METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Uncle John


Uncle John

PostEdukacija
Edukacija Minicl1031/05/10, 10:20 pm

Ja mislim da bi bilo ok da napravimo jedan deo foruma koji bi bio namenjen edukaciji muzicara. Pronalazio sam po netu dosta dobrih sajtova sa gitarskim lekcijama , i mislim da bi korisno da napravimo deo gde ce manje iskusni pitati vise iskusne za objasnjenje o sviranju instrumenta, gitare, basa, bubnjeva, izvodjenje svirke, i sve sto ide uz to. Ima ovde pametnih i iskusnih ljudi koji bi mogli to da odrade, al i oni kojima bi koristilo malo vise informacija. Lakse je razumeti kada neko objasni na srpskom jeziku koji svi razumemo, i verovatno bi imao razumevanja za probleme, sudeci na nam je ista, kojekude slicna, muzicka sudbina u ovoj napacenoj zemlji. Valjda bi nekome ovo pomoglo, de znam... Sta vi kazete na ovaj predlog? Zivi bili Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1001/06/10, 02:47 am

Mislis i na kacenje tutorijala i tako to? jes' da nisam neki tehnicar da padnes u nesvest sto se bass gitare tice,ali ja se ukljucujem.Takodje,ritam masine su moj fah,tako da sve,od izbora do mastera za kucan bubanj-tu sam,kao i za elektroniku(za one koji zele da izadju malo dalje iz okvira metal muzike).

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1001/06/10, 06:43 pm

MrznjA wrote:
Mislis i na kacenje tutorijala i tako to? jes' da nisam neki tehnicar da padnes u nesvest sto se bass gitare tice,ali ja se ukljucujem.Takodje,ritam masine su moj fah,tako da sve,od izbora do mastera za kucan bubanj-tu sam,kao i za elektroniku(za one koji zele da izadju malo dalje iz okvira metal muzike).
^^

Ja mogu da pomognem oko izbora gitara i onoliko koliko mogu oko tehnika sviranja.

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1002/06/10, 02:48 am

Ja ne mogu ništa Very Happy

Uncle John


Uncle John

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1002/06/10, 09:06 am

MrznjA wrote:
Mislis i na kacenje tutorijala i tako to? jes' da nisam neki tehnicar da padnes u nesvest sto se bass gitare tice,ali ja se ukljucujem.Takodje,ritam masine su moj fah,tako da sve,od izbora do mastera za kucan bubanj-tu sam,kao i za elektroniku(za one koji zele da izadju malo dalje iz okvira metal muzike).

Otprilike tako nesto. Nesto tipa http://www.shredaholic.com/ , http://www.ultimate-guitar.com/lessons/ , http://www.insaneguitar.com/ . Napravimo podforum u okviru ovoga, i tu cemo kao thread-ove kaciti tutorijale, lekcije, objasnjenja, svega sto se tice muzike, i to ne samo metala, vec i malo sire. Ni ja sam po sebi nisam neki iskusan muzicar, i ne mogu dosta toga na naucim druge, al ima onih koji bi mogli. Pa ono, ko hoce-moze-ima vremena, da probamo, da vidimo kako ce da ide Very Happy

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1003/06/10, 03:40 am

ajm in.

Uncle John


Uncle John

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1004/06/10, 12:35 pm

Drago mi je. Da nam se pridruzi jos neko, pa da krenemo.

dragan


dragan

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1018/06/10, 08:34 pm

Ovo bi bilo strava!
Tako bi mogli da pomognemo svim kindermetalcima da 'nauce' da sviraju i da time pomognemo razvoj nase perspektivne metal scene, sto bi prouzrokovalo da postoji jos vise budjavih maiden tributa i slicnog kod nas!
Samo napred! :202:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1006/07/10, 11:20 pm

cemu?

facaraz


facaraz

PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl1019/10/10, 07:27 am

Ajde nek neko izbaci neke korisne linkove za vezbanje arpedja... nakorisniji bi bili oni najtezi...

Sponsored content



PostRe: Edukacija
Edukacija Minicl10

 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-