METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
METAL SRBIJA
..::METALSRBIJA.FORUMS.FM::..

Welcome to METAL SRBIJA forum.

All ads will be removed when you register and log in.

NE MOŽETE DA VIDITE SLIKE I LINKOVE DOK SE NE ULOGUJETE !
SVI RUŽNI ADDOVI ĆE NESTATI, KADA SE ULOGUJETE !
Metal Srbija Forum
Username Remember Me
Password
Welcome to the METALSRBIJA.forums.fm Underground forum.
If this is your first visit, be sure to check out the Pravila Foruma by clicking the link above.
You may have to REGISTER, before you can post or view messages: click the register link above to proceed.
If you are already registered, please LogIn.
All ads will be removed when you register and log in.

 Share|

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1017/03/08, 01:23 pm

pichoperka wrote:
Spawn Of Darkness wrote:
to nije istina....musko-zenska prijateljstva su moguca.....moja najbolja drugarica se stalno krece sa nama cetvoricom....sa nama i izlazi i svaki dan budemo svi zajedno i ona nam je bukvalno kao sestra i niko od nas nikada nije ni pomislio na tako nesto jer kada to prijateljstvo toliko poraste da ti tu osobu vidis bas kao da ti je rod rodjeni....koliko se samo puta ona meni nasla kada mi je bilo tesko i ne samo meni nego svima.....koliko smo mi puta nju zastitili od drugih....jednostavno mi na nju gledamo kao mladju sestru i stitimo je od svega....uvek mi je bilo mnogo lakse da popricam sa njom o svemu,ali bas svemu nego sa vecinom mojih drugova....
eeeh toooo Very Happy
nek si im napisao Very Happy

@ Bio pa nista... jos sam ja mala Rolling Eyes

Da ti znas sta osecas ali ne znas sta ona oseca

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1017/03/08, 05:31 pm

pichoperka wrote:
eeeh toooo Very Happy
nek si im napisao Very Happy

@ Bio pa nista... jos sam ja mala Rolling Eyes


ti mala...pa pogle dete koliko godina imas....strasno...prodje ti zivot,a ti se tripujes da si mlada... ;)

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1017/03/08, 07:21 pm

Znaèi... ima istine i realno je i jedno i drugo. Odnosno, može biti da izmeðu ortaka postoji hemija i ne mora postojati ništa osim drugarstva, ali... mislim da je sve stvar kako se ortaci postavljaju jedno prema drugom. Ako od poèetka nema nièega što bi moglo biti dvosmisleno i što bi moglo da nagoni onog drugog da u bilo kom trenutku preðe granicu, mislim da se ništa ne može desiti. Odnosno ako neko od ortaka ne daje povoda da bi nešto moglo biti, toga neæe ne biti. ;)

Spawn Of Darkness

  
  

Spawn Of Darkness

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1017/03/08, 07:33 pm

mislim da je stvar u tome kako ti vidis zensku osobu....da li kao bice koje treba pojebati ili osobu koja je tebi ravna (mislim iz muskog pogleda)....ako ja drugaricu vidim kao drugaricu ona ce meni biti drugarica (barem meni) bez obzira da li ja sa njom pricao dvosmisleno,trosmisleno ili nesto drugo....drugarstvo je drugarstvo i kad razgranicis da li hoces drugaricu ili ljubavnicu moci ces da imas pravo drugarstvo sa zenskom osobom....

@Vladimir Divjak kada ti svaki dan provodis sa jednom osobom ti naucis da procitas svaki njen gest i mozes u svakom trenutku da znas sta ta druga osoba oseca.....ja imam najbolju drugaricu i svaki dan sam sa njom pa makar na 20 min i ja uvek znam kad je ona tuzna,iznervirana,srecna i slicno i znam sta prema kome oseca....jednostavno naucis...

Vladimir Divjak

  
  

Vladimir Divjak

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1017/03/08, 07:44 pm

Ma znam covece, ja imam vise drugarica nego drugova i o nijednoj nisam razmisljao na sex-ualni nacin, ja sam svestan lepote i naravno da primecujem njihove obline(guzu, grudi, noge...) i posle nekog vremena stvarno mogu da im procitam misli i provaljujem sta osecaju.
A sad novo pitanje kako se postaviti prema drugarici/drugu koja/koji ti prizna da u tebi vidi nesto vise? Aj da cujem vas pa cu vam posle reci sta sam ja radio

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1017/03/08, 08:44 pm

to je najgore,jos ako si neko ko ne zeli da ispadne djubre pa na kraju ispadnes debil 100%...inace,jako zajebana situacija....ali i to se desava...ali kad ti se to desi,prosto pozelis da ti se to nije desilo...ili budes srecan sto ti se to desilo ako i ti tako razmisljas i ako se i ti tako osecas.....

kemikaL_girL

  
  

kemikaL_girL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1018/03/08, 12:37 am

Ovo pitanje je kljuèna okosnica moje konfuzije tako da sam zahvalna Vladimiru što je bacio akcenat na centralno pitanje ove teme. Razz E sada su mi vaša iskustva i stavovi dragoceni... ;)

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1018/03/08, 12:45 am

cek odje svi treba da se ispovjede,a ti da shutish????sad bi bio rijed da i ti kazes sta ti je na um,posto vidim ja da tebe nesto strasno muci,jadna ne bila... ;) Razz

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1018/03/08, 12:54 am

@KnezRu
Ako nemas sta pametno napisati, nemoj. Ona je postavila temu, nije neophodno da i da svoje misljenje/direktan komentar...

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1018/03/08, 12:57 am

hehehe,ma ok...kontamo se,pa pogle malo tu recenicu,napisana je za zajebanciju...ali da,u tom smislu u kom ti kazes,u pravu si...ugl ok

bio

..:: METAL SRBIJA ::..

bio

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1018/03/08, 01:00 am

Heh, da, videh dva smalija na kraju Razz Ako skontam sutra, mozda ti nesto pametnije i odgovorim ;)

Anja_Black

  
  

Anja_Black

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1009/04/08, 09:34 pm

Joj, pa sad...Imam osetjaj da imam mnogo wishe mushkih prijatelja(prawih) nego zhenskih...Jednostawno nema tog riwalstwa ko je lepshi, zgodniji, ima boljeg dechka, bolje se oblachi/shminka itd.Imam ja i drugarice i mnogo ih wolim(hehe), ali nekako se wishe opustim u mushkom drushtwu.Tkd. werujem u mushko-zhenske pirjateljske odnose...Narawno uwek se mozhe desiti da se swide jedno drugom, ili se jednom swidi drugi itd.Ewo meni se bash to desilo sa drugom...I ja sam mu rekla, fala Bogu pa je normalan i to je dobro prihwatio...
Ne znam da li bih ikada mogla da imam prijatelja koji bi mi bio neshto poput dechka(ljubawnika ili shta god).To mi je pomalo glupo, jer onda wishe niste prawi prijatelji...Ili jedno ili drugo.

Tara

  
  

Tara

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1009/05/08, 12:41 pm

Anja_Black wrote:
Joj, pa sad...Imam osetjaj da imam mnogo wishe mushkih prijatelja(prawih) nego zhenskih...Jednostawno nema tog riwalstwa ko je lepshi, zgodniji, ima boljeg dechka, bolje se oblachi/shminka itd.Imam ja i drugarice i mnogo ih wolim(hehe), ali nekako se wishe opustim u mushkom drushtwu.Tkd. werujem u mushko-zhenske pirjateljske odnose...Narawno uwek se mozhe desiti da se swide jedno drugom, ili se jednom swidi drugi itd.Ewo meni se bash to desilo sa drugom...I ja sam mu rekla, fala Bogu pa je normalan i to je dobro prihwatio...
Ne znam da li bih ikada mogla da imam prijatelja koji bi mi bio neshto poput dechka(ljubawnika ili shta god).To mi je pomalo glupo, jer onda wishe niste prawi prijatelji...Ili jedno ili drugo.

AMIN!!!

postoje prava mushko-zhenska prijateljstva...i naravno da su obe strane svesne aduta ove druge osobe,ali prosto ne privlache se na taj nachin...kad bi nas privlachile sve osobe suprotnog pola,na shta bi to lichilo???

a shto se mene i mog iskustva tiche,osoba koju ja smatram najvecim prijateljem je mushko i savrsheno se razumemo,tako da kad je prijateljstvo u pitanju,mislim da pol kao i sve ostalo nije ni najmanje bitno...bitno je da ti osoba prija i lezhi...

e sad...kad prijateljstvo preraste u neshto vishe,to je to...kraj...nema vishe vracanja na staro...kad ste jednom bili ljubavnici,prijateljstvo usledjuje samo zato shto je osoba isuvishe vezana za ovu drugu i ne mozhe da prihvati odsustvo te osobe iz svog zhivota...ali to vishe nije prijateljstvo!shanse nema!!!

shlogirana_veverica

  
  

shlogirana_veverica

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1009/05/08, 08:19 pm

e ja imam gadan problem s tim... imam par (tacnije 3, od kojih su mi dve rodjake) drugarice kojima sve mogu da kazem i koje su prave drugarice.... ostale cure su mi ok, ali to nije to, tu su klasicni razgovori i uvek su ljubomorne jedna na drugu zbog ne znam ni ja cega sve ne... to me izludjuje, ta ljubomora, uvek je neko drugi bolji od tebe.... pa jebi se ako ne znas koliko vredis...
zato imam bolji odnos sa momcima i vise puta sam se opekla jer svaki put kad ja nadjem druga koji mi mnogo znaci ispostavi se da je zaljubljen u mene.... nisam ja neka koja osvaja sva srca, gde god da ode, ali uvek kad se s nekim zblizim ispostavi se da on nece da budemo samo drugovi... i samo zbog jednog lika sam gadno plakala i to samo zato sto je zaljubljen u mene (koja ironija) i pokusao je da prigusi to, ali jednostavno nije mogao... tako da sam se ja u skoro sve bolje drugove razocarala, sad se pravim da ne primecujem da se svidjam nekom drugu, samo krenem lagano da se udaljavam... i stvarno mislim da su zensko-mushka prijateljstva bolja ali i da ima samo shacica momaka koji znaju da budu samo drugovi curama....

KneZ

  
  

KneZ

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1010/05/08, 03:37 am

jesu bolja musko-zenska prijateljstva.....ALI NEKAD SAMO-NE UVEK....ja sam se toliko puta zajebo(tj par puta) jer sam se pre sam s devojakama druzio....i zajebu me nenormalno.....sad nemam toliko drugarica,tj sam jednu pravu,kojoj mogu dosta toga reci,iako se mi ne druzimo stalno,tj jako retko se vidjamo,ali smo ok jos od kad smo klinci,jer zivi pored moje kuce.....e sad,imam moje drugove ili ortake,kako god da ih nazovem...to mi je sad ono najjace sto imam...i napredujem...nazalost i propadam,ali ima i pela strana toga...........ali svega toga za nekoliko god nece ni biti...mozda vec ni za nekoliko meseci....

LifeBurns

  
  

LifeBurns

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1010/05/08, 10:52 am

@Happy_PhantoM
Ti i ja smo primer da musko - zenski odnosi mogu da funkcionisu bez problema. Very Happy

Tara

  
  

Tara

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1010/05/08, 11:03 am

Vishe volim da se druzhim sa mushkim osobama jer su opushtenije i sve je mnoooogo jednostavnije nego sa zhenama kojima treba plan za sve...chast izuzecima...

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1011/05/08, 02:01 am

Tara wrote:
Vishe volim da se druzhim sa mushkim osobama jer su opushtenije i sve je mnoooogo jednostavnije nego sa zhenama kojima treba plan za sve...chast izuzecima...

^slazhem se.. i vishe imam drugova i vishe volim da izlazim sa njima...sve je kul,opushteno..i super se osecam kada je ekipa mushka i kada su razgovori opushteni, kada je celo veche zezanje...

ali ipak mislim da je drugarica ono neshto..zavisi kako ko konta...ja se sa svojom najboljom drugaricom druzhim 10 godina..i ne bih mogla da zamislim da cu je zameniti nekim drugom...

i kontam da je sasvim ok imati jednu naj drugaricu i ostalo drugoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...meni kul Cool

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1025/07/08, 04:06 pm

Definitivno mogu da psotoje,bez da jedna strana pati!

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1025/07/08, 04:53 pm

zashto bi jedna strana trebala da pati?

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1025/07/08, 04:55 pm

Pa zato sto u 99% takvih slucajeva jedno je potajno zaljubljeno u drugo,na svesnom ili nesvesnom nivou.

Vendi!

./hyper,psy,
chocolate,<3,mhm^^/.

Vendi!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1025/07/08, 05:00 pm

mrzim Neutral

Sweet Tooth

  
  

Sweet Tooth

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1025/07/08, 05:50 pm

Koga sta i zasto?

Jami!

  
  

Jami!

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1026/07/08, 01:07 pm

Imam najboljE drugaricE tri,i svakU volEm golemo golemo . A moji najbolji drugari , su mi kao drugarice koliko smo bliski ;). No,volim s muzjacima da blejim,mada zensko je zenko Very Happy

IVL

  
  

IVL

PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl1026/07/08, 02:24 pm

Ja vise nemam devojku... Sad

Sponsored content



PostRe: Muško - ženski drugarski odnosi i tako to...
Muško - ženski drugarski odnosi i tako to... - Page 2 Minicl10

 

Similar topics

-
» Zenski IT eksperti
» Srpski srodnicki odnosi - wiki
» Tako se vozi
» NAJBOLJI METAL ALBUM [tema za prave metalce,i one koji se tako osecaju]
» Sex-ualne perverzije / Sta je najcudnije sto vam se desilo, cudni partnerovi zahtevi i tako te bolesti/?
Page 2 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-