METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostDroge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1026/12/07, 12:28 am

Kakav je vas stav prema drogama?

Moj stav je izricito NE. Mogu da se pohvalim da nikad ni joint nisam probao. To je mozda cudno u ovo doba, jer skoro da nema mlade osobe (18-25 god.), a da nije probala bilo koju vrstu droge (lake ili teske). Ja imam veliko iskustvo, na moju srecu nisam na svojoj kozi iskusio, vec na vrlo bliskim i dragim osobama (koje su konzumirale sve vrste droga). Tako da nemam zelju da probam ni jednu vrstu droge.

Kakva su vasa iskustva? Da li ste probali nesto i sta ste probali? Koliko cesto praktikujete?

Zelim malo opsirniji odgovor od DA i NE (kao sto sam ja dao ;)).

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1026/12/07, 12:06 pm

Nikad nista. Ne pada mi napamet,i zao mi je ako ce ovo pogoditi nekog,ali ko umre od droge ja ga ne zalim ni sekund,ne pada mi napamet jer on je odgovoran za svoje postupke,i svugde svi mozemo videti da tu nema nista sto valja. Drogu koriste po meni samo mentalno jako slabi ljudi,koju su ne zahvalni za ono sto imaju,i kao sto sam rekao,ne bi ja te ljude zalio ni sekund,jer nisu ni vredni toga.

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1026/12/07, 12:13 pm

A jel bi pomogao? Ja jesam, otislo na neku drugu stranu (koja nije stetna), ali droge vise nema.

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1026/12/07, 03:34 pm

Pa znas kako,pomogao bih samo ako bi stvarno mislio da ima spasa,i to jako voljenoj osobi,ali hvala Bogu,nemam tih problema,i daleko bilo,tako da...uZDRAVLJE 65

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1026/12/07, 03:49 pm

Pa i meni se cinilo da nema spasa, ali eto, uspelo je. Naravno samo voljenim osobama, jer to iziskuje mnogo truda, strpljenja i napora.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1026/12/07, 04:07 pm

probo travu,nista posebno,niti sam uzivao,niti imam zelju da varim ponovu.alkohol zakon,jetra se barem regenerise Very Happy

taMara


taMara

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1026/12/07, 06:00 pm

Trava moze da prodje, ali igla i tablete...
NIKAD!!!!!!!!!!! :67:

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1029/12/07, 11:48 am

Moze trava i rakija ali nista vise. Mada znate kako radi limuntus...bozeeee Smile

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1029/12/07, 02:40 pm

ja sam ovisnik o nafazolu vec 5 godina cheers

taMara


taMara

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1029/12/07, 02:41 pm

Moj kum je takodje zavistan! Ne usudjuje se da izadje na ulicu bez nafazola!

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1029/12/07, 02:43 pm

moja najgora nocna mora...nedelja jutro bez nafazola......joj....to sam preziveo jednom i ne zelim vise nikad Cool

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1029/12/07, 10:54 pm

probala travu sa starom i nije bilo zanimljivo... ali eto ponekad povuchem dim s njom Very Happy
jbg ja ne vidim nista loshe u travi, ali sve ostalo sto dalje od mene Very Happy

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 05:47 am

...probao travu , nastavio travu , probao hemiju , zavrsio sa hemijom ... Cool

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 12:35 pm

bio wrote:
Kakav je vas stav prema drogama?

Moj stav je izricito NE. Mogu da se pohvalim da nikad ni joint nisam probao. To je mozda cudno u ovo doba, jer skoro da nema mlade osobe (18-25 god.), a da nije probala bilo koju vrstu droge (lake ili teske). Ja imam veliko iskustvo, na moju srecu nisam na svojoj kozi iskusio, vec na vrlo bliskim i dragim osobama (koje su konzumirale sve vrste droga). Tako da nemam zelju da probam ni jednu vrstu droge.

Kakva su vasa iskustva? Da li ste probali nesto i sta ste probali? Koliko cesto praktikujete?

Zelim malo opsirniji odgovor od DA i NE (kao sto sam ja dao ;)).

First of all, droge NE MOZES da delis na lake i teske. Ne postoji takva poela, sve droge su teske. I sad ce neko reci, sta lupas bla bla, trava je nista itd. Ali nevermind, 90% ljudi je sa trave zavrsilo na dopu.

Moj licni stav je ne, jer sam prisustvovao smrti jednog od burzaovih drugara kada sam imao nekih 10 god. Tako da posle toga imam blokadu u mozgu i siguran sam da to nikad necu probati i plus imam strah od igli Smile.

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 01:57 pm

DrazenCF wrote:

First of all, droge NE MOZES da delis na lake i teske. Ne postoji takva poela, sve droge su teske. I sad ce neko reci, sta lupas bla bla, trava je nista itd. Ali nevermind, 90% ljudi je sa trave zavrsilo na dopu.

sa tobom se u potpunosti slazem...ne postoje teske i lake droge...krenes od trave i prvom prilikom kad se sretnes sa necim jacim pomislices....uf ovo mi je slabo da probam ja nesto drugo.....i eto na kraju zavrsis kako zavrsis....sve su droge teske

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 07:04 pm

Spawn Of Darkness wrote:
DrazenCF wrote:

First of all, droge NE MOZES da delis na lake i teske. Ne postoji takva poela, sve droge su teske. I sad ce neko reci, sta lupas bla bla, trava je nista itd. Ali nevermind, 90% ljudi je sa trave zavrsilo na dopu.

sa tobom se u potpunosti slazem...ne postoje teske i lake droge...krenes od trave i prvom prilikom kad se sretnes sa necim jacim pomislices....uf ovo mi je slabo da probam ja nesto drugo.....i eto na kraju zavrsis kako zavrsis....sve su droge teske

Recimo da je tako ako nemas pojma sa cime se suocavash ... ja sam recimo probao sve osim igle ... i nista mi ne fali ... nije sve jedno kada koju drogu uzimash tj u kakvom stanju .. recimo da uzmesh Acid (LSD) kad si skenjan ili umoran ili neraspolozen , odlepio bi sigurno ... a sto se tice teskoca droga ... prvi u tom lancu je kofein .. razna sranja od pica , pa cigare i onda krece marihuana i ostatak , samo se droge dele na prirodne i sinteticke ... mnogo znam o tome a mrzi me da pisem ... preziveo sam LSD u sjebanom stanju i znam o cemi se radi i kako se koja droga uzim a nisam narkoman ... imao sam trip na acidu da me jure vanzemaljci , zamislite koji je to psihicki teret kad ti se boje , zvukovi i osecaj pojacavaju a ne mozesh da kontrolishesh ni sebe ni nista oko tebe ... jako je sjebano , dodje ti da se 57

Galadriel

  
  

Galadriel

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 07:52 pm

Jednom kad pochnesh gotovo....

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 08:01 pm

...zavisi !!
Recimo ja sam pribao gore navedeno sva po par puta i nisam nastavio sa time ...
...treba biti karakter a i treba volje da se ostavi ...

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 08:07 pm

donekle se slazem sa tobom sick!nikad nisam probao nista niti zelim da probam i ne znam kakvo je iskustvo,ali po mom misljenju samo kukavice i mentalno labilne osobe pribegavaju drogi i alkoholu kada misle da im se svet rusi.......jednostavno za takve stvari ne postoje opravdanja,ali nemam ja prva da sudim nekom,ko zeli da se unistava samo neka izvoli ali dalje od mene.....i da kofein i nikotin jesu dosta strasne droge,posebno nikotin zato sto te razara iznutra polako i neprimetno......sestra mi studira medicinu i video sam svakakvih slika i posle svega toga nemam zelju da probam nista.......samo malo alkohol Very Happy Cool

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 08:13 pm

Mozesh li da verujesh da przim skoro svaki dan ali nikad do sada nisam cigaru popusio i totalni sam antipusac !!!
:cyclops:

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 08:20 pm

verujem i ja sam isto......kod mene u drustvu svi puse osim mene i 100 puta su pokusali da me nateraju da probam i cigare i travu ali sam odoleo Cool jednostavno ne zelim i kraj,ali znas kako svako ima svoje poroke...koliko god odolevam toj strani sa druge sam ovisnik o nafazolu...

taMara


taMara

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 10:38 pm

Sick ajde molim te opisi mi kakav je trip kad uzmes LSD? Ja bih ga probala!!!! 20 Imam jaku zelju, ali ne i srce! "Malo" je bolesno, zajebali su me lekari pa ne smem ni da pusim, ni da pijem, a kamoli LSD?
Ali bih probala, bas, bas... Ko zna... Kako umem da iznenadim samu sebe... Sve je, moguce!!! Sad

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1002/01/08, 11:44 pm

taMara wrote:
Sick ajde molim te opisi mi kakav je trip kad uzmes LSD? Ja bih ga probala!!!! 20 Imam jaku zelju, ali ne i srce! "Malo" je bolesno, zajebali su me lekari pa ne smem ni da pusim, ni da pijem, a kamoli LSD?
Ali bih probala, bas, bas... Ko zna... Kako umem da iznenadim samu sebe... Sve je, moguce!!! Sad

Da li si ti normalna? SickBoy, nemoj nista da joj kazes!!!

SickBoy

  
  

SickBoy

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1003/01/08, 02:40 am

taMara zao mi je ...
LSD je jaka sinteticka droga od koje dobijash halucinacije razlicitog intenziteta zavisno od klicine uzimanja iste ...
Rad ove droge zavisi i od psihickog i fizickog stanja , ni u kom slucaju ali ponavljam NI U KOM SLUCAJU je nesmesh ti uzimati bash zbog srca !!!
Nemoj da se igrash pa da ti se nesto desi,necu da ja budem uzrok nicije nesrece !
ukratko o radu : Boje su zivopisnije,zvuk moze da se vidi u obliku vibracija u vazduhu,takodje i boje mozesh da cujesh sto je jako dobar trip ali u suprotnom mozesh da se istripujesh pa da postanesh paranoicna i emotivno rastrojena, da pozelish da se ubijesh zbog neke male sitnice ili osecaja odbacenosti ...

PONAVLJAM : NEMOJ DA TI JE SLUCAJNO PALO DA UZIMAS LSD !!!!
NE ZELIM NIKAKVE PROBLEME I NEPRILIKE !
MOLIM TE NEMOJ DA UZIMASH JER IMAM DRUGARA KOJI JE SADA TRENUTNO U LUDARI ZBOG LSD-A !!!

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl1003/01/08, 10:27 am

SickBoy wrote:
taMara zao mi je ...
LSD je jaka sinteticka droga od koje dobijash halucinacije razlicitog intenziteta zavisno od klicine uzimanja iste ...
Rad ove droge zavisi i od psihickog i fizickog stanja , ni u kom slucaju ali ponavljam NI U KOM SLUCAJU je nesmesh ti uzimati bash zbog srca !!!
Nemoj da se igrash pa da ti se nesto desi,necu da ja budem uzrok nicije nesrece !
ukratko o radu : Boje su zivopisnije,zvuk moze da se vidi u obliku vibracija u vazduhu,takodje i boje mozesh da cujesh sto je jako dobar trip ali u suprotnom mozesh da se istripujesh pa da postanesh paranoicna i emotivno rastrojena, da pozelish da se ubijesh zbog neke male sitnice ili osecaja odbacenosti ...

PONAVLJAM : NEMOJ DA TI JE SLUCAJNO PALO DA UZIMAS LSD !!!!
NE ZELIM NIKAKVE PROBLEME I NEPRILIKE !
MOLIM TE NEMOJ DA UZIMASH JER IMAM DRUGARA KOJI JE SADA TRENUTNO U LUDARI ZBOG LSD-A !!!

Hvala ti!!!

Sponsored content



PostRe: Droge, da, ne, ponekad, samo neka?
Droge, da, ne, ponekad, samo neka? Minicl10

 

Similar topics

-
» Samo za one kojima nije do zivota
» Cudna neka wc solja
» neka iluzija sa Isusom
» Samo jedna rec - photoshop :))
» Samo za trew deth metalce
Page 1 of 10Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-