METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

starisloven


starisloven

PostRadio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1015/05/09, 09:52 am

Za sve rokere i metalce.
Radio Grmljavina je radio za promociju rock i metal muzike. Još uvijek je u eksperimentalnoj fazi rada. Plan rada je slijedeci: ponedjeljkom, srijedom, petkom i nedjeljom slušace se metal, a utorkom, cetvrtkom i subotm rock. Za sad radio nema web sajt, no i to ce biti uskoro. Stream se može cuti na adresi http://tv20.stream-music.net:9444/listen.pls u aac plus formatu. Ovaj format uspješno reprodukuju Winamp, Foobar2000, a za Windows media player vam treba plugin. Ovim putem pozivam sve banjalucke rock i metal bendove da mi se jave kako bi se i njihova muzika mogla cuti.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1029/05/09, 02:18 pm

Pozdrav. Radio je od dana stalno u funkciji. Adresa sajta je www.grmljavina.net i ovim putem još jednom pozivam sve domaæe bendove da se jave za saradnju.

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1031/05/09, 11:48 am

Ne mogu da stream-ujem ovo kroz Aimp. Jbg.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1001/06/09, 01:41 am

Pozdrav. Aimp vjerovatno ne podržava aac format. Imaš na sajtu s kojim programima možeš slušati radio.
Na sajtu sada u glavnom meniju postoji i stavka playlista. Možete vidjeti playlistu za nedjelju i ponedjeljak, pošto oba ova dana ide metal muzika. Dobro došli su komentari, bilo bi poželjno na samom forumu sajta, ali može i ovdje.

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1001/06/09, 11:26 pm

Uspeo sam da pokrenem i preko Aimp-a, treba prvo snimiti playlist fajl sa sajta na kompjutewr pa onda otvoriti isti. Lista je ok, ima poprilicno dobrih bendova.

IVL

  
  

IVL

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1001/06/09, 11:44 pm

Meni je bilo jako jednostavno da cujem, skinuo sam fajl i pustio u winampu Smile

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1002/06/09, 12:22 am

Pozdrav!
Da li postoji neki kritrerijum koji se tice kvaliteta zvuka [tipa birtrate pesama koje se streamuju] i da li bas SVAKI bend moze da bude pusten,dokle god ne razbija koncepciju?

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1002/06/09, 09:27 am

Što se tièe bitratea, ne vjerujem da danas iko pravi fajlove manje od 128k. Što se tièe bendova, svaki æe biti bar jednom pušten. Što se tièe daljeg puštanja to zavisi i od slušalaca i publike tog benda.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1002/06/09, 11:15 am

Ok,na publiku bas i ne mogu da racunam Smile
Ok,poslacu najverovatnije neke pesme na onaj mail,tj,pisacu tamo oko dogovaranja.

Poz!

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1002/06/09, 12:10 pm

Dobro... Ako bude dobra muzika iæe to i èešæe.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1008/06/09, 08:50 pm

Pozdrav. S obzirom da za sada emitujem iz Winampa puno vremena mi uzima kreiranje liste za 24 èasa. Dok ne riješim neki softver za automatizaciju ja bih predložio da radio ne radi svih 24 èasa. Moj prijedlog je da to bude svaki dan od 18.00 do 24.00. Da li vam ovo vrijeme odgovara?

IVL

  
  

IVL

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1009/06/09, 04:00 am

odgovara i malo posle ponoci, ako je ok?

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1009/06/09, 10:40 pm

Ma naravno da može i poslije ponoæi. No eto, danas nisam bio kuæi i nisam uspio sastaviti listu. Moram što prije osposobiti neki softver za automatizaciju programa.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1014/06/09, 09:37 pm

Pozdrav narode. Radija nije bilo nekoliko dana. Razlog tome je što sam na raèunaru imao dva sistema Linux i Windows. Kad sam htio da obrišem Ubuntu, zeznuo sam boot Windowsa. Postoji opcija kako da se sve vrati bez reinstaliranja sistema. No meni nešto nije išlo od ruke, pa sam se iznervirao i oborio cijeli sistem. Sad je sve ok i od veèeras u ponoæ polijeæemo ponovo punim kapacitetom. Dobra stvar je što sada imam više mjesta na hardu i sad može da stanepjesama za cijelu sedmicu, a možda i više.

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1015/06/09, 02:02 am

Pozdrav ba do jaja ti ovaj radio taman da ubijem vreme nocu javicu nekim ortacima sto imaju dobar materijal pa ono jel primas demo materijal iz srbije postom pa da pustis tamo kod tebe preko kompa?nesto si mi poznat jel si uclanjen na Metal RS?

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1015/06/09, 08:56 am

Pozdrav. Samo šalji. Kontaktiraj me da ti dam adresu. Èlan sam i na rs-metal i na yumetal forumu.. Sad sam na poslu i vidim da je radio prestao raditi. Vjerovatno je nešto problem sa strujom. No, oèekujem da æe uskoro biti sve ok.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1006/09/09, 05:17 pm

Pozdrav svima. Radio Grmljavina je dobio i svoju facebook grupu. Grupu možete vidjeti ako kliknete ovdje.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1018/12/09, 01:36 am

Pozdrav svima. Radija nije bilo nekoliko dana zbog crkavanja hard diska na kome je bio operativni sistem. Na sreæu nije otišao disk sa muzikom. Upravo od ovog momenta radio je ponovo online, pa ko želi može da sluša. Kao što veæ znate, danas je petak i na rasporedu je metal - sat domaæeg sat stranog.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1002/03/10, 11:08 am

Pozdrav... Uraðena je treæa i konaèna verzija sajta. Takoðe, dodata je i chat opcija. No da bi ste chatovali, trebate biti registrovani. Nisam smjeo staviti javni chat zbog spamera.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1020/11/10, 11:53 pm

Pozdrav. Radio Grmljavina ima sada dva streama i to: wma i aac. Ako kliknete na link listen with Windows media player pokrenuæe vam se wma stream. Ako kliknete na listen with Winamp pokrenuæe vam se aac stream. Sa forumom ima još problema. Uskoro mijenjamo hosting pa æe onda biti sve ok.

starisloven


starisloven

PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl1020/12/10, 11:23 am

Korisnici Tapin radija od sada mogu slušati i radio Grmljavinu preko ovog programa. Potrebno je samo da ažuriraju svoje presete.

Sponsored content



PostRe: Radio Grmljavina
Radio Grmljavina Minicl10

 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-