METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1030/09/08, 10:25 pm

jes', jes', funky g!! da, da i patak i luna i tako ta sranja... TRIK FX da ne zaboravim Razz ... hahahaha...

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/10/08, 12:08 am

PervertLibrarian wrote:
Ajooooj............ kao mala sam slušala rock... i to onaj stari, tipa Kridensi, BST, Flitvud mek..... onda sam prešla na tehno........ pa se vratila na rock.... pa na metal......... sad slušam mix mjetala i narodnjaka XD

Narodnjake pominjes samo da bi mene nerviral,znam ja. Evil or Very Mad

IVL

  
  

IVL

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/10/08, 02:02 pm

†Drama Queen† wrote:
jes', jes', funky g!! da, da i patak i luna i tako ta sranja... TRIK FX da ne zaboravim Razz ... hahahaha...


TRIK FX!!!!!!! XAAXAXAXAXAXXAAXAX :100:

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/10/08, 05:44 pm

e, neces verovati, videla sam ih pre neki dan na tv, valjala sam se od smeha!!

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/10/08, 09:25 pm

^dizel dizel










zurka!!!!

Maggot


Maggot

PostFaze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1018/10/08, 11:33 am

Ja sam od 1999 poceo slushati SlipKnoT....tada mi je rodjak doneo nekoliko njihowih pesama...ali samo nekoliko...tada nisam imao net pa sam trazio od pirata po ulici ali niko nije mogao naci....i jednom skoknem do igraonice Very Happy i skinem xD
i sada ih slusham poshto ce mi to uwek biti omiljeni bend...a i uwek cu ostati maggot
mada pored slipknota kojeg necu swrstati ni u jedan prawac metala....slusham i thrash,black,melodic death,death....mada ne gotiwim Grind Core xD
e da.....wecina was mozda to isfura....owaj metal....ali pokusajte da zadrzite i prenesete na swoju decu...pa i na unuchad Smile)))
:108: :108: :108:

\m/

pichoperka

  
  

pichoperka

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1005/03/09, 01:23 am

Kao mala djevojèica su me tjerali da slušam Pink Floyd, Jefferson Airplane, Janis Joplin, Led Zeppelin, Balaševiæa etc etc (Hvala mami na tome)
Potom me u 10'oj godini uvodi u svijet HC'a: Bad Brains, Black Flag, Cause For Alarm etc etc
u 14 godini poèinjem slušati : Disturbed, SOAD i sl sranja
15 godina je doba death metala, black metala, grindcore'a (ima hrpa nekih bendova)
od 16 godine slušam svu kvalitetnu muziku i sve ono što se mom uhu svidi. tako da slušam i Gogol Bordello i Noisia'u i ostale stvari koje veze s metalom i HC'om nemaju

Crazy Pilot


Crazy Pilot

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1005/03/09, 02:44 pm

Ja sam poceo sa rammstein i Slipknot...
A sad sam na Nightwish, Disturbed, Meshuggah i Machine head...

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1005/03/09, 04:36 pm

Ja sam poceo sa pivom a sad sam na rakiji. U sustini sve sto sam slusao ranije mogu i sad. Ali uglavnom slusam fussion jazz i tako te tripove, metal nisam slusao bar godinu dana.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1006/03/09, 01:54 pm

Vladimir Divjak wrote:
Ja sam poceo sa pivom a sad sam na rakiji.

65

xMorticiAx


xMorticiAx

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1029/03/09, 03:27 pm

Keva mi je od malih nogu puštala Iron Maiden,AC/DC,Metallicu,Billy Idola...mada,može se reći da tada i nisam znala šta je muzika.Zapravo,ne sećam se da li sam do svoje 8. godine išta slušala xD počela sam da slušam metal negde u 3.,4. razredu sa većinom bendova koje danas mrzim,npr. Nightwish,Evanescence,HIM,Shitknot,Marilyn Manson...od svih tih bendova koje sam tada slušala do danas su se održali Exilia (bend koji me je navukao na metal sa svojom jebenom pesmom Stop Playing God Very Happy),The Rasmus,Silbermond,Green Day,Rammstein,Linkin Park,SOAD,Papa Roach,Good Charlotte,Blink 182...Hajde da spomenem i to da sam u 7. razredu totalno zanemarila metal,punk,rock jer sam bila potpuno zaluđena francuskim rap-om xD Embarassed al dobro,bitno je da sam se ja vratila na pravi put,opet,zahvaljujući Exiliji xD Very Happy

Disturbed_4ever


Disturbed_4ever

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1031/03/09, 04:36 pm

Pa pazi i ja sam poceo prvo od Corbe i pretezno YU rocka. Onda sam kreno da slusam Maidene i Metallicu. Sada Maidene ne mogu vise usima da cujem a Metallicu jos kolko tolko..... Kad je party pevam ali ovako ne. I onda sam naleteo na NU metal i ostao na njemu. Ali to je samo ono glavno. Osim toga slusam i punk, reggae, tehno, industrial, trash, znaci skoro sve zivo osim, naravno, muzikee karakteristicne za nase podneblje. Mada, neka slusa ko sta hoce, samo dok ne zloupotrebljava muziku, dobro je Cool

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1031/03/09, 10:12 pm

Sto ja ne prolazim nikrozkakve faze Neutral

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/04/09, 10:46 am

SVe vise slusam industrial i elektroniku.

manticora

Metal Guardian

manticora

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/04/09, 01:42 pm

Slusam i drzim se onog sto sa mrekao na Prvoj strani METAL TILL DEATH AND BEYOAND!!!!!!! :130: :130: :130: :130:

slavicwarrior

  
  

slavicwarrior

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/04/09, 01:49 pm

I eto sad sam spao na Bm.......................................................... :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202: :202:

dji-dji

  
  

dji-dji

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/04/09, 04:50 pm

Oko 5-6 razreda tehno.
7-8 punk,rock,metal
1,2,3 god srednje nu,trash,death
sada HC,MC,DC i groove metal

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1001/04/09, 06:46 pm

Ognjena Omi wrote:
Sto ja ne prolazim nikrozkakve faze Neutral
boli te uvo, vec slusas finu muziku Smile

Razredjivach


Razredjivach

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1002/04/09, 01:54 am

4-6 god. - Moj mali mozak još ne funkcioniše kako treba xD i slušam domaće zabavnjake tipa Funky G, Duck itd. E da i cepao sam Branka Kockicu haha
7-9 god. - Počinjem da slušam strani rep... Eminem, 50 Cent, Jay Z, DMX, Ja Rule, D12 itd.
10-12 god. - Sve ono sa prokletog MTV-a, tipa Beyonce, Shakira, Linkin Park i ostala sranja... Ali sam i dalje slušao repčugu xD e da i tada sam dosta baš slušao Sean Paul-a i Black Eyed Peas.
13 god. - Prelazim na domaći rep (Bad Copy najviše Rolling Eyes Beogradski Sindikat, CYA, VIP, Struka i tako), slušam i malo house, valjda je to bilo... XD Eh, i onda dolaze moji počeci metala... System of a Down, sa pesmom BYOB. Prosto me očarala. XD Posle sam poskidao sve albume s neta i slušao po ceo dan. What a Face
14 god. - Još malo rep (malo Bad Copy, jer mi je najbolji drug ispirao mozak time), Orthodox Celts, System of a Down... Prvi onako "teži" bend bio mi je Children of Bodom... Pesma Lake Bodom, i dalje mi je njihova omiljena. xD Onda počinjem Nightwish, koji mi postaje omiljeni bend do 15. godine... I dalje ih slušam. Mejdeni, AC/DC, Gunsi, Nirvana...
15-present -Eh, na kraju 14. su se ubacili još neki bendovi tipa Cradle of Filth (trenutno jedan od omiljenih bendova), Behemoth... Početkom 15. počinjem da slušam folk metal dosta... Korpiklaani, Eluveitie (Your Gaulish War... Masterpiece !), Ensiferum, Finntroll... Onda dolaze sve teške stvari... Dimmu, Death, Morbid Angel, Graveworm, Kalmah, Cannibal Corpse, Gorgoroth i još mnogo, mnogo njih, da ne nabrajam sad... Sve pomenute bendove i dalje slušam. Sad malo istražujem trash, ali nzm, više mi leži black. xD

Mogu da se pohvalim da nikada nisam slušao narodnjake. :106:

Ognjena Omi

  
  

Ognjena Omi

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1004/04/09, 09:03 pm

Sweet Tooth wrote:
SVe vise slusam industrial i elektroniku.

zasto Sad

(ja ebm zovem muzikom za aerobik)

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1004/04/09, 09:25 pm

Ognjena Omi wrote:
Sweet Tooth wrote:
SVe vise slusam industrial i elektroniku.

zasto Sad

(ja ebm zovem muzikom za aerobik)

ma synth goth.Ne brini,ja sam isti goth-rokicni horror-pankicni krelac kao i uvek,samo malo istrazujem druge pravce Smile Usput,pogledaj na myspace bend YADE,razbijaju!

Sicarius94


Sicarius94

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1005/04/09, 12:50 am

10-11 godina- EMINEM :100:

11-12 godina- Linkin Park, Metallica, Maideni, Apocalyptica, Peppersi, Green Day, Limp Bizkit, Guano Apes- scratch

12-13 godina- Slipknot, KoRn, SOAD, Disturbed... uglavnom nu metal i Nirvana

13-14 godina- zime 2008. sam slusao dosta domaci hip hop tipa Prti bee gee, ajs, bad copy... Takodje i DarkPsy, koji bi preporucio svima kojima se svidja malo tvrdji PSY. Slipknot, Soad, Disturbed, Cypress Hill, Beastie Boys, Gorillaz, Hed (p.e.), ceo sedmi razred sam slusao Rammstein

14- i sad ce 15- FRENCH HIP- HOP Very Happy Very Happy , Iron Maiden, Metallica, Apocalyptica, Amon Amarth, Black Sabbath, Children Of Bodom, Eyesburn, Genuflect, Hornsman Coyote, KKN, Norther, P.O.D. , Pendulum, Prodigy (the), RATM, RHCP, Slayer, Soulfly, Sepultura, Tankard, Zion Train.

Zelim i da se zahvalim starijim sestrama, sto su pozitivno uticale na mene sto se muzike tice Very Happy

Razredjivach


Razredjivach

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1005/04/09, 01:04 am

Sicarius94 wrote:
10-11 godina- EMINEM

I ja sam isto cepao Eminema, puni mi zidovi postera bili, imam diskografiju... Sada se toga stidim. ^^

Elem, vidim da je pola nas ovde slušalo rep. :108:

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1005/04/09, 10:14 am

U zadnje vreme sam poceo da slusam folk metal.Korpiklaani,Cruachan,Eluveitie,Waylander,Arkona...

Cephalic Carnage

INKVIZITOR
METAL SRBIJA
INKVIZITORMETAL SRBIJA

Cephalic Carnage

PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl1005/04/09, 01:28 pm

Razredjivach wrote:

Elem, vidim da je pola nas ovde slušalo rep. :108:

ja jos uvek slusam

Sponsored content



PostRe: Faze(muzicke)
Faze(muzicke) - Page 2 Minicl10

 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-