METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Knjigeeeeeee <3
Knjigeeeeeee <3 - Page 13 Minicl1012/03/11, 03:21 pm

Majkl Vajt-Ekvinocijum
Dzek Trbosek spakovan u 21 vek,malo okultizma,malo kriptografije, tajnih drustava i poneko ubistvo, nije losa knjiga,nesto vise od stiva za autpobus do fakulteta,preporucujem,jer je dobar zaplet.

Night's Blood


Night's Blood

PostRe: Knjigeeeeeee <3
Knjigeeeeeee <3 - Page 13 Minicl1012/03/11, 04:31 pm

Meni je jedna od omiljenih knjiga Mi deca sa stanice Zoo...Volim takve price..Ali me je film u potpunosti razocarao..

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Knjigeeeeeee <3
Knjigeeeeeee <3 - Page 13 Minicl1013/03/11, 01:42 pm

Trenutno citam Misery Stephena Kinga Smile
Preporucujeem, jako je dobra Smile

Night's Blood


Night's Blood

PostRe: Knjigeeeeeee <3
Knjigeeeeeee <3 - Page 13 Minicl1013/03/11, 04:48 pm

Aleksandra the Great wrote:
Trenutno citam Misery Stephena Kinga Smile
Preporucujeem, jako je dobra Smile

Trenutno imam gomilu toga za citanje..Kingovu Zamku za snove i 2 dela mracne kule.. I drugarica treba da mi da knjigu Ispovesti narkomana- Djavo u prahu..Tako da imam da se nacitam dobro.Very Happy

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: Knjigeeeeeee <3
Knjigeeeeeee <3 - Page 13 Minicl1006/04/11, 05:43 pm

MrznjA wrote:
Majkl Vajt-Ekvinocijum
Dzek Trbosek spakovan u 21 vek,malo okultizma,malo kriptografije, tajnih drustava i poneko ubistvo, nije losa knjiga,nesto vise od stiva za autpobus do fakulteta,preporucujem,jer je dobar zaplet.

Kupih knjigu još pre godinu dana,al i dalje stoji na pročitanih 10 stranica,posle Douglas Preston i Lincoln Child -a nije mi baš
bilo primamljivo.Kao prvo,početak mi se nije svideo jer me posedeća na početak nekog klasičnog horor filma,jednog dana ću je pročitati Very Happy

Inače Douglas-a i Lincolna svima preporučujem,jer njihove knjige baš izvrću mozak a i neverovatno je koliko samo tu ima o muzici,o
umetnosti,o raznim biljkama,životinjama pa i o okultizmu i tako tim stvarima... Gomile stvari u samo jednoj knjizi,al te knjige ne bi bile toliko zanimljive da tu nema
jedan lik po imenu Pendergast,neuništiv i jednostavno unikatan tip koji se razume u sve stvari gore navedene i još mnogo drugih stvari.Po meni najbolja njihova je Mrtva priroda s vranama Very Happy

U zabačenoj provinciji države Kanzas, gradiću Medisin Kriku, događa se jezivo ubistvo ritualnog karaktera. Nepoznata izmasakrirana žrtva pronađena je na maloj čistini u polju kukuruza. Lokalni šerif nastoji uveriti novinare i uznemireno stanovništvo da je reč o izolovanom incidentu sve dok se u Medisin Kriku ne pojavi harizmatični FBI agent Pendergast i ustanovi da je situacija mnogo dramatičnija te da sledi serija ubistava.

Ubica zaista pretvara ovaj lokalitet u sopstveno lovište, a Pendergast istovremeno odmotava klupko brutalnih zločina uz pomoć lokalne, asocijalne tinejdžerke Kori Svonson. Potraga za počiniocem odvodi protagoniste ovog izvanredno uzbudljivog i briljantno napisanog romana u ranu istoriju Medisin Krika, sve do događaja poznatog kao maskar "Sablasnih ratnika" iz 1865. godine.

AlexIndo


AlexIndo

PostRe: Knjigeeeeeee <3
Knjigeeeeeee <3 - Page 13 Minicl1006/12/11, 08:34 pm

put ljubavi antoni de melo,tako mrtvi vole bukowski i sve od njega...rajner marija rilke soneti orfeju,hese sidarta/stepski vuk/umetnost dokolice(omiljena),Milutin Bojic pesme bola i ponosa...

Sponsored content



PostRe: Knjigeeeeeee <3
Knjigeeeeeee <3 - Page 13 Minicl10

 
Page 13 of 13Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-