METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

ShommyIommi


ShommyIommi

PostGde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl1023/10/10, 06:01 pm

Znači nije pitanje kako nabavljate, nego gde kupujete muziku. U suštini je pitanje da li plaćate ili ne i da li verujete da kupovinom pomažete bendovima ili ne.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Gde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl1023/10/10, 11:09 pm

Preko mailordera ili direktno od bendova.Ne pomazem bendovima na taj nacin,njima pomaze label/produkcija koja im ,,valja stvari",a ja podrzavam njihovu izdavacku delatnost i omogucujem da imaju sredstva da rade dalje.ovo naravno ne vazi za to kad uzimam od benda,jer oni taj novac potrose na troskove slanja,a neretko se i razmenjujemo.Sve ovo se,naravno,odnosi na UG, ,,velike" bendove vise ne slusam i ne pratim jer sam isuvise zao i iz kostiju mi izlaze ekseri i rodjen sam u koznoj jakni.

ShommyIommi


ShommyIommi

PostRe: Gde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl1024/10/10, 01:22 pm

E, pa to je i suština pitanja.
Ono što je ekstra je digitalizacija, tako da možeš da kupiš i online i kako god i od indipendent izdavača. Zamisli nesreću da samo kupuješ u zvaničnim radnjama i od major izdavača. Žešći smor.
Nego, jel zna neko za neku varijantu kod nas za kupovinu muzike digitalno? (jes da je lepo imati omot i sve, al na 500GB staje toliko muzike+sličice+omoti+...)
:114:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Gde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl1024/10/10, 02:28 pm

tesko da bilo koji UG mozes recimo sa I-Tunesa da skines,zavisi sta trazis.Ne znam,kada je metal u pitanju,ja volim da imam fizicki primerak,i generalno ne volim da slusam muziku direktno sa kompa...ali pozdravljam zelju za legalnim skidanjem mp3ja.

Storm

  
  

Storm

PostRe: Gde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl1024/10/10, 06:07 pm

poslednji put sam kupio u ceskoj pre dva meseca dva diska.
najvise bih voleo da sam mogao da kupim u prodavnici sve sto imam na kompu, al jebiga, ne moze. nema gde, a nemam ni na cemu da slusam osim na kompu.
uglavnom kupujem iz postovanja, tako da nemam odredjeno mesto gde kupujem. kad nesto negde nadjem, kupim.

Lithium

  
  

Lithium

PostRe: Gde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl1024/10/10, 10:13 pm

Uglavnom se kupuje na Amazonu i na certovima. Bio je tu pre i Mordor (ne znam da li su jos uvek zivi ) ali posto otvaraju diskove i ripuju mogu da se jebu Smile

MP3 ne bih nikada kupio, sto zbog cinjenice da dobijam isti k. kao da skidam ilegalno, sto zbog toga jer volim discove (a jos ako je deluxe pakovanjeeeee Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil).Ipak, svakom svoje...

mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: Gde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl1024/11/10, 02:13 pm

ne kupujem nista preterano,zato sto nema love.kupujem samo ono sto najvise volim.Maidene najvise,a kupio bi Death,Sarcofago i Cannibal Corpse kad bih nasao gde ima.a dobro se zna da je ovo seljacka zemlja i da ovde nema takvih stvari.ovde u radnjama ima samo ono sto ce se sigurno prodati i to je tuga :zombie:

Sponsored content



PostRe: Gde kupujete muziku?
Gde kupujete muziku? Minicl10

 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-