METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1026/12/10, 06:51 pm

soilwork je ceo u fullu do setbing d drema,posle toga mi ne leze ova 2-3 sto su snimili,dobro je to,ali nije TO TO

Sybreeder


Sybreeder

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1027/12/10, 05:42 pm

MrznjA wrote:
soilwork je ceo u fullu do setbing d drema,posle toga mi ne leze ova 2-3 sto su snimili,dobro je to,ali nije TO TO

Stabbing je kul...i poslednji je dojajan!

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1029/12/10, 05:12 pm

Fleshcrawl-Made of flesh 2004




mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1030/12/10, 07:26 pm

MrznjA wrote:
Ne shvati me pogresno...ili shvati,kako hoces,ali imas ti jos ihaha da slusas da bi procenio tezinu muzike,danasnji goregrind bendovi su 10000x ekstremniji,no to nije moj domen,ja sam vise u sirovini.
Sa druge strane,nisi objektivan,ako su mejdeni tvoj omiljeni bend verovatno volis sve sto izbace,i nema u tome nista lose.Ne mislim ni na jednu pesmu,poslednje sto sam ja slusao od mejdena jeste onaj album gde ima stvar Rainmaker,a bas zbog toga sto si rekao znas da je pesma njihova,jer si je cuo nekoliko albuma unazad.Nemam nameru da se preganjam da li jeste ili nije,i kao neko ko metal slusa blizu 8 godina i za to vreme se naslusao svega i svacega,mogu da procenim,po sopstvenom ukusu,sta mi lici na reciklazu ideja,a to mejdeni rade.isti problem je i sa Ribljom Corbom.Umesto ljudi da sviraju turneje do kraja zivota i zive kao bogovi,oni snimaju [ispod]prosecne albume.
A ovo sto si rekao za di'anna,njegov glas i killers cu pripisati pubertetu,a iskreno se nadam da ces,ako ne promenis stav,biti i upola prosecan frontmen i pevac kao sto je on.Mada postoji bitna stvar u celoj toj prici,a to je da je on pre 30 godina otpevao pesme na nacin na koji heavy metal treba da bude pevan,prljavo,pijano i agresivno i stvorio klasike.To sto nije ostao u bendu je cista stvar mendazmenta,to zna svako [dete].
A sta jos da ti kazem...metal jeste muzika za decu,uzmes,ispucas se i predjes na nesto pametnije,a metal slusas rekreativno.

sto se tice duzine slusanja metala,tu smo negde.ukusi su razliciti,al cinjenice su cinjenice kakve god bile.a maiden je bend koji moras razumeti da bi slusao.preslusao sam diskografiju 412412415426252362462 puta i znam sve pesme napamet i u dusu i od svih bendova njih najduze slusam.a ako mislis da nisam u pravu da od killersa postoji mnogo boljih albuma,onda se popricaj s ljudima koji su u metalu duze nego sto nas dva zajedno imamo godina.a rainmaker ne slici ni na jednu drugu pesmu

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1030/12/10, 09:49 pm

e sad,tebi je 15,meni 20.ako si ti sa 7 razumeo nesto isto kao neko od recimo 12-13 onda si prodigy,a ja nisam imao pojma o zivotu tada,a nemam ni sada.
i tu dolazi do izrazaja fundamentalna razlika u pogledima izmedju tebe i mene-ne verujem u to da moras da ,,razumes" neki mejnstrim bend,kapirao bih da pricas o Amebix-u recimo pa aj,kao,treba da razumes njihove stavove i progutas zvuk,ili GG Allin-u...ti pricas o jednoj masineriji za pravljenje para,i ovo mislim u najpozitivnijem mogucem smislu,ljudi su spojili kes i hobi.
Filozofiju metala i undergrounda sam preko starijih i trajnijih u toj prici prosao uzduz i popreko kada je bilo potrebno da prodjem tu pricu,sa sve sricanjima i stigao do vaznog zakljucka,a to je da niko ne moze da te ubedi da je nesto dobro samo ako se svima svidja,niti da je nesto lose samo zato sto je komercijalno.Tako da...zaista nebitno,ja sam samo ciljao na to da ti jos uvek nisi ostavio nikakvog traga na metal sceni,a dajes sebi za pravo da pljujes po nekome ko je utro put tvom omiljenom bendu.Srecna ti Nova godina i ziv bio.

@Sybreeder
Jeste,pesme su OK,ali su se meni generalno vise dopadali kada su bili u geteborksom faoznu,malo su mi izgubili na individualnosti.

mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1001/01/11, 12:01 pm

MrznjA wrote:
e sad,tebi je 15,meni 20.ako si ti sa 7 razumeo nesto isto kao neko od recimo 12-13 onda si prodigy,a ja nisam imao pojma o zivotu tada,a nemam ni sada.
i tu dolazi do izrazaja fundamentalna razlika u pogledima izmedju tebe i mene-ne verujem u to da moras da ,,razumes" neki mejnstrim bend,kapirao bih da pricas o Amebix-u recimo pa aj,kao,treba da razumes njihove stavove i progutas zvuk,ili GG Allin-u...ti pricas o jednoj masineriji za pravljenje para,i ovo mislim u najpozitivnijem mogucem smislu,ljudi su spojili kes i hobi.
Filozofiju metala i undergrounda sam preko starijih i trajnijih u toj prici prosao uzduz i popreko kada je bilo potrebno da prodjem tu pricu,sa sve sricanjima i stigao do vaznog zakljucka,a to je da niko ne moze da te ubedi da je nesto dobro samo ako se svima svidja,niti da je nesto lose samo zato sto je komercijalno.Tako da...zaista nebitno,ja sam samo ciljao na to da ti jos uvek nisi ostavio nikakvog traga na metal sceni,a dajes sebi za pravo da pljujes po nekome ko je utro put tvom omiljenom bendu.Srecna ti Nova godina i ziv bio.

@Sybreeder
Jeste,pesme su OK,ali su se meni generalno vise dopadali kada su bili u geteborksom faoznu,malo su mi izgubili na individualnosti.

ti mene nisi bas najbolje skapiro al ajde Smile a cuces ti za mene,polako ima vremena dug je zivot Smile srecna i tebi i sve najbolje Very Happy

ZarEHM


ZarEHM

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1022/01/11, 04:15 pm

IRON MAIDEN-THE NUMBER OF THE BEAST
IRON MAIDEN-SOMEWHERE IN TIME
I SVI MAIDEN ALBUMI 80s

Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1023/01/11, 11:20 am

Septic Flesh - Communion, jebe kevu Cool

AlexIndo


AlexIndo

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1006/12/11, 07:20 pm

POSSESSED-SEVEN CHURCHES ! Smile

Devils Reject


Devils Reject

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1003/01/12, 06:50 pm

Morbid Angel-Altar of Madness
Deicide-Lunatics Of Gods Creation
Kreator-Flag Of hate
Kreator-Coma of Souls

Ovi sada padaju na pamet,prvi navedeni mi je omiljeni album inace,a ima jos dosta dobrih albuma,ne radi mi mozak trenutno..

Behemoth


Behemoth

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1011/05/12, 03:52 pm

Uff veoma teška odluka..al aj neka to bude...

Opeth-Ghost Reveries

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1015/06/12, 11:20 am

Rigor Mortis - Rigor Mortis

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1015/06/12, 11:30 am

Repulsion - Horrified

Metalac za ceo zivot


Metalac za ceo zivot

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1017/12/12, 08:50 pm

Po meni su Metallicin ...And justice for all i Kill em all jedni od najboljih albuma svih vremena. Apsolutno nema jedne pesme da mi se ne svidja na ta dva albuma. Medjutim medju ova dva dodao bih i maidenov album Matter of life and death zato sto ima jaku poruku koja govori o ratu. Savrsen album.

Metalac za ceo zivot


Metalac za ceo zivot

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1017/12/12, 08:59 pm

Takodje bih dodao Diove albume holy diver, dream evil, the last in line, lock up the wolfs sto je veoma veoma potcenjen album.

ZolaVa


ZolaVa

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1022/04/14, 09:27 pm

Nov sam ovde,kao i u svetu metal muzike,i nisam neki poznavalac,kao svaki pocetnik krenuo sam da slusam Metallicu i Kill Em All roka Very Happy

Storm

  
  

Storm

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1023/04/14, 01:01 pm

ajd pa nek ti je u zdravlje!  :253: Very Happy

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1007/05/14, 01:30 am

Nesto novije - Deathstench - Nekro Blood Ritual. [ http://deathstench.com/album/nekro-blood-ritual ]

Storm

  
  

Storm

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1007/05/14, 09:10 pm

Gorguts - Considered Dead (1991)

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl1012/05/14, 03:47 pm

Nije album, ali vredi - Gnaw Their Tongues - Sulfur [EP] - http://gnawtheirtongues.bandcamp.com/album/sulfur-ep-2009-free.

Sponsored content



PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 7 Minicl10

 

Similar topics

-
» Najbolji bassista u metalu i najbolji bassista not-metal...
» Najbolji/a metal, rock, punk pevac/pevacica?
» Kako se prave bebe :)))
» Samo za trew deth metalce
» Koji demon vas prati?
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-