METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostPilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1008/09/08, 11:23 pm

Senzacionalne nove pogodnosti koje omoguæawaju porast svetskog stanovništva

Nova “anti-abortus pilula” ubila majku; fetus ostao živ

NEW YORK – Pro-life zagovornici proslavili su službeno odobrenje nove anti-abortus pilule UR-86, nazivajuæi je “sigurnom i delotwornom metodom” za prekid života trudnica dok njihova neroðena deca ostaju nepowredjena. Lekari su objasnili buduæim majkama kako æe se nova pilula izazvati polagano rastapanje njihovih organa. Predstavnik Pfizera, proizvoðaèa te pilule – nazvanom “pilula za-poslednje-jutro-ikada” – rekao je da je lek namenjen samo za sluèajeve kada stajališta ili ponašanje majke prete životu fetusa.

“Ovaj je lek napravljen za ekstremne sluèajeve u kojima majka ne može ili ne treba biti spašena ili kada je njeno zdravlje stavljeno ispred onoga njenog neroðenog deteta”, rekao je glasnogovornik Pfizera, Anthony Wright.

Oralno primenjeni lek najpre testira prisutnost fetusa. Ako je ishod pozitivan, otpušta se gotovo smrtonosna doza barbiturata koja izaziva komu kod buduæe majke sve dok se dete ne rodi, a tada se ispušta kobna doza.

Službeno državno odobrenje došlo je nakon što su meseci klinièkih testova èvrsto pokazali da bi fetus mogao biti hranjen i zaštiæen u maternici gotovo-preminule korisnice ove pilule.



Nasla sam owo na nekom sajtu i bas mi je priwuklo paznju...Sta mislite o owome? Pilula ubije majku, al dete ostane ziwo...
Iako je owde rec o anti- abortusu ( jer se ubija majka a ne fetus), wolela bih da cujem i wase misljenje o abortusu?! Da li was moralni kodeks odobrawa abortus ili ste protiw njega i narawno razlozi, za i protiw...

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1009/09/08, 08:21 am

Lele,sve su sanses da cu uskoro morati da gasim temu kad krenu da se cerupaju.
Well,ovaj anti abortus lek me blago jezi,ali hej,ako majka to zeli da uradi,i ako SAMO TAKo moze da rodi...onda jebi ga...
Sto se tice obicnog abortusa,u nacelu sam protivnik,ali s druge strane,ako je dete recimo deformisano,ja sam za eutanaziju takvog deteta,ili pak ako je majka kurva ili siromasna or whatever,pa bolje da se ukine to dete dok je jos gomila celija nego da se pati ceo zivot.E,a oni abortusi tipa-keva je karijerista pa nece da rodi,e takvima bih,sto hoklica rece,cupao nokte na zivo(mada i ne vidim koja je korist da ih cupam na mrtvo)

IVL

  
  

IVL

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1009/09/08, 03:32 pm

Ja stvarno nemam neki stav o abortusu... Jednostavno, mislim da o tome glavnu i JEDINU rec treba da ima zenski pol. Ako bih morao da odgovorim, rekao bih da podrzavam abortus, jer znam da vecina ne sme ili ne moze da izdrzava malu bebu, ali isto tako sei protivim abortusu, jer JESTE jednak ubistvu (skoro)... U svakom slucaju, bas je to zajebano pitanje, i uvek ce biti... Neutral

Tara

  
  

Tara

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1011/09/08, 07:51 pm

bozhe moj,svako ima prava da radi shta mu je volja...

s tim shto se u mojoj glavi razlikuje ubiti majku koja je zhivoi vec u potpunosti formirano zhivo i INTELIGENTNO bice ili ubiti embrion,koji je tek klica onog shto treba da postane zhivot...

ja bih dozvolila abortuse...shto da ne,ionako je previshe ljudi na zemlji.i eutanaziju bih odobrila jer ne vidim svrhu drzhanja u zhivotu nekog ko toliko pati i ko je u tolikim bolovima da zhivot prosto postaje besmislen...to su sve individualni izbori i smatram da niko nema prava da ti se mesha u njih...shto chesto nije sluchaj...

u svakom sluchaju ovo je strashno!umestp da trazhe lek protiv raka,side i ostalih neizlechivih bolesti,farmaceuti se bave ''novim nachinima za ubiti choveka''.kakva divna ironija!

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1011/09/08, 09:30 pm

Pa neko mora i to...

"Sve je sranje, osim pisanja"

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1011/09/08, 10:07 pm

OOOo s(Z)akloni me boze. Stvarno nemoju pametniija posla,uopste niko ne umire od side,malignih bolesti :ironija: -.-. Valjda treba prvo leciti one koji su vec zivi O.O. Ja prosto nisam za ubistvo nikakvog tipa,tako da,nisam ni za abortus. Najvazniji razlog sto sam apsolutno PROTIV abortusa,sem onog da se time ubija buduci covek,jeste,da ako si mogao da se pamprcis,dovoljno si veliki da imas svoje dete,i treba ukinuti abortus,niko te ne tera da se sve u 16 i sa 16 sexualno aktiviras.
Ljudi su jedine zivotinje koje zloupotrebljavaju fiziolosku potrebu kao sto je sex.

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1012/09/08, 08:08 pm

Sweet Tooth wrote:
hoklica rece,cupao nokte na zivo(mada i ne vidim koja je korist da ih cupam na mrtvo)

U smislu bez anestezije Razz

Tara

  
  

Tara

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1014/09/08, 06:35 pm

Angry_Chair wrote:

Ljudi su jedine zivotinje koje zloupotrebljavaju fiziolosku potrebu kao sto je sex.


ja ne mislim da je ovo tachno...sex je potreba kao i svaka druga i ne vidim zashto bi chovek trebao da se uzdrzhava od istog samo zato shto je sex dogmatizovan...

sve su to gluposti...deco imajte sex kad god mozhete!lepo je to...

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1014/09/08, 07:25 pm

Angry_Chair wrote:
Stvarno nemoju pametniija posla,uopste niko ne umire od side,malignih bolesti :ironija: -.-. Valjda treba prvo leciti one koji su vec zivi O.O
Pa neko radi i na tome, ne mobu svi istrazivati jednu istu oblast.

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 11:26 am

A kako se to dete rodi ako je majka mrtva?!!!
I sta posle to dete radi bez majke i oca wtf?!

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 11:52 am

Po onom sto pise gore, majka je u komi, i kad se dete rodi doda se kobna doza.

Dete vec ima majku koja je pokusala da ga ubije (takodje po gore navedenom tekstu).

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 07:26 pm

bio wrote:
Angry_Chair wrote:
Stvarno nemoju pametniija posla,uopste niko ne umire od side,malignih bolesti :ironija: -.-. Valjda treba prvo leciti one koji su vec zivi O.O
Pa neko radi i na tome, ne mobu svi istrazivati jednu istu oblast.


Ja to nisam ni rekla. Upravu si ,ne mogu svi na jedno sprcati pare i vreme,ali ono gore navedeno je mnooogo vaznije,od trosenja novca i vremena na ubijati majke...A i cim nista ne lece,i preko tv-a skupljaju pare za borbu protiv raka,nesto ne vidim da se sve stvari pojedinacno istrazuju,a imaju vremena za ove gluposti..

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 08:54 pm

Daj bre vishe, Happy phantom-e (kako ti je sada nick nisam stigo da prochitam ;) ) ...samo neke mrachne i psihopatske teme otvarash jbt...prvo nekrofilija...pa shta ja znam...pa sad ovo...lol...mislim nadji neshto vedrije...lepshe...kad god dodjem na forum uvek me cheka neko novo "iskustvo" u pogledu koliko ljudska bolest mozhe da ide daleko...ostavi bolesne nekrofile i mrtve majke i otvori neshto vedrije i zanimljivije ....(nije kritika vec mala sugestija ...nema ljutish ;) )

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 08:58 pm

Ma ne ljutim se opusteno bre ;)
Ma smor je sa wedrim temama, tamo su swi zadowoljni i nema komentara widis kako owe sokantne teme ljude nagone na konstruktiwne rasprawe. Razz Uostalom, ako ti se tema ne swidja, ne citas i ne komentarises... ;)

Demonaz

Fuck off and die!!!

Demonaz

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 09:02 pm

Pa jeste...ali jbg shta cu kad teme imaju zanimljive naslove...a posle mi se smuchi zhivot lol....

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 09:49 pm

Nemam pojma kako ti se tema smuci a naslowi ti se swide posto naslowi potpuno odgowaraju temi? ;) Nisu naslowi nesto weseli, bas su ogowarajuci uwod u temu...

Sto se tice same pilule ona cak moze biti i pozitiwna ako su neke bas kriticne situacije u pitanju, gde ne postoje izgledi da majka preziwi. U tekstu lepo stoji da se pilula odnosi na extremne slucajewe-“Ovaj je lek napravljen za ekstremne sluèajeve u kojima majka ne može ili ne treba biti spašena..."
Ali uwek postoji mogucnost izbora (uzeti owu pilulu ili ne) koji je na roditeljima tako da je i koriscenje pilule ograniceno njihowom odlukom.

Tara

  
  

Tara

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 10:25 pm

ako ce majka sama da odori pilulu,ja nemam apsolutno nishta protiv toga...

svako ima prava na samoubistvo...kao i na sve ostale izbore koje postoje na ovom svetu...pa na i poneke koji ne postoje...

in d mintajm:ljudi lechite rak!necu da jenog dana moram da seckam svoje vazhne delice... ;)

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 10:32 pm

Pricate kao da niko nista ne istrazuje osim pilule za ubijanje ludih majki...

Tara

  
  

Tara

PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl1015/09/08, 10:50 pm

pa za sad samo ova istrazhivanja imaju zakljuchak...

tako da mu dodje na isto... ;)

Sponsored content



PostRe: Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku)
Pilula koja spašava fetus (ali doduše ubija majku) Minicl10

 

Similar topics

-
» Dying Fetus
» Devil's Fetus aka Mo Tai (1983)
» Koja gitara je najlepsa?
» Koja glupaca hahaha,ova je baš stvarno glumpava tumpava hahaa xD
» Sta MORATE da uradite pre nego sto umrete, i koja bi bila vasa poslednja zelja :D
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-