METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 05:16 pm

Opet ako neko kaže ja sam metalac odma mu prebacuju vau ti si sad tru sad si lud,idi na pijacu kupuj maice i tako to........ Ja ne smatram sebe metalcom,meni je dovoljno što me drugi gledaju kao metalca jer nikad nisam hteo da se hvalim da sam neko mudo jaje al u nekim situacijama kad je muzika u pitanju ponosno kažem da slušam metal a ponekad i da sam metalac..... Dal su gori oni koji se hvale s tim a nemaju pojma ili oni koji se hvale koji se prave neko mudo jaje tru neki fanatici koji su ceo život proveli na Wikipediji i koji su zatucani samo za metal i koji misle da je muzika način života?



Hmm ovo pitanje ne bi znao odgovoriti....

Ja sam svoje mišljenje rekao gore,ne bi dalju diskusiju o tome jer to nikuda ne vodi,ne volim tužan kraj haha xD

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 08:47 pm

pa skoro svaki zanr muzike ima svoju ideologiju
tako da na neki nacin to doje i nacin zivota

mada mislim da to vazi samo za ljude koji nisu u stanju da sami od sobe stvore formiranu licnost
pa traze dodatna pomagala
odnosno poistovjete se sa nekom masom ljudi koja se vodi odredjenom ideologijom

najbolji primjer je punk
uz punk ide i anarhizam kao nacin zivota

isto tako
tesko ces vidjeti da neki vladika ili svestenik tresu glavom i bradom uz sepulturu

ili cisto sumnjam da ces vidjeti normalnu pametnu djevojku koja igra i pjeva DEVOJKA ZA JEDNO VECE
MISLIM BRIGA ME
JER KOD TEBE SU JOS UVEK
MOJE GACICE
S KIM SI SINOC BIO
DA LI ONA ZNA
NE ZNA ONA NE ZNA ONA
ZNAM SAMO JA
ZNACE ON ZNACE ONA
RECI CES JOJ TI
KAD JOJ KOMAD CRNE CIPKE
OCI OTVORI

(ovo bese neki folk hit...koji se protiv moje volje urezao u moje pamcenje)


P.S. opet cu pomenuti,da teza MUZIKA JE NACIN ZIVOTA je ipak samo za nasamostalne i glupe ljude

Nes87

  
  

Nes87

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 09:39 pm

pre bih rekao da zavisi od karaktera osobe..muzika utice mnogo na zivot, jer za muzikom svi imaju potrebu, pa je tako i logicno da svako slusa muziku koja najvise i najbolje odgovara svojem JA..nije nacin zivota, osim muzicarima koji od toga zive, ali mnogo toga moze da ucrta u licnost osobe sasvim sigurno..jos ako se radi o balavcima koji nemaju izgradjenu licnost, ne zato sto nisu sposobni, vec zato sto su balavci, jos kako utice i postaje nacin zivota..

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 09:41 pm

znam neke ljude koji imaju po 30 godina
i jos uvek ne rade i ne stvaraju nista od svojih zivota
zasto?
mi smo punksy ba....

mislim

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 09:50 pm

Meni iskreno nije način života al jeste nešto bez čega ne bi mogao da opstanem.Zaljubljenik sam u muziku,po ceo dan svira ne samo metal već punk regge domaći i strani rock,ono što mi se ubaci u glavu u tom trenutku ja pustim al ne skenjam se nikad već se samo oraspoložim,muzika i jeste zato da bi se oraspoložio a komšije ne mogu da me spreče da slušam zato što se zaključam u sobu pa ih i ne čujem kad dodju da mi kažu da smanjim a oni često prave veselja do 4 ujutro i do kasnije pa meni ne smeta.Još uvek nisam izgradio ličnost zato što sam još uvek klinac i još ni školu nisam završio i treba još dosta da učim i ovako i o životu al jedno je sigurno:Muzika mi nije smisao života.Smisao je što bolje iskoristiti život,otići na što više koncerata dok se može sad sa društvom kasnije sa ženom i decom pa čak i u inostranstvo ako se bude imalo neka repa,upoznaješ ljude sprdaš se ponekad ili češće se odvališ setiš se dana kad si bio klinac i kad te zapadne starost imaš čega da se sećaš.

Ah a da li će sve biti ovako neam pojma,sad znam da ću da odvrnem Bjesove Vreme je do panja i da endzoj xD

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 09:56 pm

cheers

same for me

muzika je u svrsi nas
a ne mi u svrsi njoj

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 09:57 pm

Moram da se osvrnem na tezu da u Srbiji ima najvise nacionalista,da ima nacionalne netrpeljivosti i to...Ja ne znam odakle ljudima to.Hrvati nas mrze duplo vise nego mi njih.Takodje i Bosnjaci.Eno u Francuskoj sve najgore poslove rade crnci i tako dalje i tako dalje.Srbija je tolerantna sredina ako cemo realno.

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 10:00 pm

MA NE MRZE VAS MUSLIMANI
VI NEMATE NISTA S NJIMA PUNO

MRZE NAS BOSANSKE SRBE IAKO SAD JE COOL STANJE
MISLIM NE MRZIM IH AL IM NE OPRASTAM ,TAKODJE


HRVATI NAS MRZE AL OBOZAVAJU NASU MUZIKU TURBO FOLK RULES

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 10:04 pm

Iz Bosne sam ja,znam o cemu pricam.Mrze Srbe samo su im Srbi u Sarajevu,Doboju ili Banja Luci blizi nego oni u Beogradu.
Ali opet mrze nas Balije i Ustase a ne Muslimani i Hrvati.

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 10:07 pm

AHA
MISLILA SAM DA SI IZ SRVIJE

PA UPRAVU ZA ZA BALIJE I USTASE
ALI I CETNIKE SI ZABORAVIO POMENUTI

MRZE SE MEDJUSOBNO

NISAM NACIONALISTA
AL IMAM SVOJE GRANICE STO SE TICE MUSLIMANA

HRVATA IMAM DOSTA U PORODICI
PA NAVIKOH NA NJI

AL MUSLIMANI....
DALEKO OD OCIJU DALEKO OD SRCA

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 11:29 pm

U Srbiji zivim i odrastao sam ali sam iz Bosne i provodim tamo 3-4 meseca godisnje.I to sam iz Kalinovika. /m/
Ja se nadam da ce se popraviti situacija.Evo sad u Sarajevu na granici raja nekad odigra poneki fudbal,bice valjda bolje...

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 11:33 pm

MA NASI PROSTORI SE NIKAD NECE SMIRITI
LJUDI NEKE STVARI NE MOGU ZABORAVITI
MENI JE NA NEKI NACIN SVEJEDNO
NIKOG NISAM IZGUBILA U RATU
AL STA SA LJUDIMA KOJI JESU

SARAJEVO JE SAD JEDNOETNICKI GRAD...SRBI DOLE DOLAZE SAMO KAD IM TREBA VIZA

AL NEKA

LEPO SE IGRATI U NICIJOJ ZEMLJI

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/10/09, 11:57 pm

Srbi ne zive u Sarajevu nego u vukojebinama na periferiji nazalost.Ko nas jebe kad smo glupi,jeb'o nas gradjanski rat sve kolektivno.

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1027/10/09, 12:06 am

ubij zakolji da marva ne postoji

Nes87

  
  

Nes87

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1027/10/09, 12:11 am

sve je to malo mnogo komplikovano..ne treba mrzeti i svetiti se, ne treba zaboraviti ali ne treba ni prastati, Bog oprasta ne covek..ali covek treba da nauci da zivi sa tim i nastavi dalje..ostalo mu nece pomoci da zivi bolje..

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1027/10/09, 12:24 am

ujebala sam temu ponovo

back to topic

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1027/10/09, 12:33 am

e pazi 'vamo - Page 6 Spam


Razz

returning man

  
  

returning man

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1027/10/09, 12:37 am

ijao
:respect:

Blackmore

  
  

Blackmore

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1030/11/09, 11:33 pm

SEPULTURA wrote:
Ne stidim se što sam Srbin,stidim se tih seljaka i primitivaca iz tog teksta,danas ima takvih koliko hoćeš a ovde verujem ponajviše.U poredjenju sa Amerikom mi smo elita.Ne bi voleo da živim nigde drugo sem ovde,voleo bi samo u drugom gradu a verujem da bi to voleli svi.Nerviraju me te predrasude a vidi ga sektaš a kad čujem:ONI SAMO VRIŠTEE! dodje mi da ubijem tu osobu i ja to ne mogu da iskuliram,slušaj svoju jebenu shit muziku a ja ću svoju i odjebi više od mene..... to obično upali a ako ne to nasiljem,sa stokom se drukčije ne može a toga ovde ima najviše zbog njihovih brdjana sa pinka,pretvorili decu u zombije koji izvršavaju njihova naredjenja i dosta još stvari koje imaju ne samo ovde u gradu gde ja živim već i u celoj Srbiji......
o jebo te kolko si ga dobro reko sad :respect: :respect: :respect:

Demianne


Demianne

PostWAR AGAINST HOOLIGANS
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1025/01/11, 06:35 pm

Ukratko, meni je lik pre 2 dana prisao i umalo mi razbio nos(samo kontuzija srecom) i to zato sto sam 'metalka' kako je sam rekao... nisam mu se ni obratila ni nista... srecom to je sad iza mene ali me zanima:je li uobicajeno da ove zivotinje biju cak i devojke? ima li jos neko sa slicnim iskustvom?

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1025/01/11, 07:21 pm

pih...pa svako ima takva iskustva... nemoj se èuditi i kad ti 'metalci' budu zamahivali rukama oko glave ;)

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1025/01/11, 08:51 pm

Demianne wrote:
Ukratko, meni je lik pre 2 dana prisao i umalo mi razbio nos(samo kontuzija srecom) i to zato sto sam 'metalka' kako je sam rekao... nisam mu se ni obratila ni nista... srecom to je sad iza mene ali me zanima:je li uobicajeno da ove zivotinje biju cak i devojke? ima li jos neko sa slicnim iskustvom?
nosi suzavac.to ti je samodbrana,kada te nko napadne.noz je zeznut,ali suzavac je ok.

Demianne


Demianne

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/01/11, 11:45 am

MrznjA wrote:

nosi suzavac.to ti je samodbrana,kada te nko napadne.noz je zeznut,ali suzavac je ok.
da, tu si u pravu.... da znas da razmisljam i o tome... :/




Demianne


Demianne

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1026/01/11, 11:48 am

KneZ wrote:
pih...pa svako ima takva iskustva... nemoj se èuditi i kad ti 'metalci' budu zamahivali rukama oko glave ;)
hm... po mom iskustvu, ima i 'metalaca' koji bi verovatno uzivali da pocaste pesnicom, ali cak ni kad smo bili u otvorenoj svadji, nisam to dozivela... ne poricem, ludaka ima medju svima, ali me uzasno nervira sto ljudi kad kazu 'agresivnost i vandalizam' misle na metalce, a, iskreno, verujem da su ovi drugi daleeeko veca stoka...

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl1027/01/11, 01:05 am

Demianne wrote:
MrznjA wrote:

nosi suzavac.to ti je samodbrana,kada te nko napadne.noz je zeznut,ali suzavac je ok.
da, tu si u pravu.... da znas da razmisljam i o tome... :/



Ako hoces cak i ekonomicnu varijantu,odnosno sama da pravis,ovde imas koristan info:
http://www.bombshock.com/weapons_combat/poisons/how_to_make_tear_gas_in_your_basement.html

dobar je sajt skroz.

Ili kupi Anarchist cook book Very Happy

Sponsored content



PostRe: e pazi 'vamo
e pazi 'vamo - Page 6 Minicl10

 

Similar topics

-
» NOTE.....gledajte 'vamo,hitno je...
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-