METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1009/05/08, 11:26 am

haha.... ja kad se napijem niko mi nista ne moze!!! mene pijanu vode drugovi da ih pratim kuci kroz mracne ulicice :100:
svaka cast za ovo da pijes iz uzivanja, ne da bi se napila.... znam neke kretene koji idu na rodjendane najboljih drugova sa ciljem da se uroljaju ko svinje pa da besne po gradu samo da bi drugi mislili da su oni "kul".... to me uzasava....

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1009/05/08, 11:28 am

Spawn Of Darkness wrote:
ja ne znam uopste gde ima da se kupi....meni drugarica donela sa ekskurzije iz Grcke

Ma ima po hipermarketima, samo treba malo da se trazi. Obicno svi opremljeniji imaju. Takodje mozda moze da se nadje i u boljim diskontima. Moj brat od tetke je kupio pre 2-3 meseca i to flasu od 2 litra. Razvalili smo se k'o stoke. 65 :118:

Tara

  
  

Tara

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1009/05/08, 11:49 am

shlogirana_veverica wrote:
haha.... ja kad se napijem niko mi nista ne moze!!! mene pijanu vode drugovi da ih pratim kuci kroz mracne ulicice :100:
svaka cast za ovo da pijes iz uzivanja, ne da bi se napila.... znam neke kretene koji idu na rodjendane najboljih drugova sa ciljem da se uroljaju ko svinje pa da besne po gradu samo da bi drugi mislili da su oni "kul".... to me uzasava....


e sad...ne znam da li mi treba chestitati ili lupiti me po ruci shto pijem iz uzhivanja...verujem da je to najkraci put do alkoholizma...a najveci problem je shto ne znam za racionalizaciju...karakter sam nikakav...sve shto imam je moja tvrdoglavost...da ako me ona spasi...

Nes87

  
  

Nes87

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1009/05/08, 04:09 pm

Spawn Of Darkness wrote:
uh ne volim votku,a od viljamovke sam mogao da umrem pa bezim od rakije ko djavo od krsta Very Happy abinth je mamakeva,ali pravi absinth.....jeste probali uzo Very Happy to je mamakeva

u Grckoj na ekskurziji zavrsne 5. godine srednje skole (u Italiji je takav sistem)....jeste ukusan kao negro bombone kao sto neko rece, ali kada previse cugnes ode sve u materinu....jos ako si na plazi...ja i par drugova zavrsili do kolena u moru...neko nas nabacao, a kako niko ne zna....

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1009/05/08, 04:53 pm

za absint se nema kinte,ali ako ga ima,i ako ga cirkas u nekoj kuci(znaci onako kako to ide-sa uvlacenjem na slamcicu) e to je dozivljaj.....

uzo sam probao pre 2-3 god,u Nishu,od nekih grka...ja sam se razdusevio.....sad bih ga o5 rokao dan-noc....

prava vodka iz ukrajine...???hm............ja mogu da kazem da je ok ova od 160kinti sto ima u svakoj prodavnici,a kakva je ta super mega giga vodka,to jos nem pojma.....


ugl,glavni izbor je i dalje vodka i domaca rakija....



i ljudi,pazite da ne preterate s Uzom.... Very Happy

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1001/06/08, 07:59 pm

Pivo pre,vodka posle.Eventualno absint.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1001/06/08, 10:55 pm

Tara wrote:
shlogirana_veverica wrote:
haha.... ja kad se napijem niko mi nista ne moze!!! mene pijanu vode drugovi da ih pratim kuci kroz mracne ulicice :100:
svaka cast za ovo da pijes iz uzivanja, ne da bi se napila.... znam neke kretene koji idu na rodjendane najboljih drugova sa ciljem da se uroljaju ko svinje pa da besne po gradu samo da bi drugi mislili da su oni "kul".... to me uzasava....


e sad...ne znam da li mi treba chestitati ili lupiti me po ruci shto pijem iz uzhivanja...verujem da je to najkraci put do alkoholizma...a najveci problem je shto ne znam za racionalizaciju...karakter sam nikakav...sve shto imam je moja tvrdoglavost...da ako me ona spasi...

ni jedno ni drugo...treba te pustiti da se davis u poroku kao i mi ostali...karakter je biti dosledan sebi i svesno se unistavati zarad kratkotrajnog zadovoljstva.

Tara

  
  

Tara

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1002/06/08, 01:49 am

niko nikad nije ostao dosledan sebi...to je prosto tako...a i ako jeste,nadam se da ja necu biti jedna od tih...

ipak ja kao lav previshe volim sebe...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1002/06/08, 11:47 am

sta si u podznaku?

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1002/06/08, 10:00 pm

E ajde drugari ako neko zna gde u Bg-u ima da se nadje dobar ( citaj ODLICAN, PRAVI Razz ) absint javite cenu, gde, sve u detalje... ;)

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1003/06/08, 12:23 am

imas u onim oldskul podrumima...do 1000 je cena najvise,mislim...raspitacu se jos,ne secam se gde smo mi uzimali...obicno neko donese.

parky

  
  

parky

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1007/06/08, 02:56 pm

Za mene su zakonomita pica:
-1.vodka
-2.crno vino
-3.tekila

Tara

  
  

Tara

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1008/06/08, 02:09 am

o meni trebate znati 4 stvari...

1.ako pijem vino i ako sam krenula da vas grlim i da pricham hipi stvari,to znaci da cu uskoro preci na tekilu...

2.ako pijem tekilu znachi da sam mortus pijana...

3.ako pijem rakiju,znachi da ce to veche biti zanimljivo...

4.ako ne pijem vino i ako vas grlim i pracham hipi stvari,znachi da sam poludela...

Smrth


Smrth

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1008/06/08, 10:57 am

lol...
ja samo pivo.... i malo rakije.. a tekilu pijem kad sam smoren.. uvek digne raspolozenje...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1009/06/08, 07:03 pm

tekila je kurac.

drmrnatasa


drmrnatasa

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1011/12/08, 01:10 am

ja ne biram ( i nije za pohvalu ali ajde) u svakom slucaju najvise volim jeger ali kako nemam kintu za njega zadovoljavam se i domacom dzibrom :117: :118: king drunken

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1011/12/08, 09:59 am

Uf...sambuka...glavobolno jedno pice....

Bringer_Of_Blood


Bringer_Of_Blood

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1020/12/08, 08:45 pm

Recimo da je pivo uglavnom klasika svima, ja ga licno volim i to samo Jelen, a sto se tice ostalog podrazumeva se rakija (i domaca i kupovna), ne bunim se. Ali od alkohola najvise mrzim pelinkovac i votku. Moje skromno misljenje. Smile

Inace, nemojte da vas par bljuvanja spreci da nastavite da pijete, ko sto nije ni mene. Smile

Kolekcionar

  
  

Kolekcionar

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1026/04/09, 01:31 am

Kao sto vec rekoh... Rakija connecting people :118:

rajan

  
  

rajan

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1026/04/09, 03:35 pm

Sinoć smo se baš zajebali sa onom rakijom....!!!! 37 Kolekcionar i Masterblaster znaju o čemu pričam....!!!! :112: :124: :124: :124:

Kolekcionar

  
  

Kolekcionar

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1026/04/09, 03:42 pm

Da ali bilo nam je lepo... Jedno vreme 65

rajan

  
  

rajan

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1027/04/09, 12:11 pm

Kolekcionar wrote:
Da ali bilo nam je lepo... Jedno vreme 65

Bilo je, dok želudac nije počeo da vari sav onaj alkohol, a onda smo počeli da spopadamo ljude po parku..... What a Face

poni boj


poni boj

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1027/04/09, 04:36 pm

Rakija,shpricer rula.

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1020/05/09, 04:19 pm

Sweet Tooth wrote:
Uf...sambuka...glavobolno jedno pice....

Sambuka je super, ali mogu da je pijem samo u vrlo malim količinama, jer je previše slatka.

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl1020/05/09, 08:12 pm

Shilo wrote:
Sweet Tooth wrote:
Uf...sambuka...glavobolno jedno pice....

Sambuka je super, ali mogu da je pijem samo u vrlo malim kolièinama, jer je previše slatka.

E,al kad popijes pet casica uz jos kofu tekile i viskija...

Sponsored content



PostRe: Alkoholna pica
Alkoholna pica - Page 7 Minicl10

 
Page 7 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-