METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

Postam.bis
am.bis Minicl1020/12/08, 06:55 pm

Nemam pojma da li ovo ovde treba da ide,ako se ne slaze,vi obrisite.

am.bis je preojekat nastao pocetkom 2007 godine kao eksperimentalni industrial black metal.Snimljen je 1 demo naziva "Neurastenik" [koji cu uploadovati ako ga nadjem,od 2 pesme koliko ih ima ja znam gde je 1].Zbog brojnih obavea u ostalim bendovima projekat je bio na on holdu sve do sredine 2008 kada sam odlucio da apsolutno izostavim metal iz svoje muzike i nastavim elektronskim putem,pa je najbliza odrednica za am.bis sada darkwave/trip hop sa blaaagim uticajima hip-hopa i donekle krautrocka[ovo vazi samo za neke pesme].
U planu je split sa Somnifera Profundom i Untamed Demons,u formi 3way splita,gde ce se am.bis pojaviti sa demo-om "after what" na kome je Somnifera Profunda gostovala kao jedan od vokala,na kome se prezentuje novi pravac benda.U planu je i full length,vec oko polovine je gotovo,i ocekujem da sve zavrsim do proleca 2009.

Postava:
Manifest-programiranje,sintisajzeri,bass,gitara,bubanj,vokali

Planiram i live nastupe,ali postava jos uvek nije kompletirana.

KAOS!

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1020/12/08, 10:02 pm

ae uploaduj tu jednu pesmu :108:

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1022/12/08, 11:07 pm

Strpljivo se ceka!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1018/02/09, 02:19 pm

posto nisam nasao drugu pesmu [nasao sam matricu,ali bez vokala,a nije fora da ih ponovo snimam kad je stariji materijal u pitanju],da okacim bar ovu prvu,kao sto sam obecao.
dakle,[mozda ne]poslednji dodir ovog projekta sa metal muzikom,Am.Bis-Orao [2006 god,za ime i tekst pesme koriscena je istoimena pesma Djure Jaksica].Snimak nije bas najsrecniji,ali za kucnu produkciju i jednog coveka iza svega toga,slusljivo je.
mozete prokomentarisati,ali sumnjam da cu se vracati ovom stilu.

http://rapidshare.com/files/199567388/Orao.mp3

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1018/02/09, 03:57 pm

Matori ovo razbija.Ovakva kombinacija industriala i blacka mi se vrzma po golovi vec podugo.Bas je..dobro.Mada,cekam strpljivo da podignes to sto nemade mjetala u sebi.

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1026/02/09, 09:55 pm

Nisam zadivljen.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1026/03/09, 11:37 pm

nisam je ni pravio da zadivim ikoga.tad nit' sam znao nit' sam umeo bolje.ali sam iz jednog pentiuma 4 sa integrisanom zvucnom karticom izvukao bolji zvuk kuci nego neki samoproklamovani bendovi.doduse,svako ima svoj ukus,a meni je ta stvar i dalje do jaja.

inace,treba da se urade ovih dana vokali za preostale 2 stvari sa splita pa ce biti valjda neki majspejs da se to slusa/skida,moram da vidim sa kolegama iz bendova...ja sam prezadovoljan kako zvuci,izrazito lo fi produkcija...i zvuk ni prici ''orlu'',bar sa moje strane.

Grejmalkin

  
  

Grejmalkin

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1027/03/09, 07:23 pm

Nisam zadivljen zbog toga sto ne volim mesavinu black metala sa drugim zanrovima.U vecini slucajeva se ne postize zeljeni efekat.Ne volim ni ja da igram na sigurno ali uvek moze bolje da se uradi.Nije potrebno da zadivis nikoga vec treba da zadovoljis sebe.Ja sam inace sto se tice muzike perfekcionista (nocna mora za ljude sa kojima radim).MORA da zvuci dobro i da se uklapa 100% sa tekstovima,idejom,mojim muzickim ukusom.Atmosfera mora da bude na vrhunskom nivou.MORA,makar 10 godina pravio album koji ce samo meni i ljudima sa kojima radim svideti.Dosta mi je vise smeca od muzike i bendova koji svojom njom zadovoljavaju mase (nije se odnosilo na tvoj projekat).Ukoliko znas sta radis onda mesaj.Nije svaki eksperiment zadovoljavajuci.Navrog je bio super sto se tice muzike.Ja sam odusevljen.Za am.bis ne mogu da kazem isto.Cekam sledeci rad i nadam se da ce biti u rangu sa Navrog-om sto se kvaliteta muzike tice.Da li si raspolozen za interviju za fanzin koji pripremam?

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1030/03/09, 12:23 am

Pazi,iskreno,jedini moj projekat koji je u rangu onoga sto sam radio sa Navrogom[u smislu kvaliteta jednog BENDA,znaci ne samo mog ''muziciranja''] jeste sam Navrog,doduse nasi kasniji radovi prevazilaze to u svakom smislu i ideoloski i muzicki,a koje nazalost nismo uspeli da realizujemo.Sve drugo su moji eksperimenti [recimo,Navrog nikada ne bi imao apsolutno nikakvih dodira sa bilo kojom formom muzke sem black metala,uz eksperimente u okviru zanra],i iz tog razloga nisam ni potpisan kao neko iz tog benda u info-u,jer,sem toga sto to radi neko ko je u nvrgu svirao,druga veza sa tim bendom ne postoji,niti smo ikada svirali neke od tih pesama,a moj izlet u am.bis [doduse,pod drugim imenom] poceo je mnogo pre ''stepskog vuka'',i zasad sam prilicno siguran kako to treba da zvuci i sta ''ide'' a sta ne.Bitno je razumeti da pokusavam da postignem ozivljavanje te energije na drugaciji,da kazem,za potencijalnog slusaoca nesvakidasnji nacin.Cuces na promo-u,dobices primerak.Sto se tice intervjua,naravno da hocu,ali to cemo vec preko pm-a da se dogovorimo.

Ovo sve naravno shvatam kao sugestiju,tako da,opusteno...''orao'' je stvarno ran rad,u svakom slucaju,da opet napomenem,izasao sam iz domena black metala,ali je atmosfera na mestu.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1009/04/09, 10:42 pm

after.what je gotov,trazimo etiketu da izda split,a sto se fanzina tice,mozete ovde da se javite za promose,samo da vidim kako cemo to da stampamo.

inace,after,what nije uvod u album,mogu reci da su prilicno razliciti,zvuk je nesto napucaniji,dok je ovaj materijal namerno uradjen u minimalistickom lo-fi stilu.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1021/06/09, 07:12 pm

www.myspace.com/ambisletharg

''after.what?'' je postavljen za slusanje.
Sugestije i komentari su dobrodosli,ali da napomenem,OVO NIJE muzika za svakoga,tako da na glupe poruke vezane za realizaciju necu odgovarati.Materijal je snimljen tokom 2008 godine,ali je tek sada pred izdavanjem.
Jos jednom da napomenem da je za zenske vokale bila zaduzena Somnifera Profvnda
www.myspace.com/somniferaprofunda
,a na splitu se takodje nalazi i folk/ambient projekat Untamed Demons,koji trenutno nema svoju prezentaciju.

Za promose kontaktirajte na PM.
!KAOS!

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1022/06/09, 12:26 pm

is certainly the opposite-guT guT

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1022/06/09, 08:50 pm

Hvala..inace,ta stvar se vec izdvojila na nekoliko mesta...mada je WYTIL moj favorit zbog konstrukcije.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1002/10/09, 02:25 pm

Album je skoro gotov,prethodice mu promo verzija sa 3 pesme[koje su skroz uradjene] od 6 ili 7 koliko ce ih biti na albumu[dakle,nedostaju vokali na 2 + instrumental].
Razlog zbog kojeg album koji sam najavio kasni lezi u tome sto nisam bio zadovoljan konacnim rezultatom ''prve verzije'' albuma,pa je bilo potrebno par meseci da se urade drugaciji aranzmani i promene neke pesme.
Svi tekstovi su na srpskom [sto ne znaci da cu odustati od koncepta sa after.what?-a,s' tim sto se ovaj put tekstovi nastavljaju jedan na drugi formirajuci celinu,dok je na prethodnom materijalu to bio slucaj samo sa njihovim naslovima],i izostali su zenski vokali,koje cu nadam se,ponovo aktivirati na narednom materijalu,ovde bi bili suvisni.

Pesme sa promo diska ''Ne mozes prazninu...'' bice dostupne na MySpace-u za koji dan,a ovde cu ostaviti i download link za fanzininase i ostale ljude koje materijal bude zanimao.

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1003/10/09, 08:35 pm

am.bis Ambis
!!!ALBUM PROMO DOWNLOAD!!!
Ambis
Golet
Istina

http://rapidshare.com/files/288255974/Ne_Mozes_Rupu_Ispuniti_Prazninom_A_Da_Ne_Dobijes_Jos_Vecu_I_Crnju_promo.zip

a koga mrzi da skida,doduse,ovde je dosta slabiji kvalitet zvuka-> www.myspace.com/ambisletharg

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: am.bis
am.bis Minicl1010/06/10, 09:04 pm

da malo ozivim temu,nema puno veze sa oivm projektom ali materijal koji spremam ce sadrzati i neke remixe starijih stvari,somnifera profunda ija intenzivno radimo na na novim stvarima.
http://soundcloud.com/kaoskollektiv

Sponsored content



PostRe: am.bis
am.bis Minicl10

 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-