METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1003/02/09, 09:24 pm

Slazem se sa mrznjom,nikom ne trebaju cover bendovu treba iskljucivo forsirati autorsku muziku...a ne pjesme drugih izvodjaca,fino bi bilo kad bi neki cover bend svirao stvari od Korpiklaanija Very Happy to bi bilo nesto novo haha,al neprestano se nagomilavaju tribjut to iron maiden ili metallica sto je stvarno bespotrebno Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1003/02/09, 11:46 pm

agaston wrote:
MrznjA wrote:
meni klub u uzicu nije hteo da obezbedi svoje ozvucenje,a kamoli nesto da plate.a cover bendovi smetaju na sceni,i prerpavaju je.to je cisto tezgarenje,i nista vise.

Brava brate, NAJBOLJI SI keve mi!!!

:zombie:
znam,znam Rolling Eyes :81:

@haos
korpiklani je gej Razz

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1004/02/09, 04:32 pm

MrznjA wrote:
agaston wrote:
MrznjA wrote:
meni klub u uzicu nije hteo da obezbedi svoje ozvucenje,a kamoli nesto da plate.a cover bendovi smetaju na sceni,i prerpavaju je.to je cisto tezgarenje,i nista vise.

Brava brate, NAJBOLJI SI keve mi!!!

:zombie:
znam,znam Rolling Eyes :81:

@haos
korpiklani je gej Razz


Haha nisu gej samo su malo(malo vise) cobani al sta ces Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1004/02/09, 07:12 pm

uzmi slusaj shaman,tako su se zvali pre,tad su bili do jaja.ne sad taj humpa lumpa gej frula metal.ozbiljno,mnogo su bolji bili ranije.

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1004/02/09, 07:33 pm

Sta fali "humpa-lumpa-gej" metalu?Korpiklaani je stvarno dobar bend,novi albumi nisu nista losiji od starih.

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1004/02/09, 08:02 pm

El Karnisero wrote:
Sta fali "humpa-lumpa-gej" metalu?Korpiklaani je stvarno dobar bend,novi albumi nisu nista losiji od starih.

Jbg,ukusi se razlikuju,Mrznja vjerovatno voli bendove sa dobrim tekstovima i koji imaju smisla,sto Korpiklaani nema Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1004/02/09, 09:09 pm

nije vazno sta ja volim.Finntroll [pogotovu stari] moze da pojede korpiklani za rucak.
A sta im fali?pa eto,fali im to sto zbog njih drugi kvalitetni bendovi poput eluvitija ne mogu da dobiju dovoljno paznje.

NatassjaInEternalSleep

  
  

NatassjaInEternalSleep

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1004/07/09, 12:40 pm

auh,pa kad bi svaki bend dobijao puno paznje to bi bila smrta UGa...trazis,trazis,naidjes na nesto do jaja,i meni je to prava srecica:)

Mihailo


Mihailo

PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl1006/07/09, 07:38 pm

Imam sa vama da podelim par stvari, u vezi organizacije. Kao prvo da se predstavim ja sam Mihailo... Procitao sam vecinu ove vase teme, moram priznati da me posle nekih 80% smorilo. Tko da ako je bilo nesto pametno sto sam propustio na kraju izvinjavam se.

E sad, sve to sto vi pricate je lepo i krasno, ali nema veze sa mozgom. Procam vam iz iskustva, znam da sve zvuci kao veliki Hate, ali to je za vase dobro. Ja se licno nisam pravise drkao oko organizacije svirki, jer me boli kurac, ali znam kako to sve ide i bolje nego sto bih zeleo. Moj prvi savet. Zajebite svirke u BG-u i NS-u, jer je ljudima pun kurac svirki i niko ziv ne dolazi. Svirke po malim mestima su sigurica. Drugo, autorske bendove, na zalost noko ziv ne slusa, ito ne pricam o nekim kurac autorskim bendovima, nego o stvarno zajebanim ljudima (necu da navodim imena da se niko ne bi nasao prozvanim). Znaci, naravoucenije je Iron Maiden/Metallica/Testament/Kreator..... tribute bendovi + malo mesto = puna svirka i vi mozda i uzmete neku kintu.

Plakate niko ziv ne gleda, ako su mali, prelepe se i ne privlace paznju, ako su dovoljno veliki da je privuku ljudi vide imena 2 benda za koja prvi put cuju i kazu "boli me kurac da gledam neke klince", a kada imate neki bend koj prati domaca publika, svi ljudi koje zanima taj bend ce znati za svirku mnogo pre plakata (saznace od ljudi iz benda, jer se najverovatnije druze, dobiti bulletin, ili neki poziv preko neta).

SKC, ja gotivim SKC, otkad je livingroom u maloj sali jos je bolje, Danilo je odlican tonac... Dom omladine volim jos vise. Ali ne zanosite se ljudi, ako vec resite da pravite svirku u BG-u jurite neku dangubu, jer je danguba realno uvek puna. U utorak u dangubi na nekom krs bendu ima vise ljudi nego petkom na nekom kulturnom bendu u SKC-u.

Stavite neke jeftine karte (tipa 100 din), ljudi cak ni to nece da plate (to je realno litar piva).

I sto se opreme i tonca tice, ja stvarno ne znam kako se to krece, jer mi nosimo svu svoju opremu, ali znam da je uzimati iz Chainsaw studija cist kretenizam jer su skupi, a dobijes realno najgoru opremu koju imaju. Tonci.... baaaaaa.... nama obicno rade ortaci, ali znam da U dangubi radi Ivan Propadovic i da je on do jaja i imaju jos jednog lika kog ne znam ali mi kazu ortaci da je i on dobar. u Livingroom-u kolko ja znam radi Danilo (iz Cons-a) kad ne dovedes svog tonca, Danilo takodje kida, tako da tu nema brige. Sto se tice ostalih, jebi ga ne znam ih jos puno, ali moja topla preporuka je, ako vec nemate nikoga da zovete Milosa Mihailovica mislim da on naplacuje oko 30e po svirci ali vredi svaku paru.

To je to od mene. Za sada. Nadam se da sam vam bar malo pomogao, da ga ne izduvate za svirke, ako vam treba neka pomoc javite se.

Sponsored content



PostRe: SKC BG
SKC BG - Page 2 Minicl10

 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-