METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostSitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1011/03/08, 05:26 pm

Kažu da život èine male stvari, sitnice.
Lepe sitnice nam daju veru u život, a ružne sitnice-izluðuju 12
Koliko èesto vam se dešavaju sitnice, koje su totalno nebitne, ali vas u trenutku iznerviraju?

Evo, mene nervira kada žurim negde, kasnim, i ne mogu da naðem kljuè od stana da zakljuèam.
Takoðe, kada idem ulicom, odveže mi se pertla, a imam mnogo kratku suknju.
Mrzim kada zakasnim na autobus i ode mi ispred nosa.
I kada doðe neka baba u pekaru, stoji iza mene i dere se da naruèi pre mene.

Znaèi to su totalno nebitne stvari,a li vas jednostavno u trenutku iznerviraju .... 60

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1011/03/08, 10:10 pm

@QueenOfTheRodeo

Bolje da tema nosi naziv "Sta nas to ne izludjuje?". Very Happy
O sitnicama koje me nerviraju mogu da pisem do sutra. hehehe

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1011/03/08, 10:17 pm

Pa dobro, nije valjda da ti se onda život sastoji od sitnica koje te izluðuju? Ima tu i lepih stvari valjda Smile

Thrashu, zašto uopšte obuvaš èarape? Idi bos....ma ne moraš ni gaæe da oblaèiš, da se ne nerviraš Smile

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1011/03/08, 11:49 pm

Kad je hladno u prostorii u kojoj spavam, mnogo tesko ustajem.

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 01:12 am

sad cu da razmislim pametno i da zakljucim da je bolje da i ne pocinjem pricati sta me sve nervira....

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 04:26 pm

pa vaaakoooo:
kada namolimo profesorku iz matisa da nam odlozi kontrolni zato sto ne znamo da beknemo i ona pristane samo pod jednim uslovom,da budemo mirni na casu a ono posle 5 min nastane raspad sistema......kada mi profesorka iz programiranja kaze na kraju 8. casa "Bozicu aj ostani da sredimo jos ovaj racunar..."........kada mi profesor iz elektronike kaze "Bozicu aj na tablu da radis zadatak..."....kada dodjem sa odmora a retard iz fizickog vec zakljucao svlacionicu pa dobijem neopravdani.....kada dodjem kuci iz skole a ono nema nikog pa moram sam da spremam da jedem....kada me deda zove da mu pomognem a nece da mi kaze sta radi.....kada imam manje od 12 din krede na fonu..........i taaaakoooo....ima jos mnooogoooo Very Happy

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 05:10 pm

Od svih tih sitnica me najvise nervira kad mi pukne zica a moram da idem u Arandjelovac da bi ih kupio a jako me nervira kad odem tamo, pa moram da svratim kod druga pa kod drugog pa kod drugarice pa kod ovog pa kod onog pa opet natrag kod prvog pa u krug kroz prozor pa za kuce aaaaaaaaaaaa a odem samo da kupim zice. Pa me nervira baba koja se pravi da je gluva, pa me pita 1000puta ocu li jaja za dorucak, a jesam li glada, sto necu jaja, a jesam li gladan, a zasto necu jaja pa mi onda spremi jaja a ja kazem baba covece pa NECU jebena jaja a ona kaze pa jel si reko da ti spremim, pa me posle 15 min pita a zasto nisam gladan oce jaja da mi spremi. A JA SAMO HOCU KAFU DA POPIJEM!!! Pa me nervira matora sestra kad dovede decka koji smara a kad su zajedno odna smaraju na kvadrat. Ona(21) sa njim(33) on kao drvoseca a ona kao diva iz novina. Pa onda ona pocne da prica kao mala beba i da ga pita svakakve gluposti i onda se keze jedno drugom i pricaju "kuco, maco, milice....ja te volim a ti si mi devojka" STA MENE BOLI KURAC STO SE ONI VOLU. Pa onda dodje mala sestra a vatra se u njenoj sobi ugaslila zato sto je mrzelo da podigne debelo dupe pa onda dodje keva i pocne da se dere na mene zasto vatra ne gori i brani sestru zato sto je sa matorim covekom. E onda ti ja puknem i pustim BRUTAL TRUTH ili S.O.D. DO DASKE I SVIMA IM (u glavi) JEBEM MATER USRANU KOJI KURAC ME SVI DANAS DRKAJU! Uglavnom to ima sigurno jos nesto al' ne mogu da se setim....

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 05:26 pm

i ja mrzim moju babu....ta bakuta nije normalna...jbt kako moze biti tako jadna....najradije bih joj one njene suncane naocare stavio na krov kuce pa nek se penje po njih...mrzim kad mi keva sedne iza ledja i cita dok ja kuckam s nekim,pa navaljuje da se ona cuje s njenim bratom,pa da joj pokazem kako se na kompu menja pozadina i tako te gluposti....pa kad mi me keva tera da sedim dole s njima u dnevnoj i da svi zajedno gledamo tv,a ja se zavucem u sovu i mjuzu do kraja.......kad me optuze za nesto sto nisam sjebo....kad me proziva neko na neku temu da sam ja glupav,a taj neko nema pola mog znanja o tome....kad dobijem pedalu zbog toga sto sam mladji Very Happy ......kad se posvadjam s matorima i odem u sobu,a keva me prati i upadne mi u sobu i pocne da smara....kad cujem sestrine pojedine komentare na neke stvari koje ja volim ili na neke moje navike.....kad me neko o necemu ispituje,a ja ne volim puno da pricam o sebi....kad dodje rodbina pa smara ''vidi ga kako je porasto,sigurno ima curu,jel uci skolu....''mrzim tako neke osobe koje mi nisu nista uradile lose,ali me neverovatno nervira njihovo ponasanje...kad dodjem nadrkan kuci,a baba OBAVEZNO upadne pa pocne da smara...dodjem kuci posle skole,taman jedem i pocnem da sklanjam,pa dodje baba i navaljuje da jedem ono sto je ona napravila,a ja nisam vise gladan,i ona vidi da sam jeo,i pravi scenu po kuci kako ja nju nevolim,kako se meni gadi da jedem njnu hranu....kad mi dodju starija braca(ne rodjena) i kad me zajebavaju za sve zivo sto volim....kad jako dosta vremena potrosim na gluposti,i ondqa kad mi je makar i minut tog vremena jako potreban,taj minut nemam.........seticu se ja jos necega,ne brinite se...ovo mi sad prvo palo na pamet......i da,kad mi koci komp,ili kad zakuca,kad nece da ocita cd...e tad pocinje lomljenje...

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 05:33 pm

Al ste vi zivcani ljudi:D
Ja poludim kad mi komp. koci.
Sa babom nemam problema ima 54 god Very Happy
Najvise mrzim kad mi majka dodje i kaze da sam klosar zato sto redam 3(a vr.dobar sam i to 4.28) i kaze da cu oslepiti pred komp.

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 05:35 pm

Jbt pa vi ste vrsnjaci...

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 05:39 pm

lol dobro si primjetio Very Happy

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 05:55 pm

Sitnice koje me nerviraju... ahhhhh... pa trudim se da se ne nerviram i da izbegavam da me bilo šta iznervira i dobro mi ide u poslednje vreme, ali ... mrzim kada se isfeniram i kada mi jedan kraj kose bude izvijen i neposlušan. Mrzim kada mi tata vikendom obavezno kupi burek iako zna da ga neæu jesti. Mrzim kada me brat smara pred spavanje i mrzim kada mi mama krade šnalice. ne mogu trenutno da se setim svih sitnica koje me mogu dovesti do ludila ali kako se budem priseæala, tako æu dopunjavati temu... Razz
Hmmmm... kada malo bolje razmislim možda trebam ipak više poraditi na kuliranju stvari koje me nerviraju. Razz

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 05:59 pm

Ha, kako sam jedna stnica može da mi upropasti ovaj jebeni dan....ovo je nemoguæe..Aghh!

E, da i mene nervira kada mi keva vikendom kupi masan burek, a zna da ga ne volim!

Ili kada hoæu da stavim minðuše, naðem jednu, a drugu ne mogu.....

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 06:13 pm

Ma covece sitnice mene jednino mogu da iznerviraju ovako u nekip pravim situacijama znam kako da se postavi i odma ragujem...a ovako se osecam bespomocno!

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 06:15 pm

Pa to...znaš ima puno stvari koje te sjebu iu koje su ozbiljne, ali kada sam otvarala temu mislila sam na sitne gluposti, a ne na stvarne probleme. Za stvarne probleme postoji ispovedaonica Smile

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 06:25 pm

od da izvini...

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 06:44 pm

pa posto sam dosao sa voznje da nastavim:

nervira me kad ubacim u trecu umesto u prvu brzinu pa mi se ugasi auto,isto tako kad izlazim pa povucem rucnu a ne izbacim iz brzine pa mi se ugasi auto.....kada mi neki deda vozi bajs po sred puta a ne mogu da ga zaobidjem pa moram da milim za njim....kada nagazim liniju na poligonu pa radim vezbu jos 10 puta.....mrzim jebeni radio u autu zato sto ima samo za kasete pa sam primoran da slusam krajisnike......i taaakooo....kad se setim dolazi jos Very Happy

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 06:59 pm

zar su krajisnici toliko zaostali da samo kasete prave...???

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 07:01 pm

ma to moj instruktor.....t ja ne znam gde on to sve nabavi Very Happy

QueenOfTheRodeo

  
  

QueenOfTheRodeo

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 07:15 pm

Spawn, totalno te razumem za onaj prvi post o školi Cool
Mene je npr. iznerviralo danas što verouèitelj nije hteo da mi se javi u kafiæu...

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 07:20 pm

pih mene iznervira kada mi se jave profesori...cast izuzecima....npr profesorka iz biologije....predavala mi je samo u 1. god i dan danas mi se javi i stanem uvek sa njom da popricam jer je carina od zene Very Happy ali inace mi svi idu na zivce Very Happy

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 08:17 pm

Spawn se lozi na biologicarku nja nja nja Razz 20

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 08:36 pm

sto ta biologicarka ne dodje u moju skolu,da ne gledam vise onu sonju-nosonju...jbt ova moja nastavnica,svinja,tako me nervira,mislim da bi je zapalio...

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 08:38 pm

fak sad ste me provalili Embarassed

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl1012/03/08, 08:43 pm

ma bre opusteno knez....doces i ti u srednju Very Happy
ja sam u osnovnoj imao nastavnicu iz biologije koja je stalno vikala "A bre deco vi ko da ste s marsa pali" i to sve onako po srbijanski,pa smo je stalno nervirali posto nam je to bilo smesno i uvek smo na casu gledali neku kasetu nesto razmnozavanje majmuna ili parenje majmuna,tako nesto,u glavnom stalno smo govorili kako nismo gledali dok nas nije provalila,a to je bilo posle nekog petog puta :100:

Sponsored content



PostRe: Sitnice koje te izludjuju
Sitnice koje te izludjuju Minicl10

 

Similar topics

-
» Koje vam je omiljeno jelo?
» U koje ribe sine
» Koje gitara je vas favorit
» Koje zice koristite za vas instrument?
» Molim osobe koje znaju dobro raditi u PS da svrate ovde
Page 1 of 8Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-