METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1005/04/09, 01:33 pm

Sweet Tooth wrote:
Ognjena Omi wrote:
Sweet Tooth wrote:
SVe vise slusam industrial i elektroniku.

zasto Sad

(ja ebm zovem muzikom za aerobik)

ma synth goth.Ne brini,ja sam isti goth-rokicni horror-pankicni krelac kao i uvek,samo malo istrazujem druge pravce Smile Usput,pogledaj na myspace bend YADE,razbijaju!

kako glasi krelac u zenskom rodu :89: pitam za sebe naravno


ja evo nikad nisam slusala rep, bice da je samo zbog tekstova. Ne mogu da se identifikujem sa stvarima o kojima oni pevaju...

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1005/04/09, 02:02 pm

krelkinja 29
ma, ni ja nisam nikad slusala rap, meni to nije muzika vec recitovanje uz ritam Rolling Eyes

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1005/04/09, 02:11 pm

Ja slusam domaci rep i nesto malo stranog,stvarno malo.Mrzi me da istrazujem a nema ko da mi preporuci.

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1005/04/09, 02:21 pm

brate nadji cypress hill najaci su

Razredjivach


Razredjivach

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1005/04/09, 02:28 pm

Cephalic Carnage wrote:
Razredjivach wrote:

Elem, vidim da je pola nas ovde slušalo rep. :108:

ja jos uvek slusam

Lepo je to čuti. haha Very Happy

Ja sam rep slušao dok sam još bio napaljeni klinac, tako da nisam mnogo pažnje obraćao na tekstove i na sve to... Fora mi je samo bila u tome da neko kaže fak, šit, i ostale psovke. xD A i većini klinaca.
Nekako mi je sada nezamislivo da to slušam. : )

IVL

  
  

IVL

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1005/04/09, 02:57 pm

rap - voodoo popeye i monteniggers bounce bounce

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1006/04/09, 10:28 am

El Karnisero wrote:
Ja slusam domaci rep i nesto malo stranog,stvarno malo.Mrzi me da istrazujem a nema ko da mi preporuci.

Run DMC,Grand Master Flash,rani radovi 2-paca.

xMorticiAx


xMorticiAx

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1006/04/09, 11:08 am

Sicarius94 wrote:
10-11 godina- EMINEM :100:

11-12 godina- Linkin Park, Metallica, Maideni, Apocalyptica, Peppersi, Green Day, Limp Bizkit, Guano Apes- scratch

12-13 godina- Slipknot, KoRn, SOAD, Disturbed... uglavnom nu metal i Nirvana

13-14 godina- zime 2008. sam slusao dosta domaci hip hop tipa Prti bee gee, ajs, bad copy... Takodje i DarkPsy, koji bi preporucio svima kojima se svidja malo tvrdji PSY. Slipknot, Soad, Disturbed, Cypress Hill, Beastie Boys, Gorillaz, Hed (p.e.), ceo sedmi razred sam slusao Rammstein

14- i sad ce 15- FRENCH HIP- HOP Very Happy Very Happy , Iron Maiden, Metallica, Apocalyptica, Amon Amarth, Black Sabbath, Children Of Bodom, Eyesburn, Genuflect, Hornsman Coyote, KKN, Norther, P.O.D. , Pendulum, Prodigy (the), RATM, RHCP, Slayer, Soulfly, Sepultura, Tankard, Zion Train.

Zelim i da se zahvalim starijim sestrama, sto su pozitivno uticale na mene sto se muzike tice Very Happy

da,da...i kod mene nezaobilazni EMINEM xD
french hip-hop reče? Very Happy

xMorticiAx


xMorticiAx

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1006/04/09, 11:11 am

Razredjivach wrote:
Sicarius94 wrote:
10-11 godina- EMINEM

I ja sam isto cepao Eminema, puni mi zidovi postera bili, imam diskografiju... Sada se toga stidim. ^^

Elem, vidim da je pola nas ovde slušalo rep. :108:

Za mene je Em i dalje kralj. xD Ma,i danas ga slušam.Inače,SRPSKI NARCO RAP FTW Very Happy

Sicarius94


Sicarius94

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1006/04/09, 12:34 pm

Quote :
french hip-hop reče?

Ooo da Very Happy NTM, IV My People, Madizm... Very Happy To je po meni pravi hip- hop. Volim kada cujem malo i klavir, a ne samo obicne beatove Smile

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1007/04/09, 07:09 pm

Hajde da i ja ostavim svoje mudre reci na ovoj temi...

Posto sam jos uvek klinac,necu da krenem sa onim ''kao klinac slusao sam''...prvi kontakt sa muzikom bili su mi kolibri,i to je po meni i dalje najjaci bed...kasnije sam furao kevine stare ploce flojda,cepelina,bitlsa,dzenis dzoplinm,a pojam nisam imao cemu ta muzika [kada sam skontao,jednostavno mi se nije dopadala,sem eventualno dz dz i flojda] sluzi...onda sa nekih 12 otkrih linkin park,a u medjuvremenu sam slusao ponesto od hip hopa,merlin mensona i slicnu kompaniju,a sa 13 sam vec kompletno usao u black metal [koji je jedini ''metal'' koji danas slusam,uz nesto malo evropskog tresa],sto mozda ne ide u prilog ovoj muzici,ali za razliku od mnogih,ja sam sa 13 vec posedovao recimo original ''U slavu rogova nasih'' koji je tada i izasao,kao i original split dimmu borgir/old man's child koji je bio porucen preko distro-a...tako da,cim sam otkrio bm,otkrio sam i sta je underground...kako je vreme prolazilo shvatio sam da je metal jedna apsolutno besmislena muzika,i krenuo u istrazivanje elektronske muzike [sa izuzetkom house-a,to mi je oduvek bilo imbecilno],kao i sa ambient i etno sastavima...

doduse,shvatam da,nakon dosta vremena provedenog uz raznorazne bendove i pod pravce,nema boljeg rifa od sirovog rifa,i tu je kraj.zato je darkthrone najbolji aktivni metal bend.svi ostali pravci [izuzev death metala koji postoji van svega toga] jesu postali parodija samih sebe.''neo thrash''...katastrasno...

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1007/04/09, 11:54 pm

A zanima me ta tvoja tvrdnja da je metal besmislen.Ako te ne mrzi,objasni.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 12:12 am

dobices objasnjenje ujutru,sad sam se vratio sa probe,pa idem da spavam.ali i dalje odgovorno tvrdim da nema smisla.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 03:14 am

A taman ujutro napisi i sta to po tebi IMA smisla? Ako tako nesto postoji...

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 09:28 am

Zasto bi ista moralo da ima smisla?

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 01:39 pm

Zasto metal muzika nema smisla
-by Mrznja



Sta mozes da naucis iz metal tekstova?Apsolutno nista[nemoj da mi se neko hvata za bend death jer su oni prevazisli metal,niti za black metal jer to nije metal,kao ni za punk i hardcore jer to nije metal].Sta metal muzika ima da poruci?Apsolutno nista.Ima samo ulogu da te nacini da se osecas dobro,ali to je zadatak svake muzike.Njena uloga u drustvu je prosla,kao i panku i roku.Da nije prosla,sada ne bi imali grand,sund i kic.metal je izgubio.to sto ga mi sviramo ne znaci da radimo nesto pametno.cast izuzetcima,ovde u srbiji ima jedno 10 bendova koji sabijaju,i to je to.ali je poenta u undergroundu za koju 70% ne zna,i ne zeli da zna.,pa,serem ti sa ja onda i na metalce i na metal koji nema ug korene,jer da nije bilo ug-a ne bi bilo ni metala.

Tekstovi se svode na sledece:
-licne probleme [koje ima i britni spirs,pa nema solazu dugacku 16 minuta da bi to objasnila],
-ubijanje zmajeva i spasavanje princeza [fucking retarded...znaci,ono...braca grim su objasnili,ne treba nam sad neko da to prepricava uz drndanje i d-beat 5 minuta],
-kojekakve snazne ratnike,bitke i stovanje svih politeistickih religija i bogova jer je to u trendu.Ko je od tih vaskolikih viking metalaca uradio nesto da sacuva svoju proslost sem sto je snimio svoj usrani war metal cd?apsolutno nista.JEDAN JEDINI BEND koji je sproveo reci u dela jeste HELHEIM kada su isli i svirali anplagd u VRTICU DECI da bi im objasnili korene i zasadili drvo u njihovom dvoristu.jebeni FENRIZ,iz [ne]cuvenog DARKTRONA se bori za zastitu prirode,a svaki njihov album je pljuvanje u lice ljudima.A viking bendovi piju i nose mrtve zivotinje po sebi i svima je to kul!Pravi aktivisti se bire van svojih bendova i laznih imena,jer se metal za to ne bori,vec oni sami.

Nista nema poentu,slazem se.Ali mi je muka od glorifikovanja metala kao ''najbolje'',''najpametnije'' i ''najposebnije'' muzike.jebeno je retardirano!Da sad zivimo u kraju 89ih,svi bismo slusali rejv jer bi to bilo ug i neobicno,boleo bi nas kurac za metal,jer bi to svi voleli,face it!Svi zele da se osecaju posebno jer nose tu jebenu majicu,a glava je prazna.

Koliko sada ima dobrih aktivnih metal bendova.mozda 40 iz svih zanrova!? ej...koliko je to malo!

@IVL
ima poentu to da nemas te zlurade komentare,jer su suvisni.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 01:51 pm

MrznjA wrote:
Zasto metal muzika nema smisla
-by Mrznja



Sta mozes da naucis iz metal tekstova?Apsolutno nista[nemoj da mi se neko hvata za bend death jer su oni prevazisli metal,niti za black metal jer to nije metal,kao ni za punk i hardcore jer to nije metal].Sta metal muzika ima da poruci?Apsolutno nista.Ima samo ulogu da te nacini da se osecas dobro,ali to je zadatak svake muzike.Njena uloga u drustvu je prosla,kao i panku i roku.Da nije prosla,sada ne bi imali grand,sund i kic.metal je izgubio.to sto ga mi sviramo ne znaci da radimo nesto pametno.cast izuzetcima,ovde u srbiji ima jedno 10 bendova koji sabijaju,i to je to.ali je poenta u undergroundu za koju 70% ne zna,i ne zeli da zna.,pa,serem ti sa ja onda i na metalce i na metal koji nema ug korene,jer da nije bilo ug-a ne bi bilo ni metala.

Ali mi je muka od glorifikovanja metala kao ''najbolje'',''najpametnije'' i ''najposebnije'' muzike.jebeno je retardirano!Da sad zivimo u kraju 89ih,svi bismo slusali rejv jer bi to bilo ug i neobicno,boleo bi nas kurac za metal,jer bi to svi voleli,face it!Svi zele da se osecaju posebno jer nose tu jebenu majicu,a glava je prazna.

Koliko sada ima dobrih aktivnih metal bendova.mozda 40 iz svih zanrova!? ej...koliko je to malo!


- A zar mora nesto da se nauci iz svega? Mozda neko prosto voli muziku jer je VOLI?

A muzika ima sta da poruci, ako hoces da trazis poruke u njoj. A ako je slusas da bi slusao, onda to i nije vazno. Sto se tice isticanaj metala kao najbolje muzike, ne znam ko to radi? Nekome jeste najbolja, a nekome nije. To se svodi samo na neciji ukus.

Metal jeste prosao (najbolji period), u pravu si, ali opet zasto zbog toga treba sada pljuvati po danasnjim bendovima? Pa svi "legendarni" bendovi su poceli kao i ovi danas.

A sto se tice "zluradih" komentara, nije mi to bila namera... Zajebavam se malo 65

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 02:03 pm

Ma slusaj samo ovu dvojicu mufljuza kako se cerupaju oko gluposti...razocarali ste me obojica kao ljudi i kao komunisti. :202:

IVL

  
  

IVL

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 05:08 pm

Sta kazes?

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 08:09 pm

IVL wrote:
- A zar mora nesto da se nauci iz svega? Mozda neko prosto voli muziku jer je VOLI?
to ne menja cinjenicu da nema poentu.nisam rekao da je to glupa muzika,vec bezpoentna.

Razredjivach


Razredjivach

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1008/04/09, 11:40 pm

A koja muzika pa ima poentu ?

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1009/04/09, 09:15 am

Svaka koja nosi neku ozbiljnu poruku,naravno.

Razredjivach


Razredjivach

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1009/04/09, 11:22 am

Sweet Tooth wrote:
Svaka koja nosi neku ozbiljnu poruku,naravno.

Branko Kockica, Kolibri.... Rolling Eyes

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1009/04/09, 11:41 am

Razredjivach wrote:
Sweet Tooth wrote:
Svaka koja nosi neku ozbiljnu poruku,naravno.

Branko Kockica, Kolibri.... Rolling Eyes
upravo.punk je imao poentu.

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl1009/04/09, 01:10 pm

Fussion jazz ima poruku cheers

Sponsored content



PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 3 Minicl10

 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-