METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1004/02/09, 08:42 pm

El Karnisero wrote:
Kakva uverenja???
Ideoloski je "produbljena" Nazi ideologijom.A posto je ta ideologija sranje...
I to sto si ti svirao pagan blek metal nema nikakve veze.Vidim da je tvoja jedina odrednica sto se tice muzike-underground.Ako nesto nije underground onda je sranje.
Iz prve recenice tvog posta vidi se koliko si neupucen.Naci i NS nije isto.Nacizam i Nacional-Socijalizam nisu ista stvar.To prvo.
Drugo,ima veze.Ja sam se,svirajuci,povezao sa gomilom bendova i dolazio do njihovih diskova[sada je sve svodi na klik mishem...osecam se kao da imam 40 godina,a pricam ovo vama koji ste godinu-dve mladji od mene,strasno...] u to neko vreme dok se vecina smejala terminu "folk metal" zanru koji je bio u povoju i mislili da to svira ACA LUKAS,ja sam na sve strane nabavljao to,i zato mi uzasno ide na nerve ta sveopsta pomama medju decurlijom oko tzv "battle metala",a pisate u gace od straha ako neko pomene NS a to je uvrezeno shvatanje medju pagan bendovima,i tu nema dileme.Drugo,jedan Koripklani nikad nece prismrdeti jednom Einehrjeru,ili Enslaved-u.Ne zato sto ja tako kazem,vec uzmi i uporedi.Izvornom pagan metalu je mesto uz black metal,tu takodje nema dileme,jer je iz njega i proistekao,i otud tvoja "zbunjenost" oko mog sistema vrednovanja bendova.Mene briga da li je bend ug ili "mainstream",gledam koliko su originalni,a noviji bendovi NISU.Recimo,ne volim ja ni Krodu,smatram da su nevidjeno pozersko sranje,a vidis,grdjeg undergrounda nema.Zato prekini da mi pametujes,ja pokusavam da pomognem coveku jer sam se ja toga naslusao do jaja,i dajem sebi za pravo da kazem sta je dobro,PO MOM UKUSU.
A ti budi ogranicen i nemoj da slusas bendove koji su uticali na to sto slusas.

@Demonaz
strasno..ima ljudi koju su zaista "otvorili oci",ali vecina to gotivi jer je to sada popularno i svi to vole.

@chaos
Polako,slozices se.Obavezno nabavi od NM lunar poetry,to je remek delo.Jos neke bendove koje sam zaboravio:
Butterfly Temple
Borknagar
Arkona[da...ruska...album Lepta je sjajan]
Apraxia
Pagan reign
i cuveni Cruachan koji niko ovde nije pomenuo koliko mi se cini.




Chaos

  
  

Chaos

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1004/02/09, 10:06 pm

Evo da odgovorim na post Mrznje na odgovarajucoj temi ...
MrznjA wrote:
nije vazno sta ja volim.Finntroll [pogotovu stari] moze da pojede korpiklani za rucak.
A
sta im fali?pa eto,fali im to sto zbog njih drugi kvalitetni bendovi
poput eluvitija ne mogu da dobiju dovoljno paznje.

Slusao sam prvi album Finntrolla,mogu reci da je savrsen ,al su oni
dodali na blek metal folk uticaje,dok je korpiklaani pravi seljacki
cobanski folk bend sa tekstovima bez smisla,ali ih volim ma kakvi god
bili Very Happy
Vjerovatno cu promeniti misljenje kad se vise upoznam sa ovim zanrom...

Recite me sta mislite o Neofolk zanru(Tenhi,Neun Welten,Darkwood...)

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1004/02/09, 11:12 pm

prvi fintrol je da se useres u gace od straha na one introe,odlican album,tako i treba da bude.e,vidis,taj cobanski ja ne priznajem za folk metal,jer nije.to je isto kao i turbo folk,i jedni i drugi se derendzaju,imaju tupatapa ritam i folk melodije Razz
nabavi ZNICH,svidece ti se,to ti je neofolk...i Ugnelakis Zu Kulgrinda,mislim da se tako zove.

Chaos

  
  

Chaos

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1004/02/09, 11:37 pm

MrznjA wrote:
prvi fintrol je da se useres u gace od straha na one introe,odlican album,tako i treba da bude.e,vidis,taj cobanski ja ne priznajem za folk metal,jer nije.to je isto kao i turbo folk,i jedni i drugi se derendzaju,imaju tupatapa ritam i folk melodije Razz
nabavi ZNICH,svidece ti se,to ti je neofolk...i Ugnelakis Zu Kulgrinda,mislim da se tako zove.

Moje misljenje je da je korpiklaani pravi folk bend,dok finntroll nije(opet ponavaljam dosta tu bleka ima),pa naravno da imaju folk melodije nisu dzabe folk metal Very Happy
Meni bas taj tupatapa ritam daje car korpiklaaniju tjera te na igru i ples,ne mogu ni zamisliti kako bi bilo kad bi dosli u Srbiju Very Happy

IVL

  
  

IVL

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1005/02/09, 02:19 am

Chaos wrote:

Meni bas taj tupatapa ritam daje car korpiklaaniju tjera te na igru i ples,ne mogu ni zamisliti kako bi bilo kad bi dosli u Srbiju Very Happy

I ne treba da zamisljas, samo treba DA DODJU VISE!!! bounce

returning man

  
  

returning man

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1028/11/09, 07:09 pm

нисам знала где да питам,па ми се овде учинило најприкладније....
да ли неко има директне линкове свих албума AMON AMARTH за rapidshare
ја сам се трудила да их нађем,ал нисам успела,па као неко има ил зна како да их нађе нек ми пошалје линкове овде....

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1029/11/09, 01:43 pm

ne trudis se dovoljno Razz
http://www.metalsrbija.com/death-grind-diskografije-f49/amon-amarth-t5031.htm

returning man

  
  

returning man

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1029/11/09, 06:35 pm

ma j ih trazila u folk viking pagan diskografijama,nisam ni pomislila da ste ih tamo strpali

al hvala ti u svakom slucaju

Dasun


Dasun

PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl1020/08/10, 05:00 pm

Evo ja nesto da preporucim:

1.M8l8th(NSBM)
2.Enslaved(Pagan)
3.Pagan Reign(Pagan/Folk)
4.Exemtum(Neofolk)
5.Rodovest(Pagan)
6.Agalloch(Ambient)
7.Temnozor...

Sponsored content



PostRe: Folk Kafana
Folk Kafana - Page 2 Minicl10

 

Similar topics

-
» Folk Metal bands
» Potrebna kompanija za pagan folk metal band!
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-