METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

dji-dji

  
  

dji-dji

PostBedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1020/03/09, 11:05 pm

Da ne zna neko gde mogu da se kupe bedzevi i gde mogu da se izradjuju po zelji?
Isto tako i majice, jel ima neko mesto gde ima veci izbor metal majici ili makar neko mesto gde mogu da se stampaju po zelji?

Usput napisite koju bi ste vi majcu ili bedz zeleli da imate a mozda niste nasli?

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1020/03/09, 11:25 pm

Internet je čudo, izbor takvih majičica kod nas je go falus... A htjela bih bedž i majicu sa ovim smajlijem: Bedzevi i majice :) Redneck

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1020/03/09, 11:36 pm

E bre shapke samo si komsiju trebaio da pitas........................................................................................ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1020/03/09, 11:46 pm

Bedz u principu mozes i sam da napravis... Nadjes neki stari, skines sliku i ubacis novu koju ces istampati na stampacu pljuckavcu.

Majicu mozes takodje sam da osmislis i odneses sliku u neku stampariju da ti urade. Malo ce mozda vise da kosta posto radis samo jedan komad, ne bi trebalo da je vise od 1000 din (cini mi se da je moj ortak platio 600 ili 650). Ali lupio sam cenu, treba se raspitati.

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 12:44 am

Ja sam hteo da skupim dvadesetak bedzeva,da ukrasim torbu ali su mi se neki izgubili a neke su mi ljudi uzeli.A i onako nisam mogao da nadjem 10 bedzeva koji mi se svidjaju. -.-

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 03:38 am

bilo je interesantnih bedzeva u b92 shopu, neke dizajnerka ih radila al bas je bilo finih poruka
interesantni su bili, neobicni, poruke su imale smisla
u principu ne volim bedzeve da nosim ali kada bih nosila, verovatno bih nosila takve, ne volim nesto one sa bendovima, takve sam ispoklanjala

a majcice
pa da, lepo boki kaze, u principu u svakoj stampariji mozes da istampas ono sto zelis
i ja planiram da radim nekoliko, samo jos da nadjem dizajn blanko majcice koji mi se dopada, necu da bude klasicna

dji-dji

  
  

dji-dji

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 10:49 am

A sem felixa, koja radnja je jos na tu foru?

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 10:56 am

Mungos u Novom Sadu.

dji-dji

  
  

dji-dji

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 10:59 am

A sta je bilo sa onom radnjom Mordor u bgu?

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 11:07 am

Zatvorena, valjda, zbog slabe prodaje.

A što se tiče tog štampanja aplikacija, nemam baš sjajna iskustva sa tim, brzo se odlijepe. :/

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 11:15 am

Jaooooj ja imam zilion ideja za aplikacije na majicama,uhhhh,samo jos kad bi se nakanila da napokon uradim neke...
Prvo bih jednu sliku od Chat Zara. Majakovskog na majicu ! 61
neke od istripovanih slicki sto skupljam,i tako Smile
bedzeva imam koliko hoces,ugl bendovi,nosila sam ih neko vreme na torbi,al' su poceli da spadaju,pa sam ih zakacila na jedno platno. Imam i uberfensi bedzeve sto sam dobila na poklon ,jedan je tigrasto kao ljubicasto-crno i pise wild,bas je glam Very Happy
Niki genije! 29

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 12:09 pm

Shilo wrote:
Zatvorena, valjda, zbog slabe prodaje.

A što se tièe tog štampanja aplikacija, nemam baš sjajna iskustva sa tim, brzo se odlijepe. :/

Kako mislis da ovi sto prodaju majice, koje se "ne odlepljuju brzo", prave majice? Pa u stampariji.

Postoje tehnike koje se ne odlepljuju tako lako (slagacu te mozda, ali mislim da se tehnika zove sito štampa). One sto se najlakse odlepljuju su one sto, ako se ne varam, mogu cak napraviti i sa obicnim kucnim stampacem pljuckavcem na foliji i peglom prenesu na majicu. (citao sam negde da su na takav neki nacin ljudi sami pravili slikice) Takodje postoje i neke tehnike gde se tako reci gumira taj deo gde je boja, u stvari boja je gumena, opet ima neke svoje tripove...

Ako te zanima kako se to radi, procesljaj malo net, nacices sigurno sta je najbolje.

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 02:42 pm

za stampanje ne znam sta da ti kazem, ali ako hoces da kupis majicu potrazi na netu, ima mali milon... mada, nisu bas jeftine (10-20€ bez spedicije) ...
bedzevi isto tako (oko 5-10€ bez spedicije) ...

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 03:54 pm

ne radi "mordor" vise, zatvoren je

elem, eto nesto o stampi na majicama koja se danas primenjuje u vecini stamparija, tako da nema brige da ce se preslikaci skinuti, izguliti ili sta vec

DIGITALNA ŠTAMPA NA TEKSTILU U PUNOM KOLORU

Digitalna štampa na majicama u punom koloru se vrši putem preslikača koji se izrađuju na digitalnim mašinama visoke rezolucije, a njihove veličine mogu biti A4 ili A3. Postoje dve vrste preslikača:

* PRESLIKAČI ZA BELE MAJICE
* PRELIKAČI ZA MAJICE U BOJI

Nakon izrade preslikača prenos na tekstil se vrši termopresom na temperaturi od 180°C. Ovakav način izrade ima neograničenu primenu a Vaši originali i motivi koje želite preneti na majicu mogu biti u bilo kom elektronskom ili papirnom obliku.

DIGITALNA ŠTAMPA NA TEKSTILU SA FLOK I FLEX FOLIJAMA

Digitalna štampa na majicama sa specijalnim folijama se takođe vrši pomoću termoprese. Folija koja se prenosi na majicu prethodno se precizno iseče pomoću katera. Veličine ovih folija su neograničene jer se folija uzima iz rolne. Boja se bira iz datog kataloga folija. Postoje dve vrste materijala od kojih su folije izrađene:

* FLEX - gumirani materijal
* FLOK - imitacija pliša.

Ovakav način izrade majice je dugotrajan. Sam preslikač ne bledi, ne pušta boju, TRAJNIJI JE OD MAJICE. Sa ovim načinom izrade može se raditi i u više boja. Priprema za folije mora biti u elektronskoj formi i to u vektorskom obliku, najbolje CDR formatu.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 05:11 pm

Ja nikada ni jedan bedz nisam imao u zivotu, mada bi ih kacio po rancu, sta god naidje, a da ima bar malo smisla zakaciti...

Mada, vise bih voleo da nesto prisijem, nego bedz...

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1021/03/09, 05:33 pm

Ima u novom sadu jedna stamparija koja radi te stvari ccene su od 600 do 1000 cim saznam adresu javljam ti a majice pa Hteo sam Hipocrasy Testament Exodus Sodom Death At the gates Ijos sotsta.

Sicarius94


Sicarius94

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1026/03/09, 12:37 pm

ako je neko od vas mozda video "njama" bedzeve, sa ilustracijama, nekim starim slikama i slicno, to moja sestra pravi Smile


a bas sam hteo da pitam za majice, evo jutros se istushirao, i gledam sta da obucem, kad ono... nema majice koju nisam obukao poslednjih 5 dana... Kada odem u felix, treba mi bar pola sata da nadjem majicu koja mi se svidja, onda jos jedno 10 minuta da ubedim tog lika sto radi da mi da najvecu koju ima, jer se majice skupe kada se suse u mashini. Onda posle par nedelja, iako je majica XL, skupi se, bude mi do struka, a plus je kvalitet jako losh Sad jos od kada sam napravio dredove, nekako mi bezveze izgleda kada obucem majicu koja nije onako siroka, i dugacka. I tako ja vrtim Gorillaz majicu (iz felixa doduse, nije se nimalo skupila, i prilicno je deblja od ostalih iz felixa), NYPD majicu iz NY-a, neku zelenu, isto siroku i dugacku, i jednu AWESOME majicu iz new yorkera u delti, slikacu je cim se opere.

Dakle, da li znate mozda gde ima da se kupe, kvalitetne, crne, sive, tamno zelene majice, sa velikim printovima, u fazonu chetzara (eto dade mi neko ideju, ko je postovao za chetzara pre), ili bend majice, samo da budu tamne, velike, siroke, sa velikim printom, i kolko- tolko kvalitetne.

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1026/03/09, 05:15 pm

Stamparije danas rade sve i svasta, samim tim i majice nabavljaju. Ako se ne varam vecina koristi Fruit of the loom majice. Ne isplati se ni njima da shtekare na majici, pa da posle kukas na njihovu stampu umesto na majici, pre svega sto ujedno i majicu preprodaju.

Potrazi na netu stamparije, nazovi pa pitaj, mislim da ti je to najsigurnija informacija koju mozes doiti ako stvarno zelis da radis, a ne samo da pitas da bi znao.

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1012/04/09, 11:24 pm

Neko mi je skoro pomenuo i neku radju u Nishu koja stampa majice, valjda je cena 700 din. Trebalo bi da je potrazim kad dobijem visak slobodnog vremena.

Sto se tice bedzeva imam ih 30ak ali nosim samo jedan: "PIJEM PO KUÆAMA. Dolazak ne naplaæujem." Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1012/04/09, 11:46 pm

ja bi hteo impaled nazarene i maniac butcher majice.da ih stampam ne pada mi na pamet,sve stamparije su mi sjebale printove,tako da mogu samo da narucim.a sada nema zahlen.

Sicarius94


Sicarius94

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1019/04/09, 12:14 am

nije bas on topic, al ajde da ne otvaram novu temu. Da li neko zna gde u beogradu ima da se kupe one bodlje kao na narukvicama?

dji-dji

  
  

dji-dji

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1019/04/09, 10:02 am

Kod kineza je bilo nekih sranja.... mozda ima jos uvek. Razz

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1019/04/09, 12:55 pm

imas na pocetku balkanske radnju sa kaisevima tu imalo tih bodlji , i imas u felixu
al koji ce ti to ....

ElysiumSeeker


ElysiumSeeker

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1030/07/09, 01:04 pm

majice,duksevi i zastave

http://majiceiduksevi.com/prodavnica/index.php?main_page=index&cPath=28&zenid=27735ac043ee884c797aa483408f7f7f

NatassjaInEternalSleep

  
  

NatassjaInEternalSleep

PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl1030/07/09, 02:09 pm

aaa,ja sam uvek htela majcu Impaled Nazarene,al nem to nigde...a i to sa stampanjem,joj,...opet mi to nije isto nekako,nem pojma zasto...

Sponsored content



PostRe: Bedzevi i majice :)
Bedzevi i majice :) Minicl10

 

Similar topics

-
» Seckanje majice :)
» Majice - povoljno
» Prodajem metal majice
» Prodajem metal majice i zastave
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-