METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1010/06/08, 12:18 am

raspravljali smo o tome vec ti i ja...i mi i svaki drugi bend smo nsbm,doduse,kod nas je to izrazeno na vise nacina.
pod time podrazumevam kompleksniju strukturu pesme...konfuzniji rifovi,neuobicajeni vokali..zavisi,da ne reklamiram sada pa da ispadne da kenjam...imamo snimak probe jedne pesme,ali ne verujem da ce se ostatak benda sloziti da se to kachi na net jer smo izgresili do zla boga Very Happy
ako moram da ti dam neku maglovitu sliku...pa recimo kao drudkh...takva je atmosfera,ali muzicki nemamo veze sa njima.spojili smo bukvalno sve sto slusamo u jednu celinu...i garantujem da ce opet da nas napljuju.ali boli nas dupe Smile ipak je to BM.

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1010/06/08, 01:38 pm

Kako mogu da nabavim vas demo?

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1010/06/08, 11:43 pm

MrznjA wrote:
raspravljali smo o tome vec ti i ja...i mi i svaki drugi bend smo nsbm,doduse,kod nas je to izrazeno na vise nacina.
pod time podrazumevam kompleksniju strukturu pesme...konfuzniji rifovi,neuobicajeni vokali..zavisi,da ne reklamiram sada pa da ispadne da kenjam...imamo snimak probe jedne pesme,ali ne verujem da ce se ostatak benda sloziti da se to kachi na net jer smo izgresili do zla boga Very Happy
ako moram da ti dam neku maglovitu sliku...pa recimo kao drudkh...takva je atmosfera,ali muzicki nemamo veze sa njima.spojili smo bukvalno sve sto slusamo u jednu celinu...i garantujem da ce opet da nas napljuju.ali boli nas dupe Smile ipak je to BM.
Super onda...Drudkh imam 2 ili 3 albuma shto sam chuo...i ok su mi totalno...jesu malo sporiji i ne toliko extreman black i vishe to shto ti kazhesh konfuzni...ali su mi super...a da ...a btw textovi vashih pesama gde se mogu naci ?...mislim ono shto sam chuo mi je delovalo zanimljivo...sa dosta uticaja NM-a..koje obozhavam ^^...heh..a inache nsmb bi mogao da se izrazi na mnogo nachina kao ns....samo shto nijedan do sada bend nije izrazio to "ns" u sebi na pravi nachin....po meni...Razz

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1010/06/08, 11:46 pm

tekstovi su isli uz demo stepski vuk, ako se ne varam, barem je tako na mom disku...

elem, jel planirate neku svirku skorije vreme... posto vidim da vam je bubnjar povredjen

i nadam se da cete i dalje svirati stare stvari live, bas bi voleo da cujem raskresce live...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1011/06/08, 12:05 pm

zavisi ko ti je rezao...ja nisam davao tekstove[avaj...sta ti je sebicnost]...verovatno je nikola...ili neko od ljudi koji su prerezivali.
necemo skoro nigde svirati,dok bane ne stane na noge...a posle cemo ponovo da se vratimo na |scenu|,sigurno cemo obici par gradova,jer cemo raditi promociju za novi materijal...
a sto se starih stvari tice...nista ne mogu da ti kazem,pogotovu za razkrestje,mi smo trojac...a te pesme su radjene za 2 gitare.ipak imamo dosta novih pesama koje treba da se probiju,s.v je odradio svoje,idemo dalje.

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1011/06/08, 12:30 pm

steta, mozda bi trebalo da razmislite o dve gitare (samo moj predlog)... jer stare stvari su ok, ali koliko mi se cini nove ce biti jos bolje... a demo sam dobio od nikole, sa tekstovima i par slika... i taj demo je do jaja, jer secam se da mi je on pustao neke stare matore snimke na kojima produkcija nije bila bas najbolja... sto me taman podseti, gde ste snimili taj demo i koliko su vas izuli za njega?

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1011/06/08, 12:36 pm

stepski vuk smo snimali u black spideru u bg-u,i izmuzli su nas oko 80evra za to...moglo je jeftinije,ali je lik usrao nesto.icicemo sada u novi studio,pa cemo tu snimati nove stvar.

@demonaz
mogu da ti bacim txtove na mejl.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1013/06/08, 07:30 pm

SAJT BENDA JE PONOVO ONLINE:
www.navrog.aokhost.com

JOS VESTI:
НАВРОГ je,zajedno sa jos nekim vaznijim bendovima sa srpske BM scene predstavljen u junskom izdanju britanskog casopisa Terrorizer.

Talu


Talu

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1002/07/08, 07:09 pm

Лепши ми је стари лого, овај ми је некако...немам појма...Код вас у бенду увек неке промене, Милане, бре...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1016/07/08, 03:30 pm

znas luka,kako kaze slavko stimac:"svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo" Smile
mora se...kad se kasni sa materijalom.i to vise nego sto bismo hteli.

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1002/10/08, 12:35 am

Hail Navrogu!

E Milane, pa kada ce neka svirka, a?

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1002/10/08, 02:06 pm

Kao sto vec rekoh-odlicna zika,ali pobogu ljudi,ime vam je akronim imenice govnar!!!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1022/11/08, 06:21 pm

Bend je stavljen na on-hold zbog gomile tehnickih problema oko realizacije snimka.

Takodje,bend je tokom leta izdao kasetu "POGLED" za skotskog izdavaca "Terror Cult productions",vise informacija na njihovom majspejsu http://www.myspace.com/vomited_corpse ,ako iko hoce da narucuje kasete,neka to radi preko njih,mi nemamo nijednu kopiju.
Izdanje je limitirano na 300 primeraka,i sadrzi sledece pesme:

1.Razkrestje
2.Morana Nas Vodi
3.Stepski Vuk
4.Pogled [pesma snimljena specijalno za ovu priliku]

Kaseta ima potpuno drugaciji artwork od dosadasnjih izdanja,i sve je radjeno sa ciljem da predstavi pravu poruku i atmosferu muzike koju predjasnja vizuelna resenja nisu mogla.

-NAVROG

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl1030/03/09, 12:25 am

kaseta se odlicno prodaje/trade-uje po svetu,u srbiji je naravno niko nije narucio...i onda neko kaze imamo black metal scenu,haha...za sve znatizeljne,evo linka za download ''Stepskog Vuka''.

http://rapidshare.com/files/215108798/Navrog_-_Stepski_Vuk.zip

Sponsored content



PostRe: NAVROG
NAVROG - Page 2 Minicl10

 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-