METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostFaze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 04:55 pm

Da li sam to samo ja ili...

Npr. kada sam poceo da slusam muziku(negde 6-7 osnovne) slusao sam Dugme(bljak,fuuj),Azru,Corbu...
Sto vise vremena prolazi slusam sve ekstremniju muziku,dosao sam do nekih tresera...

I znam da tema nije preterano inteligentna ali sta sad. Very Happy

IVL

  
  

IVL

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 05:03 pm

Pa svi, ili bar vecina, krece od neke laganije muzike, a zavrsava na nekom thrashu ili deathu. Jbt, ja sam prvo slusao SCOOTER i PRODIGY (akosee tako pise lol), a sad sam na Slayeru, Deathu, At the gates... To ti je ono - odrastes... I muzicki se sazreva.

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 05:10 pm

ajde bre, pa logicno je da ti se menja ukus... cujes nesto novo i bolje je od onog sto si do sad slushao... mislish da je to najbolje... onda se pojavi odnekud o5 neshto novo i neshto bolje pa onda shvatish da ono sto si do tad slusao i nije tako dobro... uostalom menja ti se ukus sa godinama... tj. postajes zreliji i na tom polju....
sto se mene tice ja sam prosla kroz sve i svashta... narodnjaci i bijelo dugme kad sam bila mala, rap i hip-hop, metal i rock, reggae, sad evo i pankeraja... a bilo je i par tehno stvari koje sam volela, neke meshavine, pa dram end bejs veceri u feedbacku.... zalepim se za neki bend, stalno ga vrtim pa mi dosadi... ali uvek se vracam ex yu roku... i jos par bendova ima koje uvek mogu i volim da slusham...

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 05:15 pm

Prvi bend koji mi je bio "omiljeni" je bio Smak i oni i jesu medju 3 nase najbolje grupe.
Drugi je bio Deep Purple(nekih 2 meseca).
Onda sam cuo Ganse. 59 59 59

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 05:35 pm

U vrticu sam djuskala uz Brenu :100: . Kasnije YU rock,obozavala sam Boru Corbu,Divlje Jagode,DugmaD.Od 5,6-og slusam samo strano(pod uticajem starije sestre) pop shit,malo rocka.. A onda u 7. formiram ukusu i zalazim deeper.Prvo sto sam cula od metala je Slip vremenom se muzicki razvijam,i sad sam tu gde sam,ne mrdam Very Happy . Mada uglavnom ono sto sam slusala na pocetku,sad ne mogu da svarim..

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 06:22 pm

prvo sam slusao 2Pac,Notorius B.I.G,Eazy E,Dr Dre,Xzibit,Ice Cube,Ice T,................ uglavnom ol skul rep ,to je bilo u prvom srednje
i onda sam nabavio kablovsku i video na metropolisu immortal-battles in the north yaaaaarrr.......

tema je ***** i da se ja pitam ovde bi pola tema otislo na hellforge
bas vam je dosadno

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 07:24 pm

joj sto se ti ne pitash... leto je... i raspust... ja se po ceo dan raspadam pred kompom jer ne mogu da izadjem iz kuce danju, previshe je vruce... pretpostavljam da je tako sa josh nekim ljudima... smor... pa otvaraju sve ove teme...

Smrth


Smrth

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 08:17 pm

hmm.. ja u pocetku (5-6 razred osnovne) slusao som inflamse childrene, ensiferum ili enisferum i tako taj crap.. a sad slusam Black Metal (lunar aurora, ljaa, immortal, carpathian forest, secht i mnogo druge..)
normalno cim si stariji organizma trazi nesto extremnije..

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1003/07/08, 10:34 pm

Hehe...zanimljiva tema...ja sam slushao kao klinac ove domace zabavne stvari...nikad nisam narodnjake ....a vec kasnije u osnovnoj u 4-tom razredu sam se lozhio na Eminema (loool) , 50-Centa ....GRU....i tako domaci i komercijalni rep Smile))....onda sam u 6-7 razredu pocheo da slusham Maidene, Nightwish, Ac/Dc...GnR....Rammstein....pa i Sex Pistolse, Ramonse....itd...posle 7-mog....i sve do prve godine srednje sam slushao tako neki komercijalniji metal tipa Maideni, Metallica ...CoB, CoF ...pa sam od prve na ovamo pocheo sa dosta extremnijim stvarima ...i tako malo zashao u underground black, Doom metal ....i naravno punk...shto i danas slusham....mada volim i death metal ....melodic death...i tako to....sad da ne nabrajam bendove iz svakog zanra...glupo bi bilo.....:S

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1004/07/08, 12:30 am

Zanimljivo prvo sam slusao boru corbu Yu grupu,Prljavo kazalista crevenu jabuku staru atomsko sklonisteDivlje jagode azru itd i dan danas slusam pa sam u 7 poceo da slusam metaliku iron maiden Mega death Panteru da bi kasnije u srednjoj poceo Inflames,Turisas,Human fortres,As i lay Daing At the gates Ensiferum Hipocrasy Canibbal corpse Dark trungility Exoudus sodom Venom Voivod Armored saint Sontatu articu Rhapsody labyrint uglavnom i dan danas Sto slusam Death,Tehnical brutal death,Trash,Power,Heavy Hard rock rok Progresiv metal ali i Indijansku muziku apace Navaho Komanci i Irsku izvornu muziku kao i malo Ambijetalnu Volim metal i slusam ga i postujem ali slusam i drugo

Hell_Shule


Hell_Shule

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1004/07/08, 12:16 pm

IVL::
Pa svi, ili bar vecina, krece od neke laganije muzike, a zavrsava na nekom thrashu ili deathu. Jbt, ja sam prvo slusao SCOOTER i PRODIGY (akosee tako pise lol), a sad sam na Slayeru, Deathu, At the gates... To ti je ono - odrastes... I muzicki se sazreva.

bash tako!!! inace interesantna tema ( predpostawljam da slogiranoj nije al zabole me,nek otwori bolju) ja sam u 4-5 razredu slusao dugme,azru,chorbu,crwenu jabuku,smak...6 razred wec se ubacuje hard rock i metal polako krece ac/dc,deep purple,G'N'R,black sabbath,led zeppelin,pantera,metallica,korn,slipknot,motorhead...itd pa sam dosao do melodic deatha (amon amarth,norther...) inace najbolji mi je thrash i ostao sam na njemu ali i dalje trazim dobre stwari...BUT THRASH 4EVER!!!

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1004/07/08, 02:42 pm

@Shule
Ne valja joj ni ova. :108:

shlogirana_veverica wrote:
joj sto se ti ne pitash... leto je... i raspust... ja se po ceo dan raspadam pred kompom jer ne mogu da izadjem iz kuce danju, previshe je vruce... pretpostavljam da je tako sa josh nekim ljudima... smor... pa otvaraju sve ove teme...

Hell_Shule


Hell_Shule

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1004/07/08, 03:01 pm

oprilike... :106:

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1005/07/08, 01:24 am

JA do negde petog shestog osnovne nisam znala nishta o muzici.Onda sam pochela sa svashtarom, od popa(Britni hahaha) preko r'n'b(Bijons ili shta god) do domacih sranja(nije vredno nabrajanja, haha kao da prethodno jeste).

Kasnije sam pochela sa Evanescenceom, pa tatu, Cranberriess itd.Jesno vreme sam bila na Gansima, Ramonsima i HIM-u(!)pa je dosh'o Nightwish...
Tad sam se prvi put stvarno zaljubila...Ostalo je istorija...

Onda sam preshla na nemam pojma shta, ali sam onda uznapredovala od symphonica(gothic) ka bleku...Nekako se ne nalazim u trashu i deathu...What a jump....

Opet, i dalje mogu da slusham i ono staro, sa izuzetkom domace muzike, kada sam raspolozhena...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1005/07/08, 03:31 am

sam si reko da tema nije preterano inteligentna... i molim te nemoj te rizne smrt smajlije da mi kacish, budi malo mashtovit zalepi npr :107: 13 44 56 ili ovako neshto 45 i moj omiljeni :77: =)
lav pis end juniti Very Happy
a jesam probirljiva Embarassed lol....

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1005/07/08, 03:54 pm

Ama ja samo palim vatru izmedju tebe i Shuleta.Volem dobro pljuvanje. :107: :107: :107:

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1005/07/08, 05:36 pm

e nisam rekla za tvog smajlija nego onog sa krstom sto gori...
a ja ne volim da pljujem ljude koje ne znam, pogotovo preko neta... to samo ako me gadno iznerviraju... zato lepo rekoh pis, lav end juniti... Very Happy

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1005/07/08, 05:42 pm

prekinite jebeno da spamujete!!!

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1005/07/08, 06:03 pm

sve ovo teme su jedan veliki spam na forumu... one i jesu izotvarane da moz da se spamuje :100:
spam spam... lol.....

GothicDrummer


GothicDrummer

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1017/07/08, 04:39 pm

Ja sam sada na Gothic Metalu a sta ce biti za godinu dvije , ja neznam! 59 59 ali nece sigurno biti ispod metala!

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1007/08/08, 07:07 pm

Do svoje 11 sam slusao rap,dok na mtv nisam pogledao neku emisiju o rammsteinu,tad sam kupio die best i otkidao se od slusanja Very Happy ona sam presao na hmmm...ne secam se........uglavnom sam sad naloyen na thrash,power,heavy,rock,pank,hc

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1007/08/08, 07:38 pm

Ne mora da znaci da se vremenom slusa sve brutalnija muzika. Ja evo sad slusam svasta od grindcora do acid jazz-a, nema to veze jednostavno cujes nesto novo o tome se radi. Kako znas da je to "tvoje" najbolje kad nisi cuo nista pored toga. I kao muzicar zelim da cujem sto vise muzickih pravaca koji vrede jer cu tako samo dobiti na znanju.

PervertLibrarian


PervertLibrarian

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1030/09/08, 01:33 pm

Ajooooj............ kao mala sam slušala rock... i to onaj stari, tipa Kridensi, BST, Flitvud mek..... onda sam prešla na tehno........ pa se vratila na rock.... pa na metal......... sad slušam mix mjetala i narodnjaka XD

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1030/09/08, 05:46 pm

ja od kad znam za sebe slusam ex yu rock... i tako ce biti za uvek, nema sanse ikad da mi dosadi ;) ... u 3-4-5-6 razredu dok su svi slusali rap i narodnjake ja sam slusala corbu, jabuku i dugme I love you ... rap i narodnjake sam oduvek mrzela... mada ni metal nisam volela, zvucala sam kao svi oni neinformisani debili "to su sve narkomani i satanisti" Razz ... kad sam bila 7-8 razred pocela sam (zahvaljujuci mom tatku 29 ) da slusam sex pistols i exploited... u prvom srednje sam bez prestanka slusala slayer i rammstein (i htela sam u zemlju propasti zbog onoga sto sam ranije govorila Razz ) ... sad u glavnom slusam gothic, to mi se nekako najvise svidja... mada slusam jos uvek ono sto sam i ranije slusala...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl1030/09/08, 08:21 pm

Kad sa ja bio mali, bio je popularan Duck, Funky G i sl. Nije da sam ja to nesto slusao, ali nije bilo mnogo izbora. Posto je to sve bilo sranje (ocigledno) pocelo se sa Metalikom i Mejdenima. Kratko zatim Ritam Nereda, Goblini... Sepultura, Pantera... A sad slusam sve i svasta What a Face

Sponsored content



PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) Minicl10

 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-