METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

facaraz


facaraz

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1026/11/10, 04:45 am

Mrznja brate ja samo ne znam sa koje si planete sisao... svaka ti se dala ako ti se vec ne daje...

Alice in Hell slazem se 100 % ! Jebe mamaru milosnu!

Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1028/11/10, 12:18 pm

facaraz wrote:
Alice in Hell slazem se 100 % ! Jebe mamaru milosnu!

Indeed... Very Happy steta sto su im svi ostali albumi sranje Razz

facaraz


facaraz

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1028/11/10, 01:08 pm

pa ne znam ... tek sam u fazi slusanja annihilatora... al sam se odusevio alice in hell... izdvojio bih i pesmu phoenix rising sa set the world on fire... iako mi se nesto nije svideo album...

da... fear factory - mechanize , bas onako jak album ... svaka pesma me izbacila iz ravnoteze...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1028/11/10, 01:41 pm

@facaraz
haha,tnx matori Very Happy


Storm

  
  

Storm

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1028/11/10, 04:27 pm

ANNIHILATOR - Set The World On Fire

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1028/11/10, 07:41 pm

Sramota me što zaboravih album na koji sam se ložio duže vremena a i sad ga obožavam,ako ga niste
čuli poslušajte,nećete ostati ravnodušni... Ostalo sve im je sranje al ovaj album je stvarno svrsh...

At the gates-Slaughter of the Soul

Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1029/11/10, 08:30 pm

Eluveitie - Slania, nekako je veselo, uvek me oraspolozi, a i album je bas lepo skockan.. mozda ne najbolji ali jedan od meni drazih - eto... Very Happy

mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1014/12/10, 05:32 pm

SEPULTURA wrote:
mateja_maiden wrote:
THE NUMBER OF THE BEAST :106: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Images?q=the+number+of+the+beast&hl=sr&biw=1152&bih=706&gbv=2&tbs=isch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=483&vpy=338&dur=932&hovh=224&hovw=225&tx=134&ty=114&ei=JA3tTLmkCsHCswa6-KSRDw&oei=Gw3tTOqGBY3xsgaI-N37Dg&esq=3&page=1&ndsp=18&ved=1t:429,r:8,s:0

Evo ga mali brutalac 29 Evo i druge greške koju i napravio,sve više dokazuješ koliko nisi brutal 29
Al kontam da ti vidiš u tom albumu dosta brutale al jbg moram te razočarati i reći da oni definitivno nisu brutal 29

fiser

a koja mi je prva greska ? i zasto sve mora da bude brutal ? a nadam se d si bar bacio pogled na moj prvi odgovor na ovu temu ... a ko je doso da mi kaze da nisam brutalan ... neko ko drka na dzordza madafakin` fisera,najveceg unistitelja i komercijalizatora death metal muzike.a sta fali number of the beastu ? NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 523499

mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1014/12/10, 05:37 pm

Satanica wrote:
Thyrfing-Farsotstider
Immortal-All Shall Fall


all shall fall jeste dobar album i bio bi mnogo bolji da im je izasao negde na zlasku karijere.s obzirom na to da je njihov povratnicki album,mogli su mnogo vise da se potrude.

p.s.vokal je sranje isproduciran... Crying or Very sad

SlavenCore


SlavenCore

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1014/12/10, 07:37 pm

Po meni bi to bio:
bullet for my valentine-the poison

mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1015/12/10, 02:05 pm

MrznjA wrote:
IVL wrote:
1) DEATH - Scream Bloody Gore
2) ostalo


To je sto se tice albuma koji su MENE promenili. A "najbolji METAL album" ne postoji, jer previse muzike spada u metal.
ja sam mislio na metal album koji nema losih pesama...znaci,da ljudi pokusaju da budu sto objektivniji...ja ne volim ni jedan drugi album od mejdena sem kilersa,ali sam naveo argumente.po meni je jedan the absence of war does not mean peace od impaled nazarene-a hilljadu puta zanimljiviji album,ali nije metal.

posto ji mnogo boljih njihovih albuma od killersa...
number of the beast jedan od tih,a zaboravio si i powerslave...

mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1015/12/10, 02:11 pm

MrznjA wrote:
Satanica wrote:
Haha ja se jos uvek ubijam :113:
Dobri su oni,enslaved i einhjerer iz cele te price...dobro,i bathory,da ne gresim ,,dusu" Smile

***

Nemam inspiracije da zapocnem neku masovniju svadju ovde,nedostaje mi ,,ozbiljnih" tema za verbalno zlostavljanje.Biti ili ne biti brutalan...kupiti Disgorge ili Ahumado Granujo majicu...Chris Barnes ili Corpsegrinder...toliko egzistencijalnih pitanja a vremena je malo.Jer,mozda,u trenutku kad se najmanje nadas,shvatis...da nikada nisi ni voleo ,,brutal" death metal...i onda ga slusas da te ne bi vredjali,davis se u buci i venes,dok dobra muzika prolazi i nadolazi.A ti i dalje vrtis istu playlistu u svom ne-premium winampu,iako znas da free verzija NEEEEMA sve te sjajne,beskorisne ali toliko zeljene tweakove.
Trebao sam da budem profiler.Svaki dan to sebi kazem.

imas prava... ali prozvani su svi oni koji nisu dovoljno ,,brutal,, po njihovom ukusu i sve sto nije disonantno,nadrkano i nemuzikalno odma je sranje...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1015/12/10, 02:51 pm

Nisam,to su albumi sa najvise hitova,Killers je,po mom misljenju,najkompletniji album,ima balans,i svaka pesma traje bas koliko treba,i to je pravi hevi metal sa mudima.Svaka njima cast,institucija su i sve to,gledao sam ih i kidaju,ali poslednjih 10 godina recikliraju stare ideje,a proteklih 20 pokusavaju da naprave novi Number ili Fear.Drugi padez je ako ne volis di'anna,meni je njegov glas ubica.
Eh sad,a ovaj drugi deo,ulazim u siroku pricu,jer slusam samo nadrkanu i disonantnu muziku,msm,gitarsku...ne znam sta da ti kazem,policija je brutalna,i politika,ljudi koji sviraju i komponuju tesku muziku i snazan zvuk i dalje to rade u plemenitu svrhu,brutalnost je nesto sasvim drugo.

Storm

  
  

Storm

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1015/12/10, 05:00 pm

stvarno... Di'Anno jebe kevu... onaj pankerski glas, samo u heavy-ju. VRH!

ja stvarno nisam cuo bolji album od Death - The Sound Of Perseverance! nekako mi je savrsen. svaki ton na mestu, svaki tekst smislen, a ukombinovano zvuci neverovatno. nikad ne dosadi. najbolji album po mom misljenju.

returning man

  
  

returning man

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1017/12/10, 03:06 pm

hour of penance -paradogma

ni jedan sekund albuma nije promasen

mateja_maiden


mateja_maiden

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1021/12/10, 03:43 pm

MrznjA wrote:
Nisam,to su albumi sa najvise hitova,Killers je,po mom misljenju,najkompletniji album,ima balans,i svaka pesma traje bas koliko treba,i to je pravi hevi metal sa mudima.Svaka njima cast,institucija su i sve to,gledao sam ih i kidaju,ali poslednjih 10 godina recikliraju stare ideje,a proteklih 20 pokusavaju da naprave novi Number ili Fear.Drugi padez je ako ne volis di'anna,meni je njegov glas ubica.
Eh sad,a ovaj drugi deo,ulazim u siroku pricu,jer slusam samo nadrkanu i disonantnu muziku,msm,gitarsku...ne znam sta da ti kazem,policija je brutalna,i politika,ljudi koji sviraju i komponuju tesku muziku i snazan zvuk i dalje to rade u plemenitu svrhu,brutalnost je nesto sasvim drugo.

kad kazem brutalno,mislim na bendove cija je muzika okarakterisana kao brutalna tipa cannibali,6 feet under,morbid angel i slicni.naravno ja sve te bendove slusam i super su mi al sam popizdeo kad se onaj lik isro po mom omiljenom bendu eto... ne znam koliko se razumes u muziku maidena ali ovo sto si napisao za reciklazu starih ideja mislim da nije tacno.ok,ima slicnosti al to je zato sto se trude da odrze svoj stil.oni su takvi da i ako ne znas pesmu ti po svirci mozes da prosudis da onis sviraju i da je pesma njihova a to nije reciklaza starih ideja.a ako si mislio na pesmu the alchemist sa novog albuma,to su sigurno uradili zato sto su pre toga svirali turneju sa starim pesmama pa su morali malo da zagreju srca starih fanova sto je sasvim uredu.oni su se uvek i trudili da u svoju muziku stave za svakog po nesto.a sto se tice dianna,mislim da ima dobar glas ali je kao frontmen i pevac sasvim prosecan.ima bar jos 200 drugih likova oji tako pevaju,a mislim da je jedina stvar na killersu koja ne valja upravo vokal,dal zbog produkcije ili zbog cega ne znam ali to nije to.zvuci poprilicno gej.prvi album je daleko bolji i postoji nit koja povezuje pesme.a budi realan,killers su samo decije pesmice kad se uporede sa somewhere in time,seventh son ili x factor. :zombie:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1021/12/10, 09:07 pm

Ne shvati me pogresno...ili shvati,kako hoces,ali imas ti jos ihaha da slusas da bi procenio tezinu muzike,danasnji goregrind bendovi su 10000x ekstremniji,no to nije moj domen,ja sam vise u sirovini.
Sa druge strane,nisi objektivan,ako su mejdeni tvoj omiljeni bend verovatno volis sve sto izbace,i nema u tome nista lose.Ne mislim ni na jednu pesmu,poslednje sto sam ja slusao od mejdena jeste onaj album gde ima stvar Rainmaker,a bas zbog toga sto si rekao znas da je pesma njihova,jer si je cuo nekoliko albuma unazad.Nemam nameru da se preganjam da li jeste ili nije,i kao neko ko metal slusa blizu 8 godina i za to vreme se naslusao svega i svacega,mogu da procenim,po sopstvenom ukusu,sta mi lici na reciklazu ideja,a to mejdeni rade.isti problem je i sa Ribljom Corbom.Umesto ljudi da sviraju turneje do kraja zivota i zive kao bogovi,oni snimaju [ispod]prosecne albume.
A ovo sto si rekao za di'anna,njegov glas i killers cu pripisati pubertetu,a iskreno se nadam da ces,ako ne promenis stav,biti i upola prosecan frontmen i pevac kao sto je on.Mada postoji bitna stvar u celoj toj prici,a to je da je on pre 30 godina otpevao pesme na nacin na koji heavy metal treba da bude pevan,prljavo,pijano i agresivno i stvorio klasike.To sto nije ostao u bendu je cista stvar mendazmenta,to zna svako [dete].
A sta jos da ti kazem...metal jeste muzika za decu,uzmes,ispucas se i predjes na nesto pametnije,a metal slusas rekreativno.

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1021/12/10, 10:02 pm

Mejdeni, Mejdeni, Mejdeni, Metalika, Slejer, nesto malo Pantere i Sepulture, neko rece Batori.....
Stalno se vrte jedni te isti primeri.... Smile

Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1022/12/10, 12:07 pm

pa dobre albume imaju Very Happy

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1023/12/10, 08:36 pm

Pa mislim neću sad da davim ovde ljude sa Sepulturom ko mali Pantera Walk manijak sa Panterom...
Ipak ovo nije Metal Sepultura Roots Bloody roots forum već Metal Srbija forum 29

Blackmore

  
  

Blackmore

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1023/12/10, 11:42 pm

SEPULTURA wrote:
Pa mislim neću sad da davim ovde ljude sa Sepulturom ko mali Pantera Walk manijak sa Panterom...
Ipak ovo nije Metal Sepultura Roots Bloody roots forum već Metal Srbija forum 29
hahahahahahahahahahahhaha ipak je sepulturin ruts najbolji Smile al tejk ju tu a plejs wer vi ken fajnd ar ruuuuuuuuuuuuuc bladi ruuuuuuuuuuuuc !!!1 <3

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1024/12/10, 03:28 pm

Ne računajući prva dva Arise i Chaos A.D. defitivno... A roots ima i nekih pesama koje mi se baš
i ne svidjaju tipa Dictatorshit i Breed Apart,Lookaway i Cut Throat al ovo ostalo sa tog albuma kičmu savija Very Happy

Storm

  
  

Storm

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1024/12/10, 06:31 pm

Judas Priest - Painkiller (1990)

Sybreeder


Sybreeder

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1024/12/10, 08:33 pm

'ajde i ja da doprinesem temi i da ujedno puknem prvi post na ovom forumu! Elem, u mojih top 3 spadaju albumi, za vecinu, krajnje nepoznatog benda:

1.Sybreed- Antares
2.Sybreed - The Pulse Of Awakening
3.Sybreed - Slave Design

a kada bih izuzeo Sybreed:

SOiLWORK - Natural Born Chaos
Pantera - Vulgar Display Of Power
Katatonia - Viva Emptiness
Scar Symmetry - Holographic Universe


Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl1025/12/10, 09:40 pm

Sybreeder wrote:
'ajde i ja da doprinesem temi i da ujedno puknem prvi post na ovom forumu! Elem, u mojih top 3 spadaju albumi, za vecinu, krajnje nepoznatog benda:

1.Sybreed- Antares
2.Sybreed - The Pulse Of Awakening
3.Sybreed - Slave Design

a kada bih izuzeo Sybreed:

SOiLWORK - Natural Born Chaos
Pantera - Vulgar Display Of Power
Katatonia - Viva Emptiness
Scar Symmetry - Holographic Universe

Pa dobro dos'o na forum, i srecno ti bilo... Smile
Moze Pantera.. Very Happy I nije los Holographic Universe... I dodala bih Septic Flesh-Communion I love you

Sponsored content



PostRe: NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju] - Page 6 Minicl10

 

Similar topics

-
» Najbolji bassista u metalu i najbolji bassista not-metal...
» Najbolji/a metal, rock, punk pevac/pevacica?
» Kako se prave bebe :)))
» Samo za trew deth metalce
» Koji demon vas prati?
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-