METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

PostPSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1027/02/08, 01:39 am

ae...vidite ovo..ono kao,zezanje...prvi rad je bio samo
zagrevanje...drugi omot za moj projekat od pre boga oca...mozda i izdam
to nekad,posto ga jesam snimio:
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Twilight_of_thy_modern_ages_by_MrznjA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Am_Bis_Neurastenik_by_MrznjA

sve slike su fotomanipulacija,ssve sam ja slikao,nije sklapano od fragmenata slika,pa spajano u jednu,cisto da se zna.

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1027/02/08, 02:20 am

Probaj samo u ovoj drugoj da ispravis perspektivu, malo "curka" slika.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1027/02/08, 11:15 am

pazi,s' obzirom na to da je fotka slikana u 640x480 rezuluciji sa
integrisanom kamerom od 1.3 megapiksela na telefonu,ispala je vise nego
zadovoljavajuce Very Happy

ali hvala na sugestiji.

ms

..:: METAL SRBIJA Underground ::..METAL SRBIJA

ms

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1027/02/08, 12:29 pm

mozes da objasnis koje alatke si koristio .... ? Very Happy to bi bilo fino ...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1028/02/08, 01:27 am

minimalizam matori....znaci,laso tool/najraznorazniji
filteri/brightness i kontrast/hue & saturation...to bi bilo
otprilike sve...cak,omot nisam uradio u photoshopu,vec u macromedia
fireworks-u....bitna je ideja.
ne lozim se ja puno na komplikovanje,bitno mi je da budem zadovoljan onime sto vidim Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1001/03/08, 02:11 am

idemo dalje...sada malo ozbiljnije stvari:
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Obiviumhumanus3
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA L_54d10b0ee4127a6a97e6a0dd32722d34

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1001/03/08, 08:52 am

E ova poslednja je ekstra, samo nisi trebao po dva puta koristiti iste pukotine na zidu.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1001/03/08, 03:30 pm

hvala na pohvali&sugestiji...ali veruj mi,postoji razlog za sve sto
stavim na fotku...pa tako i te dve pukotine desno...ima slika pricu.

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1023/04/08, 10:58 pm

Ovo ti je fantasticno

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1024/04/08, 01:08 am

Odlicno mrznjo vidi se da si dao sve od sebe za svoju zamisao veoma kreativno! mogao bi dobre pare da zaradis ako budes radio nekad omote ya bendove ili ces ko umetnik samo za dusu i licni rad nista za prodaju

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1024/04/08, 02:35 am

ma ne bi tu neke pare mogao da nalatis...jer sve grupe to rade same sebi(tj clanovi grupa sami rade omote) ili imaju nekog druga ili prijatelja koji im radi....jedino kod onih bas poznatijih grupa mozes nesto zaraditi,tj mozes dosta zaraditi...ali do tih grupa ne mozes doci,svi oni imaju te svoje likove koji njima rade,dizajnere i ostale gluposti....

sad ja ne nzam oces ti bas da radis s tim ili sta vec,ugl,jedino bi mogao da radis u nekoj prodavnici fotoaparata i fotografija....tamo de se izradjuju fotografije...ili kao moj burazer,da budes fotograf,pa posle da te slike uredjujes preko fotoshop-a...ali ono,verovatno tebe briga za sve ovo,jednostavno ti to tako ponekad kad ti dune uradis koju fotkicu...

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1029/04/08, 11:50 pm

prva je fenomenalna!!! :85:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1019/05/08, 01:09 pm

hvala svima na komentarima...nije me dugo bilo,pa da okacim jos neke radove...nisu bas svezi,ali en mogu da trazim po kompu....
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Jea
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Mnfst
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Mmsicai

poslednja je zezanje najgrdje...sta cu kad volim sebe Very Happy

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1019/05/08, 09:41 pm

interesantan oblik obrva.... nemoj da se zacudis ja stalno merkam obrve.... svima bih pocupala kad bih mogla... mene zezaju jer su extra tanke i kratke.... al tvoje su bas interesantne, lepe su.... malko samo da se pocupaju i bile bi perfektne... da znam, jesam, luda sam...... Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1019/05/08, 09:49 pm

hvala na komplimentu Very Happy
inace...mene su kao klinca starije ribe pitale da li chupam obrve...haos...neka,mislim da cu i bez tog doterivanja za svoj odras u ogledalu misliti da je perfektan Smile

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1019/05/08, 10:30 pm

Sve bolja od boljeg,osim zadnje Cool

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1019/05/08, 11:21 pm

zadnja je najbolja Razz

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1020/05/08, 12:54 am

E do jaja su slike ozbiljno...vidi se da imash dara da prikazhesh sivilo danashnjeg sveta...hehe ove slike bi dobro doshle kao cover za neki depressive black ^^ lol...tipa Shining...Silencer etc....svaka chast...shalji josh slika...obavezno...

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1020/05/08, 06:12 pm

ocu ja takve obrveeeeeeeeeee...... e da zaboravila sam da napisem da su slike fantasticne... najvishe mi se svidja predzadnja... nekako ima vishe emocija od ostalih...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1020/05/08, 07:19 pm

idemo dalje Smile [najjace od svega,ako ikada izgubim ove fotke,poskidacu ih odavde]
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA DSC0001
ovo sam se nesto zezao,ali niej lose ispalo....ali ja sam slikao,to mi je vazno.

PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Frontpart2
a ovo je prednji deo НАВРОГ majice...to ide uskoro na stampanje...nije nasminkano kao ove ostale[za pocetak,nije nasminkana kao slika za zadnji deo majice],ali je meni jedna od drazih stvari koje sam uradio....jer je cist minimalizam i straight to face.

@demonaz
hvala matori...a voleo bih da radim omote za bendove [za sada sam ih uradio svega nekoliko,pored raznih omota za НАВРОГ,radio sam "Vama Marg" od p. liturgije,ako se neko seca stormageddona i njihovog demo-a ''lake of dying tears'' itd]...ako kojim slucajem nekome treba omot,a svidja mu se kako radim,neka me kontaktira...

@veverica
grasias...svaka slika nosi neku emociju,a lepo je ako si ti prepoznala barem 1 od ponudjenog...to ipak znaci da si se udubljivala u ono sto radim

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1020/05/08, 11:16 pm

Hehe....e do jaja ti je ova zadnja ali zashto leva swastika ? :S...valjda je na desno....Very Happy

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1020/05/08, 11:46 pm

Ok totalno vidi se da ima slike emocija dolalzi iz tebe to je bitno inace Veoma fino da se prodaju kao radovi zasigurno bih kupio par komADA!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1021/05/08, 12:02 am

manticora wrote:
Ok totalno vidi se da ima slike emocija dolalzi iz tebe to je bitno inace Veoma fino da se prodaju kao radovi zasigurno bih kupio par komADA!
auh...hvala ti brate Very Happy ma kakva prodaja,doduse,planiram da studiram dizajn[tada cu uzimati novac firmama i ''estradnim umetnicima''],ali ovo radim bas za svoju dusu Very Happy

@demonaz
to je crno sunce...s' obzirom da nisi bukvalista,skontaces o cemu se radi...ja ne verujem u levu i desnu stranu,vec u slobodnu volju,ali simbolicki povezi sta je desna strana zajedno sa mojim shvatanjiam koje sam iznosio po forumu i bice ti jasno.U svakom slucaju,niti je to kukasti krst,niti smo mi nsbm bend.barem ne klasicni,jer je svaki bm bend ns u biti.

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1021/05/08, 12:10 am

MrznjA wrote:

@demonaz
to je crno sunce...s' obzirom da nisi bukvalista,skontaces o cemu se radi...ja ne verujem u levu i desnu stranu,vec u slobodnu volju,ali simbolicki povezi sta je desna strana zajedno sa mojim shvatanjiam koje sam iznosio po forumu i bice ti jasno.U svakom slucaju,niti je to kukasti krst,niti smo mi nsbm bend.barem ne klasicni,jer je svaki bm bend ns u biti.
Cool....ali se ne slazhem da je svaki bm i ns u biti....ne ...bm kakav je nastao u Norveshkoj 90-tih je bio mizantropski nastorjen ..pored satanizma...znachi bez obzira na rasu...mrzi sve ljude hehe....ali jbg...shto se mene tiche ja sam daleko na desno ;)....hehe...a shto se tebe tiche...pa nagadjam da je isto desno ? Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl1021/05/08, 12:23 am

hm...da postavim ovako...u norveskoj je satanizam bio antiteza hriscanstvu...dakle,religiji koja slavi raspetog jevrejina...i koja je izrod judaizma...s toga,bm jeste ns,koliko god to neki bendovi poricali.to je logican zakljucak.a mizantropija...khm...ako su vec bili toliki mizantropi,zasto su se druzili izmedju sebe i svirali i stvarali zajedno?u tome je caka...oni to tada nisu umeli da definisu kao apatiju prema drugima.sam fenriz je rekao [dok je oysten jos bio ziv] da ako jedan od njih dvojice umre,drugi mu sigurno nece doci na sahranu,niti ce zaliti za njim.to meni ne lici na mizantropiju,vec na apatiju,jer oni su svi bili clanovi crnog kruja na kraju krajeva...doduse,u to vreme je bm tek bio u procesu krojenja jedinstvene ideologije...
a ja...ja sam pravo Very Happy pravo glavom kroz zid bez obzira na sve,i mora da bude po mome...pa neka to nazove ko kako hoce Very Happy

Sponsored content



PostRe: PSY,LUDILO,BLASFEMIJA
PSY,LUDILO,BLASFEMIJA Minicl10

 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-