METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

Post3 pa 1 pa svi u boziju mater...
3 pa 1 pa svi u boziju mater... Minicl1014/03/10, 10:50 am

https://www.youtube.com/watch?v=rN-MzyPB7lU

dakle,vasa razmisljanja na temu?

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: 3 pa 1 pa svi u boziju mater...
3 pa 1 pa svi u boziju mater... Minicl1014/03/10, 04:00 pm

nisam gledala ovaj izbor il stagod al evo sad slusam pesmu i podseca me na ove poslednje hitove zdravka colica od kada saradjuje sa bregovicem (da se razumemo odmah ne volim ni bregu ni colica) tako da sto se pesme tice ja tu nis neocekivano ne cujem, cim sam videla da brega pravi pesmu u glavi sam vec odprilike ovako nesto zamislila. a sto se milana tice, nis on nije gori od one emine ili onog drugog majmuna, ne znam cemu ovolika frka oko njegovog izbora???!
a uostalom, na kraju krajeva evrovizija je totalno jedno irelevantno muzicko takmicenje i svako ko ima iole malo samorespetka kao neki umetnik il stagod tamo se ne bi blamirao tako da sto se mene tice bas mi je svejedno ko nas predstavlja na shit evroviziji. eto, mada mislim da je milan trebao da odesa onom njegovom pesmom "fejs" to je prava pop pesma i realno bolja je od vecine pop pesama koje su kod nas izbacene u toku prosle godine, to realno i objektivno mislim bez obzira na to dal se meni svidjao ili ne svidjao ovaj "feget" milance. eto pa toliko! Very Happy

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: 3 pa 1 pa svi u boziju mater...
3 pa 1 pa svi u boziju mater... Minicl1022/03/10, 10:31 am

i mi naseg geja za evropu imamo Cool

ja samo ne mogu da verujem da je neko Bregovicu platio da ovo napise.

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: 3 pa 1 pa svi u boziju mater...
3 pa 1 pa svi u boziju mater... Minicl1024/03/10, 05:26 pm

Bre to je monopol! Nije uredu da jedan mogu samo pesme od jednog kompozitora da prodju na evroviziju i da on bira koje su to pesme.
Bem li ga ja mislim da je tako posto nisam pratio desavanja oko svega toga, a i danas sam prvi put cuo pesmu koja kao sto je kemikal navela lici na ostale pesme gde ucestvuje Chola.
Hah a chini mi se da sweet tooth-u nije toliko kriva ko nas predstavlja i sa kojom pesmo vec u kojoj nas zemlji predstavlja. Very Happy

Sponsored content



PostRe: 3 pa 1 pa svi u boziju mater...
3 pa 1 pa svi u boziju mater... Minicl10

 

Similar topics

-
» Daj meni da mu jebem mater!
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-