METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1003/03/08, 11:42 am

ma ja sam ti uglavnom za old school thrash i stari rock,ostalo pomalo slusham,npr od death metala samo Six Feet Under,heavy nishta posebno,i gotivim HC... ma ja sam raznovrstan u muzici skroz,npr volim i neke hip hopere (underground naravno),al to su dva ili tri covjeka i to je to,i volim prodigy i taj fazon... inache sviram i ja,al u heavy thrash bendu... nego ljudi,svaka vam chast stvarno... a ako si ti pjevach,ti nisi normalan Very Happy Very Happy Very Happy
jbt kakvi su ono vokali,ti si lud skroz... Very Happy
btw,dobro si napisao lokaciju,svaka chast! pozz & КИП ОН ТРЕШИНГ! Very Happy Very Happy Very Happy

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1003/03/08, 10:35 pm

a fala pa i jeste mi ta lokacija")

cool sto slusas raznovrsno i ja se trudim da slusam sve od scott walkera-animalsa-exploiteda-toy dollsa-anacl cunta-pig destrouera-pa do cece Razz kenjam al treba slusati ono sto ti odgovara a ne na silu Smile

a koji ti je bend/? tj gde sviras?

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1003/03/08, 10:58 pm

ma svidja mi se to "VELIKA" Very Happy
sviramo u srpskom sarajevu,a bend je Zort... ma tek smo pocheli lol
ma na vama se vidi da niste nalozeni metalci,ne znam kako,al se vidi da svirate jer to volite,a ne iz fazona...

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1004/03/08, 11:00 pm

pa fala...znam da si mislio na "VELIKA" i ja sam

pa mi stvarno i volimo ono sto sviramo i slusamo....mada ispada da kod nas a i u svetu bolje prodju oni koji su spremni na kompromise i oni koji jure sta je popularno u dm il thrashu i sl

ma jebes im mater...

sta svirate??

Gost

Guest

Anonymous

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1005/03/08, 12:23 pm

ja sam ritam gitara,i onaj sam od zadrtih thrashera,old school (prvi albumi metallice,tankard,destruction,exodus,testament...)
od malo novije muzike,moj najbolji bend je pantera,znam da vam je svima komercijala,ali oni su svirali iz srca i za publiku,NIKAD ZA PARE (shto nije sluschaj sa metallicom,al jbg ima dobre stare stvari...)
sviramo neshto izmedju heavy i thrash muzike,dooosta mi se toga ne svidja, al jbg,nemam s kim da pravim odl school thrash bend...
inache,kod pantere obozavam one "krikove" na gitari,dimebag mi je bio car...
ma brate zabole te jel vas ko slusha,sve je super dok svirate iz srca,a to se bash vidi kod vas! kad budem u bg ako budete svirali docicu na svirku iz chistog razloga da vas podrzim,ne volim tu vrstu muzike,al imacete podrshku! и да,нек остане то ВЕЛИКА СРБИЈА! Very Happy

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1006/03/08, 12:47 am

moze moze..

hvala videcemo se:D

PädyCorpsegrinder


PädyCorpsegrinder

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1016/03/08, 05:37 pm

Definitivno je DaggerSpawn najaktivni i najbolji Death Metal bend iz Srbije! Pogotovo mi se svidja njihov DVD! Smile

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1018/03/08, 09:53 pm

fala care ziv bio Very Happy

kad snimimo vise ovaj jbn album verujem da ce biti lunica:D

111

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1002/04/08, 02:36 pm

ok da se ljudi ne bi cimali i gledali po netu citiracu vest:)



VAMPIRIA RECORDS NEW RELEASES

Vampiria Records is releasing three new opus for the worldwide metalheads.


MADNESS/DAGGERSPAWN/VISCERAL CARNAGE - 3way-split
A split CD with three bands from the underground. Madness from Brazil with a Death Metal influenced by the great names of the style. Daggerspawn from Serbia with a Brutal Death Metal, a surprise from Serbia. Visceral Carnage from Mexico with a Brutal Death Metal, when brutal means brutal as hell!!


All releases are available for worldwide metalheads for US$10,00 including mailorders.
Mail us on sales@vampiriarecords.com for more details.


VAMPIRIA RECORDS - WHEN UNDERGROUND IS EVER RESPECT!!

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1002/04/08, 02:48 pm

Pozdrav gledao sam vas jednom bilona panoniji zasigurno Najbolji Brutal Death Bend U srbiji nastavite tako imate moju podrsku!Imate neku Svirku Skoro?Pozdrav

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1002/04/08, 04:28 pm

fala snimamo vec neko vreme album pa smo zauzeti oko toga i slicnih stvari

ako zelis poslacu ti nas dvd i demoe,cisto da dm negledas na tv-u:)

111

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1004/04/08, 02:46 am

Sayılı yerli distrolarımızdan Extreminal, brutal death metal topluluğu Daggerspawn ve death/grind topluluğu Kramp'a split albüm yapmaya hazırlanıyor. Anlaºmaya varılan Sırp grupların hangi parçalarla katılım göstereceği, basım ve artwork'leri ºu an için merak konusu. Toplulukların parçalarını dinlemek için MySpace sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.


Extreminal Distro, yakında 2 sırp grubun splitini basmayı düºünüyor.Gruplarla anlaºma sağlandı ve sadece hangi parçaların splitte yer alacağı, basımı, ve artwork çalıºmaları kaldı.Splitte yer alacak gruplar DaggerSpawn (Brutal Death Metal) ve Kramp (Death Metal - Grindcore) .Grupların parçalarını dinlemek için www.myspace.com/daggerspawnband ve www.myspace.com/krampband adreslerine girebilirsiniz

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1007/04/08, 11:59 pm

evo napokon je izasao 3 way BRUTAL split cd u Brazilu ,trebalo bi da nam posalju 50-ak komada pa cemo ostaviti u cdshopovima i razdeliti na svirkama:)

DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 FLYERABR08ING

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1023/05/08, 10:45 am

Snimanje albuma napreduje i za sada smo vise nego zadovoljni bice do jaja ,al bas za sve pare;)

111
brutal

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1027/05/08, 11:56 am

jel ikako moguce doci do vaseg negog footagea... dakle nekog diska itd?

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1029/05/08, 08:31 pm

nije problem ,jbg cekamo da nam stignu cdovi iz brazila,turske i makedonije ,nazalost neznam da li ce uskoro,,

album je skoro snimljen i uskoro ce biti snimci na myspaceu.

do tada mogu ti dati nas DVD ako ti nesto znaci.


111

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1030/05/08, 10:41 am

moze... sta god samo da je brutal

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1030/05/08, 10:55 am

za to nemaj brige brutalno je ko zdravko colic u cirkularu.

ako si iz Bg-a mozemo se naci u gradu pa cu ti dati dvd ovih dana.

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1030/05/08, 11:07 am

heh... nisam iz bg-a... u tome je problem

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1002/06/08, 02:07 am

sto jel nemas postansko sanduce?

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1002/06/08, 11:38 am

hehe... dobar fazon... imam naravno...

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1003/06/08, 01:50 pm

pa das adresu i ja ti posaljem postom:)

111

PädyCorpsegrinder


PädyCorpsegrinder

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1003/06/08, 10:12 pm

Dobro care,kako ide snimak vaseg albuma? Hocu da cujem neke pesme! Smile

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1004/06/08, 01:20 am

pa aj dodji na msn i poslacu ti kratak demo sempl pa mi reci sta mislis:)
111

PädyCorpsegrinder


PädyCorpsegrinder

PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl1004/06/08, 07:54 am

Dosao bi ja u msn,kad mi bi msn radio kako treba! Nesto nece da funktionise i to vec nekoliko nedelje! Nemam pojma koj mu vrag,zato nisam bio toliko dugo u msn!

Sponsored content



PostRe: DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!!
DaggerSpawn BRUTALNI DEATH METAL POKOLJ!!!!!!!!!! - Page 5 Minicl10

 

Similar topics

-
» Srpski Death metal '90-tih
» DEATH METAL PARROT
» GRINDCORE/DEATH metal Logos
» Injection - Death/Trash Metal iz Kladova
» Trazi se bubnjar za death metal band
Page 5 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-