METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1009/06/09, 11:24 pm

Omot za predstojeci promo koji uskoro izlazi,i preko kojeg cu traziti etiketu za am.bis,dakle,nema veze sa onim splitom sto sada izlazi.
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Ambis-nowherefull

KhaozDesign


KhaozDesign

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1014/06/09, 01:36 pm

ova slika u kadi bi bila extra da nisi koristio bezvezne photoshop cetkice ..mislim da je neko pomenuo > iste pukotine ... pa cak i ovaj otisak shake... ali ok ...
Jos si mlad , samo radi i trud ce se isplatiti ! 31 65

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1014/06/09, 03:50 pm

KhaozDesign wrote:
ova slika u kadi bi bila extra da nisi koristio bezvezne photoshop cetkice ..mislim da je neko pomenuo > iste pukotine ... pa cak i ovaj otisak shake... ali ok ...
Jos si mlad , samo radi i trud ce se isplatiti ! 31 65
hvala na kritici brate!Ta slika je jedna od starijih i od tada sam dosta eksperimentisao,a inace ne koristim puno brusheve...nekako mi sve izgleda vestacki.

btw, cover za belphegor ubija Smile :202:

KhaozDesign


KhaozDesign

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1014/06/09, 03:55 pm

MrznjA wrote:
KhaozDesign wrote:
ova slika u kadi bi bila extra da nisi koristio bezvezne photoshop cetkice ..mislim da je neko pomenuo > iste pukotine ... pa cak i ovaj otisak shake... ali ok ...
Jos si mlad , samo radi i trud ce se isplatiti ! 31 65
hvala na kritici brate!Ta slika je jedna od starijih i od tada sam dosta eksperimentisao,a inace ne koristim puno brusheve...nekako mi sve izgleda vestacki.

btw, cover za belphegor ubija Smile :202:



Nema na cemu ! Pogledacu tvoje ostale slike kasnije .
To je cisto onako kao tribute belphegor-u.... to sam radio pod uticajem njihove muzike pa ubacih njihov logo Smile ..bilo bi lepo da je zaista cover za jedan takav bend .


HS

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1014/06/09, 06:56 pm

Sve slike koje su ovde okacene [sem ove poslednje] su bas stare i ne prikazuju bas najbolje to sto radim,ali u svakom slucaju,kad budes imao vremena,baci pogled ako te interesuje.A nadam se da cu ove godien upisati graficki dizajn,pa cu tako moci da se usmerim u dobrom pravcu,jer je ovo ipak sve bilo 'na svoju ruku'.
AVE!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1003/03/10, 12:41 am

neke skice,ubijao sam vreme pre neki dan...da ne ispadne da pokusavam samo PS da drndam,mucim malo i olovku,ako nista drugo,kvalitet linija je zadovoljavajuc haha xD
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 24172_1368389091194_1275716675_1074868_3160343_n
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 24172_1368389131195_1275716675_1074869_7151325_n

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1027/03/10, 05:38 pm

Mrznjice moraces ti jos da se trudis. Ne znam kakvi su kriterijumi na tvom faksu, ali ima ovde jos za srediti Smile Proporcije su ok, 3D je ok, ali linija mora jos da se vezba...rad rad rad....
A onda ce mi biti zadovoljstvo da vidim jos tvojih crtanija Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1030/03/10, 03:53 pm

Hvala za koment,ali ovo su samo skice[cak nisu ni za faks haha],jednu za drugom sam ih nacrtao za 20 min otprilike,nisam nesto pazio linije,iako sam ekspresivan haha...studije mi mnogo bolje izgledaju,ali gde cu to da kacim xD Ali kapiram da moram jos mekse,mada u odnosu na proslu god,kao da nije ista osoba crtala Very Happy za 10 god cu biti na pristojnom nivou haha

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1026/04/10, 03:46 pm

neki tonski crtez od pre tipa mesec i kusur dana,stduija modela koji sedi,100x70,ugljen
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 DSC00189

nedavni linijski koji sam odradio,studija lezeceg modela ,100x70,ugljen...stopala!!!!xD
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 DSC00231

sliek su sa mobilnog i naravno da su sranje,sabijam uzivo Razz

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1026/04/10, 06:36 pm

Pa ja po ovome vidim da sasvim dobro crtas stopala. Nego meni se zglob ruke ne svidja. Kao da su saka i ruka u istoj ravni, a i sam znas da saku mozes da rotiras na sve strane. Ne vidim detalje na kosi, ali oko nje isto moras dosta da se cimas da ne bi izgledala kao neka slepljena masa.
Takodje je super sto uspes da smestis celu figuru na papir. Mnogi se zanesu pa promase sve. Mada vidim da si se malo zeznuo kod stolice/naslona kod lezece figure. Nama su uglavnom govorili da ili da odsecemo pola ili da bude dva prsta odvojen od ivice papira.
Al svidjaju mi se :88:

....aj mi nabaci neki posao ako vam bude trebao model. Imam iskustva i za studije i za kroki...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1026/04/10, 07:41 pm

ja taj deo ruke[podlakticu] u stvari uopste nisam ni video,nego mi je receno da ubacim da ne bude kao da je neko ostavio saku na njenom stomaku,isto vazi i za deo obraza koji iz pozicije u kojoj sam ja stajao nije moguce videti ali da nisam stavio izgledala bi kao riba list Smile ...uvek stanem tu gde su ta nemoguca skracenja xD a za kosu sam i ovako preterao za linijski,u principu,koliko ja znam,ne treba ni ovoliko.
Pazi,nisam mogao da odvojim toliko da bi bilo u proporciji a ipak je trebalo da ostane jedna sirina dlana od stopala do kraja papira da bi se dobio utisak da lezi,tj,pravca ka kome je okrenuta,recimo,ja sam naucio da je,pogotovu kada su stopala prisutna,najbolje da sto vise ,,bezim" ka [u ovom slucaju] levo da bih imao prostora ako kojim slucajem bude trebalo da produzavam noge ili stopala,posto se tu u principu najvise gresi,sigurni ji sam tako...a ne da sam se izmucio u I semestru dok nisam nauci da ukomponujem...tantalove muke xD
Nista ne znam oko toga,znam da se traze krupnije zene zbog oblina,to je kao dobro za crtanje xD

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1022/05/10, 10:04 pm

epohalno delo srpskog crteza haha
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 29762_1465999931404_1275716675_1312737_1358790_n

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1023/05/10, 07:39 pm

Auuuuuuuu king
Mada ucinilo mi se da sam nesto videla, bolje da ti ne kazem Embarassed

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1023/05/10, 11:25 pm

neam ja pojma sta si ti videla a da sam ja mogao za minut i po da nacrtam xD

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1024/05/10, 01:57 am

Poslacu ti na pm Embarassed

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1027/05/10, 06:32 pm

MrznjA wrote:

Nista ne znam oko toga,znam da se traze krupnije zene zbog oblina,to je kao dobro za crtanje xD

Ti hoces da kazes da ja nisam krupnija obla zena, pogodna za crtanje Razz

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1003/06/10, 09:01 pm

aj i ovde da stavim,kao zezao se ja nesto sa tusem,olovkama,sepijama bla bla xD
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 31512_1479885958546_1275716675_1351830_6942485_n

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1018/12/10, 04:37 pm

graficka tabla,zuta minuta i nula estetike.
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Portrait_of_an_non_significant_by_mrznja-d3545jx

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1020/12/10, 12:36 am

Dobro, dobro, odlicno Very Happy
Boje izgledaju kao da si radio akvarel, jako prirodno Cool

Ali poradi malo na kompoziciji. Ono kao ucis to na faksu sigurno Smile
Samo jasno odredi sta je to sto zelis da predstavis (zensko telo, kontrast boja, varijacije linija) i bice kul :68:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl1020/12/10, 01:28 am

ovo je totalna dekompozicija Very Happy mislim,nisam ovo odradio kao dizajn,vise sam probao mogucnosti table[tek sam je pre 2 meseca uzeo a nemam bas vremena da sedim za kompom] i svoje znanje u fotosopu,kad budem nesto ozbiljno crtao/slikao,znace se ko je bata a ko seka,ovo telo je toliko anatomski netacno da ljude koji se time bave bole oci.Ali to ne znaci da ja ne znam anatomski da ga odradim ;) samo me u ovom trenutku to ne privlaci,savladao sam anatomiju u crtackom smislu odlicno. A sam osedi i probaj mogucnosti filtera i same table i dobices taj potez kao da radis tradicionalno Smile
I jedna sala,ja sam dizajner[i to primarno industrijski],sa te strane je moja linija sjajna,jedna ali uvezbana da uvek bude ista Very Happy tnx u sv sl za koment.

Sponsored content



PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA - Page 3 Minicl10

 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-