METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Pyrqe


Pyrqe

PostKako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 02:38 pm

Dakle jedan Americki pukovnik tamo negde tokom rata u vijetnamu je napravio svoju jedinicu koja se zvala 'First Earth Batallion' i koja bi trebalo da bude sila mira koja ce zaustaviti rat, i ciji vojnici bi se zvali Dzedaji. Pogledajte na wikipediji, a imate i u filmu 'The man who stare at goats', sve u svemu ti vojnici bi bili u kontaktu sa zemljom i svemirom, meditirali bi, znali bi da se astralno projektuju, savijaju kasike pogledom, razvijali bi svoje psihicke moci, mogli bi da zaustave svaki sukob sugestijom, bili bi u stanju da vole svakoga. Kako postati Dzedaj? Kako razviti svoje duhovne i mentalne kapacitete? :107:

ms

..:: METAL SRBIJA Underground ::..METAL SRBIJA

ms

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 02:48 pm

probaj trcanjem, setnjom, plivanjem, zgibovi, sklekovi, propadanja, trbusnjaci, bokserskim dzakom, meni tako odlicno ide Smile Razz Razz Razz

Pyrqe


Pyrqe

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 03:47 pm

It is not the way of the Jedi Very Happy Ok je to, ali to mi je vise neki Tadija Tadic iz 7 ipo fazon Very Happy To jest, ne bih samo jacao fizicko stanje, vec i duhovno, spiritualno, za jacanje uma, ako me kapiras Razz

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 04:06 pm

trebo si da treniras karate il nesto slicno,tu imas sve to sto si nabrojao

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 06:07 pm

ms wrote:
probaj trcanjem...

Ako je trcanje zdravo, zasto onda zec zivi 10 godina a kornjaca 450? Very Happy

ms

..:: METAL SRBIJA Underground ::..METAL SRBIJA

ms

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 06:26 pm

scratch koja je to vrsta da zivi 450 ?
znam samo za dzinovsku kornjacu sa galapagosa sto zivi oko 150 godina Smile

ne da trci ko Forrest Gump nego jednom - dva put nedeljno je i vise nego dovoljno... vise setnju da preferira xD

@Pyrqe naso sam ti clanak o spiritualnom dostignucu, ali treba ce ti ova biljka Very Happy http://en.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca
kucaj na google images "ayahuasca art"

kao i clanak o magicnim pecurkama http://www.ckm.rs/internet/biseri/drogiraju-se-da-bi-im-zima-bila-zanimljivija/
ludi irvasi 29
"Kao i kod ljudi, jedna od posledica konzumiranja pečuraka je osećaj da letite"
eto ako hoces da letis 29
imas i raznih clanaka o magicnim kaktusima na netu isto

sto se tice astralne proekcije i lucidnih snova, koje su to gluposti, osim ako nisi na necemo od navedenog xD

Storm

  
  

Storm

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 07:43 pm

hahaha ma samo meskalin bre Very Happy

nisam znao za taj odred, ali ocigledno nisu bili u stanju da sprece rat. za tako nesto potrebna je promena u korenu ljudskog drustva. da postoji cela jedna ljudska zajednica koja ce sve to podrzavati i drzati se zajedno. imas ti dzedaje u danasnjim vremenima, ali zapitaj se zasto oni zive na najudaljenijim i najnapustanijim mestima na planeti.
da bi postao dzedaj ne zaboravi da treba da budes treniran od rodjenja, na pravi nacin. nije star wars bezvezan film. on lepo opisuje na koji nacin je to moguce, ali i lepo opisje sta ce se desiti ako oni nastanu. zavisni, pohlepni i zli ljudi, koji ce biti ljubomorni zelece da uniste takve ljude jer oni zive u harmoniji sa sobom i drugima i poredstavljaju pretnju njihovoj moci i bogastsvu, jer to zapravo ne znaci nista.
ja sam malo rezigniran sad i besan, pa sam produbio malo. hvala ti na temi. odlicna je i prijalo mi je malo kreativnosti (s tvoje strane).
ja se trudim da zivim tako, ali ne uspevam i jako je tesko. prvo nemam ucitelja, drugo poceo sam kasno s takvim razmisljanjem i nemam vremena da se posvetim potpuno (ili mozda ne znam da imam) i trece najvaznije: LJUDI SU GOVNA!!! ja volim govno, ali samo da ga iskenjam i da ga se otarasim. ima dosta dobrih, ne kazem, ali doci do njih je jako tesko i obicno ne zive u tvojoj okolini.
sport i fizicka aktivnost pre svega. ne mozes da imas jak duh ako tvoje telo nije jako da to podrzi (primer hardvera i softverta), a i to cini da budes zadovoljniji sobom.
a za duh imas mnogo nacina. ja na primer duvam i dosta mi pomaze, ali ima svojih mana, pa nije idealan nacin. ni jedna droga nije, jer ti na brz nacin izmeni stanje svesti, a nista na brzinu zapravo ne valja. pecurke iliti psilicibin koji njiov glavni sastojak i meskalin iz kaktusa, su po mom misljenju prava stvar. za mene je bitno samo da je u skladu sa prirodom. jer na kraju krajeva, mi smo priroda i ne mozemo bez nje, a ona moze bez nas, pa sad... ko je tu vazniji i mocniji.
eto, mozda sam smorio, ali sta cu Smile

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 09:02 pm

Magicni kaktusi zvuce primamljivo... Very Happy

ms

..:: METAL SRBIJA Underground ::..METAL SRBIJA

ms

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1030/03/12, 10:37 pm

meskalin se dobija iz kaktusa xD

Storm

  
  

Storm

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1031/03/12, 07:56 pm

ja bih vise voleo da budem indijanski saman Smile

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1031/03/12, 10:10 pm

ali samo juznoamericki - peruanski xD

Pyrqe


Pyrqe

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1031/03/12, 10:20 pm

@ Storm
E super si rekao Smile
Inace, ta jedinica nije uspela da spreci rat zato sto nikome nije bilo u interesu da trenira vojnike koji bi umesto vezbi pucanja sedeli i gledali u sunce i izgovarali molitve zemlji, ili pokusavali da iskrive kasiku pogledom, ili uzimali lsd i igrali sa cvecem u rukama. To je vise bio eksperiment. Pokusavali su da pogledom ubijaju koze, da se 'psihicki projektuju' u nekoj sovjetskoj bazi i spijniraju i tako to... Sledili su se logikom da ako je covek proizisao iz plemena u drustvo pa u naciju, da je logicno da iz nacija prerastemo u jedinstvenu planetu, odatle i ime 'first earth batallion' Very Happy Tako da su ubrzo ukinuli taj program jer su mislili da je potpuna ludorija....
Lepo si rekao za star wars, tj da bi dostigao taj nivo, moras od detinjstva biti treniran na taj nacin, i razmisljati tako. A mi sada zivimo u zesce nezdravom okruzenju i uglavnom se zanemaruje taj duhovni aspekt coveka, ljudi uce stvari samo da bi se obogatili i sledili svoju pohlepu, religija je postala sve sto ne bi trebalo da bude, na tv-u gledamo govna i logicno je da ce 99% ljudi postati isprani glupi mozgovi, tj GOVNA kako kazes Very Happy Dakle, The Dark Ages. Ali, sta je tu je, moras se odupreti govnima, i sam tragati za znanjem.
I ja duvam, mnogo manje nego ranije, ali to pomaze, tad mi se u trenutku razbistri sve u glavi, prociste se kanali i pocnem bolje da kapiram stvari, ali ne zelim svaki dan da duvam, to tad i izgubi smisao i potpuno otupim xD No, probao sam jednom lsd na exitu i to je stvarno bilo mnogo jako iskustvo. Naravno dok nisam provalio kako radi imao sam neke lose tripove, um mi se opirao radu, cak sam mislio i da cu umreti, i kad sam dosao do te tacke, prestao sam da se opirem toku misli, digao glavu i pogledao svet oko sebe, i tek onda sam poceo da osecam stvari oko sebe i otvorio mi se ceo novi svet. Osecao sam se ko dete koje prvi put vidi svet. Mislim da bi svaki covek mogao da bude mnogo razvijeniji nego sto jeste, samo uz pravu edukaciju i pravi put, i pravu supstancu Very Happy Na terasi imam 2 pejote male, a kad porastu bice meskalina, to ce biti nova lekcija Very Happy
Na kraju, sigurno je tesko sad i u ovom okruzenju poceti traziti duhovno uzdizanje, kao sto rece danasnji dzedaji zive na planinama okruzeni cistim vazduhom i prirodom, sto je mnogo bitno. A vecina nas zivi u prljavim gradovima okruzeni raznim budalama, sto otezava stvari, ali ipak to ne znaci da nije moguce imati dubinu i peace of mind, duhovnu snagu. Ja sam jutros meditirao pola sata i mogu reci da je stvarno olaksanje, rastereti ti i razbistri um. Kada procistis um stvari postaju jasnije. Slazem se da treba imati jako telo u kom ces smestiti svoj duh.
Eto pisao sam ovo sat vremena ali jbg, morao sam da smorim malo, nisam iskusan forumash, hvala na odgovorima i idejama \m/
P.S. Ovi gusteri imaju trece oko na glavi (imamo ga i mi ali je zakrzljalo i pretvorilo se u zlezdu) i mogu da zive preko 200 godina ;D http://en.wikipedia.org/wiki/Tuatara

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1031/03/12, 11:22 pm

ne nadaj se preterano za mesk,u nasim uslovima rascenja se skoro uopste ne stvara mesk , a trebace mu godine i godine da naraste ,batali to cekanje

ms

..:: METAL SRBIJA Underground ::..METAL SRBIJA

ms

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1031/03/12, 11:39 pm

sila mira, odred u ratu ? Very Happy
taj Americki pukovnik nije bio bas toliko dobar i nije mu bilo u interesu da zaustavi rat, mozda je bio jednostavno korumpiran, cak i da je mogao sve te stvari da uradi, ne bi ga zaustavio
svi znamo da se ratovi vode iz interesa i koristi i svi znamo kakva je americka vojska
imam i ja jedan san pedro, ali ostace kao ukras xD bolje probaj sa pecurkama Razz Razz Razz
jer si mislio da ces umreti ? prvo si mislio da nece da te pusti, a onda si poceo da panicis .... a to ne izadje na dobro :108:
to sto si uzeo na exitu prvi put predpostavljam, nije bilo pametno

Storm

  
  

Storm

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1001/04/12, 10:46 am

Quote :
ali samo juznoamericki - peruanski xD

jebes mi sve ako se nisu rokali svaki dan po ceo dan Very Happy


Quote :
samo uz pravu edukaciju i pravi put, i pravu supstancu

jos saputnicu pravu kad bih nasao i to je to.

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl1004/11/13, 06:39 pm

LSD bi zapravo sagoreo mozak, ne preoporucujem ga iz tog razloga. Pecurke su vec nesto drugo. Smile Ipak, priroda je priroda. Very Happy

Sponsored content



PostRe: Kako postati Dzedaj?
Kako postati Dzedaj? Minicl10

 

Similar topics

-
» Kako je njemu dobro!
» Evo kako se pravi muzika
» Kako se prave bebe :)))
» Kako zajebati smrt
» kako se oslobadjate svishne agresije?
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-