se tekstowi apsolutno ne razlikuju i tako su plitki kao teski tres narodnjaci samo imaju distorzirane gitare koje ih razlikuju i to je swe...
e, sad ga pretera!! nadji mi u metal pesmi "glavobolja od vina, nigde aspirina" ili "uteraj mi kola u garazu" ili "ne budite mene mamuran sam ja, ni majka me jutros nije poznala" ili sta-ja-znam... naravno, ima glupavih grupichica, ali do tog nivoa...!! please...
MoreLLa wrote:
imas gomilu likowa koji izgledaju pro-zapadno, alternatiwnije, koji imaju neki buntowni stil, slusaju neku alternatiwnu muziku a opet su u glawi hendikepirani i nisu nista bolji od fanowa sinana sakica ;)
a to se zove... ne, necu reci... to su oni debili koji idu tamo gde vetar duva, juce je bio rapper, prekjuce bio lud za britney spears pre toga je bio punk, a uvek ostaje isti shupak...

IVL

  
  

IVL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 09:54 pm

A zar je potrebno razmisljati o tome zasto neko slusa muziku iz grand produkcije, zasto neko slusa sinana sakica a ne metal?

svakome svoje... Ja ne moram da tolerisem likove koji su nafurani turbo-folk-splav tipovi. Ja ih NE PRIMECUJEM... Preporucujem ignorisanje, jer to isto i oni rade...

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 10:02 pm

@†Drama Queen†
ma narawno da imas jednako jadne tekstowe i kod metalaca samo oni u swojim tekstowima ne koriste aspirine nego uziwaju u swom mamurluku jel su zli metalci Razz Razz Razz
a sto se tice owih sto se okrecu kako wetar duwa, da... mozda su ranije bili reperi, pankosi, metalci a danas su ljubitelji granda al to samo potwrdjue moju pricu da ti dzabe imidz metalca ili pankera ako si ljakse...
DRAZI MI JE DIZEL BAREM JE ISKRENI RETARTD!!!!!!! ;) ;) ;)
a ima i onih koji su celog ziwota samo metal slusali al su ostali tupawi... znaci nisu samo u pitanju oni sto se okrecu kako wetar duwa, imas i "twrdokornih" bolida Razz

@Alex
uprawo to!!!!!!!

ako wam to smeta, jednostawno "promenite kanal" na tv-u ili u glawi swejedno....

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 10:10 pm

@ alex
turbo-folk-splav tipovi
ha, ha, ova je dobra!!

hm, ne ignorisu svi... dacu ti primer... moj ujak (i moje je godiste isto, nije neko mator) je, da kazem, seljacina po pitanju muzike... moron, debil, dibidus i jos mnogo toga... znaci kad sam sa njim stalno se pustaju narodnjaci i pljuje po rocku, punku, metalu govoreci kako su to sve "narkomani i satanisti; nenormalne budale; drekavci" itd... znaci, ako me pusti da disem, pusticu i ja njega i psovacu na kineskom u sebi... u ostalom, ovde samo diskutujemo svoja misljenja, ne gnjavimo nikoga... ali opet razmisli... gledam pre neki dan na tv kako koje-kakvi cobani salju poruke sa muzickim zeljama, kaze jedna: pustite mi severininu pesmu za sina, 1godinu ima to najvise voli... da ti se zivot smuci, ako malo razmislis, tu nesto ne valja... debili se mnoze brzinom svetlosti Razz ... a kad nemas mesto gde da odes bez da slusas to sranje pocinjes da primecujes i nije moguce ignorisati koliko god se trudio...

@ morella
ono za dizelasa se potpuno slazem, to i ja uvek govorim Razz
za tekstove: :100: molim te, navedi bar jedan jer nisam bila u kontaktu sa BAS TOLIKIM dibidus-dibidus...
poslednja fraza: zavisi da li si tru ili ne-tru, slusas li zato sto ti se svidja ili da bi bio coooooool... mada... u pravu si, svaki' budala ima...

IVL

  
  

IVL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 10:45 pm

TO jeste problem... Milsim na taj primer: "moj sin ima 1 godinu i obozava severinu..." Ali tako je vec generacijama unazad, to se sada ne moze resavati... Jednostavno je - metal je "underground" (valjda se tako kaze), i uvek ce to i ostati. Narocito u Srbiji, gde je narod u velikim zabludama... Ali, nije niko kriv sto su ga roditelji ucili tako, a i njegove roditelje su roditelji uvili isto, a i one, a i one tamo... Zato je, biti metalac u Srbiji jednako sa - biti satanista, narkoman, vampir... 28

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 11:11 pm

Alex wrote:
A zar je potrebno razmisljati o tome zasto neko slusa muziku iz grand produkcije, zasto neko slusa sinana sakica a ne metal?

svakome svoje... Ja ne moram da tolerisem likove koji su nafurani turbo-folk-splav tipovi. Ja ih NE PRIMECUJEM... Preporucujem ignorisanje, jer to isto i oni rade...

Ne primecujes ih kurac.Onda ne primecuje skoro nikoga jbt.

@Drama Queen
Ima metal tekstova itekako doraslih debilima iz granda.

Ima tih pojava-moja cerka ima 2 godine i odvaljuje na Cecu!Mislim..

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1021/10/08, 11:40 pm

Ako se ja pitam ovde nesto.

Pored svega sto ste naveli, tu ima i onog koliko je neko karakter, pocevsi od sebe samog.

Uvek je lakse prepustiti se i ici niz dlaku. Znam ortaka koji je svirao gitaru i bio je ok. Sretnem ga posle u busu i pitm ga kako ide sa bendom, kaze presao sam na tehno, mnogo je lakse, jer gitaru moras da vezbas maltene ceo zivot. Takodje tu je i pitanje pripadanja odredjenoj grupi ljudi. Kad si sam tesko je biti dosledan svog stila, a pogotovo kad je to izdegenerisana grupa ljudi koja ne moze da prihvati nesto drugacije. Imam dosta ortaka koji ne slusaju ni rok ni metal i cesto kukaju kad cuju tu muziku, ali opet svi (bukvalno svi) oni su rekli da su se dojaja proveli na mom ispracaju uz rok i metal muziku.

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1022/10/08, 10:07 am

Mislim da o ovome nema svrhe raspravljati confused

:110:

IVL

  
  

IVL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1022/10/08, 03:28 pm

El Karnisero wrote:

Ne primecujes ih kurac.Onda ne primecuje skoro nikoga jbt.


tako je... skoro nikoga.

MeduzZa


MeduzZa

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1022/10/08, 03:28 pm

pffff
ja mislim da nam nedostaje
originalnost
i kreativnost

What a Face

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1022/10/08, 03:30 pm

Ognjena Omi wrote:
Mislim da o ovome nema svrhe raspravljati confused

:110:
Apsolutno.Nek se jos malo koprca tema pa ide klakiti-klak.

Chatnik

  
  

Chatnik

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1022/10/08, 03:42 pm

tu ste upravo oni i mi smo dva sveta i to mu je to sta lomimo mozak koj moj oko njih

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1022/10/08, 11:48 pm

MoreLLa wrote:

a druga stwar... imas gomilu mJetal bendowa ciji se tekstowi apsolutno ne razlikuju i tako su plitki kao teski tres narodnjaci samo imaju distorzirane gitare koje ih razlikuju i to je swe...

Avrl Lavinj scratch
i Indira Radic cheers

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1024/10/08, 01:38 am

............nisam bas mislila na slatku, malu awril Razz koja cak i nema tako nenadmasno jadne tekstowe uzgred... ;)

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1024/10/08, 10:50 am

Nemoj da se uvredis ali....
Daj ima pateticnije tekstove od Depeshe moda.
Indi je veca metalka od nje

P.S decko koji je naprvio temu se nije pojavio od tad tongue

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1024/10/08, 10:11 pm

pa ne znam sta podrazumewas pod patetikom jer je to po meni saswim subjektiwna kategorija i nema nekih merila sta je patetika a sta ne jer bi za nekog death metalca onda swe bila patetika Razz
po mom misljenju awril ima klasicne, prosecne tinejdz tekstowe, znaci bljutawilo al podnosi se... ;)
a pritom nije awril metalka, to je wise neki zasecereni pop sa distorziranim gitarama tako da je indi uglawnom sigurno weca metalka od nje Razz znaci awril swakako otpada sto se tice uporedjiwanja jadnosti tekstowa...
a depeche mode I love you I love you I love you nema pateticne tekstowe Rolling Eyes osim par izuzetaka al jbg, podkrade se swakom po neka takwa, trenutak slabosti sta ces... Razz

IVL

  
  

IVL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1024/10/08, 10:17 pm

MoreLLa wrote:
...nema nekih merila sta je patetika a sta ne jer bi za nekog death metalca onda swe bila patetika...


hmmmm... ovo nikako nisam shvatio... confused

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1024/10/08, 10:24 pm

Zavisi od referentne tacke iz koje se gleda. To je 'tela da kaze.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl1024/10/08, 10:30 pm

Alex wrote:
MoreLLa wrote:
...nema nekih merila sta je patetika a sta ne jer bi za nekog death metalca onda swe bila patetika...


hmmmm... ovo nikako nisam shvatio... confused


ma htela sam da kazem da je patetika skroz subjektiwna kategorija i zawisi prwenstweno od toga koliko si ti emocionalna osoba pa te nesto "dodirne" sto bi se nekome ucinilo bljutawo ;)
a to za death metalca sam iskoristila samo kao metaforu posto su njihowi tekstowi mahom siroowi i to pa im wecina "meksih" tekstowa zwuci pateticno ... eto to sam zaprawo htela da kazem al toliko sam umorna da mi koncentracija malo izmice.. Razz

@bio
bas to al ne znam dal si sad ti bio jasan Razz (ja te jesam razumela jer si i ti razumeo mene ;) )

Sponsored content



PostRe: sta mislite o muzickoj sceni u srbiji
sta mislite o muzickoj sceni u srbiji Minicl10

 

Similar topics

-
» Mordor u Srbiji
» Sta vi mislite?
» Sta mislite Fender sqaer ili Yamaha pacifik
Page 1 of 11Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-