METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1022/06/08, 01:55 am

Stvarno si poracao SEDAM puta?

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1022/06/08, 11:45 am

aha....dusa mi je ostala tamo negde na poljani....3 i po sata sam sedeo u travi i nisam mogao da se pomerim...dolazila policija da me smara XD

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1022/06/08, 11:02 pm

Ajde ljudi, ko da nikad niste povracali kroz nos Very Happy

Gadno je kad se otrujes od hrane, pa krene kroz nos :100:, onda osetis sve one dobre stvari koje si klopao. Kad se napijes onda je milina, nista ne osecas, samo bacas :100:


Mi smo ovde napili jednog menadzera. Dileja, nasao sa istocno evropljanima da pije What a Face Dan posle je bacao peglu na svakih pola sata (mnogo vise od 7 pegli je bacio)!

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1023/06/08, 07:05 pm

ja sam sinoc,za divno cudo,posle ko zna koliko opijanja zapravo bacao peglu[doduse,ne neku preteranu,ali to je bilo iznenadjenej :lol:],sto mi se ne dogadja kada pijem...i to zbog kombinacije pivo/pelinkovac/pivo/vodka/pivo/vodka/vodka/vodka....vodka...vodka...etc Smile znaci,ne preporucujem nikako taj redosled,mada,ako se malo drugacije kombinuje,odlicno deluje+nema mamurluka[barem u mom slucaju].

DrazenCF

-Brutal Death Metal Freak-

DrazenCF

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1023/06/08, 08:17 pm

pivo pa vodka naizmenicno je savrsena kombinacija, nema izbacivanje i mamurluka ujuturu...

provereno Smile

MrznjA

  
  

MrznjA

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1023/06/08, 09:57 pm

na to sam i ciljao...a polse se malo zasladis pelinkovcem Very Happy

Death


Death

PostKad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1012/07/08, 11:31 pm

Ja ne pijem alkohol...

IVL

  
  

IVL

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1013/07/08, 12:19 am

Death wrote:
Ja ne pijem alkohol...


Pa onda nisi tr00......... lol!

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1013/07/08, 03:44 am

DrazenCF wrote:
pivo pa vodka naizmenicno je savrsena kombinacija, nema izbacivanje i mamurluka ujuturu...

provereno Smile


tacno tako....sam jbg,ko ce ga paziti....pije se sta ima,ionako znam da kad se napijem da onda uzimam da gutam sve zivo,tako da se redosled malo sjebe... Very Happy

inace,mamurluk nikad nisam imao,a pegliranje uvek....lepo bacis peglu,lakse tebi,lakse jetri,ladovina....a koliko je pegli bilo kroz nos,o tome bolje ne pricati....

baj d vej,ja i dalje ne pijem....sad ce 5 meseci.... Smile

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1013/07/08, 09:46 am

KOd ortakak na rodju,vec smo bili propisno zemljosani.E,tad je neko dosao na ideju da u flasu od kokakole natrpamo po malo svega tecnog sto smo imali.Dakle,flasa je sadrzala pivo,votku,viski,absint,rakiju,vino crno & belo,vinjauk,tekilu,koka kolu,sok od pomorandze,sok od jabuke,sok od paradajza i Fantu shokatu.Onda smo lepo nas petorica polozili svaki po sto dinara za opkladu-i ja sam lepo nategao i za opkladu eksirao dva litra te ogavne tecnosti.Zadnje cega se secam je bilo da su me vodili,tacnije nosili u WC,tu se film prekida,budim se sutra sa NEVEROVATNOM glavoboljom,i to u svom krevetu (kako sam ja dotle stigao uopste,djavo ce znati,a plus s am se i presvukao). Docnije sam saznao da sam povracao par puta,izjavio ljubav i zaprosio WC solju,pio vodu iz akvarijuma (?!) i jurio neduzog ortaka tiganjem.

Tara

  
  

Tara

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1013/07/08, 11:40 am

Sweet Tooth wrote:
KOd ortakak na rodju,vec smo bili propisno zemljosani.E,tad je neko dosao na ideju da u flasu od kokakole natrpamo po malo svega tecnog sto smo imali.Dakle,flasa je sadrzala pivo,votku,viski,absint,rakiju,vino crno & belo,vinjauk,tekilu,koka kolu,sok od pomorandze,sok od jabuke,sok od paradajza i Fantu shokatu.Onda smo lepo nas petorica polozili svaki po sto dinara za opkladu-i ja sam lepo nategao i za opkladu eksirao dva litra te ogavne tecnosti.Zadnje cega se secam je bilo da su me vodili,tacnije nosili u WC,tu se film prekida,budim se sutra sa NEVEROVATNOM glavoboljom,i to u svom krevetu (kako sam ja dotle stigao uopste,djavo ce znati,a plus s am se i presvukao). Docnije sam saznao da sam povracao par puta,izjavio ljubav i zaprosio WC solju,pio vodu iz akvarijuma (?!) i jurio neduzog ortaka tiganjem.


ah!pa ovo je genijalno!!!

ali ovo je toliko genijalno da sam morala da prochitam par puta chisto da vidim da li ce efekat nestati...i nije...

aj miline!


a shto reche drazhen jes najbolja kombinacija pivo i votka...najlepshe napija...narochito ako pijesh polako i onda te hvata postepeno...u jednom trenutku se ochi samo zacakle i do ujutro ti je osmeh ukochen na licu...to shto ti je u glavi,to niko nikad nece znati...moj izraz za to stanje je:pijana sam kao zvecharka...

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1015/07/08, 03:28 pm

-ortakov 18,pre 2-3 vikenda. .uh,za 2 sata 6 velika 'ladna jelena i pola boce gorkog lista i da vidish..uh..tj,ne vidish..secam se svega 10% vecheri..a to je dok sam ishla sa rodjendana,jer sam ishla i na neku electro zhoor,nzm zashto..i onda tamo 2 piva..ali to mi je recheno,toga se nazhalost ne secam...jbg...

-pa onda pre dve god drugaricin 17.,i to je ujedno bilo moje prvo veliko pijanstvo...vinjak-pivo.....i tad mi je memorija napukla..bilo je zajebano...veoma

Rolling Eyes

-i sada sam uspela da se pokidam pre ulaska na tvrdjavu...tu je bila kombinacija pivo(ofc)-pelinkovac-absinth...bash sam bila srecna shto smo ga pronashli.. Cool

GothicDrummer


GothicDrummer

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1016/07/08, 01:18 pm

Za novu godinu , znaci nismo ni 12 docekali!!!!!! poceli piti i padali na sve strane , porazbijali sve u tom lokalu, mi iznajmili neki lokal, unaprijed smo platili za stakla!! hehe, i da ne pricam vise pricacu do sutra! 59 65 65 65

*WaLk*PantErA*

  
  

*WaLk*PantErA*

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1020/09/09, 12:34 pm

nikad...mene kad pochne da vata,ja osetim pa prestanem...

rospija


rospija

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1020/09/09, 01:08 pm

ufffffffffff..

tek sad sam videla ovu temu Exclamation Exclamation Exclamation

pre dobre 3 odine.. 18. rodj mog ortaka..
cirali smo pivo, zebavali se.. bili smo doooobro podgrejani i bilo je super, sve do0k nije dosao otraksa flasom domace negde iz okoline uzica (domaca, ne ortak)
ostalo je istorija. znam samo da sam recitovala lorelaj na nemackom..

stizem kuci a cale (ustao za posao), posle njus njus kaze 'sljiva? i to losa.. bezi u krevet da te ne vidi majka, vristace..'

ElysiumSeeker


ElysiumSeeker

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1020/09/09, 01:15 pm

Mozda mi je najgore bilo prvo kada su me ortaci uneli u krevet,a moja keva plakala...Znam da sam urinirao po bankomatu i da sam se peo na banderu u sred najprometnije ulice u gradu..sva sreca pa mi je cale otisao na njegovo obavezno ''nocno'' pecanje,inace danas ne bih pisao ovo Smile ...mislim da je to bilo pre jedno 3.5-4 god

Goblin

  
  

Goblin

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1021/09/09, 12:19 am

:131:
Kad pretjeram stanem! Smile Tj. uvijek znam granicu!

El Karnisero

  
  

El Karnisero

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1021/09/09, 12:48 am

Prekjuce sam pre utakmice bio na rodjendanu i pio pivo.Mnogo piivaaa.Posle toga otisao na drugi rodjendan tu pratio utakmicu i popio par piva.Kad dobismo Janeze uzelo je drustvo da proslavi pobedu pa smo rokali vinjak na eks.5-6 vinjaka na eks u 5-6 minuta.Dobra noc. Very Happy

SEPULTURA

  
  

SEPULTURA

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1021/09/09, 01:26 pm

Au bilo je to sad skoro za drugov 17-ti.Popio 4 i po piva (taman što sam krenuo da stučenem i ono pola zovu me na varenje),spržišmo nas 4-ica nekog zla,nekog otrova ko je me je prejako odradilo i sve to zalivao vinom,nas par stukli tu flašu za manje od 5 min a slavljenik se još odavno izvrnuo i posle otišao u grupicu nekih okorelih drogoša i ko zna šta sam tamo pio ili jeo,rekoše mi ovi moji da je tamo bilo još 3 krmače al uglavnom tu je već moje pamćenje počelo da se gubi.A ujutro još veći trip.Sanjam ja da se okupila ekipa sa jednom krmačom ispred moje šupe (ali šupe) i kao popili mi a ja reko:Aj kao zajebaćemo ih sipaćemo vodu i zatvoriti,zameniti kao toplo za hladno.Odem ja u kuću i strpam to u frižider ( Suspect ) i pitam kao kevu šta ima za doručak,kaže ona:PIVO Mad Istog trenutka budim se izlazim napolje i bacam peglu i taj ceo dan mi je glava bila ko bundeva i peglirao sam kao idijot.

cannibalisticbuffet

  
  

cannibalisticbuffet

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1021/09/09, 02:36 pm

au najgore bilo u 8. razredu osnovne..doneo drug u skolu rakiju 10g. staru..ja na prazan stomak to stuko na ex verovali ili ne..bila slatka i penusava Very Happy ..to bilo pre 1. casa..i negde na 6. casu ja zaspao..heh bio sam ceo bled i nisam se nista secao..(to su mi tek u ponedeljak pricali a taj dan je bio petak)..znaci koma..i tu bane dezurni..posle su me vodili 2 profesora kroz park u hitnu na ispiranje.. Very Happy i nisam se budio pa pravac vma..tu mi davali neke infuzije..otrovao sam krv..i tu su hteli da me izbace iz skole ali na kraju su mi dali 2 iz vladanja i to je to..

:118:

Aleksandra the Great

  
  

Aleksandra the Great

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1002/10/09, 08:35 pm

Smile
divna tema Smile
naj naj najgore sam se ubila 3 puta ovog leta 29
prvo vece raspusta od piva i rakije
onda za divlje jagode sam popila jedno 2-3 dvolitre jelena Smile i okupala sebe i sejlu sa istom tom kolicinom 29
aaa ooooooooondaaaaaaaa... hehe... izmedju 21. i 22. avgusta (nikola i alex znaju 29 ) smo sejla i ja popile po pola flase vodke od sumskog voca pa smo u troje podelile dvolitru, pa jos po casicu vodke od jogurta, pa onda jos po 2 krigle piva i na kraju svaka po casicu konjaka 29 ... konjaaaaaaak Smile ... secam se SKORO svega... valjale smo se u jarku, klecala sam pred gitaristom ludih krava, svadjala se sa security covekom iz maxima i mnoooogo jos toga Razz

Valkyrie991

  
  

Valkyrie991

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1023/10/09, 03:10 pm

Kad je moj drug Darko slavio 18-ti u nekom podrumu.... Isprobala sam sva piva, likere, rakije, vina..... Kao sto je i obicaj.... Neutral Sve vreme sam sedela na nekoj stolici i bilo mi je dobro, a kad je doslo vreme da se ide kuci.... Ustala sam sa stolice i pala na mestu (pritom se histericno smejuci) Drustvo me nekako dovuce kuci i pozvoni na vrata, hvala bogu otvori nam moja sestra.... Da je bio cale... No ispeglala sam se bar 5 puta..... to je bas bilo bolesno... drunken Najjace je sto je moj drug sve to snimao... Mad

returning man

  
  

returning man

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1031/10/09, 06:34 pm

Nakon dva mjeseca ljetnjeg raspusta u sobi za kompom...ja kao odlazim iz svog selca u grad da vidim svjeta...naravno u nedostatku para izlazimo mi i svercujemo dva litra manastirke

narucilo se pivo
narucio se pelin
puca se po rakiji
ja ubedacena a rakiju ovi samo liskaju
natocin ma u casu za pivo
i malo po malo ispijem
vec sam bila raznesena
pa popijem sve sto je ostalo
a tek 22h
odemo u park
dve gajbe piva nestale za sek

sledeceg ceg se secam sedim na prednjem delu nekog golf 1 ispred diskoteke i sestra me samara
i u tom padnem sa gofla

sledeca slika koju imam

budim se
noge mi u bazenu...a ja lezin na plocniku...i neko cudno stvorenje pored mene...koje mi kaze...helanke si bacila u bazen...

i zadnja slika...veram se po ogradi od dva metra i trcim ka stanu


sta kako....hmm to su glasine u koje jos ne zelim da povjerujem

ZeppelinBoy


ZeppelinBoy

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1018/12/09, 01:42 am

U stvari ovo se desilo na jednoj zurci tj. moja bivsa je slavila 18. i nije me ni pozvala i ja se nekako prosvercovao.Sve je pocelo laganini opusteno,upali na zurku ja i crlja(ortak) zeljni alhohola i ni pet ni sest nego za sank i samo smo poceli . . . . . .vinjak na eX da povratimo duse.Znaci 1,3,5,7,9, . . . . .ma lol pili dok nije nestalo a onda onako zagrejani kako ae da se prebacimo na spricer a slag na torti je bio usrani bambus preko svega onog prethodnog ,kao malo i smejemo se k'o naduvani,a oko nas picke kakve hoces svaka bombonica.Neke su u parovima,neke solo,neke sa frajerima . . . .ma razne kombincije . . . . . a mp3. znaci lol . . . . .tresti sinan ma zlo . . . . U onakvom haosu zagledjuju nas svi jer se nismo makli od sanka cele veceri samo podizemo glave od eX-a.Ujednom trenutku alkohol mi udara u stomak i noge.I dozivim globalnu sramotu povratim na ulaz kafica dok su izlazile ribe . . . znaci nije jedna,2,ili 7.nego bio fajront znaci SVI.I sta cu letva ko letva crljo me na grbaci odvuko kuci . . . . .medjutim sad ko cita misli gledaj ovog''letva'' a crlja trezan ko kupus . . . . . ortak je samo imao alko prednost od 30 kg vise Shocked a ja sam samo 70 kg. nego . . . . .jbg. . . . . .od tad sam se istrenirao tako da sam shvatio poentu i pouku a to je
''Ne nalivaj kao u kanti za smece nego uzivaj u alhoholu oseti slast''

ZeppelinBoy


ZeppelinBoy

PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl1018/12/09, 01:45 am

U stvari ovo se desilo na jednoj zurci tj. moja bivsa je slavila 18. i nije me ni pozvala i ja se nekako prosvercovao.Sve je pocelo laganini opusteno,upali na zurku ja i crlja(ortak) zeljni alhohola i ni pet ni sest nego za sank i samo smo poceli . . . . . .vinjak na eX da povratimo duse.Znaci 1,3,5,7,9, . . . . .ma lol pili dok nije nestalo a onda onako zagrejani kako ae da se prebacimo na spricer a slag na torti je bio usrani bambus preko svega onog prethodnog ,kao malo i smejemo se k'o naduvani,a oko nas picke kakve hoces svaka bombonica.Neke su u parovima,neke solo,neke sa frajerima . . . .ma razne kombincije . . . . . a mp3. znaci lol . . . . .tresti sinan ma zlo . . . . U onakvom haosu zagledjuju nas svi jer se nismo makli od sanka cele veceri samo podizemo glave od eX-a.Ujednom trenutku alkohol mi udara u stomak i noge.I dozivim globalnu sramotu povratim na ulaz kafica dok su izlazile ribe . . . znaci nije jedna,2,ili 7.nego bio fajront znaci SVI.I sta cu letva ko letva crljo me na grbaci odvuko kuci . . . . .medjutim sad ko cita misli gledaj ovog''letva'' a crlja trezan ko kupus . . . . . ortak je samo imao alko prednost od 30 kg vise Shocked a ja sam samo 70 kg. nego . . . . .jbg. . . . . .od tad sam se istrenirao tako da sam shvatio poentu i pouku a to je
''Ne nalivaj kao u kanti za smece nego uzivaj u alhoholu oseti slast''

Sponsored content



PostRe: Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola?
Kad ste se NAJGORE ubili od alkohola? - Page 3 Minicl10

 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-