METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

GNCD


GNCD

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1030/04/09, 09:53 pm

[quote="metalwarrior"]
GNCD wrote:
KneZ wrote:
GNCD wrote:
KnezRu wrote:
MrznjA wrote:
imas smisla.

da...ima smisla.... i bas steta sto velika vecina vas starijih nikako da pohvali coveka... samo vas nekoliko postovali...
tamo na onimtemama gde mi izguglamo svi slike svima do jaja,a ovde lik radio Manufacere i slike su bolje nego pola onih....(ovo se ne odnosi na tebe M,ovo se odnosi na drugu polovinu foruma.... no nebitno Smile
steta sto ja neam aparat Sad

Da je ovo forum "Izlozite svoje radove",a ne "Metal Srbija",mozda bih i prokomentarisao.Zato ovaj forum ode u kurac i treba da promeni ime(sa duznim postovanjem prema Vladi i ekipi).Previse tema koje pripadaju na nekom drugom mestu.

U svakom slucaju,dobre su ti slike,lepo uhvatis kadar.

KneZ wrote:
ako ti mislis da ovaj forum ide u kurac,izvoli lepo google,pa pretrazuj nove...idi na Yum...tamo uopste enma spama ni ogavnih tema :100:

ili jos bolje,napravi ti forum,pa ako nam se svidi,mi cemo svi lepo biti aktivni clanovi i tamo kao i ovde....

Nemam pametnija posla nego da pravim forum i da mi svakakve budale postuju na njemu.Kao prvo,ovde imamo domace bendove,ko je sta od vas nesto rekao ili makar pogledao?Samo nekolicina ljudi koje iole to zanima,ili su tu zbog toga.Svi kukate kako scene nema,a tu mi skidate muziku sa neta.Ne zove se valjda dzabe "Metal Srbija",a ja ovde kada kod dodjem uvek neke nebulozne teme.O cemu mi pricamo?

I sta treba da radimo. Jel treba da na svakom postu o nekom bendu da ostavljamo postove npr..Bend je do jaja, Oni su najjaci, NE postoji bolji bend, i sta sad samo da radi copy -paste? Ae kazi sta treba pa ce mo mozda da promenimo.

Pa davajte kritike,kupite diskove/kasete ako vam se svidja,a vecina vas se ne iscima ni da poslusa.I posle nemamo scenu...

@IVL tisina ako nemas sta pametno da kazes.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1030/04/09, 10:46 pm

Pametno... 29 29 29 29 29 29

GNCD


GNCD

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1030/04/09, 11:07 pm

IVL wrote:
Pametno... 29 29 29 29 29 29

Sta ti nije jasno?

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1001/05/09, 12:18 am

GNCD wrote:


Pa davajte kritike,kupite diskove/kasete ako vam se svidja,a vecina vas se ne iscima ni da poslusa.I posle nemamo scenu...


realno iako ne slusam metal, skoro pa uopste jer sam krug bendova koje volim izuzetno suzila, trudim se odem na skoro svaku domacu svirku, posebno mladjih bendova.
al postoji jedna interesantna stvar sto ovde na domacoj sceni vlada izuzetna zavist i ljubomora izmedju samih bendova (pricam o underground jebenoj sceni) Shocked znaci jbt vecina bendova je u nekom napucanom ego tripu, kao da su uhvatili sve za piiiip pa ih zabole da podrze bilo koji drugi bend, kada je svirka taman posla da se clanovi drugih bendova pojave i podrze bend koji svira, mozda ce im kruna pasti sa glavudze. ovo je jos i fin primer kakve sve podmetacine postoje. koji smradovi. PI!
kad se clanovi bendova ponasaju tako medjusobno jedni prema drugima nije ni cudo sto su fanovi jos gori. naravno postoje izuzeci.
ako ja koja sam odavno izasla iz svih sablona (a posebno metal sablona) mogu da odem na svirku, mogu da kupim disk i cujem to a neko ko se dici i dize svoj ego time da je metalac ne podrzava tu svoju scenu i jebe mu se za to onda o cemu pricamo vise??! sve ostalo je na nivou metafizike.
brootal.

--------------------------------------------------------

a sto se slika tice, fino. decko imas potencijala Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1001/05/09, 05:00 pm

Sta treba da radite?
Treba da budete jebena Majka Tereza kad je scena u pitanju kao nekolicina nas i dajete 101% energije da se to ocuva i poslednje pare na muziku ako ste joj toliko privrzeni a ne na alkohol,pljuge i ostala sranja kao poslednji olos,sto vecina samoproklamovanih metalaca mladje kategorije i jeste.Svi ste prvi u redu da me drkate kada vam govorim koliki su domaci metalci mentoli,a vala,nije da se iko trudio da opovrgne moju tezu.Bre,ljudi iz Ceske,Italije i Rumunije dolaze u nasu zemlju da gledaju neke kvalitetnije bendove,ljudi iz inostranstva se polomise da te iste bendove dovedu u Holandiju,SAD i Norvesku,ONI KUPUJU DISKOVE NASIH BENDOVA PREKO DISTRIBUCIJE,a mi,gospodo,tj velika vecina DOWNLOADUJEMO DISKOVE DOMACIH BENDOVA KOJI KOSTAJU OD PISLJIVIH 350 do ''ENORMNIH'' 1200 ako je strani izdavac u pitanju.SRAM VAS BILO.
To nema veze sa time sta treba da bude na metal forumu.Na kraju krajeva,kao da je tesko organizovati se i piti i zajebavati se,a ne blatiti neciji trud,ovog puta,adminov.

Zavist postoji medju onima koji misle da su uhvatili boga za muda jer su izdali demo,medju nama ostalima samo pozitivna konkurencija i support.Ali da ne hvalim sebe vise nego sto je ocigledno koliko sam sjajan,cinjenica je da ovde vecinu za domace bendove boli kurac jer "ne valja produkcija","e ne gotivim bas njihovog bubnjara mora da su svi seronje",i sto je mozda najogavnije od svega[a citao sam to po drugim forumima],devojcice ne slusaju domace bendove jer clanovi nisu dovoljno lepi.Da,to sam citao na nekoliko mesta.E pa,idite i jebite se i slusajte children of bodom,gledajte u sunce ili tako nesto...jebena Srbija.I seljacki mentalitet.

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1002/05/09, 02:43 am

MrznjA wrote:
devojcice ne slusaju domace bendove jer clanovi nisu dovoljno lepi.
brootaL.
istina.

isto kao sto postoje i oni domaci bendovi koji sviraju samo za pivo i da bi pojebali sto vise tih istih devojcica.
krug.

al ono, horomoni im sljakaju kapitalisticku smenu i te fore/ :71:

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1002/05/09, 01:08 pm

Dajte im rang propovednika pa da zavrsimo.

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1002/05/09, 04:43 pm

El Karnisero wrote:
Dajte im rang propovednika pa da zavrsimo.

nemoj tako.....neke stvari koje NEKI od njih govore imaju itetako smisla....odnosno ispravne/istinite su...

al ajd sad svi lepo stavite tacku na ovoj temi sto se tice toga,da ne bi bila spaljena tema bez razloga Smile mislim da je krajnje vreme da se prestane na ovoj temi vrteti oko toga....

OT - nije mi jesna ona slika s onim daskama u cetvorougao....to ti je bukvalno nista....

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1002/05/09, 04:56 pm

I jesu oko nekih stvari u pravu ali se ponasaju kao da su bolji od ostalih.

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1002/05/09, 06:30 pm

El Karnisero wrote:
I jesu oko nekih stvari u pravu ali se ponasaju kao da su bolji od ostalih.


dosta o tome....komentarisimo slike.....

Miki,lupi rukom o sto,pideli par samara i nek se ljudi usredsrede na slike Very Happy

IVL

  
  

IVL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1002/05/09, 07:08 pm

Inspirisala me ova tema, otvoricu za neki dan i ja slicnu sa slikama mog kraja.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1003/05/09, 12:18 am

El Karnisero wrote:
da su bolji od ostalih.
Ja mislim da je to jedna neosporiva istina,i tu nema kao,vec jeste,i drago mi je da to zapazas,iako ti bas i ne odgovara,vidim,sto mene bas briga.Divno je ujutru probuditi se i znati da sam to ja.Stvarno neponovljivo iskustvo.Steta sto nije namenjeno masovnoj konzumaciji,mislim da biste bas uzivali.Mi ''neki'' smo nabili impozantan staz u odnosu na godine kad je scena u pitanju,i jes vala,bolji smo od drugih.Nakon generacije '90,ug medju mladiam umire.Kraj price.Sve pozercina do pozercine.PLASTIC,LAME AND WEAK!FUCK OFF!

Slazem se za daske.

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1003/05/09, 10:39 am

MrznjA wrote:
El Karnisero wrote:
da su bolji od ostalih.
Ja mislim da je to jedna neosporiva istina,i tu nema kao,vec jeste,i drago mi je da to zapazas,iako ti bas i ne odgovara,vidim,sto mene bas briga.Divno je ujutru probuditi se i znati da sam to ja.Stvarno neponovljivo iskustvo.Steta sto nije namenjeno masovnoj konzumaciji,mislim da biste bas uzivali.Mi ''neki'' smo nabili impozantan staz u odnosu na godine kad je scena u pitanju,i jes vala,bolji smo od drugih.Nakon generacije '90,ug medju mladiam umire.Kraj price.Sve pozercina do pozercine.PLASTIC,LAME AND WEAK!FUCK OFF!

Slazem se za daske.

Malo si odvec optimistican.Cast izuzecima,naravno,ali ug je vec poceo da riknjava s mojim,'88 godistem.

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1003/05/09, 02:40 pm

Ove daske dodju kao neki ram. Mozda je nalo glupo aliiiiiiiii..........

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1004/05/09, 12:08 am

za tew daske ti stvarno treba fotosop...ako nista barem da ih naglasis...ovako ti je haoticno,ali ne u poz smislu...konst. predlog...nek ti anja to sredi Smile

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1020/05/09, 08:27 pm

Znam da ste se uzeleli novih slika..............xP
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Fotografija0287
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Fotografija0285
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Fotografija0295
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Fotografija0290

IVL

  
  

IVL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1020/05/09, 08:36 pm

Ovo crno-belo grobarce je do jaja! 59

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1020/05/09, 08:47 pm

ovo pile ti je do jaja,bas mi je popravilo raspolozenje...volim pilitje...a kad porastu,mnogo su ukusni xD

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1020/05/09, 10:32 pm

piiilence maaaajooo I love you
joooj kako su jeeeeepiiii I love you

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1021/05/09, 07:03 pm

hhhh znao sam da ce te da padnete na ovo pile. Cool

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1021/05/09, 08:09 pm

awwwwwwwwww
kjut!
padoh! Very Happy

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1008/03/10, 08:57 pm

Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Slika010
Ovo bi moglo da posluzi za neki pagan kvlt. Smile
Razmisljam da jedno predvece zapalim i onda pravi spiritualizam.xD

returning man

  
  

returning man

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1008/03/10, 09:29 pm

lepe su slike ako sam uopste validna da pricam o kvalitetu i lepoti...mada mene priroda neodusevljava....ja vise volim ulice prepune ljudi i bluc skoncetrisan na nekog nevaznog prolaznika....

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1008/03/10, 09:47 pm

returning man wrote:
lepe su slike ako sam uopste validna da pricam o kvalitetu i lepoti...mada mene priroda neodusevljava....ja vise volim ulice prepune ljudi i bluc skoncetrisan na nekog nevaznog prolaznika....
Pa bice i toga. Twisted Evil

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl1009/03/10, 11:06 am

ne_odusevljava.

Sponsored content



PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 3 Minicl10

 

Similar topics

-
» Dve slike :)
» Slike clanova II
» Slike Clanova
» Samhain-slike
» Depresivne slike {pazljivo krochi ovde}
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-