METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 01:04 pm

LillyHigh. wrote:
bio wrote:
LillyHigh. wrote:
~Cute Poison~ wrote:
na ruci postoji 5 prstiju... jednostavno pokazes onaj srednji...
I love you I love you
obozavam taj prst,ne shvatajte pogreshno Smile

.!.
^to je smajl za srednji
Gresis sine, ovaj, silno gresis What a Face

Smajli kaze .i. ;)

meni se vishe svidja .!.
i drazi mi je ;)

Ali, glavić.. khm... NOKAT, NOKAT... nije sa te strane. drunken

Elem, posljednji put mi je neko (trijezan xD) dobacivao u... čekaj, da razmislim... osnovnoj školi?
Možda zato što ne patim od toga da privlačim tuđe poglede svojim odijevanjem i ponašanjem, možda zato što se krećem u normalnom okruženju, možda i jedno i drugo...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 01:12 pm

Eh, kad se samo setim What a Face
Dok sam imao dugu kosu i maskirne pantalone plenio sam poglede! Smile
Sad kad sam sa kratkom kosom nishta! Sad
Vise me ni panduri na ulici ne prepadaju Sad
Ranije je to bila svakodnevica: "Dobar dan, licnu kartu molim". 55
Nekako mi cudno sad kad prodjem pored pandura, a on kulira Rolling Eyes

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 01:22 pm

jbg tako ti je to u srbiji

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 02:09 pm

Valjda vise ne izgledam ko narkoman, ne znam :100:

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 03:58 pm

@ bio

A u petak na Kalemegdanu ;) jesi li se potsetio starih dana 55
Jos su se neko vreme motali pored nas 60

Za temu-Najneprijatnije sto mi se desilo "zbog toga sto sam metalka" je kada su klinci 91 godiste bacili staklenu flasu ka meni... Sede dve ekipe u Studenjaku. Moje mJetalsko drustvo, a klupa preko puta nas neka fensy decica, najverovatnije prvi put izasli u zivotu. Bilo ih je desetak i svi piju tri male flase piva. I normalno krecu oni da prozivaju: A sekta ovo-ono. A likovi koji su samnom im se samo smeju. I klinci na kraju bace te tri flase ka nama i istog trenutka zbrisu!!! Meni je flasa proletela maltene pored glave. Ovi su krenuli da ih jure ali ih nisu navatali nazalost. Klinci su bili brzi ko vetar, a zasluzili su jedne pedagoske batine 56

A na ulici se okrecu zamnom, narocito kada se skockam uvece. Ali neka gledaju, nagledace se :70:

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 04:04 pm

Da, secanja, krenule mi suze na nos.

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 04:21 pm

suze na nos :100: :100:

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 04:29 pm

Ognjena Omi wrote:
A na ulici se okrecu zamnom, narocito kada se skockam uvece. Ali neka gledaju, nagledace se :70:

GLEDAO BIH I JA.... Very Happy

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 05:37 pm

Ognjena Omi wrote:
@ bio
Za temu-Najneprijatnije sto mi se desilo "zbog toga sto sam metalka" je kada su klinci 91 godiste bacili staklenu flasu ka meni...

Ovo se i meni jednom desilo, al' nisu bili klinci, već pijana (yato sam naglasila ono "trijezan" u mom prethodnom postu ovdje) gomila ljudova cca 4-5 godina starijih od mene.

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 06:21 pm

Shilo wrote:
Ognjena Omi wrote:
@ bio
Za temu-Najneprijatnije sto mi se desilo "zbog toga sto sam metalka" je kada su klinci 91 godiste bacili staklenu flasu ka meni...

Ovo se i meni jednom desilo, al' nisu bili klinci, veæ pijana (yato sam naglasila ono "trijezan" u mom prethodnom postu ovdje) gomila ljudova cca 4-5 godina starijih od mene.

he he kolega 53
Ma da mi je neko drugi to pricao cepala bih se od smeha

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 07:07 pm

haha.da,probali su.s' time sto se ja retko upustam u bilo kakav duel[bilo verbalni,ili fizicki Twisted Evil]sa ljudima koje smatram nizom vrstom,a primitivce koji mi dobacuju na ulici drzim bas za takve.Naravno,nije da ni svakoj picki materinoj cutim.zavisi kako sam raspolozen.skoro sam imao teolosku raspravu u autobusu,bas je bila zurka.
kada me gledaju-znam da je to zbog moje neverovatne lepote,a kada mi se obracaju ja osecam da me se plase.plase se jer sam sve ono sto ne razumeju.a ti matori mozes da stavis i gace na glavu,opet ce te gledati kao idiota.kako se boriti protiv toga?nije ti potrebna borba,treba ti samo frenzy kada ti se neko obrati i najebali su u najavi.shvati,nije bitan razlog,bitno je DA TI SE OBRACA NEKO KO NE MORA.meni je to dovoljan razlog.

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 07:10 pm

MrznjA wrote:
kada me gledaju-znam da je to zbog moje neverovatne lepote
that's the spirit :respect:

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 07:12 pm

ovo je moj covek
Quote :
haha.da,probali su.s' time sto se ja retko upustam u bilo kakav duel[bilo verbalni,ili fizicki ]sa ljudima koje smatram nizom vrstom,a primitivce koji mi dobacuju na ulici drzim bas za takve.

Shilo

  
  

Shilo

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 07:18 pm

MrznjA wrote:

kada me gledaju-znam da je to zbog moje neverovatne lepote.

Moj životni moto. drunken

Novak MEtalac


Novak MEtalac

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 11:00 pm

Mene neki put zezaju kao ti si mentalac,kazu metal je sranje..Vecina njih su zesci klosari-grandovci(treba spaliti grand)

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 11:34 pm

tako je sinko treba ga spaliti

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 11:35 pm

sad KnezRu i ja mozemo da zajebavamo ove starije Razz nismo vise najmladji Razz Razz Razz Razz

Novak MEtalac


Novak MEtalac

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 11:41 pm

U mojoj skoli 50 posto slusaju turbo-shit,30 posto rep(to su uglavnom triperi) i 20 posto metal i rock.....

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1022/11/08, 11:57 pm

U mojoj skoli (koja ima oko 1000 ucenika) je nas cetvorica slusalo metal i rok, a ostalo ne znam ni ja cime su si ispirali mozgove. Ali imali smo dan za pustanje muzike kad smo maltretirali celu skolu (najcesce Panterom i Sepulturom - to su svi obozavali :100:).

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1023/11/08, 12:07 am

BIO KAD CE SLIKE OD 5ka?!!!! :98:

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1023/11/08, 12:13 am

metalci,sabani,hip hoperi,rejveri,pingvini,dinosaurusi,delfini....koji ce vam te podele u zivotu jebote.to sto slusas te ne definise kao osobu,vec ti kao osoba biras muziku koja odgovara tvom senzibilitetu.jebo podele.i onda sam ja rasista kada kazem nekome da je crnac.ne,ja samo primecujem ocigledno.kapirate?ne verujem[sem retkih,tj,onih sto su bili na oqpu kada sam solio pamet].sto pre vi,mlade snage,prestanete da se izjasnjavate o metalu sa ponosom kao da ste ga otkrili,to cete biti iskreniji prema sebi,i bolje cete ga shvatiti kao umetnost.ja sam merodavan da vam serem jer smatram da jesam merodavan.cisto ako neko bude pitao zasto,da objasnim unapred.

Novak MEtalac


Novak MEtalac

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1023/11/08, 12:14 am

Kada bi Srbija imala neku emisiju u kojoj bi dolazili metal,hc grupe srbija bi bila najbolja zemlja na svetu.....ili da imaju neki muzicki program gde ce biti samo metal i hc grupe....... Twisted Evil 33

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1023/11/08, 12:17 am

MrznjA wrote:
metalci,sabani,hip hoperi,rejveri,pingvini,dinosaurusi,delfini....koji ce vam te podele u zivotu jebote.to sto slusas te ne definise kao osobu,vec ti kao osoba biras muziku koja odgovara tvom senzibilitetu.jebo podele.i onda sam ja rasista kada kazem nekome da je crnac.ne,ja samo primecujem ocigledno.kapirate?ne verujem[sem retkih,tj,onih sto su bili na oqpu kada sam solio pamet].sto pre vi,mlade snage,prestanete da se izjasnjavate o metalu sa ponosom kao da ste ga otkrili,to cete biti iskreniji prema sebi,i bolje cete ga shvatiti kao umetnost.
eto

Novak MEtalac


Novak MEtalac

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1023/11/08, 12:22 am

Pa ne kazem da su losi neki ljudi koji slusaju drugu muziku ali sam video da se mnogo tripuju ljudi u mojoj skoli koji slusaju rep i zamisljaju kako su neke face......na primer devojcice koje slusaju grand su zesce seljanke,neke i nisu bas toliko.....na primer ljudi koji slusaju hip0hop nisu toliko istripovani kao neki reperi,poznajem mnoge ljude koji slusaju hip-hop i oni su u svom fazonu-ne zezaju te,ne kurce se i nisu sabani.....jer kapirash sta pokusavam da kazem?

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl1023/11/08, 12:23 am

matori,imas takvu emisiju+hedbengerz bol.ali koji ce nam metal na televiziji?meni ga je preko qrca i ovde po internetu,svako sranje dobija promociju.a niko ne kupuje fanzine,i ne narucuje original diskove...samo mp3,i to mi je metal.to je problem.da je scena elitnija,svi bi se trudili da urade sve najbolje,a ovako svaki mentol koji ima komp i gitar pro u kome ce odsljakati najruznije midi bubnjeve u istoriji misli da to sto ima tajvansku kopiju fendera koju pride ne ume da svira,ali to nije vazno,bitno je da voli metal,neko jadno pojacalo sa jos jadnijim overdrajvom i glas za koji mu ortaci kazu da kida,ali je u stvari krs snimi demo i to reklamira kao metal.i ja da sam autsajder i da trazim mlade bendove i naletim na tu kolicinu sranja,naravno da ne bih slusao nista "cvrsce".a opet,ti idioti koji prave tu kolicinu muzickog proliva sve sto je kvalitetno i profesionalno nazivaju komercijalnim,i stvara se treca grupa ljudi koja baca hejt na sve bolje od onog,jesam li pomenuo SRANJA,koje oni i drustvo pravi.tako je u srbiji.ja mozda znam 10 bendova ovde koji bi trebalo da uspeju,i to je to.a necu da gledam americke bendove na televiziji,jer nemam uslove da snimam kao oni,niti da imam opremu kao oni...i to samo nervira,jer kod njih kvantitet kvalitetno isproduciranih izdanja nadmasuje kvalitet muzike tih bendova.

@bio
ae stvarno davaj slike Very Happy

Sponsored content



PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 2 Minicl10

 
Page 2 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-