METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Demianne


Demianne

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1027/01/11, 06:56 pm

MrznjA wrote:
Demianne wrote:
MrznjA wrote:

nosi suzavac.to ti je samodbrana,kada te nko napadne.noz je zeznut,ali suzavac je ok.
da, tu si u pravu.... da znas da razmisljam i o tome... :/



Ako hoces cak i ekonomicnu varijantu,odnosno sama da pravis,ovde imas koristan info:
http://www.bombshock.com/weapons_combat/poisons/how_to_make_tear_gas_in_your_basement.html

dobar je sajt skroz.

Ili kupi Anarchist cook book Very Happy


ekstra, hvala! Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1027/01/11, 10:20 pm

nema na cemu,pa javi ako kreces u mas proizvodnju,moze lepo da se zaradi haha afro

Night's Blood


Night's Blood

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1006/03/11, 11:35 pm

Cesto se susrecem sa tim da ljudi kazu da sam narkoman jer slusamo to sto slusam...Iskuliram samo..I cesto se nasmejem tolikom primitivizmu. Smile

Demianne


Demianne

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 12:20 am

Night's Blood wrote:
Cesto se susrecem sa tim da ljudi kazu da sam narkoman jer slusamo to sto slusam...Iskuliram samo..I cesto se nasmejem tolikom primitivizmu. Smile
dobro je dok samo komentarisu i dobacuju... sad je i nasilje sve vise u igri, a, koliko mogu da primetim, metalaca na ulicama beograda je sve manje...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 06:32 pm

samo ti se cini,u stavri ih ima puno,nego nisu uniformisani..sto je pametno,ali stvarno.

Demianne


Demianne

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 08:23 pm

da, to jeste... ja licno stvarno nisam za pozeraj i to uniformisanje radi uniformisanja, ali da covek vise ne sme da se oblaci kako zeli i voli vec da mora da se maskira... kako bi njima bilo da neko podje redom da kolje seljake i seljanke u air ljaksu... i kamo srece...

Night's Blood


Night's Blood

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 09:32 pm

Kod mene u gradu ima mnogo i metalaca i rokera i pankera...Jeste da fansera ima vise ali i nas svuda ima.. Smile

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 09:41 pm

@Demianne
ma fazon,nece taj air max jos dugo da bude interesantan..priseti se..pre 3-4 godine bi se svakome smejali kada bi ga videli da nosi reebook klasik ili air max jer te patike nisu bile moderne tada Smile A kad malo bolje pogledas,covek sme sve u zivotu,ali sve ima posledice,mislim,meni je najveci problem ujutru da svakom kucetu pojedinacno objasnim da ga volim kada krene da laje na mene zbog vojnickih pantalona haha Smile A i recimo,ti vise ni u jedan klub ne mozes da udjes u trenerci,vec postoji dress code...a ko u suskavcu izlazi u grad,retko i ide u isti,slozices se,nema tamo nista za njega/nju,za pocetak nema live stream-a farme na trgu republike Smile Mladi ovde imaju puno vise problema od seljaka,i da ih neko pokolje kako kazes,opet bi ostali svi drugi ludaci. Ne moras da se maskiras,gledas svoja posla,a ako je neko bas smarac..pa ono Very Happy

Demianne


Demianne

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 10:39 pm

MrznjA wrote:
@Demianne
ma fazon,nece taj air max jos dugo da bude interesantan..priseti se..pre 3-4 godine bi se svakome smejali kada bi ga videli da nosi reebook klasik ili air max jer te patike nisu bile moderne tada Smile A kad malo bolje pogledas,covek sme sve u zivotu,ali sve ima posledice,mislim,meni je najveci problem ujutru da svakom kucetu pojedinacno objasnim da ga volim kada krene da laje na mene zbog vojnickih pantalona haha Smile A i recimo,ti vise ni u jedan klub ne mozes da udjes u trenerci,vec postoji dress code...a ko u suskavcu izlazi u grad,retko i ide u isti,slozices se,nema tamo nista za njega/nju,za pocetak nema live stream-a farme na trgu republike Smile Mladi ovde imaju puno vise problema od seljaka,i da ih neko pokolje kako kazes,opet bi ostali svi drugi ludaci. Ne moras da se maskiras,gledas svoja posla,a ako je neko bas smarac..pa ono Very Happy
hahaha live stream farme, koji si ti car Very Happy kudos for the puppies Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 11:26 pm

O,hvala Smile Ovo je bio samo mali trenutak inspiracije,nadam se da cemo uspeti da malo ozivimo forum pa da opet imam svoje ,,zlatne" trenutke ovde Very Happy 4 kudos ili ?Smile ..msm,ipak su to kucici,obratis mu se kao detetu i odmah skace na tebe da se mazi haha Smile)

Demianne


Demianne

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 11:27 pm

awwwwww kucici.... :DDD ma 44 kudos odma'! Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1007/03/11, 11:57 pm

Embarassed tnx Very Happy Moram samo da pazim da onaj moj dzukac ne procita ovo, bice ljubomorna na ove ispred zgrade hah Very Happy

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1026/09/11, 08:29 pm

e pazi 'vamo - Page 7 306938_2391174783262_1367661867_2842486_3277933_n

Sve aktuelnije postaje i pravljenje grupa sa slikama da bi neko shvatio nešto, al' eto služi samo za to da se mi smejemo tom izobličenom primitivizmu, mi smo ga izobličili da bude još zabavnije, čisto da ne bude zabune...

Jbt kad pogledam, pa mi sami sebi napravimo gomile dobrih fora, al' to je sve izrodilo iz onih njihovih osnovnih, ako se to može nazvati fora, oni su ipak ROOT Very Happy

Minic


Minic

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1029/09/11, 11:27 pm

Moram sad i ja nesto da dodam.. Pre 2-3 nedelje smo bili u gradu, nas 4 metalca, i bili smo kod jedne fensi drugarice na punoletstvo, ali dvojici iz moje ekipe je to bas dobra drugarica, pa smo i mi pozvani sa njima. Uglavnom posle punoletstva, krenuli mi lepo u park, prilaze nam 2 lika kao aj da pricamo, a tad je jedan nas siskio iza neke zgradice, i mi kao "ajde recite" i tu nastane sranje, navale na nas iz cista mira. Ja sam dobro prosao, bio se sa bratom kao klinac dosta, pa znam dosta fora, i sve sam se na foru izvlacio, nisu me ni jednom zakacili, jednog su udarili pao je u nesvest/zaspao (jbg pijan) i ostane nas 2 na 2. I bijemo se mi tu polako, i oni dok su bezali, taj drug izlazi iza zgrade, i oni u trku ga spice i sjebu mu nos. visestruki prelom. I posle smo mi stoka.

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl1030/09/11, 03:00 pm

Takvih i još zajebanijih slučajeva sam se naslušao mogu ti reći, baš me zanima kako bi Kurir to uredio kad bi se dokopali tih informacija Very Happy

Nevezano za metalce i ostale, znači čist dokaz da je glupost neuništiva sledi:

Ustajem se ja jedno jutro, obavio sve što se obavlja u kupatilu, skuvao i kafu i uhvatio se novina čisto da prelistam nabrzaka (zamara me isto koliko i televizor al' taj dan sam napravio izuzetak), i vidim naslov sa strane, znači koliko sam se smejao, toliko sam se i zgrozio: Huligani pretukli bicikliste Partizana No Onda se zapitaš koliko si u stvari bezbedan i koliko moraš da biraš šta ćeš obući i kako se ponašati negde Very Happy

Sponsored content



PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 7 Minicl10

 

Similar topics

-
» NOTE.....gledajte 'vamo,hitno je...
Page 7 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-