METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostEMG magneti
EMG magneti Minicl1022/09/08, 10:07 pm

Posto su EMG magneti u centru paznje vecine ljudi koji sviraju ekstremnu muziku bilo bi lepo da se o njima otvori tema u kojoj ce se stavljati informacije i pitanja vezana za iste.

Zanima me mogu li negde u Srbiji da se kupe EMG magneti po priblizno realnoj ceni na trzistu?

meka


meka

PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl1028/10/08, 12:24 pm

Da budem iskren, odustao sam od naših idiota. Kako relativno često u zadnje vreme mogu da odem u sloveniju (devojka ima tamo neke rođake), obično nešto od opreme završi u mom džepu. Inače, Artist (znam da ga ima u Novom Sadu i Beogradu) počinje imati sve više zanimljive opreme. Iskreno, EMG nikad nisam gledao ovde (bio sam prezauzet uzimanje gitare). Mogu baciti pogled ako te zanima pa da ti javim.

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl1028/10/08, 01:09 pm

@meka

Bio bih ti zahvalan. Ja sam gledao u Nishu u Music House-u, ali oni za najjeftiniji EMG traze 120e dok isti kosta 60$.

meka


meka

PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl1028/10/08, 01:47 pm

Radoznao sam, pa ajd, molim te, pogledaj koliko je 81 i 85 (da, ZW set, ako postoji). Čisto da uporedimo i ono što mene interesuje. Gledaću da ćapim neki cenovnik pa da ne budemo uskogrudi. Very Happy

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl1028/10/08, 05:39 pm

Kad budem prolazio pored Music House-a pitacu. Mene konkretno interesuju cene za H4 i S3 (pasivni).

dArkSlayer

The Keeper Of Elder Scrolls

dArkSlayer

PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl1030/10/08, 08:55 pm

EMG 81 85 ZW set u Music House-u u Nishu je 206e.

banedeathmetal

  
  

banedeathmetal

PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl1021/11/08, 05:14 pm

EMG magneti koliko ja znam se mogu naci za oko 120 Eura, ali na kraj krajeva to im je donekle "realna cena", mada ja uopste ne volim te magnete, ma koliko "Metal" oni bili...mutni su mi, basirani, uh, uzas...no to je moje misljenje, nego sam hteo reci sledece:

Ako naletis na polovne (koriscene) magnete, to definitivno treba uzeti, jer tu nema sta da se pokvari. A kontam da uvek ima neko negde ko prodaje...treba samo cackati svugde.

meka


meka

PostNapokon neko normalan
EMG magneti Minicl1009/03/09, 09:45 am

U Artistu sam pitao (ima ih u Novom Sadu i Beogradu, za ostale gradove ne znam) i kažu da su im cene 10-20e (zavisi šta se uzima) veće nego Thomann-ove, ali nemački deo sajta (iz nekog razloga, iako je .de domen, sve je jeftinije u britaniji). Mislim da bolje od ovoga ne može. Evo koliko je kod njih EMG

PS. Jel samo do mene ili se linkovi baš i ne vide dok se ne pređe mišem preko njih?

nestea999


nestea999

PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl1022/11/09, 09:54 pm

E zao mi je covece.U Americi ima da se nadje za oko 80 dolara.Ali kod nas se cena obicnog aktivnog emg hambakera.Na primer 86-ica krecu od 120 - 130 e komad.Mozes da kupis set.Pa te izadje jeftinije.Maric u beogradu ima jako dobru ponudu emg-a.Pogledaj cene i ponudu na maric.rs

Sponsored content



PostRe: EMG magneti
EMG magneti Minicl10

 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-