METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1028/04/09, 10:23 pm

Kolekcionar wrote:
Au sad si me smorio... Ja pse obozavam, nijedan ker nema u mojoj kolekciji
Ma volim i ja pse ali jbg samo sam hteo da budem makar malo dostojan konkurent tvojim slikama.

Kolekcionar

  
  

Kolekcionar

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1028/04/09, 10:47 pm

Ako ako...Samo se ti trudi i mozda ces me stici jednog dana... :68:

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1028/04/09, 10:57 pm

Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0256
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0254
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0269

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 11:01 am

Bas fine slike :68:
puzic-svidja veoma 61

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 01:46 pm

Ja ne smem nista da kazem za fotke (nadrljacu), ali recicu jedno - ne bi im skodilo malo PS-a ;)

Evo ti nekih banalnih primera pa ti sam vidi:

Bez PS _________________ Sa PS
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0254.th Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0254.th

Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0218.th Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0218.th

Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0181.th Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0181.th


Samo vedzbaj (ako te zanima literatura pocetna za fotografe imas PM) ;)

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 02:12 pm

Ali ja zelim da slike bude bez PS!!! Zato da bih dao Anji_Black i ona neka radi sta zeli.
I za ovu kucu namerno sam hteo da bude sto tamnije.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 05:48 pm

imas smisla.

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 05:50 pm

Svako moze da nauci da radi u photoshopu.Treba imati umeca da se napravi umetnicka fotografija bez photoshop tandrkalica.

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 07:12 pm

@bio-Meni se vise svidjaju bez PS-a.

I da,super su ti slike.Posebno ona kuca.

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 07:39 pm

MrznjA wrote:
imas smisla.

da...ima smisla.... i bas steta sto velika vecina vas starijih nikako da pohvali coveka... samo vas nekoliko postovali...
tamo na onimtemama gde mi izguglamo svi slike svima do jaja,a ovde lik radio Manufacere i slike su bolje nego pola onih....(ovo se ne odnosi na tebe M,ovo se odnosi na drugu polovinu foruma.... no nebitno Smile
steta sto ja neam aparat Sad

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 09:29 pm

KnezRu wrote:
MrznjA wrote:
imas smisla.

da...ima smisla.... i bas steta sto velika vecina vas starijih nikako da pohvali coveka... samo vas nekoliko postovali...
tamo na onimtemama gde mi izguglamo svi slike svima do jaja,a ovde lik radio Manufacere i slike su bolje nego pola onih....(ovo se ne odnosi na tebe M,ovo se odnosi na drugu polovinu foruma.... no nebitno Smile
steta sto ja neam aparat Sad
Hvala KnezRu...
Sve slike su radjene sa telefonom (od moje keve, znaci ni telefon nije moj) Samsung L760 kamera 2 mpx.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 09:59 pm

na mene se nikada nista ne odnosi.no,regulisao sam ja to sa njim.

GNCD


GNCD

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 11:06 pm

KnezRu wrote:
MrznjA wrote:
imas smisla.

da...ima smisla.... i bas steta sto velika vecina vas starijih nikako da pohvali coveka... samo vas nekoliko postovali...
tamo na onimtemama gde mi izguglamo svi slike svima do jaja,a ovde lik radio Manufacere i slike su bolje nego pola onih....(ovo se ne odnosi na tebe M,ovo se odnosi na drugu polovinu foruma.... no nebitno Smile
steta sto ja neam aparat Sad

Da je ovo forum "Izlozite svoje radove",a ne "Metal Srbija",mozda bih i prokomentarisao.Zato ovaj forum ode u kurac i treba da promeni ime(sa duznim postovanjem prema Vladi i ekipi).Previse tema koje pripadaju na nekom drugom mestu.

U svakom slucaju,dobre su ti slike,lepo uhvatis kadar.

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1029/04/09, 11:13 pm

A ti mi jos nisi odgovorio na PM!

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 01:33 am

GNCD wrote:
KnezRu wrote:
MrznjA wrote:
imas smisla.

da...ima smisla.... i bas steta sto velika vecina vas starijih nikako da pohvali coveka... samo vas nekoliko postovali...
tamo na onimtemama gde mi izguglamo svi slike svima do jaja,a ovde lik radio Manufacere i slike su bolje nego pola onih....(ovo se ne odnosi na tebe M,ovo se odnosi na drugu polovinu foruma.... no nebitno Smile
steta sto ja neam aparat Sad

Da je ovo forum "Izlozite svoje radove",a ne "Metal Srbija",mozda bih i prokomentarisao.Zato ovaj forum ode u kurac i treba da promeni ime(sa duznim postovanjem prema Vladi i ekipi).Previse tema koje pripadaju na nekom drugom mestu.

U svakom slucaju,dobre su ti slike,lepo uhvatis kadar.

ako ti mislis da ovaj forum ide u kurac,izvoli lepo google,pa pretrazuj nove...idi na Yum...tamo uopste enma spama ni ogavnih tema :100:

ili jos bolje,napravi ti forum,pa ako nam se svidi,mi cemo svi lepo biti aktivni clanovi i tamo kao i ovde....


@mrznja
na tebe se ne odnosi,jer si ti jedan od redkih koji je mikija ohvalio,jer stvarno zasluzuje da bude pohvaljen....a citirao sam te iz prostog razloga da ostali vide kako nije tesko napisati 3 fakin reci koje nekom mogu biti "podrska"....bar da detetu izmamite osmeh...

IVL

  
  

IVL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 01:52 am

Ali najjace kad neko udje na temu i pocinje pricu u smislu - kakva sranje tema.

Pa ko te uopste tera da udjes ako ti je sranje?

A sto se tice slika, meni se i ne svidjaju toliko, samo par njih su mi lepe. Stvar ukusa naravno... :111:

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 03:05 am

IVL wrote:
Ali najjace kad neko udje na temu i pocinje pricu u smislu - kakva sranje tema.

Pa ko te uopste tera da udjes ako ti je sranje?


ko kad neko ode na cert da bi pljuvao na grupu koja nastupa.....koji su q onda i dolazio,samo si zauzeo kartu nekome kome je to dozivljaj....tako i ovaj......sad ja gubim vreme citajuci njegov post :100:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 02:21 pm

gncdov post je na mestu i moze da se primeni na bilo koju temu,to sto je bas ovde nepisao je slucajno,mogo je bilo gde,sta skacete kad je u pravu?otkad je metal :"sta mislis o osobi iznad" ili "dobra i losa stvar koju ste uradili","sta vas nervira" ili sta vec?Da se te teme srede kao sto je nekad bilo,ekstra bi izgledalo sve.
drzanje foruma je zahtevan posao.ja sam moj i zakljucao kada je prestao da ispunjava svrhu.hah.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 03:59 pm

A koje teme bi trebalo da postoje na "metal forumu"?

A u ostalom, svaki forum na kraju postane mesto spama...

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 04:31 pm

MrznjA wrote:
gncdov post je na mestu i moze da se primeni na bilo koju temu,to sto je bas ovde nepisao je slucajno,mogo je bilo gde,sta skacete kad je u pravu?otkad je metal :"sta mislis o osobi iznad" ili "dobra i losa stvar koju ste uradili","sta vas nervira" ili sta vec?Da se te teme srede kao sto je nekad bilo,ekstra bi izgledalo sve.
drzanje foruma je zahtevan posao.ja sam moj i zakljucao kada je prestao da ispunjava svrhu.hah.

mislim da svaki forum sluzi svojoj svrsi sve dok ljudima odgovara da je takav kakav jeste,da 'uzivaju' u onome sto forum i njegovi clanovi imali da 'ponude'...a sad,nista nije idealno,pa tako ni ovaj forum...al je nesto sto sasvim odgovara clanovima kao sto sam ja....

a to za brdo 'nemetalskih' tema sto ima ovde,to apsolutno nema veze s tim da to neodgovara ovom forumu... ovo je pre svega forum,znaci mesto za razlicite diskusije i komunikacije(besede Smile )...mislim da i te teme imaju svoju svrhu na forumu(naravno,ne bi trebalo preterivati sa takvim temama,kao sto je vlada i rekao)...

forum bi bio mrtav da nije teme "Sta mislis o osobi iznad tebe?" Very Happy



:jasamspamer:

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 04:46 pm

E ljud pa ovde više nema komentara o slikama...Spameri... Razz Very Happy

Dobre su slidže baš, taman æu sad za vikend da poènem da radim...Šalji ti slobodno još M.

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 06:14 pm

metalwarrior wrote:

Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Fotografija0269
Ovo bi mozda moglo da posluzi za neki pagan bend.^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Slika001

GNCD


GNCD

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 08:17 pm

[quote="KneZ"]
GNCD wrote:
KnezRu wrote:
MrznjA wrote:
imas smisla.

da...ima smisla.... i bas steta sto velika vecina vas starijih nikako da pohvali coveka... samo vas nekoliko postovali...
tamo na onimtemama gde mi izguglamo svi slike svima do jaja,a ovde lik radio Manufacere i slike su bolje nego pola onih....(ovo se ne odnosi na tebe M,ovo se odnosi na drugu polovinu foruma.... no nebitno Smile
steta sto ja neam aparat Sad

Da je ovo forum "Izlozite svoje radove",a ne "Metal Srbija",mozda bih i prokomentarisao.Zato ovaj forum ode u kurac i treba da promeni ime(sa duznim postovanjem prema Vladi i ekipi).Previse tema koje pripadaju na nekom drugom mestu.

U svakom slucaju,dobre su ti slike,lepo uhvatis kadar.

KneZ wrote:
ako ti mislis da ovaj forum ide u kurac,izvoli lepo google,pa pretrazuj nove...idi na Yum...tamo uopste enma spama ni ogavnih tema :100:

ili jos bolje,napravi ti forum,pa ako nam se svidi,mi cemo svi lepo biti aktivni clanovi i tamo kao i ovde....

Nemam pametnija posla nego da pravim forum i da mi svakakve budale postuju na njemu.Kao prvo,ovde imamo domace bendove,ko je sta od vas nesto rekao ili makar pogledao?Samo nekolicina ljudi koje iole to zanima,ili su tu zbog toga.Svi kukate kako scene nema,a tu mi skidate muziku sa neta.Ne zove se valjda dzabe "Metal Srbija",a ja ovde kada kod dodjem uvek neke nebulozne teme.O cemu mi pricamo?

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 08:56 pm

[quote="GNCD"]
KneZ wrote:
GNCD wrote:
KnezRu wrote:
MrznjA wrote:
imas smisla.

da...ima smisla.... i bas steta sto velika vecina vas starijih nikako da pohvali coveka... samo vas nekoliko postovali...
tamo na onimtemama gde mi izguglamo svi slike svima do jaja,a ovde lik radio Manufacere i slike su bolje nego pola onih....(ovo se ne odnosi na tebe M,ovo se odnosi na drugu polovinu foruma.... no nebitno Smile
steta sto ja neam aparat Sad

Da je ovo forum "Izlozite svoje radove",a ne "Metal Srbija",mozda bih i prokomentarisao.Zato ovaj forum ode u kurac i treba da promeni ime(sa duznim postovanjem prema Vladi i ekipi).Previse tema koje pripadaju na nekom drugom mestu.

U svakom slucaju,dobre su ti slike,lepo uhvatis kadar.

KneZ wrote:
ako ti mislis da ovaj forum ide u kurac,izvoli lepo google,pa pretrazuj nove...idi na Yum...tamo uopste enma spama ni ogavnih tema :100:

ili jos bolje,napravi ti forum,pa ako nam se svidi,mi cemo svi lepo biti aktivni clanovi i tamo kao i ovde....

Nemam pametnija posla nego da pravim forum i da mi svakakve budale postuju na njemu.Kao prvo,ovde imamo domace bendove,ko je sta od vas nesto rekao ili makar pogledao?Samo nekolicina ljudi koje iole to zanima,ili su tu zbog toga.Svi kukate kako scene nema,a tu mi skidate muziku sa neta.Ne zove se valjda dzabe "Metal Srbija",a ja ovde kada kod dodjem uvek neke nebulozne teme.O cemu mi pricamo?

I sta treba da radimo. Jel treba da na svakom postu o nekom bendu da ostavljamo postove npr..Bend je do jaja, Oni su najjaci, NE postoji bolji bend, i sta sad samo da radi copy -paste? Ae kazi sta treba pa ce mo mozda da promenimo.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl1030/04/09, 09:21 pm

Koje lupetanje jbt...

Sponsored content



PostRe: Metalwar(r)ior-ove slike
Metalwar(r)ior-ove slike - Page 2 Minicl10

 

Similar topics

-
» Dve slike :)
» Slike clanova II
» Slike Clanova
» Samhain-slike
» Depresivne slike {pazljivo krochi ovde}
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-