METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Sale988


Sale988

Post"MYTH" IZ NOVOG SADA
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1019/12/08, 02:49 pm

Pre svega, mi smo svestran metal bend koji ne preze od istrazivanja i razlicitih pravaca, naravno zbog samih clanova koji slusaju, i bave se, cest dijametralno suprotnim muzickim pravcima, ukljucujuci death, power, i heavy metal, te nashe pesme odrazavaju to .Nastali smo pod imenom "Demona's cry" pochetkom 2008. i od tada pretrpeli mnogobrojne izmene postave, iako su od prvenstvene ekipe ostali basista Zeljko Popovic i gitarista Stefan Papic, da bi im se kasnije tokom godine prikljucili growl/scream pevac Boris Dzinic, drugi gitarista Branko Maricic, i krajem avgusta konacno i klavijaturista Matkovic Aleksandar. Pretrpevsi drasticne promene u zvuku, uspostavili smo ubrzo svoj stil koji pokriva mnostvo pravaca, ali ipak uklopljen u jednu celinu, i sada vec imamo uobicajen repertoar pesama, koji se naravno uvek prosiruje, i nedavno smo snimili i prvu pesmu, u kucnoj produkciji Aleksandra Matkovica, koju mozete naci na nashem profilu: http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=417235057 ili je direktno skinuti kroz MediaFire: http://www.mediafire.com/?x1gtuys0i4d. Jos pesama u istoj produkciji ce uskoro biti dostupne, a tokom pochetka 2009. ocekuju se i svirke. kako po Novom Sadu, tako i sire. Preslusajte, komentari i kritike su uvek dobrodosli! Puno pozdrava!!!
Sale

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: "MYTH" IZ NOVOG SADA
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1019/12/08, 06:53 pm

Idejno,nije lose,ne slusam bas ovakvu mizku,ali pokusacu da budem objektivan.Sto se same pesme tice,mislim da joj nedostaje jos malo vise energije,ali mate 4+ za strukturu,videh na blogu da vam je ovo jedna od prvih stvari,kontam da cete napredovati.Vokal je na mestu,kao i sviranje,bubanj necu da komentarisem jer je [ocigledno] kucan,pa cu na to da obratim paznju kada budete snimali sa live bubnjarom.

Sto se pesme kao proizvoda tice,iako je demo,moglo je to bolje da se odradi,lead gitara je preglasna,kao i vokal...ono,nije lose da predstavi ideju,ali mora to bolje da se odradi ako cete ozbljno.A moze kuci sasvim fino da se snimi i smiksuje,ne treba vam kes za studio.

Sale988


Sale988

Post:)
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1020/12/08, 03:39 pm

Imash pravo, jedino sto mislim da je pogresno, je to sto sam primetio da na spejsu ta pesma koju sam okacio zvuci jako jako drugacije nego original, izgleda da je kompresovana, posto je prava pesma oko 10 Mb a na spejsu je dozvoljeno max 6 Mb po pesmi Razz tako da se i kod mene i kod drugih drugacije cuje, u svakom slucaju hvala na savetima! Uzdravlje! 65

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: "MYTH" IZ NOVOG SADA
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1020/12/08, 04:28 pm

jeste,majspejsov plejer kompresuje mp3 u neku svoj sugavi format...ako si ti radio mix,probaj malo reverba da stavis preko bubnja i lead gitare,da ti ne bude sve onako "suvo" ako me kapiras,i rokni neku kompresiju na bubanj,niko nece skontati dok en napises da je midi.poz

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: "MYTH" IZ NOVOG SADA
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1020/12/08, 05:32 pm

momak dobri ste sve pohvale za vas ali kao sto je g-din mrznja rekao malo vise energije u pesmi Very Happy Very Happy

Sale988


Sale988

PostPromena...
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1001/01/09, 09:00 pm

Na MediaFire nije vise stari link za pesmu, nego sledeci: http://www.mediafire.com/?d1b2zjn44j3

daggerspawn

  
  

daggerspawn

PostRe: "MYTH" IZ NOVOG SADA
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1007/01/09, 10:50 am

auuuu sve je jos nekako i bilo,do bubnja il sta je vec ono sto susti sa strane(jel to blastbeat ili sta?)...
pa ono nije lose ,mada posto ne slusam tu vrstu muzike (muziku koju vasi uzori slusaju)

bubanj-sranje

gitare-slabe,mislim na kvalitet zvuka,a moglo je to slobodno i malo cvrsce...

vokal...ono sta da kazem na ovakvim snimcima vokali uvek ispadnu koliko toliko ok.
nije los vokal al opet nista specijalno

atmosfera...eto ko prvi snimak.al bar ste nagovestili sta zelite da svirate i kako to otprilike zvuci...

nastavite sa vezbom i rezultati moraju doci

111

Sale988


Sale988

PostSVIRKA ;)
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1007/03/09, 08:22 pm

E vako, nasa prva svirka ce se odrzati u klubu "Dvoriste" u Novom Sadu u Subotu 14.03. 2009. u 21:30 i pored nas sviraju jos dva heavy metal benda. Svi su dobrodosli ;)
poster_svirka_Dvoriste
HEAVY/TRASH/DEATH METAL SVIRKA!!!
Nastupaju bendovi: "Influence" (heavy metal, www.myspace.com/influencens), "Myth" (heavy/melodic death metal, www.myspace.com/mythserbia), "Infernal Form" (heavy/trash metal, www.myspace.com/infernalform).
Ocekujemo vas! ;)

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: "MYTH" IZ NOVOG SADA
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1008/03/09, 04:02 pm

e,jebiga,tad talamaska,inace bi se iscimo.

Sale988


Sale988

PostSNIMCI SA SVIRKE!!!
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1026/03/09, 01:13 pm

Svirka je odlicno prosla, i bolje vece zaista je bilo tesko zamisliti! 32 31 32
Govoreci naravno, i u nase ime, ali i u ime publike (oko 200 ljudi je bilo provereno).
Stigli su i snimci, doduse ne mnogo kvalitetni, ali uspevaju da prenesu atmosferu kakva je bila te veceri! Pogledajte nas na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=5e9FwamDJ4Q&feature=related , a vise o svirci procitajte na nasem blogu: http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=417235057&blogId=476860824 , gde se nalaze i linkovi za ostale pesme. Uzivajte i puno pozdrava! 59 - Sale

Sale988


Sale988

Post"Myth" SE PRIJAVIO NA "EXIT" FESTIVAL!
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl1028/03/09, 07:19 pm

Prijavljivanjem na "Exit" smo dobili stranicu na njihovom sajtu, koju mozete pogledati na sledecem linku:

http://music.myexit.org/salematkovic

Preslusajte pesme, i ostavite koji komentar podrske! ;) Uzivajte maso! Pozdrav! -Sale

Sponsored content



PostRe: "MYTH" IZ NOVOG SADA
"MYTH" IZ NOVOG SADA Minicl10

 

Similar topics

-
» Neka igra u svemiru "darkorbit"
» "Tehnicki problemi"
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-